Loading
Performance vs FC Delfines UGMΣτατιστικά, Δεδομένα και Απευθείας Αναμετρήσεις


*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις Performance και FC Delfines UGM κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν
Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά
Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!
Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *
Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!
Performance
0%
Σκόραρε πρώτη σε 0 / 6 αγώνες
FC Delfines UGM
0%
Σκόραρε πρώτη σε 0 / 6 αγώνες
Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των Performance και FC Delfines UGM's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.
| Ανά 10 Λεπτά' | Performance | Delfines UGM |
|---|---|---|
| 0 - 10 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 11 - 20 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 21 - 30 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 31 - 40 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 41 - 50 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 51 - 60 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 61 - 70 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 71 - 80 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 81 - 90 Λεπτά' | 0% | 0% |
| Ανά 15 Λεπτά' | Performance | Delfines UGM |
|---|---|---|
| 0 - 15 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 16 - 30 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 31 - 45 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 46 - 60 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 61 - 75 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 76 - 90 Λεπτά' | 0% | 0% |
| Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά' | Performance | Delfines UGM |
|---|---|---|
| 0 - 10 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 11 - 20 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 21 - 30 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 31 - 40 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 41 - 50 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 51 - 60 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 61 - 70 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 71 - 80 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 81 - 90 Λεπτά' | 0% | 0% |
| Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά' | Performance | Delfines UGM |
|---|---|---|
| 0 - 15 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 16 - 30 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 31 - 45 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 46 - 60 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 61 - 75 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 76 - 90 Λεπτά' | 0% | 0% |
| Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά' | Performance | Delfines UGM |
|---|---|---|
| 0 - 10 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 11 - 20 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 21 - 30 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 31 - 40 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 41 - 50 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 51 - 60 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 61 - 70 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 71 - 80 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 81 - 90 Λεπτά' | 0% | 0% |
| Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά' | Performance | Delfines UGM |
|---|---|---|
| 0 - 15 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 16 - 30 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 31 - 45 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 46 - 60 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 61 - 75 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 76 - 90 Λεπτά' | 0% | 0% |
45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.
| Ομάδα | MP | % Νίκης | GF | GA | GD | Pts | ΜΟ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Racing Veracruz III |
6 | 83% | 20 | 4 | 16 | 16 | 4.00 |
2 |
Piratas Poza Rica |
6 | 67% | 10 | 7 | 3 | 13 | 2.83 |
3 |
Montaneses II |
6 | 67% | 15 | 11 | 4 | 12 | 4.33 |
4 |
Piratas II |
6 | 50% | 12 | 7 | 5 | 11 | 3.17 |
5 |
Performance |
6 | 33% | 9 | 5 | 4 | 9 | 2.33 |
6 |
FC Caballeros de Córdoba |
6 | 33% | 9 | 9 | 0 | 9 | 3.00 |
7 |
Deportivo Albiazul FC |
6 | 17% | 11 | 6 | 5 | 8 | 2.83 |
8 |
F Metropolitana |
5 | 40% | 11 | 8 | 3 | 8 | 3.80 |
9 |
D Coatzacoalcos II |
5 | 40% | 9 | 7 | 2 | 8 | 3.20 |
10 |
Conejos de Tuxtepec FC |
5 | 40% | 17 | 13 | 4 | 7 | 6.00 |
11 |
CD Aguila Azteca Chocaman |
5 | 40% | 12 | 10 | 2 | 7 | 4.40 |
12 |
FC Delfines UGM |
6 | 17% | 9 | 10 | -1 | 6 | 3.17 |
13 |
FC Sozca |
6 | 17% | 5 | 10 | -5 | 4 | 2.50 |
14 |
Atlético Boca del Río (Atlético Huauchinango) |
6 | 0% | 10 | 17 | -7 | 3 | 4.50 |
15 |
Chayoteros Ixtac |
6 | 0% | 6 | 20 | -14 | 1 | 4.33 |
16 |
Manta Rayas |
6 | 0% | 3 | 24 | -21 | 1 | 4.50 |
| Ομάδα | MP | % Νίκης | GF | GA | GD | Pts | ΜΟ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Racing Veracruz III |
6 | 83% | 20 | 4 | 16 | 16 | 4.00 |
2 |
Piratas Poza Rica |
6 | 67% | 10 | 7 | 3 | 13 | 2.83 |
3 |
Montaneses II |
6 | 67% | 15 | 11 | 4 | 12 | 4.33 |
4 |
Piratas II |
6 | 50% | 12 | 7 | 5 | 11 | 3.17 |
5 |
Performance |
6 | 33% | 9 | 5 | 4 | 9 | 2.33 |
6 |
FC Caballeros de Córdoba |
6 | 33% | 9 | 9 | 0 | 9 | 3.00 |
7 |
Deportivo Albiazul FC |
6 | 17% | 11 | 6 | 5 | 8 | 2.83 |
8 |
F Metropolitana |
5 | 40% | 11 | 8 | 3 | 8 | 3.80 |
9 |
D Coatzacoalcos II |
5 | 40% | 9 | 7 | 2 | 8 | 3.20 |
10 |
Conejos de Tuxtepec FC |
5 | 40% | 17 | 13 | 4 | 7 | 6.00 |
11 |
CD Aguila Azteca Chocaman |
5 | 40% | 12 | 10 | 2 | 7 | 4.40 |
12 |
FC Delfines UGM |
6 | 17% | 9 | 10 | -1 | 6 | 3.17 |
13 |
FC Sozca |
6 | 17% | 5 | 10 | -5 | 4 | 2.50 |
14 |
Atlético Boca del Río (Atlético Huauchinango) |
6 | 0% | 10 | 17 | -7 | 3 | 4.50 |
15 |
Chayoteros Ixtac |
6 | 0% | 6 | 20 | -14 | 1 | 4.33 |
16 |
Manta Rayas |
6 | 0% | 3 | 24 | -21 | 1 | 4.50 |
* Liga TDP Πίνακας Φόρμας είναι διαθέσιμος.










