
Serge Gnabry Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Više
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2013/2014
2012/2013
Iznad je statistika karijere za Serge Gnabry. Serge Gnabry odigrao je ukupno 466 utakmica, postigao 155 golova i skupio 45 asistencija. Serge Gnabry je odigrao najveći broj utakmica na Bundesliga s 466 nastupima u Njemačka. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Bundesliga
Bundesliga Statistika za Serge Gnabry
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 5 | N/A | 18 |
| min. | 159 | 32 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 2 | N/A | 10 |
| Podudara se s pretplatom | 3 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 5 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.57 | 92 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.57 | 81 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 70 |
| Golovi u gostima | 1 | 1.07 | 98 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.14 | 0.65 | 93 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.14 | 0.65 | 93 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 159 Minute po golu | N/A | N/A |
Serge Gnabry postigao je 1 golova u 5 broju utakmica do sada u Bundesliga 2026/2027 sezone. 0 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 1 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Serge Gnabry u 90 minuta je 0.57. Štoviše, Serge Gnabry ukupni G/A (golovi + asistencije) je 1 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.57 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.65. To stavlja Serge Gnabry npxG izlaz na 1.14 što ih stavlja u 93 postotak Bundesliga igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 8 | 4.53 | 97 |
| Šutevi u okvir | 2/ 8 | 1.13 | 88 |
| Šutevi izvan okvira | 6/ 8 | 3.40 | 99 |
| Pogodio okvir gola | 1 puta | 0.57 | 99 |
| Stopa pretvorbe udarca | 12.50% | N/A | 71 |
| Preciznost udarca | 25.00% | N/A | 48 |
| Udarci po postignutom golu | 8.00 | N/A | N/A |
Serge Gnabry uzeo je 8 šuteva u 5 utakmicama do sada u Bundesliga 2026/2027 sezoni. Od 8 hitaca, 2 hitci su bili u metu, a ostali 6 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Serge Gnabry 25.00%. Postižu gol za svaki 8.00 udarac koji uzmu i uzmu 4.53 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 60 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.21 | 0.12 | 43 |
| Ukupno dodavanja | 85 | 48.11 | 71 |
| Uspješna dodavanja | 70/ 85 | 39.62 | 70 |
| Stopa dodavanja | 82.35% | N/A | 61 |
| Ključna dodavanja | 2 | 1.13 | 59 |
| Ubačaji | 4 | 2.26 | 76 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 4 | 0.57 | 80 |
| Izvršeni ubačaji | 25.00% | N/A | 74 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Serge Gnabry nije postigao nijedan gol tijekom ove Bundesliga sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 2 | 1.13 | 52 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 21 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 21 |
| Izgubljene lopte | 1 | 0.57 | 48 |
| Ofsajdi | 1 | 0.57 | 91 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 42 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 42 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 42 |
| Počinjeni prekršaji | 1 | 0.57 | 25 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 9 |
Serge Gnabry nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Bundesliga sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 1 |
| Bez gola | 1 | 20% | 54 |
| Uklizavanja | 3 | 1.70 | 63 |
| Presječene lopte | 1 | 0.57 | 41 |
| Dvoboji na zemlji | 10 | 5.66 | 13 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 4 | 2.26 | 10 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 0.57 | 30 |
| Prolaznost driblinga | 1 | 0.57 | 43 |
| Prekid napada | 2 | 1.13 | 37 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 37 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 50% |
| Izvedeni penali | 0 | 4 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 2 |
| Promašeni penali | 0 | 2 |
Serge Gnabry je dosad u svojoj karijeri izvodio 4 jedanaesteraca. Od njih, Serge Gnabry postigao je 2 penala dok je promašio 2. Ukupna stopa konverzije kazne za Serge Gnabry je 50%.
