
Bambasé Conté Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Iznad je statistika karijere za Bambasé Conté. Bambasé Conté odigrao je ukupno 103 utakmica, postigao 15 golova i skupio 10 asistencija. Bambasé Conté je odigrao najveći broj utakmica na 2. Bundesliga s 103 nastupima u Njemačka. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Bundesliga
Bundesliga Statistika za Bambasé Conté
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 7 | N/A | 43 |
| min. | 447 | 64 minuta po utakmici | 36 |
| Utakmice su počele | 5 | N/A | 41 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 2 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 2 | 0.4 | 86 |
| Doprinos Golu | 4 | 0.81 | 92 |
| Golovi kod kuće | 1 | 0.51 | 86 |
| Golovi u gostima | 1 | 0.33 | 84 |
| Očekivani golovi (xG) | 2.04 | 0.41 | 85 |
| Bez penala xG (npxG) | 2.04 | 0.41 | 86 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 224 Minute po golu | N/A | N/A |
Bambasé Conté postigao je 2 golova u 7 broju utakmica do sada u Bundesliga 2026/2027 sezone. 1 od 2 golovi postignuti su kod kuće dok su 1 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Bambasé Conté u 90 minuta je 0.4. Štoviše, Bambasé Conté ukupni G/A (golovi + asistencije) je 4 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.81 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.41. To stavlja Bambasé Conté npxG izlaz na 2.04 što ih stavlja u 86 postotak Bundesliga igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 13 | 2.62 | 83 |
| Šutevi u okvir | 3/ 13 | 0.60 | 70 |
| Šutevi izvan okvira | 10/ 13 | 2.01 | 89 |
| Pogodio okvir gola | 1 puta | 0.20 | 94 |
| Stopa pretvorbe udarca | 15.38% | N/A | 77 |
| Preciznost udarca | 23.08% | N/A | 44 |
| Udarci po postignutom golu | 6.50 | N/A | N/A |
Bambasé Conté uzeo je 13 šuteva u 7 utakmicama do sada u Bundesliga 2026/2027 sezoni. Od 13 hitaca, 3 hitci su bili u metu, a ostali 10 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Bambasé Conté 23.08%. Postižu gol za svaki 6.50 udarac koji uzmu i uzmu 2.62 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 2 | 0.4 | 92 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.88 | 0.38 | 91 |
| Ukupno dodavanja | 138 | 27.79 | 23 |
| Uspješna dodavanja | 115/ 138 | 23.15 | 33 |
| Stopa dodavanja | 83.33% | N/A | 65 |
| Ključna dodavanja | 13 | 2.62 | 94 |
| Ubačaji | 3 | 0.60 | 43 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 3 | 0.20 | 57 |
| Izvršeni ubačaji | 33.33% | N/A | 87 |
| Minuta po asistenciji | 224 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Bambasé Conté je asistirao 2 asistencija u 7 utakmicama do sada u Bundesliga 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Bambasé Conté dodaje loptu otprilike 27.79 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 83.33. također postigne 2.62 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Bambasé Conté xA (očekivane asistencije) je 0.38 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 91 posto igrača u Bundesliga
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 15 | 3.02 | 87 |
| Uspješni driblinzi | 11 | 2.21 | 95 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 73.33% | N/A | 87 |
| Izgubljene lopte | 14 | 2.82 | 1 |
| Ofsajdi | 1 | 0.20 | 74 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 39 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 39 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 39 |
| Počinjeni prekršaji | 5 | 1.01 | 54 |
| Fauliran protiv | 13 | 2.62 | 98 |
Bambasé Conté nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Bundesliga sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 11 | 2.21 | 17 |
| Minuta po primljenom golu | 41 Min' | N/A | 19 |
| Bez gola | 1 | 14% | 41 |
| Uklizavanja | 9 | 1.81 | 66 |
| Presječene lopte | 4 | 0.81 | 51 |
| Dvoboji na zemlji | 80 | 16.11 | 95 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 41 | 8.26 | 96 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 8 | 1.61 | 61 |
| Prolaznost driblinga | 6 | 1.21 | 9 |
| Prekid napada | 3 | 0.60 | 16 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.20 | 47 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Bambasé Conté još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
UEFA Europska liga Statistika za Bambasé Conté
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 3 | N/A | 0 |
| min. | 113 | 38 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 3 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 54 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 35 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 66 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 73 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.41 | 0.33 | 90 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.41 | 0.33 | 90 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 7 | 5.58 | 99 |
| Šutevi u okvir | 1/ 7 | 0.80 | 90 |
| Šutevi izvan okvira | 6/ 7 | 4.78 | 99 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 93 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 63 |
| Preciznost udarca | 14.29% | N/A | 41 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 53 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.10 | 0.08 | 43 |
| Ukupno dodavanja | 36 | 28.67 | 58 |
| Uspješna dodavanja | 30/ 36 | 23.89 | 57 |
| Stopa dodavanja | 83.33% | N/A | 57 |
| Ključna dodavanja | 1 | 0.80 | 68 |
| Ubačaji | 3 | 2.39 | 91 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 3 | 0.00 | 59 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 59 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 5 | 3.98 | 99 |
| Uspješni driblinzi | 3 | 2.39 | 99 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 60.00% | N/A | 80 |
| Izgubljene lopte | 1 | 0.80 | 16 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 77 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 38 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 38 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 41 |
| Počinjeni prekršaji | 1 | 0.80 | 63 |
