Bez primljenog gola - Allsvenskan

Golman - Bez gola

# IgračOU
Odigrane utakmice
Bez golaBez gola %DomaU gostima
1Djurgården BadgeJacob Rinne231356%58
2Hammarby BadgeWarner Lloyd Hahn23939%63
3GAIS BadgeMergim Krasniqi19947%63
4Sirius BadgeDavid Celic24833%35
5Elfsborg BadgeIsak Pettersson24833%62
6Västerås SK BadgeElis Jäger23730%52
7Malmö FF BadgeRobin Patrick Olsen17741%34
8Häcken BadgeEtrit Sadudin Berisha7686%24
9Mjällby BadgeRobin Wallinder20420%31
10AIK BadgeKristoffer Nordfeldt22418%22
11Häcken BadgeAndreas Linde12433%13
12IFK Göteborg BadgeViktor Andersson11436%31
13Degerfors BadgeMatvei Igonen23313%21
14Kalmar BadgeSamuel Brolin16319%21
15Örgryte BadgeHampus Gustafsson24313%12

Timovi - Bez gola

# TimOU
Odigrane utakmice
Bez golaČO%DomaU gostima
1Djurgardens IFDjurgardens IF
Djurgardens IF

Djurgardens IF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • P
  • P
1.96
Doma
  • P
  • G
  • P
  • P
  • G
1.58
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 63% 50% 75%
Pr. 2.96 3.67 2.25
Zabio 2.08 2.50 1.67
Primio 0.88 1.17 0.58
ODG 38% 50% 25%
ČO 54% 42% 67%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

241354%42%67%
2Hammarby IFHammarby IF
Hammarby IF

Hammarby IF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.92
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
2.33
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • P
1.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 58% 75% 42%
Pr. 2.96 3.42 2.50
Zabio 2.08 2.83 1.33
Primio 0.88 0.58 1.17
ODG 46% 42% 50%
ČO 42% 50% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

241042%50%33%
3BK HackenBK Hacken
BK Hacken

BK Hacken

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • P
  • P
  • P
1.75
Doma
  • R
  • P
  • G
  • R
  • P
1.67
U gostima
  • G
  • P
  • R
  • P
  • P
1.83
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 42% 50%
Pr. 3.04 3.25 2.83
Zabio 1.79 1.75 1.83
Primio 1.25 1.50 1.00
ODG 54% 75% 33%
ČO 42% 25% 58%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

241042%25%58%
4GAISGAIS
GAIS

GAIS

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 10 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.25
Doma
  • R
  • G
  • P
  • R
  • G
1.58
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • P
  • G
0.92
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 42% 25%
Pr. 2.29 1.75 2.83
Zabio 1.25 1.33 1.17
Primio 1.04 0.42 1.67
ODG 33% 17% 50%
ČO 42% 58% 25%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

241042%58%25%
5Malmo FFMalmo FF
Malmo FF

Malmo FF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • G
  • P
  • G
1.50
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • G
1.23
U gostima
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.82
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 38% 55%
Pr. 3.00 3.54 2.36
Zabio 1.58 1.92 1.18
Primio 1.42 1.62 1.18
ODG 54% 62% 45%
ČO 33% 23% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

24833%23%45%
6IK Sirius FotbollIK Sirius Fotboll
IK Sirius Fotboll

IK Sirius Fotboll

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
2.29
Doma
  • R
  • G
  • G
  • P
  • R
2.00
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • P
  • P
2.58
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 71% 58% 83%
Pr. 3.54 3.67 3.42
Zabio 2.29 2.25 2.33
Primio 1.25 1.42 1.08
ODG 58% 58% 58%
ČO 33% 25% 42%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

24833%25%42%
7IF ElfsborgIF Elfsborg
IF Elfsborg

IF Elfsborg

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • P
  • R
1.71
Doma
  • G
  • P
  • P
  • P
  • P
2.00
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
1.42
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 58% 33%
Pr. 2.54 2.50 2.58
Zabio 1.54 1.75 1.33
Primio 1.00 0.75 1.25
ODG 63% 50% 75%
ČO 33% 50% 17%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

24833%50%17%
8Vasteras SK FotbollVasteras SK Fotboll
Vasteras SK Fotboll

Vasteras SK Fotboll

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • G
  • P
1.58
Doma
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.58
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • P
  • G
1.58
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 42% 50%
Pr. 2.96 2.58 3.33
Zabio 1.46 1.50 1.42
Primio 1.50 1.08 1.92
ODG 42% 33% 50%
ČO 33% 50% 17%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

24833%50%17%
9AIK FotbollAIK Fotboll
AIK Fotboll

AIK Fotboll

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 9 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • R
  • G
  • G
  • R
1.42
Doma
  • P
  • G
  • R
  • G
  • R
1.17
U gostima
  • R
  • P
  • P
  • R
  • G
1.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 33% 42%
Pr. 3.33 3.83 2.83
Zabio 1.58 1.58 1.58
Primio 1.75 2.25 1.25
ODG 71% 58% 83%
ČO 17% 17% 17%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

24417%17%17%
10IFK GoteborgIFK Goteborg
IFK Goteborg

IFK Goteborg

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 8 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
1.50
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
1.75
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.25
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 42% 50% 33%
Pr. 3.21 2.42 4.00
Zabio 1.42 1.33 1.50
Primio 1.79 1.08 2.50
ODG 58% 58% 58%
ČO 17% 25% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

24417%25%8%
11Mjallby AIFMjallby AIF
Mjallby AIF

Mjallby AIF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 12 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • R
  • G
0.96
Doma
  • P
  • G
  • G
  • G
  • R
0.92
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • R
  • G
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 21% 25% 17%
Pr. 2.83 2.58 3.08
Zabio 1.17 1.00 1.33
Primio 1.67 1.58 1.75
ODG 50% 33% 67%
ČO 17% 25% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

24417%25%8%
12Kalmar FFKalmar FF
Kalmar FF

Kalmar FF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 14 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.83
Doma
  • R
  • P
  • G
  • G
  • G
1.55
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.17
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 22% 45% 0%
Pr. 2.52 2.82 2.25
Zabio 0.91 1.27 0.58
Primio 1.61 1.55 1.67
ODG 39% 45% 33%
ČO 13% 18% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

23313%18%8%
13Orgryte ISOrgryte IS
Orgryte IS

Orgryte IS

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 15 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • G
  • P
0.75
Doma
  • G
  • R
  • R
  • G
  • P
1.00
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
0.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 17% 17% 17%
Pr. 3.46 3.58 3.33
Zabio 1.21 1.75 0.67
Primio 2.25 1.83 2.67
ODG 58% 92% 25%
ČO 13% 8% 17%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

24313%8%17%
14Degerfors IFDegerfors IF
Degerfors IF

Degerfors IF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 13 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • G
  • G
  • R
0.87
Doma
  • G
  • G
  • P
  • P
  • G
1.00
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • R
0.75
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 22% 27% 17%
Pr. 2.39 2.36 2.42
Zabio 0.87 1.00 0.75
Primio 1.52 1.36 1.67
ODG 39% 36% 42%
ČO 13% 18% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

23313%18%8%
15Halmstads BKHalmstads BK
Halmstads BK

Halmstads BK

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 16 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
0.58
Doma
  • G
  • G
  • P
  • P
  • G
0.92
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.25
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 13% 25% 0%
Pr. 2.54 2.33 2.75
Zabio 0.67 0.75 0.58
Primio 1.88 1.58 2.17
ODG 46% 42% 50%
ČO 8% 17% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

2428%17%0%
16IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna

IF Brommapojkarna

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 11 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • P
  • G
1.25
Doma
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
1.25
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • P
1.25
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 33% 33%
Pr. 3.29 2.50 4.08
Zabio 1.50 1.25 1.75
Primio 1.79 1.25 2.33
ODG 71% 67% 75%
ČO 8% 17% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

2428%17%0%

Doma / Bez gola (Allsvenskan)

# TimOU
Odigrane utakmice
Doma
Bez gola
Doma
ČO%
1GAISGAIS
GAIS

GAIS

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 10 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.25
Doma
  • R
  • G
  • P
  • R
  • G
1.58
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • P
  • G
0.92
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 42% 25%
Pr. 2.29 1.75 2.83
Zabio 1.25 1.33 1.17
Primio 1.04 0.42 1.67
ODG 33% 17% 50%
ČO 42% 58% 25%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12758%
2Hammarby IFHammarby IF
Hammarby IF

Hammarby IF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.92
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
2.33
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • P
1.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 58% 75% 42%
Pr. 2.96 3.42 2.50
Zabio 2.08 2.83 1.33
Primio 0.88 0.58 1.17
ODG 46% 42% 50%
ČO 42% 50% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12650%
3IF ElfsborgIF Elfsborg
IF Elfsborg

IF Elfsborg

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • P
  • R
1.71
Doma
  • G
  • P
  • P
  • P
  • P
2.00
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
1.42
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 58% 33%
Pr. 2.54 2.50 2.58
Zabio 1.54 1.75 1.33
Primio 1.00 0.75 1.25
ODG 63% 50% 75%
ČO 33% 50% 17%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12650%
4Vasteras SK FotbollVasteras SK Fotboll
Vasteras SK Fotboll

Vasteras SK Fotboll

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • G
  • P
1.58
Doma
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.58
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • P
  • G
1.58
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 42% 50%
Pr. 2.96 2.58 3.33
Zabio 1.46 1.50 1.42
Primio 1.50 1.08 1.92
ODG 42% 33% 50%
ČO 33% 50% 17%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12650%
5Djurgardens IFDjurgardens IF
Djurgardens IF

Djurgardens IF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • P
  • P
1.96
Doma
  • P
  • G
  • P
  • P
  • G
1.58
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 63% 50% 75%
Pr. 2.96 3.67 2.25
Zabio 2.08 2.50 1.67
Primio 0.88 1.17 0.58
ODG 38% 50% 25%
ČO 54% 42% 67%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12542%
6BK HackenBK Hacken
BK Hacken

BK Hacken

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • P
  • P
  • P
1.75
Doma
  • R
  • P
  • G
  • R
  • P
1.67
U gostima
  • G
  • P
  • R
  • P
  • P
1.83
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 42% 50%
Pr. 3.04 3.25 2.83
Zabio 1.79 1.75 1.83
Primio 1.25 1.50 1.00
ODG 54% 75% 33%
ČO 42% 25% 58%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12325%
7IK Sirius FotbollIK Sirius Fotboll
IK Sirius Fotboll

IK Sirius Fotboll

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
2.29
Doma
  • R
  • G
  • G
  • P
  • R
2.00
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • P
  • P
2.58
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 71% 58% 83%
Pr. 3.54 3.67 3.42
Zabio 2.29 2.25 2.33
Primio 1.25 1.42 1.08
ODG 58% 58% 58%
ČO 33% 25% 42%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12325%
8IFK GoteborgIFK Goteborg
IFK Goteborg

IFK Goteborg

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 8 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
1.50
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
1.75
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.25
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 42% 50% 33%
Pr. 3.21 2.42 4.00
Zabio 1.42 1.33 1.50
Primio 1.79 1.08 2.50
ODG 58% 58% 58%
ČO 17% 25% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12325%
9Mjallby AIFMjallby AIF
Mjallby AIF

Mjallby AIF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 12 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • R
  • G
0.96
Doma
  • P
  • G
  • G
  • G
  • R
0.92
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • R
  • G
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 21% 25% 17%
Pr. 2.83 2.58 3.08
Zabio 1.17 1.00 1.33
Primio 1.67 1.58 1.75
ODG 50% 33% 67%
ČO 17% 25% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12325%
10Malmo FFMalmo FF
Malmo FF

Malmo FF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • G
  • P
  • G
1.50
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • G
1.23
U gostima
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.82
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 38% 55%
Pr. 3.00 3.54 2.36
Zabio 1.58 1.92 1.18
Primio 1.42 1.62 1.18
ODG 54% 62% 45%
ČO 33% 23% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

13323%
11Kalmar FFKalmar FF
Kalmar FF

Kalmar FF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 14 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.83
Doma
  • R
  • P
  • G
  • G
  • G
1.55
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.17
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 22% 45% 0%
Pr. 2.52 2.82 2.25
Zabio 0.91 1.27 0.58
Primio 1.61 1.55 1.67
ODG 39% 45% 33%
ČO 13% 18% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%
12Degerfors IFDegerfors IF
Degerfors IF

Degerfors IF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 13 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • G
  • G
  • R
0.87
Doma
  • G
  • G
  • P
  • P
  • G
1.00
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • R
0.75
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 22% 27% 17%
Pr. 2.39 2.36 2.42
Zabio 0.87 1.00 0.75
Primio 1.52 1.36 1.67
ODG 39% 36% 42%
ČO 13% 18% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11218%
13AIK FotbollAIK Fotboll
AIK Fotboll

AIK Fotboll

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 9 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • R
  • G
  • G
  • R
1.42
Doma
  • P
  • G
  • R
  • G
  • R
1.17
U gostima
  • R
  • P
  • P
  • R
  • G
1.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 33% 42%
Pr. 3.33 3.83 2.83
Zabio 1.58 1.58 1.58
Primio 1.75 2.25 1.25
ODG 71% 58% 83%
ČO 17% 17% 17%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12217%
14Halmstads BKHalmstads BK
Halmstads BK

Halmstads BK

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 16 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
0.58
Doma
  • G
  • G
  • P
  • P
  • G
0.92
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.25
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 13% 25% 0%
Pr. 2.54 2.33 2.75
Zabio 0.67 0.75 0.58
Primio 1.88 1.58 2.17
ODG 46% 42% 50%
ČO 8% 17% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12217%
15IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna

IF Brommapojkarna

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 11 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • P
  • G
1.25
Doma
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
1.25
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • P
1.25
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 33% 33%
Pr. 3.29 2.50 4.08
Zabio 1.50 1.25 1.75
Primio 1.79 1.25 2.33
ODG 71% 67% 75%
ČO 8% 17% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12217%
16Orgryte ISOrgryte IS
Orgryte IS

Orgryte IS

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 15 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • G
  • P
0.75
Doma
  • G
  • R
  • R
  • G
  • P
1.00
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
0.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 17% 17% 17%
Pr. 3.46 3.58 3.33
Zabio 1.21 1.75 0.67
Primio 2.25 1.83 2.67
ODG 58% 92% 25%
ČO 13% 8% 17%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1218%

U gostima / Bez gola (Allsvenskan)

# TimOU
Odigrane utakmice
U gostima
Bez gola
U gostima
ČO%
1Djurgardens IFDjurgardens IF
Djurgardens IF

Djurgardens IF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • P
  • P
1.96
Doma
  • P
  • G
  • P
  • P
  • G
1.58
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 63% 50% 75%
Pr. 2.96 3.67 2.25
Zabio 2.08 2.50 1.67
Primio 0.88 1.17 0.58
ODG 38% 50% 25%
ČO 54% 42% 67%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12867%
2BK HackenBK Hacken
BK Hacken

BK Hacken

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • P
  • P
  • P
1.75
Doma
  • R
  • P
  • G
  • R
  • P
1.67
U gostima
  • G
  • P
  • R
  • P
  • P
1.83
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 42% 50%
Pr. 3.04 3.25 2.83
Zabio 1.79 1.75 1.83
Primio 1.25 1.50 1.00
ODG 54% 75% 33%
ČO 42% 25% 58%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12758%
3Malmo FFMalmo FF
Malmo FF

Malmo FF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • G
  • P
  • G
1.50
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • G
1.23
U gostima
  • R
  • P
  • P
  • P
  • G
1.82
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 38% 55%
Pr. 3.00 3.54 2.36
Zabio 1.58 1.92 1.18
Primio 1.42 1.62 1.18
ODG 54% 62% 45%
ČO 33% 23% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

11545%
4IK Sirius FotbollIK Sirius Fotboll
IK Sirius Fotboll

IK Sirius Fotboll

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
2.29
Doma
  • R
  • G
  • G
  • P
  • R
2.00
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • P
  • P
2.58
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 71% 58% 83%
Pr. 3.54 3.67 3.42
Zabio 2.29 2.25 2.33
Primio 1.25 1.42 1.08
ODG 58% 58% 58%
ČO 33% 25% 42%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12542%
5Hammarby IFHammarby IF
Hammarby IF

Hammarby IF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.92
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
2.33
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • P
1.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 58% 75% 42%
Pr. 2.96 3.42 2.50
Zabio 2.08 2.83 1.33
Primio 0.88 0.58 1.17
ODG 46% 42% 50%
ČO 42% 50% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12433%
6GAISGAIS
GAIS

GAIS

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 10 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.25
Doma
  • R
  • G
  • P
  • R
  • G
1.58
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • P
  • G
0.92
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 42% 25%
Pr. 2.29 1.75 2.83
Zabio 1.25 1.33 1.17
Primio 1.04 0.42 1.67
ODG 33% 17% 50%
ČO 42% 58% 25%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12325%
7IF ElfsborgIF Elfsborg
IF Elfsborg

IF Elfsborg

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • P
  • R
1.71
Doma
  • G
  • P
  • P
  • P
  • P
2.00
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
1.42
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 58% 33%
Pr. 2.54 2.50 2.58
Zabio 1.54 1.75 1.33
Primio 1.00 0.75 1.25
ODG 63% 50% 75%
ČO 33% 50% 17%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12217%
8Vasteras SK FotbollVasteras SK Fotboll
Vasteras SK Fotboll

Vasteras SK Fotboll

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • G
  • P
1.58
Doma
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.58
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • P
  • G
1.58
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 46% 42% 50%
Pr. 2.96 2.58 3.33
Zabio 1.46 1.50 1.42
Primio 1.50 1.08 1.92
ODG 42% 33% 50%
ČO 33% 50% 17%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12217%
9AIK FotbollAIK Fotboll
AIK Fotboll

AIK Fotboll

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 9 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • R
  • G
  • G
  • R
1.42
Doma
  • P
  • G
  • R
  • G
  • R
1.17
U gostima
  • R
  • P
  • P
  • R
  • G
1.67
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 38% 33% 42%
Pr. 3.33 3.83 2.83
Zabio 1.58 1.58 1.58
Primio 1.75 2.25 1.25
ODG 71% 58% 83%
ČO 17% 17% 17%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12217%
10Orgryte ISOrgryte IS
Orgryte IS

Orgryte IS

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 15 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • G
  • P
0.75
Doma
  • G
  • R
  • R
  • G
  • P
1.00
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
0.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 17% 17% 17%
Pr. 3.46 3.58 3.33
Zabio 1.21 1.75 0.67
Primio 2.25 1.83 2.67
ODG 58% 92% 25%
ČO 13% 8% 17%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

12217%
11IFK GoteborgIFK Goteborg
IFK Goteborg

IFK Goteborg

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 8 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
1.50
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
1.75
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.25
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 42% 50% 33%
Pr. 3.21 2.42 4.00
Zabio 1.42 1.33 1.50
Primio 1.79 1.08 2.50
ODG 58% 58% 58%
ČO 17% 25% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1218%
12Mjallby AIFMjallby AIF
Mjallby AIF

Mjallby AIF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 12 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • R
  • G
0.96
Doma
  • P
  • G
  • G
  • G
  • R
0.92
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • R
  • G
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 21% 25% 17%
Pr. 2.83 2.58 3.08
Zabio 1.17 1.00 1.33
Primio 1.67 1.58 1.75
ODG 50% 33% 67%
ČO 17% 25% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1218%
13Kalmar FFKalmar FF
Kalmar FF

Kalmar FF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 14 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.83
Doma
  • R
  • P
  • G
  • G
  • G
1.55
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.17
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 22% 45% 0%
Pr. 2.52 2.82 2.25
Zabio 0.91 1.27 0.58
Primio 1.61 1.55 1.67
ODG 39% 45% 33%
ČO 13% 18% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1218%
14Degerfors IFDegerfors IF
Degerfors IF

Degerfors IF

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 13 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • G
  • G
  • R
0.87
Doma
  • G
  • G
  • P
  • P
  • G
1.00
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • R
0.75
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 22% 27% 17%
Pr. 2.39 2.36 2.42
Zabio 0.87 1.00 0.75
Primio 1.52 1.36 1.67
ODG 39% 36% 42%
ČO 13% 18% 8%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1218%
15Halmstads BKHalmstads BK
Halmstads BK

Halmstads BK

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 16 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
0.58
Doma
  • G
  • G
  • P
  • P
  • G
0.92
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.25
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 13% 25% 0%
Pr. 2.54 2.33 2.75
Zabio 0.67 0.75 0.58
Primio 1.88 1.58 2.17
ODG 46% 42% 50%
ČO 8% 17% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1200%
16IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna

IF Brommapojkarna

Allsvenskan (Div. 1)

Poz. Lige 11 / 16

Švedska

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • P
  • G
1.25
Doma
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
1.25
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • P
1.25
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 33% 33%
Pr. 3.29 2.50 4.08
Zabio 1.50 1.25 1.75
Primio 1.79 1.25 2.33
ODG 71% 67% 75%
ČO 8% 17% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1200%

Koja je momčad sačuvala mrežu najviše puta u Allsvenskan?

Timovi s najvećim brojem utakmica čiste mreže u Allsvenskan su Djurgardens IF (13 čistih mreža u 24 utakmica) , a slijede ih BK Hacken (10 čista mreža u 24 utakmica), i Hammarby IF (10 čista mreža u 24 utakmica). Djurgardens IF nije primio nijedan gol u 54% utakmica u Allsvenskan ove sezone, što je stvarno impresivno i pokazuje kolika je njihova zadnja linija. BK Hacken također ima dobru stopu čistih mreža od 42%, a Hammarby IF ima omjer čistih mreža od 42 %.

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.