Hålla nollan - Allsvenskan

Målvakt - Hålla nollan

# SpelareMP
Matcher Spelat
Hålla nollanHålla nollan %HemBorta
1Djurgården BadgeJacob Rinne221255%57
2Hammarby BadgeWarner Lloyd Hahn23939%63
3GAIS BadgeMergim Krasniqi18950%63
4Sirius BadgeDavid Celic23835%35
5Elfsborg BadgeIsak Pettersson23835%62
6Västerås SK BadgeElis Jäger23730%52
7Malmö FF BadgeRobin Patrick Olsen16744%34
8Häcken BadgeEtrit Sadudin Berisha6583%23
9Mjällby BadgeRobin Wallinder20420%31
10AIK BadgeKristoffer Nordfeldt21419%22
11Häcken BadgeAndreas Linde12433%13
12IFK Göteborg BadgeViktor Andersson10440%31
13Degerfors BadgeMatvei Igonen23313%21
14Kalmar BadgeSamuel Brolin16319%21
15Örgryte BadgeHampus Gustafsson23313%12

Lag - Hålla nollan

# TeamMP
Matcher Spelat
Hålla nollanHN%HemBorta
1DjurgårdenDjurgården
Djurgården

Djurgården

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • F
  • V
1.91
Hem
  • V
  • F
  • V
  • V
  • F
1.58
Borta
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
2.27
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 61% 50% 73%
S 3.00 3.67 2.27
Gjorde mål 2.09 2.50 1.64
Insläppta 0.91 1.17 0.64
BLGM 39% 50% 27%
HN 52% 42% 64%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

231252%42%64%
2GAISGAIS
GAIS

GAIS

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 10 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • O
  • F
  • V
  • F
1.30
Hem
  • O
  • F
  • V
  • O
  • F
1.58
Borta
  • F
  • V
  • F
  • F
  • V
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 35% 42% 27%
S 2.13 1.75 2.55
Gjorde mål 1.22 1.33 1.09
Insläppta 0.91 0.42 1.45
BLGM 30% 17% 45%
HN 43% 58% 27%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

231043%58%27%
3HammarbyHammarby
Hammarby

Hammarby

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • V
  • V
  • F
1.87
Hem
  • V
  • V
  • V
  • V
  • F
2.33
Borta
  • O
  • V
  • F
  • O
  • V
1.36
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 57% 75% 36%
S 3.04 3.42 2.64
Gjorde mål 2.13 2.83 1.36
Insläppta 0.91 0.58 1.27
BLGM 48% 42% 55%
HN 39% 50% 27%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

23939%50%27%
4HäckenHäcken
Häcken

Häcken

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 5 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • O
  • V
  • V
1.70
Hem
  • O
  • V
  • F
  • O
  • V
1.67
Borta
  • V
  • F
  • V
  • O
  • V
1.73
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 43% 42% 45%
S 3.13 3.25 3.00
Gjorde mål 1.83 1.75 1.91
Insläppta 1.30 1.50 1.09
BLGM 57% 75% 36%
HN 39% 25% 55%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

23939%25%55%
5Malmö FFMalmö FF
Malmö FF

Malmö FF

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 6 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • O
  • V
  • F
  • V
1.57
Hem
  • F
  • F
  • O
  • V
  • V
1.33
Borta
  • O
  • V
  • V
  • V
  • F
1.82
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 48% 42% 55%
S 3.09 3.75 2.36
Gjorde mål 1.65 2.08 1.18
Insläppta 1.43 1.67 1.18
BLGM 57% 67% 45%
HN 35% 25% 45%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

23835%25%45%
6SiriusSirius
Sirius

Sirius

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
2.35
Hem
  • V
  • O
  • F
  • F
  • V
2.09
Borta
  • V
  • F
  • V
  • V
  • V
2.58
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 74% 64% 83%
S 3.52 3.64 3.42
Gjorde mål 2.30 2.27 2.33
Insläppta 1.22 1.36 1.08
BLGM 57% 55% 58%
HN 35% 27% 42%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

23835%27%42%
7ElfsborgElfsborg
Elfsborg

Elfsborg

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • V
  • V
1.74
Hem
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
2.00
Borta
  • V
  • V
  • O
  • F
  • V
1.45
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 48% 58% 36%
S 2.48 2.50 2.45
Gjorde mål 1.52 1.75 1.27
Insläppta 0.96 0.75 1.18
BLGM 61% 50% 73%
HN 35% 50% 18%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

23835%50%18%
8Västerås SKVästerås SK
Västerås SK

Västerås SK

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 7 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • V
  • F
1.52
Hem
  • V
  • V
  • O
  • F
  • V
1.45
Borta
  • F
  • F
  • V
  • V
  • F
1.58
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 43% 36% 50%
S 3.04 2.73 3.33
Gjorde mål 1.48 1.55 1.42
Insläppta 1.57 1.18 1.92
BLGM 43% 36% 50%
HN 30% 45% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

23730%45%17%
9AIKAIK
AIK

AIK

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 9 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • F
  • O
  • F
  • F
1.43
Hem
  • F
  • V
  • F
  • O
  • F
1.18
Borta
  • O
  • V
  • V
  • O
  • F
1.67
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 39% 36% 42%
S 3.30 3.82 2.83
Gjorde mål 1.57 1.55 1.58
Insläppta 1.74 2.27 1.25
BLGM 70% 55% 83%
HN 17% 18% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

23417%18%17%
10IFK GöteborgIFK Göteborg
IFK Göteborg

IFK Göteborg

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 8 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.52
Hem
  • V
  • O
  • V
  • V
  • V
1.75
Borta
  • F
  • F
  • F
  • V
  • V
1.27
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 43% 50% 36%
S 3.17 2.42 4.00
Gjorde mål 1.39 1.33 1.45
Insläppta 1.78 1.08 2.55
BLGM 57% 58% 55%
HN 17% 25% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

23417%25%9%
11MjällbyMjällby
Mjällby

Mjällby

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 12 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • O
  • F
  • O
1.00
Hem
  • V
  • F
  • F
  • F
  • O
0.92
Borta
  • O
  • F
  • F
  • O
  • O
1.09
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 22% 25% 18%
S 2.91 2.58 3.27
Gjorde mål 1.22 1.00 1.45
Insläppta 1.70 1.58 1.82
BLGM 52% 33% 73%
HN 17% 25% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

23417%25%9%
12KalmarKalmar
Kalmar

Kalmar

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 14 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.83
Hem
  • O
  • V
  • F
  • F
  • F
1.55
Borta
  • F
  • O
  • F
  • F
  • F
0.17
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 22% 45% 0%
S 2.52 2.82 2.25
Gjorde mål 0.91 1.27 0.58
Insläppta 1.61 1.55 1.67
BLGM 39% 45% 33%
HN 13% 18% 8%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

23313%18%8%
13ÖrgryteÖrgryte
Örgryte

Örgryte

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 15 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • F
  • F
  • F
0.65
Hem
  • O
  • F
  • O
  • O
  • F
0.82
Borta
  • V
  • F
  • F
  • F
  • F
0.50
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 13% 9% 17%
S 3.35 3.36 3.33
Gjorde mål 1.09 1.55 0.67
Insläppta 2.26 1.82 2.67
BLGM 57% 91% 25%
HN 13% 9% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

23313%9%17%
14DegerforsDegerfors
Degerfors

Degerfors

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 13 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • F
  • F
  • O
0.87
Hem
  • F
  • F
  • V
  • V
  • F
1.00
Borta
  • V
  • F
  • F
  • F
  • O
0.75
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 22% 27% 17%
S 2.39 2.36 2.42
Gjorde mål 0.87 1.00 0.75
Insläppta 1.52 1.36 1.67
BLGM 39% 36% 42%
HN 13% 18% 8%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

23313%18%8%
15HalmstadHalmstad
Halmstad

Halmstad

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 16 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • F
  • V
  • F
0.61
Hem
  • F
  • F
  • F
  • V
  • V
1.00
Borta
  • F
  • O
  • F
  • F
  • F
0.25
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 13% 27% 0%
S 2.61 2.45 2.75
Gjorde mål 0.70 0.82 0.58
Insläppta 1.91 1.64 2.17
BLGM 48% 45% 50%
HN 9% 18% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