UEFA Liga prvaka Statistika za Serge Gnabry
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 68 | 68 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 57 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 40 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 69 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 74 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.15 | 0.20 | 78 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.15 | 0.20 | 80 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 2 | 2.65 | 96 |
| Šutevi u okvir | 1/ 2 | 1.32 | 97 |
| Šutevi izvan okvira | 1/ 2 | 1.32 | 88 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 89 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 64 |
| Preciznost udarca | 50.00% | N/A | 90 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 62 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.08 | 0.11 | 61 |
| Ukupno dodavanja | 17 | 22.50 | 53 |
| Uspješna dodavanja | 15/ 17 | 19.85 | 57 |
| Stopa dodavanja | 88.24% | N/A | 80 |
| Ključna dodavanja | 1 | 1.32 | 89 |
| Ubačaji | 3 | 3.97 | 96 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 3 | 1.32 | 96 |
| Izvršeni ubačaji | 33.33% | N/A | 85 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 33 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 44 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 44 |
| Izgubljene lopte | 1 | 1.32 | 6 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 77 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 40 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 40 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 42 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 30 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 30 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 1 | 1.32 | 52 |
| Minuta po primljenom golu | 68 Min' | N/A | 52 |
| Bez gola | 0 | 0% | 12 |
| Uklizavanja | 1 | 1.32 | 75 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 37 |
| Dvoboji na zemlji | 8 | 10.59 | 95 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 1 | 1.32 | 35 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 28 |
| Prolaznost driblinga | 3 | 3.97 | 0 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 23 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 49 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 50% |
| Izvedeni penali | 0 | 4 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 2 |
| Promašeni penali | 0 | 2 |
DFB Pokal Statistika za Serge Gnabry
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 46 | 46 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 3 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 67 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 67 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 67 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 99 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 32 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 32 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 32 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 53 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 38 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 97 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 79 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 53 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 67 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.19 | 0.38 | 97 |
| Ukupno dodavanja | 36 | 72.00 | 91 |
| Uspješna dodavanja | 32/ 36 | 64.00 | 85 |
| Stopa dodavanja | 88.89% | N/A | 79 |
| Ključna dodavanja | 3 | 6.00 | 99 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 53 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 65 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 1 | 2.00 | 85 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 44 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 44 |
| Izgubljene lopte | 1 | 2.00 | 3 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 97 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 33 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 33 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 65 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 29 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 29 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 1 | 1.96 | 33 |
| Minuta po primljenom golu | 46 Min' | N/A | 33 |
| Bez gola | 0 | 0% | 67 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 21 |
| Presječene lopte | 1 | 2.00 | 91 |
| Dvoboji na zemlji | 2 | 4.00 | 24 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 15 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 24 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 15 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 68 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 50% |
| Izvedeni penali | 0 | 4 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 2 |
| Promašeni penali | 0 | 2 |
UEFA liga nacija Statistika za Serge Gnabry
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 3 | N/A | 0 |
| min. | 71 | 24 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 75 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 62 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 87 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 81 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.40 | 0.51 | 91 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.40 | 0.51 | 92 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 4 | 5.07 | 99 |
| Šutevi u okvir | 3/ 4 | 3.80 | 99 |
| Šutevi izvan okvira | 1/ 4 | 1.27 | 79 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 93 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 74 |
| Preciznost udarca | 75.00% | N/A | 96 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 77 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.13 | 0.16 | 67 |
| Ukupno dodavanja | 47 | 59.58 | 77 |
| Uspješna dodavanja | 38/ 47 | 48.17 | 69 |
| Stopa dodavanja | 80.85% | N/A | 32 |
| Ključna dodavanja | 1 | 1.27 | 69 |
| Ubačaji | 6 | 7.61 | 98 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 6 | 1.27 | 93 |
| Izvršeni ubačaji | 16.67% | N/A | 66 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 1 | 1.27 | 63 |
| Uspješni driblinzi | 1 | 1.27 | 83 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 100.00% | N/A | 99 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 75 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 55 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 55 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 56 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 13 |
| Fauliran protiv | 1 | 1.27 | 72 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 5 |
| Bez gola | 1 | 33% | 43 |
| Uklizavanja | 2 | 2.54 | 89 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 21 |
| Dvoboji na zemlji | 6 | 7.61 | 53 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 4 | 5.07 | 73 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 14 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 6 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 47 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 50% |
| Izvedeni penali | 0 | 4 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 2 |
| Promašeni penali | 0 | 2 |
Serge Gnabry je Napad koji se pojavio u 5 utakmicama ove sezone u Bundesliga, igrajući ukupno 159 minuta. Serge Gnabry zabija u prosjeku 0.57 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na -1 od 234 igrača u Bundesliga koji su odigrali najmanje 3 utakmice .
Postigao je ukupno 1 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 11 u Bundesliga popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 159 minuta
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025/2026 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.59 Golovi
0.44 Asistencije
0.07 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.51 Golovi
0.36 Asistencije
0 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.62 Golovi
0.21 Asistencije
0 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.65 Golovi
0.23 Asistencije
0 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.58 Golovi
0.21 Asistencije
0 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.54 Golovi
0.11 Asistencije
0.22 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.49 Golovi
0.41 Asistencije
0 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.51 Golovi
0.25 Asistencije
0 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.59 Golovi
0.3 Asistencije
0 Rezervacije
2016/2017 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.5 Golovi
0.05 Asistencije
0.05 Rezervacije
2015/2016 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2013/2014 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.19 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2012/2013 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije