CD Estradense

CD Estradense Logo

Φόρμα - Μέσος Όρος

1.33
Αποτελέσματα στην ολοκλήρωση του αγώνα
  • L
    CD Estradense

    CD Estradense

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    06/9 18:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    SD Sarriana

    SD Sarriana

  • D
    CA Arteixo

    Αρτέισο

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    12/9 16:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Estradense

    CD Estradense

  • W
    CD Estradense

    CD Estradense

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    20/9 18:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Atlético Coruña

    Atletico Coruna

Σκόραραν - Καλά

1.67

Σκόραραν / Αγώνα

Δέχτηκαν - Πολύ Αδύναμα

1.67

Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Ρίσκο πρόβλεψης - 100% - Πολύ Υψηλό Ρίσκο

Σεζόν :

Τερτσέρα - Γκρούπ 1 Πίνακας

Τώρα Αρχές της Σεζόν - 27 / 306 played

# Ομάδα MP
Αγώνες που Παίχτηκαν σε αυτή τη Σεζόν
%Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
Pts

1

 CD Boiro

3

100%

7

2

5

9

2

 RC Villalbés

3

67%

6

4

2

7

3

 SD Sarriana

3

67%

5

3

2

6

4

 Lalin

3

67%

3

2

1

6

5

 CD Barco

3

67%

4

3

1

6

6

 Αλόντρας

3

67%

6

6

0

6

7

 Αρτέισο

3

33%

2

1

1

5

8

 Pontevedra CF II

3

33%

8

5

3

4

9

 Gran Pena

3

33%

3

3

0

4

10

 Portonovo

3

33%

3

3

0

4

11

 CD Estradense

3

33%

5

5

0

4

12

 Antela

3

33%

1

2

-1

4

13

 Silva SD

3

33%

3

4

-1

4

14

 CD Arenteiro

3

33%

2

3

-1

3

15

 UD Somozas

3

0%

1

2

-1

2

16

 Θελτίγκα

3

0%

3

6

-3

1

17

 Viveiro CF

3

0%

0

4

-4

0

18

 Atletico Coruna

3

0%

5

9

-4

0

• Η CD Estradense είναι στην 11 θέση του Πίνακα Τερτσέρα - Γκρούπ 1

CD Estradense LogoCD Estradense Αποτελέσματα Σεζόν

Αυτή τη σεζόν στο Τερτσέρα - Γκρούπ 1 (Ισπανία), τα στατιστικά της CD Estradense δείχνουν πως παίζουν Μέσος Όρος σε γενικές γραμμές, καθώς αυτή τη στιγμή βρίσκονται στη 11/18 θέση του Πίνακα Τερτσέρα - Γκρούπ 1,κερδίζοντας το 33% των αγώνων.

Κατά μέσο όρο η CD Estradense σκοράρει 1.67 γκόλ και δέχεται 1.67 γκόλ ανά αγώνα.100% των αγώνων της CD Estradense λήγουν και με τις Δύο Ομάδες Να Σκοράρουν και ο μέσος όρος των συνολικών γκόλ ανά αγώνα τους είναι 3.33.

CD Estradense λογότυποCD Estradense Ενδιαφέρουσες Πληροφορίες

Αγγλική Ονομασία

CD Estradense

Γήπεδο

Estadio Municipal Da Baiuca

Πόλη

Estadio Municipal Da Baiuca

Χώρα

Ισπανία

Επίσημες Ιστοσελίδες

http://www.cdestradense.es

CD Estradense έχει σκοράρει συνολικά 5 γκόλ σε αυτή τη σεζόν.

• Η CD Estradense δέχτηκε συνολικά 5 γκόλ σε αυτή τη σεζόν.

CD Estradense σκοράρει γκόλ κάθε 54 λεπτά.

• Η CD Estradense δέχεται ένα γκόλ κάθε 54 λεπτά

CD Estradense σκοράρει κατά μέσο όρο 1.67 γκόλ σε κάθε παιχνίδι.

• Η CD Estradense δέχεται κατά μέσο όρο 1.67γκόλ σε κάθε αγώνα.

