Dan Burn Portrait

Dan Burn Statistici

Echipa Naționlă : England National Team
Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Anglia
Picior principal : Stângaci
Numărul tricoului : #33
Vârstă (Data nașterii) : 34 (1992-05-9)
Înălțime : 201cm
Greutate : 87kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Mai Multe

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2025/2026 & Statistici de carieră- Dan Burn

5.99
Rating mediu în Premier LeagueClasament Goluri Primite : 54 / 177 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

1

26

6

11

1

2100'

2

0

2

0

0

0

117'

2

0

3

1

0

0

180'

Total 2025/2026

48

2

48

15

14
1

3748'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

234

7

246

70

49

1

19288'

132

3

166

27

31

0

11153'

82

8

64

41

18

1

7380'

30

4

19

15

4

0

2350'

29

2

28

8

3

0

2414'

3

0

2

1

0

0

270'

Total 2025/2026

532

26

547

171

109
2

44610'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Dan Burn. Dan Burn a jucat un total de 532 meciuri, a marcat 26 goluri și a adunat 6 pase decisive. Dan Burn a jucat cel mai mare număr de meciuri la Premier League cu 532 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Premier League

1.11Încasate / 90'
26 Goluri în 27 Meciuri
71st Percentil
22%Niciun gol primit
6 Clean sheets în 27 Meciuri
40th Percentil
0.47Cartonașe în 90
11 Total cartonașe
96th Percentil

Dan Burn Statistici - Detaliat

Premier League Statistici pentru Dan Burn

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate27N/A
55
minute210078 minute în joc
67
Salariu Anual€5,278,000N/A
60
Meciuri începute24N/A
68
Înlocuiri3N/AN/A
Eliminări4N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite261.11
71
Minute pe Gol Încasat81 MinuteN/A
71
Niciun gol primit622%
40
Tackle-uri381.63
56
Interceptări200.86
62
Dueluri pe Sol26511.36
75
Dueluri pe Sol Câștigate1426.09
86
Dueluri Aeriene Câștigate933.99
97
Driblat210.90
20
Degajări1486.34
95
Șuturi blocate120.51
76
Penalty-uri Acordate Adversarilor10.04
14

Ca fundaș, Dan Burn a încasat 26 goluri și a menținut 6 clean sheets în 27 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League. Acest lucru înseamnă că atunci când Dan Burn este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 81 minute. În plus, a efectuat 1.63 tackle-uri și 0.86 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Dan Burn face aproximativ 6.34 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene11N/AN/A
Cartonașe Roșii1N/AN/A
Total Cartonașe110.47
96
Minute pe Cartonaș Galben191 min / cartonașN/A
18
Cartonașe Peste 0.51037%
99
Foul-uri Comise361.54
84
Foul-uri ale oponenților120.51
26

Până în prezent, Dan Burn a primit 11 cartonașe galbene și 1 cartonașe roșii în 27 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League. Ei comit 1.54 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.04
40
Goluri + Pase decisive30.13
43
Goluri Acasă10.09
59
Goluri În Deplasare00
49
Goluri Așteptate (xG)1.310.06
33
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.310.06
33
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol2100 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Dan Burn a marcat 1 goluri în 27 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Dan Burn pe 90 de minute este de 0.04. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Dan Burn sunt de 3 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.13 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.06. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Dan Burn la 1.31, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 33 al jucătorilor din Premier League.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate100.43
22
Șuturi la poartă
3/ 10
0.13
27
Șuturi în afara porții
7/ 10
0.30
24
A lovit bara0 ori0.00
58
Rata de conversie a șuturilor10.00%N/A
65
Precizia șutării30.00%N/A
49
Șuturi per gol marcat10.00N/AN/A