2329%18%0%
16BrommapojkarnaBrommapojkarna
Brommapojkarna

Brommapojkarna

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 11 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • F
  • F
  • V
1.30
Hem
  • F
  • V
  • V
  • V
  • F
1.36
Borta
  • F
  • O
  • F
  • F
  • V
1.25
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 35% 36% 33%
S 3.35 2.55 4.08
Gjorde mål 1.57 1.36 1.75
Insläppta 1.78 1.18 2.33
BLGM 74% 73% 75%
HN 9% 18% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

2329%18%0%

Hem / Hålla nollan (Allsvenskan)

# TeamMP
Matcher Spelat
Hem
Hålla nollan
Hem
HN%
1GAISGAIS
GAIS

GAIS

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 10 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • O
  • F
  • V
  • F
1.30
Hem
  • O
  • F
  • V
  • O
  • F
1.58
Borta
  • F
  • V
  • F
  • F
  • V
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 35% 42% 27%
S 2.13 1.75 2.55
Gjorde mål 1.22 1.33 1.09
Insläppta 0.91 0.42 1.45
BLGM 30% 17% 45%
HN 43% 58% 27%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

12758%
2HammarbyHammarby
Hammarby

Hammarby

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • V
  • V
  • F
1.87
Hem
  • V
  • V
  • V
  • V
  • F
2.33
Borta
  • O
  • V
  • F
  • O
  • V
1.36
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 57% 75% 36%
S 3.04 3.42 2.64
Gjorde mål 2.13 2.83 1.36
Insläppta 0.91 0.58 1.27
BLGM 48% 42% 55%
HN 39% 50% 27%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

12650%
3ElfsborgElfsborg
Elfsborg

Elfsborg

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • V
  • V
1.74
Hem
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
2.00
Borta
  • V
  • V
  • O
  • F
  • V
1.45
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 48% 58% 36%
S 2.48 2.50 2.45
Gjorde mål 1.52 1.75 1.27
Insläppta 0.96 0.75 1.18
BLGM 61% 50% 73%
HN 35% 50% 18%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

12650%
4Västerås SKVästerås SK
Västerås SK

Västerås SK

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 7 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • V
  • F
1.52
Hem
  • V
  • V
  • O
  • F
  • V
1.45
Borta
  • F
  • F
  • V
  • V
  • F
1.58
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 43% 36% 50%
S 3.04 2.73 3.33
Gjorde mål 1.48 1.55 1.42
Insläppta 1.57 1.18 1.92
BLGM 43% 36% 50%
HN 30% 45% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11545%
5DjurgårdenDjurgården
Djurgården

Djurgården

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • F
  • V
1.91
Hem
  • V
  • F
  • V
  • V
  • F
1.58
Borta
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
2.27
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 61% 50% 73%
S 3.00 3.67 2.27
Gjorde mål 2.09 2.50 1.64
Insläppta 0.91 1.17 0.64
BLGM 39% 50% 27%
HN 52% 42% 64%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

12542%
6SiriusSirius
Sirius

Sirius

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
2.35
Hem
  • V
  • O
  • F
  • F
  • V
2.09
Borta
  • V
  • F
  • V
  • V
  • V
2.58
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 74% 64% 83%
S 3.52 3.64 3.42
Gjorde mål 2.30 2.27 2.33
Insläppta 1.22 1.36 1.08
BLGM 57% 55% 58%
HN 35% 27% 42%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11327%
7HäckenHäcken
Häcken

Häcken

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 5 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • O
  • V
  • V
1.70
Hem
  • O
  • V
  • F
  • O
  • V
1.67
Borta
  • V
  • F
  • V
  • O
  • V
1.73
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 43% 42% 45%
S 3.13 3.25 3.00
Gjorde mål 1.83 1.75 1.91
Insläppta 1.30 1.50 1.09
BLGM 57% 75% 36%
HN 39% 25% 55%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

12325%
8Malmö FFMalmö FF
Malmö FF

Malmö FF

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 6 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • O
  • V
  • F
  • V
1.57
Hem
  • F
  • F
  • O
  • V
  • V
1.33
Borta
  • O
  • V
  • V
  • V
  • F
1.82
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 48% 42% 55%
S 3.09 3.75 2.36
Gjorde mål 1.65 2.08 1.18
Insläppta 1.43 1.67 1.18
BLGM 57% 67% 45%
HN 35% 25% 45%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

