Dan Burn Portrait

Dan Burn Stats

Positie : Verdediger - Centrale verdediger
Nationaliteit : England
Voet : Linksvoetig
Rugnummer : #33
Leeftijd (Geboortedatum) : 34 (9/5/1992)
Hoogte : 201cm
Gewicht : 87kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Meer

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2026/2027 en carrière statistieken- Dan Burn

3.41
Gemiddelde waardering in de Premier LeagueRanking Tegendoelpunten : -1 / 272 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

4

0

1

1

1

0

180'

1

1

3

0

1

0

90'

Totaal 2026/2027

5

1

4

1

2
0

270'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

240

7

249

71

50

1

19567'

132

3

166

27

31

0

11153'

82

8

64

41

18

1

7380'

31

5

22

15

5

0

2440'

29

2

28

8

3

0

2414'

3

0

2

1

0

0

270'

Totaal 2026/2027

542

27

554

172

111
2

44981'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Dan Burn. Dan Burn heeft in totaal 542 wedstrijden gespeeld, 27 doelpunten gescoord, en 6 assists verzameld. Dan Burn heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Premier League met 542 in Engeland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Premier League

0.50Tegen Per 90
1 Doelpunten in 4 Wedstrijden
97th Percentiel
25%Clean Sheets
1 / 4 Zuivere lakens
46th Percentiel
0.50Kaarten per 90
1 Kaarten Totaal
94th Percentiel

Dan Burn Statistieken - Gedetailleerd

Premier League statistieken voor Dan Burn

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden4N/A
4
minuten18045 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden2N/A
1
Wedstrijden Gesubbed In2N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen10.5
97
Minuten per doelpunt Toegestaan180 Min'N/A
97
Clean Sheets125%
46
Tackles10.49
16
Onderscheppingen20.99
67
Grondduels2914.34
92
Grondduels gewonnen178.41
97
Luchtduels gewonnen146.92
99
Gedribbeld verleden10.49
61
Clearances136.43
94
Geblockte schoten00.00
36
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Dan Burn 1 goals tegen gekregen en 1 clean sheets gehouden in 4 wedstrijden in de Premier League 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Dan Burn op het veld staat, hun team elke 180 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.49 tackles en 0.99 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Dan Burn heeft ook ongeveer 6.43 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.5
94
Minuten Per Boeking180 min' / kaartN/A
41
Kaarten Meer dan 0,5125%
82
Gemaakte overtredingen20.99
50
Overtreding tegen20.99
54

Dan Burn heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 4 wedstrijden tot nu toe in de Premier League 2026/2027 seizoen. Ze maken 0.99 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
60
Doelpunt Betrokkenheid00
42
Doelpunten thuis00
72
Doelpunten uit00
77
Verwachte doelpunten (xG)0.080.04
32
Niet-straf xG (npxG)0.080.04
33
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Dan Burn heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Premier League 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen20.99
49
Schoten op doel
0/ 2
0.00
28
Schoten naast doel
2/ 2
0.99
62
Raak het houtwerk0 keer0.00
83
Schot conversie verhouding0.00%N/A
60
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
28
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Dan Burn heeft 2 schoten genomen in 4 wedstrijden tot nu toe in het Premier League 2026/2027 seizoen. Van de 2 schoten waren 0 schoten op doel en de andere 2 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Dan Burn 0.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.99 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
63
Verwachte assists (xA)0.160.08
25
Passes9044.51
67
Geslaagde passen
73/ 90
36.10
64
Pass-voltooiingspercentage81.11%N/A
45
Key passen00.00
8
Voorzetten10.49
42
Succesvolle voorzetten
0/ 1
0.00
44
Slagingspercentage0.00%N/A
44
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dan Burn heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Premier League.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
9
Succesvolle dribbels00.00
15
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
15
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
54

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Dan Burn heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Carabao Cup statistieken voor Dan Burn

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten9090 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen33
0
Minuten per doelpunt Toegestaan30 Min'N/A
0
Clean Sheets00%
0
Tackles00.00
22
Onderscheppingen00.00
39
Grondduels88.00
39
Grondduels gewonnen55.00
65
Luchtduels gewonnen44.00
96
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances55.00
74
Geblockte schoten11.00
83
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Dan Burn 1 goals tegen gekregen en 1 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de Premier League 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Dan Burn op het veld staat, hun team elke 30 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 0.00 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Dan Burn heeft ook ongeveer 5.00 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten11
99
Minuten Per Boeking90 min' / kaartN/A
58
Kaarten Meer dan 0,51100%
99
Gemaakte overtredingen00.00
22
Overtreding tegen11.00
70