Până în prezent, Dan Burn a efectuat un total de 10 șuturi în 27 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League. Din totalul de 10 șuturi, 3 au fost pe poartă, iar celelalte 7 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Dan Burn este de 30.00%. Marchează un gol la fiecare 10.00 șuturi efectuate și realizează 0.43 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol20.09
61
Pase decisive anticipate (xA)3.000.13
47
Pase98342.13
65
Pase reușite
772/ 983
33.09
58
Rata de reușită a pasei78.54%N/A
34
Pase-cheie60.26
20
Centrări110.47
37
Centrări reușite
1/ 11
0.04
28
Rata de Finalizare a Centrărilor9.09%N/A
28
Minute pe Asistență1050 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Dan Burn a asistat la 2 pase decisive în 27 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League. Analizând aspectul pasei în joc, Dan Burn pasează mingea aproximativ de 42.13 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 78.54. De asemenea, face aproximativ 0.26 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Dan Burn de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.13 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 47 procent din jucătorii din Premier League.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri40.17
15
Dribleuri Reușite20.09
15
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
65
Deposedat40.17
83
Offside-uri30.13
62

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Dan Burn nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

FA Cup Statistici pentru Dan Burn

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
0
minute11759 minute în joc
0
Salariu Anual€5,278,000N/A
99
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite21.54
33
Minute pe Gol Încasat59 MinuteN/A
33
Niciun gol primit00%
28
Tackle-uri43.08
97
Interceptări10.77
59
Dueluri pe Sol1713.08
99
Dueluri pe Sol Câștigate86.15
88
Dueluri Aeriene Câștigate32.31
81
Driblat00.00
99
Degajări86.15
94
Șuturi blocate10.77
84
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Dan Burn a încasat 26 goluri și a menținut 6 clean sheets în 2 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League. Acest lucru înseamnă că atunci când Dan Burn este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 59 minute. În plus, a efectuat 3.08 tackle-uri și 0.77 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Dan Burn face aproximativ 6.15 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
44
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
44
Cartonașe Peste 0.500%
50
Foul-uri Comise10.77
56
Foul-uri ale oponenților10.77
72

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
56
Goluri + Pase decisive10.77
99
Goluri Acasă00
72
Goluri În Deplasare00
72
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
28
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
28
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
28
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
44
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
31
A lovit bara0 ori0.00
97
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
56
Precizia șutării0.00%N/A
44
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.77
99
Pase decisive anticipate (xA)0.800.62
99
Pase7255.38
88
Pase reușite
66/ 72
50.77
91
Rata de reușită a pasei91.67%N/A
88
Pase-cheie10.77
75
Centrări00.00
34
Centrări reușite
0/ 0
0.00
56
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
56
Minute pe Asistență117 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
41
Dribleuri Reușite00.00
47
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
47
Deposedat21.54
6
Offside-uri00.00
72

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

League Cup Statistici pentru Dan Burn

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
0
minute18090 minute în joc
0
Salariu Anual€5,278,000N/A
99
Meciuri începute2N/A
3
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite31.5
13
Minute pe Gol Încasat60 MinuteN/A
15
Niciun gol primit150%
81
Tackle-uri42.00
80
Interceptări21.00
82
Dueluri pe Sol2814.00
96
Dueluri pe Sol Câștigate157.50
99
Dueluri Aeriene Câștigate105.00
99
Driblat21.00
13
Degajări147.00
96
Șuturi blocate10.50
63
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Dan Burn a încasat 26 goluri și a menținut 6 clean sheets în 2 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League. Acest lucru înseamnă că atunci când Dan Burn este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 60 minute. În plus, a efectuat 2.00 tackle-uri și 1.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Dan Burn face aproximativ 7.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
62
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
62
Cartonașe Peste 0.500%
64
Foul-uri Comise31.50
88
Foul-uri ale oponenților10.50
43

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
64
Goluri + Pase decisive00
47
Goluri Acasă00
77
Goluri În Deplasare00
83
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
20
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
20
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
20
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
46
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
29
A lovit bara0 ori0.00
92
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
72
Precizia șutării0.00%N/A
46
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
70
Pase decisive anticipate (xA)0.210.10
42
Pase5929.50
25
Pase reușite
50/ 59
25.00
36
Rata de reușită a pasei84.75%N/A
43
Pase-cheie21.00
71
Centrări31.50
79
Centrări reușite
0/ 3
0.00
62
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
62
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
29
Dribleuri Reușite00.00
45
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
45
Deposedat10.50
39
Offside-uri00.00
82

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

UEFA Champions League Statistici pentru Dan Burn

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate11N/A
76
minute96588 minute în joc
84
Salariu Anual€5,278,000N/A
99
Meciuri începute11N/A
86
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite171.59
38
Minute pe Gol Încasat57 MinuteN/A
40
Niciun gol primit327%
44
Tackle-uri161.49
57
Interceptări100.93
65
Dueluri pe Sol1029.51
69
Dueluri pe Sol Câștigate565.22
79
Dueluri Aeriene Câștigate363.36
98
Driblat50.47
57
Degajări534.94
93
Șuturi blocate111.03
95
Penalty-uri Acordate Adversarilor10.09
8

Ca fundaș, Dan Burn a încasat 26 goluri și a menținut 6 clean sheets în 11 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League. Acest lucru înseamnă că atunci când Dan Burn este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 57 minute. În plus, a efectuat 1.49 tackle-uri și 0.93 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Dan Burn face aproximativ 4.94 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.19
63
Minute pe Cartonaș Galben483 min / cartonașN/A
76
Cartonașe Peste 0.5218%
74
Foul-uri Comise151.40
77
Foul-uri ale oponenților20.19
15

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.09
54
Goluri + Pase decisive30.28
64
Goluri Acasă10.21
71
Goluri În Deplasare00
68
Goluri Așteptate (xG)1.680.16
63
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.680.16
64
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol965 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate111.03
60
Șuturi la poartă
8/ 11
0.75
80
Șuturi în afara porții
3/ 11
0.28
34
A lovit bara0 ori0.00
82
Rata de conversie a șuturilor9.09%N/A
62
Precizia șutării72.73%N/A
96
Șuturi per gol marcat11.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol20.19
75
Pase decisive anticipate (xA)2.210.21
71
Pase49345.98
69
Pase reușite
422/ 493
39.36
67
Rata de reușită a pasei85.60%N/A
62
Pase-cheie50.47
40
Centrări20.19
33
Centrări reușite
0/ 2
0.00
43
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
43
Minute pe Asistență483 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri30.28
27
Dribleuri Reușite20.19
31
Rata de Succes a Dribleurilor66.67%N/A
83
Deposedat70.65
46
Offside-uri00.00
60

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Amicale Internaționale Statistici pentru Dan Burn

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute77 minute în joc
0
Salariu Anual€5,278,000N/A
99
Meciuri începute0N/A
0
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
0
Niciun gol primit00%
0
Tackle-uri00.00
99
Interceptări00.00
99
Dueluri pe Sol112.86
99
Dueluri pe Sol Câștigate112.86
99
Dueluri Aeriene Câștigate112.86
99
Driblat00.00
99
Degajări00.00
0
Șuturi blocate00.00
99
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Dan Burn a încasat 26 goluri și a menținut 6 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League. Acest lucru înseamnă că atunci când Dan Burn este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 0 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Dan Burn face aproximativ 0.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
99
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
99
Cartonașe Peste 0.500%
99
Foul-uri Comise00.00
99
Foul-uri ale oponenților00.00
0

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
99
Goluri + Pase decisive00
99
Goluri Acasă00
99
Goluri În Deplasare00
99
Goluri Așteptate (xG)0.050.64
99
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.050.64
99
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate112.86
99
Șuturi la poartă
0/ 1
0.00
99
Șuturi în afara porții
1/ 1
12.86
99
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
99
Precizia șutării0.00%N/A
99
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
99
Pase decisive anticipate (xA)0.010.13
99
Pase8102.86
99
Pase reușite
7/ 8
90.00
99
Rata de reușită a pasei87.50%N/A
99
Pase-cheie00.00
99
Centrări00.00
99
Centrări reușite
0/ 0
0.00
99
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
99
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
99
Dribleuri Reușite00.00
99
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
99
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

WC Qualification Europe Statistici pentru Dan Burn

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
16
minute37976 minute în joc
4
Salariu Anual€5,278,000N/A
99
Meciuri începute4N/A
8
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
2
Niciun gol primit5100%
99
Tackle-uri81.90
79
Interceptări40.95
70
Dueluri pe Sol399.26
69
Dueluri pe Sol Câștigate245.70
85
Dueluri Aeriene Câștigate153.56
96
Driblat40.95
18
Degajări122.85
73
Șuturi blocate20.47
78
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Dan Burn a încasat 26 goluri și a menținut 6 clean sheets în 5 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League. Acest lucru înseamnă că atunci când Dan Burn este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 0 minute. În plus, a efectuat 1.90 tackle-uri și 0.95 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Dan Burn face aproximativ 2.85 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.24
78
Minute pe Cartonaș Galben379 min / cartonașN/A
65
Cartonașe Peste 0.5120%
80
Foul-uri Comise61.42
77
Foul-uri ale oponenților10.24
15

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
54
Goluri + Pase decisive00
41
Goluri Acasă00
69
Goluri În Deplasare00
71
Goluri Așteptate (xG)0.050.01
25
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.050.01
26
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.24
27
Șuturi la poartă
0/ 1
0.00
33
Șuturi în afara porții
1/ 1
0.24
36
A lovit bara2 ori0.47
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
56
Precizia șutării0.00%N/A
33
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
62
Pase decisive anticipate (xA)1.230.29
85
Pase512121.58
99
Pase reușite
490/ 512
116.36
99
Rata de reușită a pasei95.70%N/A
99
Pase-cheie10.24
33
Centrări00.00
23
Centrări reușite
0/ 0
0.00
51
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
51
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.24
29
Dribleuri Reușite00.00
26
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
26
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
67

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Dan Burn

Dan Burn este un Fundaș care a jucat în 27 meciuri acest sezon de Premier League, având un total de 2100 minute. Dan Burn primește în medie 1.11 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 22%. Asta înseamnă că Dan Burn a avut 6 meciuri dintr-un total de 27 în care nu a primit gol.

Dan Burn a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 14 în echipa Newcastle United FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 2100 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 1050 minute

Primește un cartonaș la fiecare 191 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

250 / 421 Jucători

Clasament Goluri Primite

54 / 177 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

37

1

39

13

11

0

3330'

7

1

1

4

0

0

468'

2

0

3

0

1

0

146'

Total 2024/2025

50

2

50

17

13
0

4214'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

1.05
 Primite

0.3  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

33

2

43

9

4

0

2733'

2

0

0

1

0

0

60'

4

1

3

2

0

0

332'

Total 2023/2024

45

4

49

14

4
0

3555'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

1.42
 Primite

0.13  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

38

1

29

14

5

0

3116'

6

1

3

4

1

0

516'

Total 2022/2023

46

2

34

18

7
0

3766'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

0.84
 Primite

0.14  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

29

1

27

9

8

0

2463'

2

0

2

1

0

0

136'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2021/2022

32

1

30

10

8
0

2689'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

0.99
 Primite

0.29  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

1

26

9

5

0

2060'

3

0

3

2

1

0

270'

2

0

1

0

0

0

180'

Total 2020/2021

32

1

30

11

6
0

2510'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

1.14
 Primite

0.22  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

34

0

39

9

5

0

2881'

Total 2019/2020

34

0

39

9

5
0

2881'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.22
 Primite

0.16  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

14

0

23

2

3

0

1215'

3

0

2

1

0

0

270'

Total 2018/2019

17

0

25

3

3
0

1485'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.7
 Primite

0.22  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

45

5

25

27

8

0

4050'

8

1

6

3

1

0

649'

Total 2017/2018

53

6

31

30

9
0

4699'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.11 Goluri

0.56
 Primite

0.18  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

42

1

47

12

10

0

3548'

2

0

4

1

1

0

180'

Total 2016/2017

44

1

51

13

11
0

3728'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

1.19
 Primite

0.25  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

32

0

37

3

9

0

2558'

2

0

1

1

0

0

180'

1

0

2

0

0

0

90'

Total 2015/2016

35

0

40

4

9
0

2828'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.3
 Primite

0.32  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

20

1

34

4

7

0

1800'

2

1

1

1

1

0

180'

Total 2014/2015

22

2

35

5

8
0

1980'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

1.7
 Primite

0.35  Cartonașe

Sezon 2013/2014
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

9

0

17

1

0

0

605'

24

1

25

6

2

0

2032'

4

1

5

0

1

0

360'

3

0

1

1

0

0

270'

Total 2013/2014

40

2

48

8

3
0

3267'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.53
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2012/2013
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

37

3

39

14

10

1

3330'

3

0

2

1

0

0

270'

1

0

3

0

0

0

90'

Total 2012/2013

41

3

44

15

10
1

3690'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

1.05
 Primite

0.27  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!