Czyste konto - Allsvenskan

Bramkarz - Czyste konto

# ZawodnikMecze
Rozegrane Mecze
Czyste kontoCzyste konto %DomWyjazd
1Djurgården BadgeJacob Rinne251352%58
2Hammarby BadgeWarner Lloyd Hahn251144%74
3Malmö FF BadgeRobin Patrick Olsen19947%36
4Elfsborg BadgeIsak Pettersson25936%72
5GAIS BadgeMergim Krasniqi20945%63
6Sirius BadgeDavid Celic26831%35
7Västerås SK BadgeElis Jäger25832%53
8Häcken BadgeEtrit Sadudin Berisha9889%35
9Mjällby BadgeRobin Wallinder20420%31
10AIK BadgeKristoffer Nordfeldt24417%22
11Häcken BadgeAndreas Linde12433%13
12IFK Göteborg BadgeViktor Andersson13431%31
13Degerfors BadgeMatvei Igonen26312%21
14Kalmar BadgeSamuel Brolin19316%21
15Örgryte BadgeHampus Gustafsson26312%12

Drużyny - Czyste konto

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
Czyste kontoCK%DomWyjazd
1Djurgardens IFDjurgardens IF
Djurgardens IF

Djurgardens IF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 3 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.88
Dom
  • L
  • W
  • W
  • L
  • D
1.54
Wyjazd
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.23
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 58% 46% 69%
Śr. 2.96 3.69 2.23
Zdobyto 2.04 2.46 1.62
Stracone 0.92 1.23 0.62
BTTS 42% 54% 31%
CK 50% 38% 62%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

261350%38%62%
2Hammarby IFHammarby IF
Hammarby IF

Hammarby IF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 2 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.00
Dom
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.38
Wyjazd
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
1.62
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 62% 77% 46%
Śr. 2.88 3.31 2.46
Zdobyto 2.08 2.77 1.38
Stracone 0.81 0.54 1.08
BTTS 42% 38% 46%
CK 46% 54% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

261246%54%38%
3BK HackenBK Hacken
BK Hacken

BK Hacken

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 4 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.77
Dom
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
1.77
Wyjazd
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
1.77
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 46% 46% 46%
Śr. 2.96 3.31 2.62
Zdobyto 1.81 1.92 1.69
Stracone 1.15 1.38 0.92
BTTS 50% 69% 31%
CK 46% 31% 62%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

261246%31%62%
4GAISGAIS
GAIS

GAIS

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 10 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.31
Dom
  • L
  • W
  • D
  • L
  • D
1.54
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.08
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 35% 38% 31%
Śr. 2.23 1.77 2.69
Zdobyto 1.23 1.31 1.15
Stracone 1.00 0.46 1.54
BTTS 35% 23% 46%
CK 42% 54% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

261142%54%31%
5Malmo FFMalmo FF
Malmo FF

Malmo FF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 7 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.54
Dom
  • L
  • D
  • W
  • W
  • L
1.23
Wyjazd
  • W
  • W
  • L
  • D
  • W
1.85
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 46% 38% 54%
Śr. 2.88 3.54 2.23
Zdobyto 1.58 1.92 1.23
Stracone 1.31 1.62 1.00
BTTS 50% 62% 38%
CK 38% 23% 54%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

261038%23%54%
6IF ElfsborgIF Elfsborg
IF Elfsborg

IF Elfsborg

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 5 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.65
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.92
Wyjazd
  • D
  • L
  • W
  • D
  • D
1.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 42% 54% 31%
Śr. 2.50 2.31 2.69
Zdobyto 1.50 1.62 1.38
Stracone 1.00 0.69 1.31
BTTS 62% 46% 77%
CK 35% 54% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

26935%54%15%
7Vasteras SK FotbollVasteras SK Fotboll
Vasteras SK Fotboll

Vasteras SK Fotboll

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 6 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.58
Dom
  • D
  • L
  • W
  • W
  • L
1.46
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.69
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 46% 38% 54%
Śr. 2.96 2.62 3.31
Zdobyto 1.50 1.46 1.54
Stracone 1.46 1.15 1.77
BTTS 42% 38% 46%
CK 35% 46% 23%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

26935%46%23%
8IK Sirius FotbollIK Sirius Fotboll
IK Sirius Fotboll

IK Sirius Fotboll

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 1 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
2.12
Dom
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
1.85
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
2.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 65% 54% 77%
Śr. 3.46 3.62 3.31
Zdobyto 2.15 2.15 2.15
Stracone 1.31 1.46 1.15
BTTS 58% 62% 54%
CK 31% 23% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

26831%23%38%
9AIK FotbollAIK Fotboll
AIK Fotboll

AIK Fotboll

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 8 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • W
  • D
1.46
Dom
  • L
  • D
  • L
  • D
  • D
1.15
Wyjazd
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.77
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 38% 31% 46%
Śr. 3.35 3.85 2.85
Zdobyto 1.62 1.62 1.62
Stracone 1.73 2.23 1.23
BTTS 73% 62% 85%
CK 15% 15% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

26415%15%15%
10IFK GoteborgIFK Goteborg
IFK Goteborg

IFK Goteborg

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 9 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.46
Dom
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
1.69
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.23
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 38% 46% 31%
Śr. 3.12 2.38 3.85
Zdobyto 1.38 1.31 1.46
Stracone 1.73 1.08 2.38
BTTS 62% 62% 62%
CK 15% 23% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

26415%23%8%
11Mjallby AIFMjallby AIF
Mjallby AIF

Mjallby AIF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 12 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
1.00
Dom
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.85
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
  • L
  • W
1.15
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 23% 23% 23%
Śr. 2.81 2.54 3.08
Zdobyto 1.15 0.92 1.38
Stracone 1.65 1.62 1.69
BTTS 50% 31% 69%
CK 15% 23% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

26415%23%8%
12IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna

IF Brommapojkarna

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 11 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.31
Dom
  • W
  • W
  • L
  • L
  • D
1.23
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • W
  • W
1.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 35% 31% 38%
Śr. 3.15 2.31 4.00
Zdobyto 1.50 1.15 1.85
Stracone 1.65 1.15 2.15
BTTS 65% 62% 69%
CK 15% 23% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

26415%23%8%
13Kalmar FFKalmar FF
Kalmar FF

Kalmar FF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 13 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.85
Dom
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
1.31
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 23% 38% 8%
Śr. 2.50 2.69 2.31
Zdobyto 0.88 1.08 0.69
Stracone 1.62 1.62 1.62
BTTS 38% 38% 38%
CK 12% 15% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

26312%15%8%
14Orgryte ISOrgryte IS
Orgryte IS

Orgryte IS

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 15 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
0.73
Dom
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.92
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.54
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 15% 15% 15%
Śr. 3.46 3.54 3.38
Zdobyto 1.23 1.69 0.77
Stracone 2.23 1.85 2.62
BTTS 62% 92% 31%
CK 12% 8% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

26312%8%15%
15Degerfors IFDegerfors IF
Degerfors IF

Degerfors IF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 14 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.77
Dom
  • W
  • W
  • L
  • L
  • L
0.85
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.69
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 19% 23% 15%
Śr. 2.50 2.46 2.54
Zdobyto 0.81 0.92 0.69
Stracone 1.69 1.54 1.85
BTTS 38% 38% 38%
CK 12% 15% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

26312%15%8%
16Halmstads BKHalmstads BK
Halmstads BK

Halmstads BK

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 16 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
0.65
Dom
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
0.85
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.46
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 15% 23% 8%
Śr. 2.58 2.38 2.77
Zdobyto 0.69 0.69 0.69
Stracone 1.88 1.69 2.08
BTTS 46% 38% 54%
CK 8% 15% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

2628%15%0%

Dom / Czyste konto (Allsvenskan)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
Dom
Czyste konto
Dom
CK%
1Hammarby IFHammarby IF
Hammarby IF

Hammarby IF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 2 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.00
Dom
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.38
Wyjazd
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
1.62
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 62% 77% 46%
Śr. 2.88 3.31 2.46
Zdobyto 2.08 2.77 1.38
Stracone 0.81 0.54 1.08
BTTS 42% 38% 46%
CK 46% 54% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13754%
2GAISGAIS
GAIS

GAIS

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 10 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.31
Dom
  • L
  • W
  • D
  • L
  • D
1.54
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.08
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 35% 38% 31%
Śr. 2.23 1.77 2.69
Zdobyto 1.23 1.31 1.15
Stracone 1.00 0.46 1.54
BTTS 35% 23% 46%
CK 42% 54% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13754%
3IF ElfsborgIF Elfsborg
IF Elfsborg