12325%
9IFK GöteborgIFK Göteborg
IFK Göteborg

IFK Göteborg

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 8 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.52
Hem
  • V
  • O
  • V
  • V
  • V
1.75
Borta
  • F
  • F
  • F
  • V
  • V
1.27
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 43% 50% 36%
S 3.17 2.42 4.00
Gjorde mål 1.39 1.33 1.45
Insläppta 1.78 1.08 2.55
BLGM 57% 58% 55%
HN 17% 25% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

12325%
10MjällbyMjällby
Mjällby

Mjällby

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 12 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • O
  • F
  • O
1.00
Hem
  • V
  • F
  • F
  • F
  • O
0.92
Borta
  • O
  • F
  • F
  • O
  • O
1.09
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 22% 25% 18%
S 2.91 2.58 3.27
Gjorde mål 1.22 1.00 1.45
Insläppta 1.70 1.58 1.82
BLGM 52% 33% 73%
HN 17% 25% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

12325%
11AIKAIK
AIK

AIK

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 9 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • F
  • O
  • F
  • F
1.43
Hem
  • F
  • V
  • F
  • O
  • F
1.18
Borta
  • O
  • V
  • V
  • O
  • F
1.67
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 39% 36% 42%
S 3.30 3.82 2.83
Gjorde mål 1.57 1.55 1.58
Insläppta 1.74 2.27 1.25
BLGM 70% 55% 83%
HN 17% 18% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11218%
12KalmarKalmar
Kalmar

Kalmar

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 14 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.83
Hem
  • O
  • V
  • F
  • F
  • F
1.55
Borta
  • F
  • O
  • F
  • F
  • F
0.17
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 22% 45% 0%
S 2.52 2.82 2.25
Gjorde mål 0.91 1.27 0.58
Insläppta 1.61 1.55 1.67
BLGM 39% 45% 33%
HN 13% 18% 8%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11218%
13DegerforsDegerfors
Degerfors

Degerfors

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 13 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • F
  • F
  • O
0.87
Hem
  • F
  • F
  • V
  • V
  • F
1.00
Borta
  • V
  • F
  • F
  • F
  • O
0.75
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 22% 27% 17%
S 2.39 2.36 2.42
Gjorde mål 0.87 1.00 0.75
Insläppta 1.52 1.36 1.67
BLGM 39% 36% 42%
HN 13% 18% 8%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11218%
14HalmstadHalmstad
Halmstad

Halmstad

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 16 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • F
  • V
  • F
0.61
Hem
  • F
  • F
  • F
  • V
  • V
1.00
Borta
  • F
  • O
  • F
  • F
  • F
0.25
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 13% 27% 0%
S 2.61 2.45 2.75
Gjorde mål 0.70 0.82 0.58
Insläppta 1.91 1.64 2.17
BLGM 48% 45% 50%
HN 9% 18% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11218%
15BrommapojkarnaBrommapojkarna
Brommapojkarna

Brommapojkarna

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 11 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • F
  • F
  • V
1.30
Hem
  • F
  • V
  • V
  • V
  • F
1.36
Borta
  • F
  • O
  • F
  • F
  • V
1.25
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 35% 36% 33%
S 3.35 2.55 4.08
Gjorde mål 1.57 1.36 1.75
Insläppta 1.78 1.18 2.33
BLGM 74% 73% 75%
HN 9% 18% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11218%
16ÖrgryteÖrgryte
Örgryte

Örgryte

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 15 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • F
  • F
  • F
0.65
Hem
  • O
  • F
  • O
  • O
  • F
0.82
Borta
  • V
  • F
  • F
  • F
  • F
0.50
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 13% 9% 17%
S 3.35 3.36 3.33
Gjorde mål 1.09 1.55 0.67
Insläppta 2.26 1.82 2.67
BLGM 57% 91% 25%
HN 13% 9% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

1119%

Borta / Hålla nollan (Allsvenskan)

# TeamMP
Matcher Spelat
Borta
Hålla nollan
Borta
HN%
1DjurgårdenDjurgården
Djurgården

Djurgården

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 2 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • F
  • V
1.91
Hem
  • V
  • F
  • V
  • V
  • F
1.58
Borta
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
2.27
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 61% 50% 73%
S 3.00 3.67 2.27
Gjorde mål 2.09 2.50 1.64
Insläppta 0.91 1.17 0.64
BLGM 39% 50% 27%
HN 52% 42% 64%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11764%
2HäckenHäcken
Häcken

Häcken

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 5 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • O
  • V
  • V
1.70
Hem
  • O
  • V
  • F
  • O
  • V
1.67
Borta
  • V
  • F
  • V
  • O
  • V
1.73
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 43% 42% 45%
S 3.13 3.25 3.00
Gjorde mål 1.83 1.75 1.91
Insläppta 1.30 1.50 1.09
BLGM 57% 75% 36%
HN 39% 25% 55%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11655%
3Malmö FFMalmö FF
Malmö FF

Malmö FF

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 6 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • O
  • V
  • F
  • V
1.57
Hem
  • F
  • F
  • O
  • V
  • V
1.33
Borta
  • O
  • V
  • V
  • V
  • F
1.82
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 48% 42% 55%
S 3.09 3.75 2.36
Gjorde mål 1.65 2.08 1.18
Insläppta 1.43 1.67 1.18
BLGM 57% 67% 45%
HN 35% 25% 45%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11545%
4SiriusSirius
Sirius

Sirius

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 1 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
2.35
Hem
  • V
  • O
  • F
  • F
  • V
2.09
Borta
  • V
  • F
  • V
  • V
  • V
2.58
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 74% 64% 83%
S 3.52 3.64 3.42
Gjorde mål 2.30 2.27 2.33
Insläppta 1.22 1.36 1.08
BLGM 57% 55% 58%
HN 35% 27% 42%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

12542%
5GAISGAIS
GAIS

GAIS

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 10 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • O
  • F
  • V
  • F
1.30
Hem
  • O
  • F
  • V
  • O
  • F
1.58
Borta
  • F
  • V
  • F
  • F
  • V
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 35% 42% 27%
S 2.13 1.75 2.55
Gjorde mål 1.22 1.33 1.09
Insläppta 0.91 0.42 1.45
BLGM 30% 17% 45%
HN 43% 58% 27%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11327%
6HammarbyHammarby
Hammarby

Hammarby

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 3 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • V
  • V
  • F
1.87
Hem
  • V
  • V
  • V
  • V
  • F
2.33
Borta
  • O
  • V
  • F
  • O
  • V
1.36
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 57% 75% 36%
S 3.04 3.42 2.64
Gjorde mål 2.13 2.83 1.36
Insläppta 0.91 0.58 1.27
BLGM 48% 42% 55%
HN 39% 50% 27%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11327%
7ElfsborgElfsborg
Elfsborg

Elfsborg

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 4 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • V
  • V
1.74
Hem
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
2.00
Borta
  • V
  • V
  • O
  • F
  • V
1.45
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 48% 58% 36%
S 2.48 2.50 2.45
Gjorde mål 1.52 1.75 1.27
Insläppta 0.96 0.75 1.18
BLGM 61% 50% 73%
HN 35% 50% 18%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

11218%
8Västerås SKVästerås SK
Västerås SK

Västerås SK

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 7 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • V
  • F
1.52
Hem
  • V
  • V
  • O
  • F
  • V
1.45
Borta
  • F
  • F
  • V
  • V
  • F
1.58
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 43% 36% 50%
S 3.04 2.73 3.33
Gjorde mål 1.48 1.55 1.42
Insläppta 1.57 1.18 1.92
BLGM 43% 36% 50%
HN 30% 45% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

12217%
9AIKAIK
AIK

AIK

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 9 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • F
  • O
  • F
  • F
1.43
Hem
  • F
  • V
  • F
  • O
  • F
1.18
Borta
  • O
  • V
  • V
  • O
  • F
1.67
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 39% 36% 42%
S 3.30 3.82 2.83
Gjorde mål 1.57 1.55 1.58
Insläppta 1.74 2.27 1.25
BLGM 70% 55% 83%
HN 17% 18% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

12217%
10ÖrgryteÖrgryte
Örgryte

Örgryte

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 15 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • F
  • F
  • F
0.65
Hem
  • O
  • F
  • O
  • O
  • F
0.82
Borta
  • V
  • F
  • F
  • F
  • F
0.50
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 13% 9% 17%
S 3.35 3.36 3.33
Gjorde mål 1.09 1.55 0.67
Insläppta 2.26 1.82 2.67
BLGM 57% 91% 25%
HN 13% 9% 17%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

12217%
11IFK GöteborgIFK Göteborg
IFK Göteborg

IFK Göteborg

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 8 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.52
Hem
  • V
  • O
  • V
  • V
  • V
1.75
Borta
  • F
  • F
  • F
  • V
  • V
1.27
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 43% 50% 36%
S 3.17 2.42 4.00
Gjorde mål 1.39 1.33 1.45
Insläppta 1.78 1.08 2.55
BLGM 57% 58% 55%
HN 17% 25% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

1119%
12MjällbyMjällby
Mjällby

Mjällby

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 12 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • O
  • F
  • O
1.00
Hem
  • V
  • F
  • F
  • F
  • O
0.92
Borta
  • O
  • F
  • F
  • O
  • O
1.09
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 22% 25% 18%
S 2.91 2.58 3.27
Gjorde mål 1.22 1.00 1.45
Insläppta 1.70 1.58 1.82
BLGM 52% 33% 73%
HN 17% 25% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

1119%
13KalmarKalmar
Kalmar

Kalmar

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 14 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.83
Hem
  • O
  • V
  • F
  • F
  • F
1.55
Borta
  • F
  • O
  • F
  • F
  • F
0.17
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 22% 45% 0%
S 2.52 2.82 2.25
Gjorde mål 0.91 1.27 0.58
Insläppta 1.61 1.55 1.67
BLGM 39% 45% 33%
HN 13% 18% 8%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

1218%
14DegerforsDegerfors
Degerfors

Degerfors

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 13 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • F
  • F
  • O
0.87
Hem
  • F
  • F
  • V
  • V
  • F
1.00
Borta
  • V
  • F
  • F
  • F
  • O
0.75
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 22% 27% 17%
S 2.39 2.36 2.42
Gjorde mål 0.87 1.00 0.75
Insläppta 1.52 1.36 1.67
BLGM 39% 36% 42%
HN 13% 18% 8%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

1218%
15HalmstadHalmstad
Halmstad

Halmstad

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 16 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • F
  • V
  • F
0.61
Hem
  • F
  • F
  • F
  • V
  • V
1.00
Borta
  • F
  • O
  • F
  • F
  • F
0.25
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 13% 27% 0%
S 2.61 2.45 2.75
Gjorde mål 0.70 0.82 0.58
Insläppta 1.91 1.64 2.17
BLGM 48% 45% 50%
HN 9% 18% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

1200%
16BrommapojkarnaBrommapojkarna
Brommapojkarna

Brommapojkarna

Allsvenskan (Div. 1)

Liga Pos 11 / 16

Sverige

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • F
  • F
  • V
1.30
Hem
  • F
  • V
  • V
  • V
  • F
1.36
Borta
  • F
  • O
  • F
  • F
  • V
1.25
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 35% 36% 33%
S 3.35 2.55 4.08
Gjorde mål 1.57 1.36 1.75
Insläppta 1.78 1.18 2.33
BLGM 74% 73% 75%
HN 9% 18% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

1200%

Vilket lag höll nollan mest i Allsvenskan?

Lagen som höll nollan mest i Allsvenskan är Djurgården (12 noll mål insläppta i 23 matcher), och de följs av GAIS(10 noll mål insläppta 23 matcher), och Häcken (9 noll mål insläppta i 23 matcher). Djurgården släppte inga mål i 52% av matcherna i Allsvenskan den här säsongen, vilket är riktigt imponerande och visar hur mycket av en sten deras backlinje är.GAIS har också bra värde på noll mål insläppta på 43% och Häcken har noll mål insläppta förhållande av 39%.

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.