Cornerstatistikk - lag og ligaer med flest cornere

Cornerstatistikk fra mer enn 1500 fotballigaer over hele verden.

Her er de 15 beste lagene for cornerprognoser. Disse lagene har det høyeste antallet cornere vunnet av et lag i en hvilken som helst liga i løpet av den gjeldende sesongen som er i spill. Laget må ha spilt minst 7 kamper for å være kvalifisert for denne listen.

LagGj.snitt cornereHøyeste i kampNeste kamp
1VfL Wolfsburg13.56 / kamp928/10
2Cambridge United FC13.42 / kamp1327/10
3Bradford City AFC13.16 / kamp1327/10
4Association Jeunesse Auxerroise13.14 / kamp8I dag
51 FC Union Berlin Women12.86 / kamp13I dag
61 FC Nurnberg Women12.71 / kamp11I dag
7Aalesunds FK12.65 / kamp10I dag
8Leicester City FC12.64 / kamp1227/10
9Sogndal Fotball12.59 / kamp13I dag
10Boston United FC12.57 / kamp1027/10
11RFC de Liege12.57 / kamp9I dag
12Sparta Rotterdam12.56 / kamp15I dag
13VfB Stuttgart 189312.43 / kamp1028/10
14Viking FK12.35 / kamp14I dag
15Frosinone Calcio12.29 / kamp9I dag
16Odense BK12.27 / kamp11I morgen
17Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente12.25 / kamp13I dag
18CA Monarcas Morelia12.16 / kamp16I dag
19Stade Rennais FC12.15 / kamp12I dag
20Angers Sporting Club de lOuest12.14 / kamp12I dag
211 FC Koln12.14 / kamp827/10
22SK Sturm Graz12.12 / kamp12I dag
23Club Santos Laguna12.08 / kamp12I dag
24Club America12.08 / kamp12I dag
25Correcaminos UAT12.08 / kamp11I dag

Over 9.5 cornere

Over-markeder på cornere er også en populær metode for prognoser. Vi dekker over 8.5 ~ 12.5 cornere for alle lag i databasen vår. Vi deler også prosentene til hvert enkelt lags hjemme- og borterekord.

Ligaer med flest cornere

Noen fotballigaer har flere cornere enn andre. Dette er ofte ligaer med flest antall skudd i en kamp også, fordi det korrelerer direkte med antall resulterende hjørnespark.

LigaGjennomsnitt cornere/kampOver 9.5 %Fremgang
1Regional Cup Bayern15100%96%
2Womens Cup13.550%56%
33. Division13.5100%35%
4Cup13.0776%97%
54 Liga Lubuska13100%76%
6Division 1 Féminin13100%83%
7Regionalliga Nordost12.2773%41%
8DFB Pokal12.1978%67%
9Cup12.1772%98%
104 Liga Podkarpacka12.0964%75%
11U19 Eliitliiga Esiliiga12.0966%99%
12Central League1267%83%
13U19 League11.8877%97%
14Úrvalsdeild11.8775%94%
15Schweizer Pokal11.8565%86%
16Male League11.8372%98%
17Super League Women11.7968%33%
181. Deild11.7669%99%
19Estonian Cup11.7673%98%
202. Liga Interregional Group 511.7575%38%

Statistikk over hyppige totalt antall cornere / kamp

Vi har gjennomført en analyse på 288030 kamper i databasen vår for å finne frem de oftest forekommende antallene cornere i en kamp. Denne statistikken representerer totalsummen mellom hjemme- og bortelag. Data viser at 8 ~ 11 cornere er det vanligste i en gjennomsnittlig kamp, men kan variere mye mellom lag. Dette er på tvers av alle ligaer og alle lag i databasen vår.

Totalt antall cornere%# ganger
1912 %126071  ganger
21011 %119302  ganger
3811 %122944  ganger
4710 %108111  ganger
51110 %104891  ganger
668 %86039  ganger
7128 %85593  ganger
8136 %66134  ganger
9145 %48804  ganger
1055 %59026  ganger
1143 %35566  ganger
12153 %34015  ganger
13162 %22607  ganger
1432 %18023  ganger
15181 %8685  ganger
16171 %14317  ganger
1721 %7391  ganger
18200 %3016  ganger
19220 %865  ganger
20210 %1657  ganger
21190 %5199  ganger
2210 %2846  ganger
23230 %536  ganger
24250 %119  ganger
25240 %260  ganger
26260 %75  ganger
27270 %28  ganger
28300 %8  ganger
29280 %19  ganger
30540 %1  ganger
31320 %5  ganger
32290 %4  ganger
33330 %1  ganger
34820 %1  ganger
35520 %1  ganger
36350 %1  ganger
37940 %1  ganger
38360 %1  ganger
39340 %1  ganger
40310 %1  ganger
Premium er her!
500+ lønnsomme ligaer som bookmakerne ikke følger like nøye.

Vi har undersøkt hvilke ligaer som har mest vinnerpotensiale. I tillegg får du cornerstatistikk og kortstatistikk sammen med CSV. Abonner på FootyStats Premium i dag!

Michael Owen: 'Du bør skaffe deg Premium'

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.