Loading

Στατιστικά Head to Head CD Arenteiro vs Viveiro CF

* Προηγούμενα Δεδομένα Αγώνων ανάμεσα σε αυτές τις 2 ομάδες δεν είναι διαθέσιμα.

Όλες οι Προβλέψεις- CD Arenteiro vs Viveiro CF

34%Πάνω από 2.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 44%
42%Πάνω από 1.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 67%
34%BTTS
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 56%
2.08Γκόλ/ Αγώνα
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 2.61
Όβερ 1.5, FH/2H & άλλα
Όβερ 8.5, 9.5 & άλλα

*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις CD Arenteiro και Viveiro CF κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν

Τι σημαίνει ο κάθε στατιστικός όρος; Διαβάστε το Γλωσσάρι
Φόρμα - Συνολικά
 
Φόρμα - Συνολικά
CD Arenteiro Logo
0.67
  • L
    Portonovo

    Portonovo

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    13/9 09:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • W
    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    20/9 09:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Lalín

    Lalin

  • L
    Pontevedra CF II

    Pontevedra CF II

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    27/9 07:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • L
    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    03/10 10:00

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Antela

    Antela

  • D
    SD Sarriana

    SD Sarriana

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    11/10 09:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

SD Sarriana
CD Arenteiro
CD Arenteiro
Antela
Pontevedra CF II
CD Arenteiro
CD Arenteiro
Lalin
Portonovo
CD Arenteiro
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες όσον αφορά Πόντοι Ανά Αγώνα

0.67
  • L
    SD Sarriana

    SD Sarriana

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    13/9 09:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Viveiro CF

    Viveiro CF

  • L
    Viveiro CF

    Viveiro CF

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    20/9 03:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CA Arteixo

    Αρτέισο

  • W
    Atlético Coruña

    Atletico Coruna

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    27/9 03:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Viveiro CF

    Viveiro CF

  • D
    Viveiro CF

    Viveiro CF

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    04/10 03:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Céltiga CF

    Θελτίγκα

  • L
    CD Boiro

    CD Boiro

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    11/10 08:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Viveiro CF

    Viveiro CF

Viveiro CF Logo
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

CD Boiro
Viveiro CF
Viveiro CF
Θελτίγκα
Atletico Coruna
Viveiro CF
Viveiro CF
Αρτέισο
SD Sarriana
Viveiro CF
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά

Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!

Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *

Γκόλ που Σκόραραν Ποια ομάδα θα σκοράρει περισσότερο;

CD Arenteiro είναι +255% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Σκόραραν

Arenteiro
1.17 Γκόλ/ Αγώνα

CD Arenteiro (Εντός Έδρας)

Viveiro
0.33 /αγώνα

Viveiro CF (Εκτός Έδρας)

Σκορ Ανά ΠαιχνίδιArenteiroViveiro
Πάνω από 0.567%17%
Πάνω από 1.533%17%
Πάνω από 2.517%0%
Πάνω από 3.50%0%
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν33%83%
Σκόραραν στο 1H/2HArenteiroViveiro
Σκορ στο 1ο Ημ.25%17%
Σκορ στο 2ο Ημ.50%17%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα25%17%
Μέσος Όρος Σκορ στο 1ο Ημ.0.50.17
Μέσος Όρος Σκορ στο 2ο Ημ.0.500.17

* Τα στατιστικά συμπεριλαμβάνουν τους εντός και εκτός έδρας αγώνες που έχουν παίξει οι CD Arenteiro , Viveiro CF.

Γκόλ που Δέχτηκαν Ποιά ομάδα θα δεχτεί γκολ;

Viveiro CF είναι +40% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Δέχτηκαν

Arenteiro
1.67 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

CD Arenteiro (Εντός Έδρας)

Viveiro
1 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Viveiro CF (Εκτός Έδρας)

Δέχτηκαν / αγώναArenteiroViveiro
Πάνω από 0.583%83%
Πάνω από 1.550%17%
Πάνω από 2.533%0%
Πάνω από 3.50%0%
Ανέπαφη Εστία17%17%
Δέχτηκαν 1ο/2ο ΗμίχρονοArenteiroViveiro
1H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ75%50%
2H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ25%50%
1H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.50.5
2H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.750.50

* Τα δεδομένα γκολ που δέχτηκαν συμπεριλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες των CD Arenteiro και Viveiro CF.

Όβερ 2.5 & BTTS Προβλέψεις Πόσα γκολ σε αυτόν τον αγώνα;

CD Arenteiro και Viveiro CF's Όβερ 0.5 ~ 4.5 και BTTS.

Γκολ ΑγώναArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5100%83%92%
Πάνω από 1.550%33%42%
Πάνω από 2.550%17%34%
Πάνω από 3.533%0%17%
Πάνω από 4.533%0%17%
BTTS50%17%34%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη0%17%9%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες & Ισοπαλία17%0%9%
Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.550%17%34%
Δεν Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.50%0%0%
Γκόλ 1ου ΗμιχρόνουArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 1H
1H Πάνω από 0.5
1H Πάνω από 1.5
1H Πάνω από 2.5
Γκόλ 2ου ΗμιχρόνουArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 2H
BTTS και στα 2 Ημίχρονα
2H Πάνω από 0.5
2H Πάνω από 1.5
2H Πάνω από 2.5
Γκόλ (Κάτω από)ArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Κάτω από 0.50%17%9%
Κάτω από 1.550%67%59%
Κάτω από 2.550%83%67%
Κάτω από 3.567%100%84%
Κάτω από 4.567%100%84%
1H/2HArenteiroViveiroΜέσος Όρος
1H Κάτω από 0.575%33%54%
1H Κάτω από 1.575%100%88%
1H Κάτω από 2.575%100%88%
2H Κάτω από 0.50%50%25%
2H Κάτω από 1.575%83%79%
2H Κάτω από 2.5100%100%100%

Προβλέψεις Τελευταίου Χρήστη

Δεν υπάρχουν προβλέψεις χρηστών ακόμα. Μπορείτε να δημοσιεύσετε μια αφού δημοσιοποιηθούν οι αποδόσεις.

Στατιστικά Κόρνερ Πόσα κόρνερ;

UNLOCKΚόρνερ/ Αγώνα

* ΜΟ Κόρνερ ανά Αγώνα μεταξύ των CD Arenteiro και Viveiro CF

/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
Κόρνερ ΑγώναArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Πάνω από 6
Πάνω από 7
Πάνω από 8
Πάνω από 9
Πάνω από 10
Πάνω από 11
Πάνω από 12
Πάνω από 13
1ο ΗμίχρονοArenteiroViveiroΜέσος Όρος
1Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 1Η
Πάνω από 5 1Η
Πάνω από 6 1Η
2ο ΗμίχρονοArenteiroViveiroΜέσος Όρος
2Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 2Η
Πάνω από 5 2Η
Πάνω από 6 2Η

Συνολικά Κόρνερ Αγώνα για τις CD Arenteiro και Viveiro CF. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Τερτσέρα - Γκρούπ 1 για 54 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Τερτσέρα - Γκρούπ 1 Στατιστικά Κόρνερ

Κόρνερ Ομάδας Κόρνερ Υπέρ/ Αντιπάλου

Δεδομένα Κόρνερ για τις ομάδες CD Arenteiro και Viveiro CF ξεχωριστά.

Κόρνερ ΟμάδαςArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Κόρνερ Υπέρ / Αγώνα
Κόρνερ Κατά / Αγώνα
Πάνω από 2.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 3.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 4.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 2.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 3.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 4.5 - Κόρνερ Κατά

Θα Σκοράρει η CD Arenteiro?

CD Arenteiro
Σκόραραν σε
67%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Μέτρια Πιθανότητα

Υπάρχει Μέτρια Πιθανότητα ότι η CD Arenteiro θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
Viveiro CF
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
17%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Θα Σκοράρει η Viveiro CF?

CD Arenteiro
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
17%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Αβέβαιο

Υπάρχει Αβεβαιότητα για το αν η Viveiro CF θα σκοράρει γκόλ βάσει των δεδομένων μας.
Viveiro CF
Σκόραραν σε
17%
από τους αγώνες (Συνολικά)
Αναβαθμίστε σε Premium! Επιπλέον 500 Πρωταθλήματα.

Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!

UNLOCKΣυνολικές Κάρτες / αγώνα

* Συνολικές κάρτες ανά αγώνα μεταξύ των CD Arenteiro και Viveiro CF

Κάρτες
/αγώνα
CD Arenteiro
Κάρτες
/αγώνα
Viveiro CF
Κάρτες ΑγώναArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Κάρτες που ΔέχτηκανArenteiroViveiroΜέσος Όρος
ΜΟ Καρτών που Δέχτηκαν
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Κάρτες ΑντιπάλουArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5

Συνολικές Κάρτες Αγώνα για τις Viveiro CF και CD Arenteiro. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Τερτσέρα - Γκρούπ 1. Σημειώθηκαν 8 κάρτες σε 54 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Τερτσέρα - Γκρούπ 1 Στατιστικά: Κίτρινες/ Κόκκινες Κάρτες

1ο/2ο Ημίχρονο Νίκη-Ήττα-Ισοπαλία

Φόρμα στο Ημίχρονο
 
Φόρμα στο Ημίχρονο
CD Arenteiro Logo
1.00
Ημίχρονο

CD Arenteiro logoCD Arenteiro είναι +20% καλύτερη όσον αφορά Φόρμα στο Ημίχρονο

0.83
Ημίχρονο
Viveiro CF Logo
1H/2H ΦόρμαArenteiroViveiro
1H Νίκες0%17%
2H Νίκες25%0%
1H Ισοπαλίες100%33%
2H Ισοπαλίες25%67%
1H Ήττες0%50%
2H Ήττες50%33%

Στατιστικά καρτών 1ου και 2ου Ημιχρόνου για τις CD Arenteiro και Viveiro CF.

Κάρτες (1ο/2ο Ημίχρονο)ArenteiroViveiroΜέσος Όρος
1ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
2ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
ΜΟ Καρτών Αγώνα (1Η)
ΜΟ Καρτών Αγώνα (2Η)
1Η Περισσότερες Κάρτες %
2Η Περισσότερες Κάρτες %
1H/2H Πάνω απόArenteiroViveiroΜέσος Όρος
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H 2~3 Κάρτες Συνολικά
2H 2~3 Κάρτες Συνολικά
1H Συνολικά Πάνω από 3
2H Συνολικά Πάνω από 3

Ποιός θα Σκοράρει Πρώτος;

CD ArenteiroCD Arenteiro
 
CD Arenteiro

33%

Σκόραρε πρώτη σε 2 / 6 αγώνες

Viveiro CFViveiro CF
 
Viveiro CF

17%

Σκόραρε πρώτη σε 1 / 6 αγώνες

Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των CD Arenteiro και Viveiro CF's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.

Ανά 10 Λεπτά'ArenteiroViveiro
0 - 10 Λεπτά'6%13%
11 - 20 Λεπτά'6%0%
21 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 40 Λεπτά'6%38%
41 - 50 Λεπτά'6%0%
51 - 60 Λεπτά'6%0%
61 - 70 Λεπτά'12%25%
71 - 80 Λεπτά'0%13%
81 - 90 Λεπτά'12%13%
Ανά 15 Λεπτά'ArenteiroViveiro
0 - 15 Λεπτά'12%13%
16 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 45 Λεπτά'12%38%
46 - 60 Λεπτά'6%0%
61 - 75 Λεπτά'12%38%
76 - 90 Λεπτά'12%13%
Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά'ArenteiroViveiro
0 - 10 Λεπτά'14%0%
11 - 20 Λεπτά'0%0%
21 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 40 Λεπτά'0%50%
41 - 50 Λεπτά'14%0%
51 - 60 Λεπτά'0%0%
61 - 70 Λεπτά'14%0%
71 - 80 Λεπτά'0%0%
81 - 90 Λεπτά'14%50%
Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά'ArenteiroViveiro
0 - 15 Λεπτά'14%0%
16 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 45 Λεπτά'14%50%
46 - 60 Λεπτά'0%0%
61 - 75 Λεπτά'14%0%
76 - 90 Λεπτά'14%50%
Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά'ArenteiroViveiro
0 - 10 Λεπτά'0%17%
11 - 20 Λεπτά'10%0%
21 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 40 Λεπτά'10%33%
41 - 50 Λεπτά'0%0%
51 - 60 Λεπτά'10%0%
61 - 70 Λεπτά'10%33%
71 - 80 Λεπτά'0%17%
81 - 90 Λεπτά'10%0%
Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά'ArenteiroViveiro
0 - 15 Λεπτά'10%17%
16 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 45 Λεπτά'10%33%
46 - 60 Λεπτά'10%0%
61 - 75 Λεπτά'10%50%
76 - 90 Λεπτά'10%0%

45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.

Σουτ, Οφσάιντ, Φάουλ & άλλα

Σουτ ΟμάδαςArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Σουτ Ανά Αγώνα7.503.506.00
Τιμή Μετατροπής Σουτ0%14%7%
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα1.501.752.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα6.001.754.00
Σουτ Ανά Γκολ που Σημειώθηκε0.007.004
Σουτ Ομάδας Πάνω από 10.550%0%25%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 11.550%0%25%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 12.550%0%25%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 13.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 14.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 15.50%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 3.5+0%25%13%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 4.5+0%25%13%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 5.5+0%25%13%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 6.5+0%25%13%
Σουτ ΑγώναArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Σουτ Αγώνα Πάνω από 23.550%25%38%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 24.550%0%25%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 25.550%0%25%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 26.550%0%25%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 7.550%25%38%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 8.550%25%38%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 9.50%25%13%
Στατιστικά ΟφσάιντArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Οφσάιντ / αγώνα3.002.333.00
Πάνω από 2.5 Οφσάιντ100%33%67%
Πάνω από 3.5 Οφσάιντ0%33%17%
Διάφορα ΣτατιστικάArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Φάουλ που Εκτέλεσαν / Αγώνα14.002.008.00
Φάουλ Κατά / Αγώνα17.5210.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας50%49%50%
Ισοπαλία % στη Λήξη17%17%17%

Κάποια δεδομένα στρογγυλοποιούνται πάνω ή κάτω στο πιο κοντινό ποσοστό, για αυτό όταν προστεθούν μπορεί το αποτέλεσμα να είναι 101%.

Ελεύθερα χτυπήματα, Αουτ και Πλάγια Αουτ

Κλωτσιές γκολArenteiroViveiroΜέσος Όρος
Αουτ Αγώνα ΜΟ211.57
GK Συνολικά 8.5+0%50%25%
GK Συνολικά 9.5+0%50%25%
GK Συνολικά 10.5+0%50%25%
GK Συνολικά 11.5+0%50%25%
GK Συνολικά 12.5+0%50%25%
GK Συνολικά 13.5+0%50%25%

Πίνακας Πρωταθλήματος

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 CD Boiro

6

67%

11

6

5

13

2.83

2

 CD Barco

6

50%

7

5

2

11

2.00

3

 Antela

6

50%

6

5

1

11

1.83

4

 Portonovo

6

50%

8

6

2

10

2.33

5

 SD Sarriana

6

50%

12

10

2

10

3.67

6

 Αλόντρας

6

50%

10

9

1

10

3.17

7

 Lalin

6

50%

6

6

0

10

2.00

8

 CD Estradense

6

50%

10

10

0

10

3.33

9

 RC Villalbés

6

33%

8

7

1

9

2.50

10

 Silva SD

6

33%

8

9

-1

8

2.83

11

 Pontevedra CF II

6

33%

9

7

2

7

2.67

12

 Gran Pena

6

33%

9

11

-2

7

3.33

13

 Θελτίγκα

6

17%

5

6

-1

6

1.83

14

 UD Somozas

6

17%

5

6

-1

6

1.83

15

 Αρτέισο

6

17%

8

10

-2

6

3.00

16

 Atletico Coruna

6

33%

10

12

-2

6

3.67

17

 CD Arenteiro

6

17%

7

10

-3

4

2.83

18

 Viveiro CF

6

17%

2

6

-4

4

1.33

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 CD Boiro

6

67%

11

6

5

13

2.83

2

 CD Barco

6

50%

7

5

2

11

2.00

3

 Antela

6

50%

6

5

1

11

1.83

4

 Portonovo

6

50%

8

6

2

10

2.33

5

 SD Sarriana

6

50%

12

10

2

10

3.67

6

 Αλόντρας

6

50%

10

9

1

10

3.17

7

 Lalin

6

50%

6

6

0

10

2.00

8

 CD Estradense

6

50%

10

10

0

10

3.33

9

 RC Villalbés

6

33%

8

7

1

9

2.50

10

 Silva SD

6

33%

8

9

-1

8

2.83

11

 Pontevedra CF II

6

33%

9

7

2

7

2.67

12

 Gran Pena

6

33%

9

11

-2

7

3.33

13

 Θελτίγκα

6

17%

5

6

-1

6

1.83

14

 UD Somozas

6

17%

5

6

-1

6

1.83

15

 Αρτέισο

6

17%

8

10

-2

6

3.00

16

 Atletico Coruna

6

33%

10

12

-2

6

3.67

17

 CD Arenteiro

6

17%

7

10

-3

4

2.83

18

 Viveiro CF

6

17%

2

6

-4

4

1.33

* Tercera Group 1 Πίνακας Φόρμας είναι διαθέσιμος.

×
Προσθέστε Προβλέψεις
/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
●Σύντομα
●Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!