| Fauliran protiv | 2 | 1.59 | 88 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 2 | 1.59 | 18 |
| Minuta po primljenom golu | 57 Min' | N/A | 18 |
| Bez gola | 1 | 33% | 39 |
| Uklizavanja | 3 | 2.39 | 96 |
| Presječene lopte | 2 | 1.59 | 90 |
| Dvoboji na zemlji | 16 | 12.74 | 97 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 11 | 8.76 | 99 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 3 | 2.39 | 95 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 19 |
| Blokirani šutevi | 2 | 1.59 | 99 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
DFB Pokal Statistika za Bambasé Conté
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 2 | N/A | 99 |
| min. | 60 | 30 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 0 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 67 |
| Doprinos Golu | 1 | 1.5 | 99 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 67 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 99 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.11 | 0.17 | 71 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.11 | 0.17 | 71 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 2 | 3.00 | 88 |
| Šutevi u okvir | 0/ 2 | 0.00 | 53 |
| Šutevi izvan okvira | 2/ 2 | 3.00 | 99 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 97 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 79 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 53 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 1.5 | 99 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.72 | 1.08 | 99 |
| Ukupno dodavanja | 25 | 37.50 | 38 |
| Uspješna dodavanja | 18/ 25 | 27.00 | 32 |
| Stopa dodavanja | 72.00% | N/A | 15 |
| Ključna dodavanja | 2 | 3.00 | 97 |
| Ubačaji | 1 | 1.50 | 74 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 1 | 0.00 | 65 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 65 |
| Minuta po asistenciji | 60 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 1 | 1.50 | 82 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 44 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 44 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 97 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 33 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 33 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 65 |
| Počinjeni prekršaji | 1 | 1.50 | 79 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 29 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 0 |
| Bez gola | 1 | 50% | 99 |
| Uklizavanja | 1 | 1.50 | 68 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 32 |
| Dvoboji na zemlji | 4 | 6.00 | 32 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 1 | 1.50 | 18 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 24 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 15 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 68 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
UEFA liga nacija Statistika za Bambasé Conté
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 3 | N/A | 0 |
| min. | 85 | 28 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 75 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 62 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 87 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 81 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.40 | 0.42 | 89 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.40 | 0.42 | 89 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 4 | 4.24 | 97 |
| Šutevi u okvir | 2/ 4 | 2.12 | 98 |
| Šutevi izvan okvira | 2/ 4 | 2.12 | 95 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 93 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 74 |
| Preciznost udarca | 50.00% | N/A | 90 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 77 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.11 | 0.12 | 51 |
| Ukupno dodavanja | 34 | 36.00 | 34 |
| Uspješna dodavanja | 28/ 34 | 29.65 | 35 |
| Stopa dodavanja | 82.35% | N/A | 39 |
| Ključna dodavanja | 1 | 1.06 | 63 |
| Ubačaji | 1 | 1.06 | 63 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 1 | 0.00 | 56 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 56 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 5 | 5.29 | 97 |
| Uspješni driblinzi | 2 | 2.12 | 93 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 40.00% | N/A | 51 |
| Izgubljene lopte | 5 | 5.29 | 0 |
| Ofsajdi | 1 | 1.06 | 99 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 55 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 55 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 56 |
| Počinjeni prekršaji | 3 | 3.18 | 99 |
| Fauliran protiv | 3 | 3.18 | 98 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 5 |
| Bez gola | 2 | 67% | 84 |
| Uklizavanja | 2 | 2.12 | 79 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 21 |
| Dvoboji na zemlji | 22 | 23.29 | 99 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 8 | 8.47 | 98 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 1.06 | 63 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 6 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 47 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Bambasé Conté je Veznjak koji se pojavio u 7 utakmicama ove sezone u Bundesliga, igrajući ukupno 447 minuta. Bambasé Conté ima prosječno 0.4 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Bambasé Conté je postigao ukupno 2 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 3 u TSG 1899 Hoffenheim popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 224 minuta
Asistira svakih 224 minuta
Kartoniran svakih 0 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025/2026 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.19 Golovi
0.24 Asistencije
0.1 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.07 Golovi
0.36 Asistencije
0.14 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.38 Golovi
0 Asistencije
0.1 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.4 Golovi
0 Asistencije
0.4 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije