Statistika obje ekipe za postizanje (ODG)

Zadnje ažurirano :

Najbolje momčadi za obje momčadi za postizanje pogotka

Popis momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su obje momčadi postigle gol. Statistika samo sa momomčadi iz domaće lige.
*Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovaj ODG poredak.

TimODG
Obje momčadi postižu gol (ODG).
Popis momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su obje momčadi postigle gol. Statistika samo sa momomčadi iz domaće lige.
*Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovaj ODG poredak.
%Sljedeća utakmica
1CD Basconia7 /7 utakmice100%Oct 25
2BTS Rekord Bielsko Biala Women8 /8 utakmice100%Oct 24
3Rayo Vallecano8 /8 utakmice100%Oct 24
4Maccabi Petah Tikva FC7 /7 utakmice100%Oct 24
5US Sassuolo Calcio7 /7 utakmice100%Oct 24
6Go Ahead Eagles9 /9 utakmice100%Oct 23
7Barnet FC10 /10 utakmice100%Oct 24
8FK Povazska Bystrica13 /13 utakmice100%Oct 24
9Southend United FC12 /13 utakmice92%Oct 24
10KR Reykjavik24 /26 utakmice92%Oct 24
11Spennymoor Town FC10 /11 utakmice91%Oct 24
12FC Utrecht II10 /11 utakmice91%Oct 23
13KS Rakow Czestochowa10 /11 utakmice91%Oct 24
14WKS Slask Wroclaw10 /11 utakmice91%Oct 25
15Kawasaki Frontale10 /11 utakmice91%Oct 25
16MSK Zilina10 /11 utakmice91%Oct 25
17Cambridge United FC10 /11 utakmice91%Oct 24
18Burnley FC10 /11 utakmice91%Oct 24
191FK Pribram10 /11 utakmice91%Oct 24
20FC Aarau9 /10 utakmice90%Oct 24
21SS Sambenedettese Calcio9 /10 utakmice90%Oct 24
22SC PreuSsen 06 Munster9 /10 utakmice90%Oct 25
23SC Verl 19249 /10 utakmice90%Oct 24
24Sardarapat FC9 /10 utakmice90%Sutra
25FK Radnik Bijeljina9 /10 utakmice90%Oct 23

Utakmice s visokim ODG potencijalom

Ova tablica pretražuje sve utakmice koje dolaze u sljedećih 48 sati i rangira ih prema postotku utakmica koje su završile s golom obje momčadi. Ova tablica prikazuje samo lige koje su trenutno u tijeku i koje su odigrale 25% ili više svojih utakmica.

Analiza statistike za ODG

Kako bismo napravili točna predviđanja, ne radi se samo o tome ima li tim visok ili nizak povijesni postotak ODG-a. Evo nekoliko brzih savjeta o tome s kojim drugim statistikama utakmica možete usporediti prije finaliziranja svojih predviđanja.

  • Volatilnost golova: Statistika rizika predviđanja za svaku momčad govori vam koliko je odstupane njihove utakmice po broju golova. U sezoni 2017/2018, Liverpool je u gostima primio 1,50 golova po utakmici, dok je zabijao 2,17 golova po utakmici. To bi ih učinilo dobrim izborom za ODG. Kod kuće su primili samo 0,56 golova po utakmici, što sugerira da obje momčadi možda neće zabiti. Kada istražujete ODG tržišta, potražite timove koji primaju puno golova (za ODG:DA) i timove koji imaju visok postotak čistih golova (za ODG:NE).
  • Golovi u zadnja 4 -6 podudaranja: Kada tražite ODG tržišta, važno je tražiti uzorke u novijem obliku. Postavite si pitanja kao što su: Je li momčad često zabijala? Ako da, koliko često? Je li gostujuća ekipa postigla gol u većini svojih nedavnih gostujućih utakmica? Kada su zadnji put ove dvije strane zadržale prazan gol?
  • Postotak ODG-a: Naše vam sučelje omogućuje jednostavno pretraživanje podudaranja s velikom vjerojatnošću pojave ODG-a. To je određeno koliko su puta ove dvije strane sudjelovale u igri u kojoj su obje strane postigle gol. Tu istu statistiku možete vidjeti i po ligi. Na primjer, Eerste Divisie imalo je 65% utakmica koje su završile tako da su obje momčadi postigle gol, dok su u Serie C, 46% utakmica završilo je tako da su obje momčadi postigle gol.

Najbolje lige za ODG

Ovdje možete pronaći lige koje imaju najveći prosjek za obje ekipe (ODG). Također ćete moći sortirati tablicu prema postignutim golovima, prosječnim golovima i napretku svake pojedinačne lige. Ova tablica prikazuje samo lige koje su trenutno u tijeku i koje su odigrale 25% ili više svojih utakmica.

LigaGolovi / UtakmicaODG %Tijek sezone
1Njemačka doigravanje 4/54100%75%
2Lancashire Senior Cup4100%83%
3Prvenstvo za žene4.7987%39%
4Central League3.6783%21%
5U19 Divisie 24.6281%46%
6Manchester Premier Cup5.8181%94%
7U19 League B6.1981%99%
8U19 Cup4.6778%82%
92. Liga Interregional Cup3.9678%60%
10Northern Territory FFA Cup Preliminary5.6778%90%
11Danska rezervna liga3.5877%99%
12Queensland Premier League 24.4677%99%
132. Deild5.2876%95%
14WFV Cup5.4276%92%

ODG & rezultat utakmice

Ovdje možete vidjeti timove koji sudjeluju u utakmicama u kojima oba tima postižu gol i imaju određeni rezultat. Možete se prebacivati između timova koji zabijaju, primaju i gube ili timova koji remiziraju i pobjeđuju nakon što su oba tima postigla gol u utakmici.

TimODG & Pobjeda%Sljedeća utakmica
1Uniao PB Women1 /1 utakmice100%Oct 25
2Xolos de Hermosillo Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente II2 /2 utakmice100%Oct 23
3Renaissance Sportive de Berkane1 /1 utakmice100%Oct 24
4Al Ansar1 /1 utakmice100%Oct 23
5Khaitan SC1 /1 utakmice100%Oct 24
6Club Colon de San Justo2 /2 utakmice100%Oct 24
7Club Social y Deportivo Juventud Unida de Gualeguaychu2 /2 utakmice100%Oct 24
8Club Social y Deportivo Achirense2 /2 utakmice100%Oct 24
9Club Sportivo Huracan Goya2 /2 utakmice100%Oct 24
10Deportivo Goudge2 /2 utakmice100%Oct 24
11Progreso FC3 /3 utakmice100%Oct 24
12Villarreal CF Women1 /1 utakmice100%Oct 31
13Real Valladolid CF Under 196 /6 utakmice100%Oct 24
14Tarxien Rainbows FC4 /4 utakmice100%Oct 24
15St Mochtas AFC Dublin5 /6 utakmice83%Oct 30
Premium je ovdje!
500+ unosnih liga za koje je poznato da ih kladioničari manje prate.

Proveli smo istraživanje o tome koje lige imaju najveći potencijal za pobjedu. Osim toga, uz CSV dobivate statistiku kutova i statistiku kartica. Pretplatite se na FootyStats Premium danas!

Michael Owen: 'Trebali biste preći na Premium'

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.