IF Elfsborg

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 5 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.65
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.92
Wyjazd
  • D
  • L
  • W
  • D
  • D
1.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 42% 54% 31%
Śr. 2.50 2.31 2.69
Zdobyto 1.50 1.62 1.38
Stracone 1.00 0.69 1.31
BTTS 62% 46% 77%
CK 35% 54% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13754%
4Vasteras SK FotbollVasteras SK Fotboll
Vasteras SK Fotboll

Vasteras SK Fotboll

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 6 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.58
Dom
  • D
  • L
  • W
  • W
  • L
1.46
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.69
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 46% 38% 54%
Śr. 2.96 2.62 3.31
Zdobyto 1.50 1.46 1.54
Stracone 1.46 1.15 1.77
BTTS 42% 38% 46%
CK 35% 46% 23%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13646%
5Djurgardens IFDjurgardens IF
Djurgardens IF

Djurgardens IF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 3 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.88
Dom
  • L
  • W
  • W
  • L
  • D
1.54
Wyjazd
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.23
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 58% 46% 69%
Śr. 2.96 3.69 2.23
Zdobyto 2.04 2.46 1.62
Stracone 0.92 1.23 0.62
BTTS 42% 54% 31%
CK 50% 38% 62%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13538%
6BK HackenBK Hacken
BK Hacken

BK Hacken

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 4 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.77
Dom
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
1.77
Wyjazd
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
1.77
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 46% 46% 46%
Śr. 2.96 3.31 2.62
Zdobyto 1.81 1.92 1.69
Stracone 1.15 1.38 0.92
BTTS 50% 69% 31%
CK 46% 31% 62%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13431%
7Malmo FFMalmo FF
Malmo FF

Malmo FF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 7 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.54
Dom
  • L
  • D
  • W
  • W
  • L
1.23
Wyjazd
  • W
  • W
  • L
  • D
  • W
1.85
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 46% 38% 54%
Śr. 2.88 3.54 2.23
Zdobyto 1.58 1.92 1.23
Stracone 1.31 1.62 1.00
BTTS 50% 62% 38%
CK 38% 23% 54%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13323%
8IK Sirius FotbollIK Sirius Fotboll
IK Sirius Fotboll

IK Sirius Fotboll

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 1 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
2.12
Dom
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
1.85
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
2.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 65% 54% 77%
Śr. 3.46 3.62 3.31
Zdobyto 2.15 2.15 2.15
Stracone 1.31 1.46 1.15
BTTS 58% 62% 54%
CK 31% 23% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13323%
9IFK GoteborgIFK Goteborg
IFK Goteborg

IFK Goteborg

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 9 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.46
Dom
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
1.69
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.23
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 38% 46% 31%
Śr. 3.12 2.38 3.85
Zdobyto 1.38 1.31 1.46
Stracone 1.73 1.08 2.38
BTTS 62% 62% 62%
CK 15% 23% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13323%
10Mjallby AIFMjallby AIF
Mjallby AIF

Mjallby AIF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 12 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
1.00
Dom
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.85
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
  • L
  • W
1.15
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 23% 23% 23%
Śr. 2.81 2.54 3.08
Zdobyto 1.15 0.92 1.38
Stracone 1.65 1.62 1.69
BTTS 50% 31% 69%
CK 15% 23% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13323%
11IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna

IF Brommapojkarna

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 11 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.31
Dom
  • W
  • W
  • L
  • L
  • D
1.23
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • W
  • W
1.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 35% 31% 38%
Śr. 3.15 2.31 4.00
Zdobyto 1.50 1.15 1.85
Stracone 1.65 1.15 2.15
BTTS 65% 62% 69%
CK 15% 23% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13323%
12AIK FotbollAIK Fotboll
AIK Fotboll

AIK Fotboll

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 8 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • W
  • D
1.46
Dom
  • L
  • D
  • L
  • D
  • D
1.15
Wyjazd
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.77
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 38% 31% 46%
Śr. 3.35 3.85 2.85
Zdobyto 1.62 1.62 1.62
Stracone 1.73 2.23 1.23
BTTS 73% 62% 85%
CK 15% 15% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13215%
13Kalmar FFKalmar FF
Kalmar FF

Kalmar FF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 13 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.85
Dom
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
1.31
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 23% 38% 8%
Śr. 2.50 2.69 2.31
Zdobyto 0.88 1.08 0.69
Stracone 1.62 1.62 1.62
BTTS 38% 38% 38%
CK 12% 15% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13215%
14Degerfors IFDegerfors IF
Degerfors IF

Degerfors IF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 14 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.77
Dom
  • W
  • W
  • L
  • L
  • L
0.85
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.69
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 19% 23% 15%
Śr. 2.50 2.46 2.54
Zdobyto 0.81 0.92 0.69
Stracone 1.69 1.54 1.85
BTTS 38% 38% 38%
CK 12% 15% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13215%
15Halmstads BKHalmstads BK
Halmstads BK

Halmstads BK

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 16 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
0.65
Dom
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
0.85
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.46
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 15% 23% 8%
Śr. 2.58 2.38 2.77
Zdobyto 0.69 0.69 0.69
Stracone 1.88 1.69 2.08
BTTS 46% 38% 54%
CK 8% 15% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13215%
16Orgryte ISOrgryte IS
Orgryte IS

Orgryte IS

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 15 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
0.73
Dom
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.92
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.54
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 15% 15% 15%
Śr. 3.46 3.54 3.38
Zdobyto 1.23 1.69 0.77
Stracone 2.23 1.85 2.62
BTTS 62% 92% 31%
CK 12% 8% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1318%

Wyjazd / Czyste konto (Allsvenskan)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
Wyjazd
Czyste konto
Wyjazd
CK%
1Djurgardens IFDjurgardens IF
Djurgardens IF

Djurgardens IF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 3 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.88
Dom
  • L
  • W
  • W
  • L
  • D
1.54
Wyjazd
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.23
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 58% 46% 69%
Śr. 2.96 3.69 2.23
Zdobyto 2.04 2.46 1.62
Stracone 0.92 1.23 0.62
BTTS 42% 54% 31%
CK 50% 38% 62%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13862%
2BK HackenBK Hacken
BK Hacken

BK Hacken

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 4 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.77
Dom
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
1.77
Wyjazd
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
1.77
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 46% 46% 46%
Śr. 2.96 3.31 2.62
Zdobyto 1.81 1.92 1.69
Stracone 1.15 1.38 0.92
BTTS 50% 69% 31%
CK 46% 31% 62%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13862%
3Malmo FFMalmo FF
Malmo FF

Malmo FF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 7 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.54
Dom
  • L
  • D
  • W
  • W
  • L
1.23
Wyjazd
  • W
  • W
  • L
  • D
  • W
1.85
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 46% 38% 54%
Śr. 2.88 3.54 2.23
Zdobyto 1.58 1.92 1.23
Stracone 1.31 1.62 1.00
BTTS 50% 62% 38%
CK 38% 23% 54%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13754%
4Hammarby IFHammarby IF
Hammarby IF

Hammarby IF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 2 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.00
Dom
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.38
Wyjazd
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
1.62
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 62% 77% 46%
Śr. 2.88 3.31 2.46
Zdobyto 2.08 2.77 1.38
Stracone 0.81 0.54 1.08
BTTS 42% 38% 46%
CK 46% 54% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13538%
5IK Sirius FotbollIK Sirius Fotboll
IK Sirius Fotboll

IK Sirius Fotboll

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 1 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
2.12
Dom
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
1.85
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
2.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 65% 54% 77%
Śr. 3.46 3.62 3.31
Zdobyto 2.15 2.15 2.15
Stracone 1.31 1.46 1.15
BTTS 58% 62% 54%
CK 31% 23% 38%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13538%
6GAISGAIS
GAIS

GAIS

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 10 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.31
Dom
  • L
  • W
  • D
  • L
  • D
1.54
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.08
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 35% 38% 31%
Śr. 2.23 1.77 2.69
Zdobyto 1.23 1.31 1.15
Stracone 1.00 0.46 1.54
BTTS 35% 23% 46%
CK 42% 54% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13431%
7Vasteras SK FotbollVasteras SK Fotboll
Vasteras SK Fotboll

Vasteras SK Fotboll

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 6 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.58
Dom
  • D
  • L
  • W
  • W
  • L
1.46
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.69
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 46% 38% 54%
Śr. 2.96 2.62 3.31
Zdobyto 1.50 1.46 1.54
Stracone 1.46 1.15 1.77
BTTS 42% 38% 46%
CK 35% 46% 23%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13323%
8IF ElfsborgIF Elfsborg
IF Elfsborg

