Ofsajdi - 0.5, 1.5, 2.5, prosječna statistika

Zadnje ažurirano :

Statistika ofsajda - timovi s najviše ofsajda

Ofsajdi utakmice = Ukupni ofsajdi za oba tima. Ovo je stavka koje kladionice često nude.
Timski ofsajdi = Ofsajdi samo ove momčadi.

TimOfsajdi utakmiceTimski ofsajdiSljedeća utakmica
1NK Dubrava Zagreb9.78 / match1.89 / matchSutra
2Talavera CF9.71 / match5.29 / matchOct 25
3Real Valladolid CF Promesas9.71 / match3.86 / matchOct 25
4Keila JK8.91 / match2.45 / matchOct 25
5SSD FC Grosseto8.20 / match0.80 / matchOct 25
6SK Slovan Hutteldorfer AC7.25 / match2.13 / matchSutra
7Killester Donnycarney FC7.13 / match3.13 / matchOct 25
8CD Moron7.09 / match2.75 / matchOct 25
9Bolton Wanderers FC7.09 / match1.45 / matchSutra
10CD Fuerte San Francisco Under 207.00 / match4.23 / matchOct 25
11FC Kotkan Tyovaen Palloilijat Women7.00 / match2.14 / matchOct 24
12Malawi Armed Forces College FC7.00 / match3.70 / matchOct 24
13Milford FC6.89 / match2.78 / matchOct 27

Više od 2,5 ofsajda utakmice

Više od 2,5 ofsajda = % utakmica završi s više od 2,5 ofsajda utakmice.
Ovo je najčešće tržište koje nude kladionice

Nadolazeće utakmice s visokim prosjekom ofsajda

Ovo je popis utakmica koje se igraju u sljedećih 48 sati poredanih prema prosječnom broju ofsajda na utakmici koje ekipe imaju. Ova tablica prikazuje samo lige koje su odigrale 25% ili više svojih utakmica.

Kako proučavati statistiku ofsajda

Ofsajdi su zanimljivo tržište za predviđanje jer je potrebno analizirati nekoliko aspekata.

  • Stil lige: Određene lige imaju veći broj zaleđa jer postoji kultura ofenzivne igre. Ovo se često primjećuje u nižim ligama gdje igra može biti neorganiziranija.
  • Ofenzivne taktike: Ofenzivni stil igre momčadi može utjecati na broj ofsajda. Momčadi koje se oslanjaju na duge lopte, prolazne lopte i nadmašivanje obrambene linije podložnije su većem broju zaleđa u usporedbi s momčadima koje prelaze ili grade spore napade.
  • Stil igre prema naprijed: Neki igrači su rođeni u ofsajdu! Filippo Inzaghi poznat je po tome što stalno pokušava pobjeći obrambenoj liniji. Imati napadača poput njega u momčadi sigurno bi povećalo njihov broj ofsajda. Budite oprezni kada su ozlijeđeni ili odmorni - njihov zamjenski napadač možda neće učiniti istu stvar.
  • Obrambene taktike: Obrambene taktike momčadi često određuju koliko ofsajda na utakmici imaju na kraju. Na primjer, momčad koja često koristi taktiku Offside Zamka vjerojatno će imati više ofsajda na utakmici od onih koji to ne čine.
  • Intenzitet igre: Momčadi s više akcija s dugim loptama završava s više ofsajda, u usporedbi s momčadima koje vole polako graditi napade.

Lige s najviše ofsajda

Ovdje možete pronaći lige koje imaju najviše poziva za vrijeme utakmice. Dostupni su prosjek za ofsajde utakmice i više od 1,5 %, 2,5 %, 3,5 %.

LigaOfsajdi utakmiceViše od 2.5 ofsajdaViše od 3.5 ofsajda
1Elite One8.8797%93%
2Elite One6.8789%83%
3Super League6.7790%83%
4Kadın Süper Ligi6.7594%88%
5CAF Confederations Cup6.3284%79%
6Primera Federación Femenina6.2186%79%
7Liga 36.1882%73%
8Tercera Grupa 66.1090%81%
9Segunda División RFEF Group 56.0993%80%
10Sijera Leone Nacionalna Premier liga6.0089%83%
11Segunda Federación Femenina6.0092%79%
12Queensland Premier liga5.9283%75%
13Campeonato Femenino5.8986%74%
14SuperLiga Women5.8882%71%
15I Liga Women5.8793%80%
Premium je ovdje!
500+ unosnih liga za koje je poznato da ih kladioničari manje prate.

Proveli smo istraživanje o tome koje lige imaju najveći potencijal za pobjedu. Osim toga, uz CSV dobivate statistiku kutova i statistiku kartica. Pretplatite se na FootyStats Premium danas!

Michael Owen: 'Trebali biste preći na Premium'

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.