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten11
99
Doelpunt Betrokkenheid11
99
Doelpunten thuis00
75
Doelpunten uit11
99
Verwachte doelpunten (xG)0.780.78
96
Niet-straf xG (npxG)0.780.78
96
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt90 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen22.00
78
Schoten op doel
1/ 2
1.00
78
Schoten naast doel
1/ 2
1.00
74
Raak het houtwerk0 keer0.00
87
Schot conversie verhouding50.00%N/A
96
Schoten Nauwkeurigheid50.00%N/A
83
Schoten per doelpunt2.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
58
Verwachte assists (xA)0.110.11
65
Passes4747.00
96
Geslaagde passen
44/ 47
44.00
99
Pass-voltooiingspercentage93.62%N/A
99
Key passen00.00
26
Voorzetten00.00
43
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
65
Slagingspercentage0.00%N/A
65
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
35
Succesvolle dribbels00.00
35
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
35
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
65

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Dan Burn Statistische analyse

Dan Burn is een Verdediger die 4 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Premier League, goed voor in totaal 180 minuten. Dan Burn krijgt gemiddeld 0.5 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 25%. Dat betekend dat Dan Burn een Clean Sheet heeft behaald in 1 wedstrijden van de 4 waarin hij gespeeld heeft.

Dan Burn scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 23 in de Newcastle United FC topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

N/A / 272 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

N/A / 126 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

29

1

28

6

11

1

2199'

2

0

2

0

0

0

117'

2

0

3

1

0

0

180'

Totaal 2025/2026

56

2

51

17

14
1

3958'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.04 Doelpunten

1.15
 Tegen

0.45  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

37

1

39

13

11

0

3330'

7

1

1

4

0

0

468'

2

0

3

0

1

0

146'

Totaal 2024/2025

50

2

50

17

13
0

4214'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.03 Doelpunten

1.05
 Tegen

0.3  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

33

2

43

9

4

0

2733'

2

0

0

1

0

0

60'

4

1

3

2

0

0

332'

Totaal 2023/2024

45

4

49

14

4
0

3555'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.07 Doelpunten

1.42
 Tegen

0.13  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

38

1

29

14

5

0

3116'

6

1

3

4

1

0

516'

Totaal 2022/2023

46

2

34

18

7
0

3766'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.03 Doelpunten

0.84
 Tegen

0.14  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

29

1

27

9

8

0

2463'

2

0

2

1

0

0

136'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2021/2022

37

1

32

13

9
0

2946'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.04 Doelpunten

0.99
 Tegen

0.29  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

27

1

26

9

5

0

2060'

2

0

1

0

0

0

180'

3

0

3

2

1

0

270'

Totaal 2020/2021

32

1

30

11

6
0

2510'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.04 Doelpunten

1.14
 Tegen

0.22  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

34

0

39

9

5

0

2881'

Totaal 2019/2020

34

0

39

9

5
0

2881'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.22
 Tegen

0.16  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

14

0

23

2

3

0

1215'

3

0

2

1

0

0

270'

Totaal 2018/2019

17

0

25

3

3
0

1485'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.7
 Tegen

0.22  Kaarten

Seizoen 2017/2018
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

45

5

25

27

8

0

4050'

8

1

6

3

1

0

649'

Totaal 2017/2018

53

6

31

30

9
0

4699'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.11 Doelpunten

0.56
 Tegen

0.18  Kaarten

Seizoen 2016/2017
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

42

1

47

12

10

0

3548'

2

0

4

1

1

0

180'

Totaal 2016/2017

44

1

51

13

11
0

3728'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.03 Doelpunten

1.19
 Tegen

0.25  Kaarten

Seizoen 2015/2016
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

32

0

37

3

9

0

2558'

2

0

1

1

0

0

180'

1

0

2

0

0

0

90'

Totaal 2015/2016

35

0

40

4

9
0

2828'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.3
 Tegen

0.32  Kaarten

Seizoen 2014/2015
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

20

1

34

4

7

0

1800'

2

1

1

1

1

0

180'

Totaal 2014/2015

22

2

35

5

8
0

1980'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.05 Doelpunten

1.7
 Tegen

0.35  Kaarten

Seizoen 2013/2014
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

9

0

17

1

0

0

605'

24

1

25

6

2

0

2032'

3

0

1

1

0

0

270'

4

1

5

0

1

0

360'

Totaal 2013/2014

40

2

48

8

3
0

3267'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.53
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2012/2013
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

37

3

39

14

10

1

3330'

3

0

2

1

0

0

270'

1

0

3

0

0

0

90'

Totaal 2012/2013

41

3

44

15

10
1

3690'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.08 Doelpunten

1.05
 Tegen

0.27  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!