IF Elfsborg

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 5 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.65
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.92
Wyjazd
  • D
  • L
  • W
  • D
  • D
1.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 42% 54% 31%
Śr. 2.50 2.31 2.69
Zdobyto 1.50 1.62 1.38
Stracone 1.00 0.69 1.31
BTTS 62% 46% 77%
CK 35% 54% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13215%
9AIK FotbollAIK Fotboll
AIK Fotboll

AIK Fotboll

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 8 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • W
  • D
1.46
Dom
  • L
  • D
  • L
  • D
  • D
1.15
Wyjazd
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.77
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 38% 31% 46%
Śr. 3.35 3.85 2.85
Zdobyto 1.62 1.62 1.62
Stracone 1.73 2.23 1.23
BTTS 73% 62% 85%
CK 15% 15% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13215%
10Orgryte ISOrgryte IS
Orgryte IS

Orgryte IS

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 15 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
0.73
Dom
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.92
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.54
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 15% 15% 15%
Śr. 3.46 3.54 3.38
Zdobyto 1.23 1.69 0.77
Stracone 2.23 1.85 2.62
BTTS 62% 92% 31%
CK 12% 8% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13215%
11IFK GoteborgIFK Goteborg
IFK Goteborg

IFK Goteborg

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 9 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.46
Dom
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
1.69
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.23
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 38% 46% 31%
Śr. 3.12 2.38 3.85
Zdobyto 1.38 1.31 1.46
Stracone 1.73 1.08 2.38
BTTS 62% 62% 62%
CK 15% 23% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1318%
12Mjallby AIFMjallby AIF
Mjallby AIF

Mjallby AIF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 12 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
1.00
Dom
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.85
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
  • L
  • W
1.15
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 23% 23% 23%
Śr. 2.81 2.54 3.08
Zdobyto 1.15 0.92 1.38
Stracone 1.65 1.62 1.69
BTTS 50% 31% 69%
CK 15% 23% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1318%
13IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna

IF Brommapojkarna

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 11 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.31
Dom
  • W
  • W
  • L
  • L
  • D
1.23
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • W
  • W
1.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 35% 31% 38%
Śr. 3.15 2.31 4.00
Zdobyto 1.50 1.15 1.85
Stracone 1.65 1.15 2.15
BTTS 65% 62% 69%
CK 15% 23% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1318%
14Kalmar FFKalmar FF
Kalmar FF

Kalmar FF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 13 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.85
Dom
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
1.31
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 23% 38% 8%
Śr. 2.50 2.69 2.31
Zdobyto 0.88 1.08 0.69
Stracone 1.62 1.62 1.62
BTTS 38% 38% 38%
CK 12% 15% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1318%
15Degerfors IFDegerfors IF
Degerfors IF

Degerfors IF

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 14 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.77
Dom
  • W
  • W
  • L
  • L
  • L
0.85
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.69
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 19% 23% 15%
Śr. 2.50 2.46 2.54
Zdobyto 0.81 0.92 0.69
Stracone 1.69 1.54 1.85
BTTS 38% 38% 38%
CK 12% 15% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1318%
16Halmstads BKHalmstads BK
Halmstads BK

Halmstads BK

Allsvenskan (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 16 / 16

Szwecja

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
0.65
Dom
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
0.85
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.46
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 15% 23% 8%
Śr. 2.58 2.38 2.77
Zdobyto 0.69 0.69 0.69
Stracone 1.88 1.69 2.08
BTTS 46% 38% 54%
CK 8% 15% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1300%

Która drużyna utrzymała najwięcej czystych kont w Allsvenskan?

Drużyny z największą liczbą czystych kont w Allsvenskan to Djurgardens IF (13 czystych kont w 26 meczach), a zaraz za nimi znajduje się BK Hacken (12 czystych kont w 26 meczach) i Hammarby IF (12 czystych kont w 26 meczach). Drużyna Djurgardens IF nie straciła żadnej bramki w 50% meczów w Allsvenskan w tym sezonie, co jest naprawdę imponujące i pokazuje ogromną siłę ich obrony. BK Hacken również ma świetny współczynnik czystych kont wynoszący 46%, a dla Hammarby IF wynosi on 46%.

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!