  • Συνολικά Στατιστικά

  • Στατιστικά Εντός Έδρας

  • Στατιστικά Εκτός Έδρας

CD Estradense Στατιστικά 2026/27 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ - CD Estradense

Πτώση
MP
Αγώνες που Παίχτηκαν σε αυτή τη Σεζόν
W
Νίκη
D
Ισοπαλία
L
Ήττα
Τελευταία 5PPG
Συνολικά3111
  • L
    CD Estradense

    CD Estradense

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    06/9 18:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    SD Sarriana

    SD Sarriana

  • D
    CA Arteixo

    Αρτέισο

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    12/9 16:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Estradense

    CD Estradense

  • W
    CD Estradense

    CD Estradense

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    20/9 18:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Atlético Coruña

    Atletico Coruna

1.33
Εντός Έδρας2101
  • L
    CD Estradense

    CD Estradense

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    06/9 18:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    SD Sarriana

    SD Sarriana

  • W
    CD Estradense

    CD Estradense

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    20/9 18:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Atlético Coruña

    Atletico Coruna

1.50
Εκτός Έδρας1010
  • D
    CA Arteixo

    Αρτέισο

    Τερτσέρα - Γκρούπ 1

    12/9 16:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Estradense

    CD Estradense

1.00
Πλεονέκτημα Έδρας0%
CS
Ανέπαφη Εστία (CS).
Πίνακας ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που δέχτηκαν 0 γκόλ. Τα Στατιστικά προέρχονται από Πρωταθλήματα μόνο.
* Η ομάδα θα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 αγώνες για να συμπεριληφθεί σε αυτόν τον πίνακα με 'Αγώνες Χωρίς να Δεχούν Γκόλ'.
BTTS
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες (BTTS).
Λίστα των ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες. Στατιστικά μόνο από τα παιχνίδια της ομάδας σε Εγχώρια Πρωταθλήματα.
* Η ομάδα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 παιχνίδια για να εμφανίζεται σε αυτόν τον Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες πίνακα.
FTS
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS).
Αγώνες στους οποίους δεν κατάφεραν να σκοράρουν.
Συνολικά0%
(0 / 3 Αγώνες)
100%
(3 / 3 Αγώνες)
0%
(0 / 3 Αγώνες)
Εντός Έδρας0%100%0%
Εκτός Έδρας0%100%0%
Κόρνερ

ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ

Κόρνερ/ Αγώνα


Υπέρ


Κατά

*Συνολικά Κόρνερ / Αγώνα

Κάρτες

ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ

Κάρτες/ Αγώνα


Υψηλότερο


Χαμηλότερο

*Κόκκινη κάρτα = 2 κάρτες

CD Estradense ΣτατιστικάΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ - CD Estradense

Πτώση

3.33 Γκόλ/ Αγώνα

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

30%

1ο Ημίχρονο

70%

2ο Ημίχρονο

CD Estradense
Αναλυτικά Στοιχεία In-Play

0 λεπτάΜαξ. 0 γκόλ μετά
0% γκόλ πριν0% γκόλ μετά
ΜΟ 0 γκόλ πρινΜΟ 0 γκόλ μετά
Ημερομηνία
Εντός Έδρας
Εκτός Έδρας
Σκόραραν  |  Δέχτηκαν
Συνολικά
  • 09/5

    CD Estradense

    vs

    Antela

    Today Estradense host Antela in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 2.17
    • BTTS: 50%
    • Πάνω από 2.5: 34%
  • 02/5

    Pontevedra CF II

    vs

    CD Estradense

    Today Pontevedra II host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal de Pasarón Estadio Municipal de Pasarón
    • ΜΟ Γκόλ: 3.83
    • BTTS: 100%
    • Πάνω από 2.5: 67%
  • 25/4

    CD Estradense

    vs

    Lalin

    Today Estradense host Lalín in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 2.50
    • BTTS: 67%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 18/4

    Portonovo

    vs

    CD Estradense

    Today Portonovo host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 2.67
    • BTTS: 84%
    • Πάνω από 2.5: 67%
  • 11/4

    CD Estradense

    vs

    CD Barco

    Today Estradense host Barco in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 2.83
    • BTTS: 84%
    • Πάνω από 2.5: 67%
  • 04/4

    CD Arenteiro

    vs

    CD Estradense

    Today Arenteiro host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio de Espiñedo Rúa Forno Vello
    • ΜΟ Γκόλ: 2.50
    • BTTS: 67%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 28/3

    CD Estradense

    vs

    UD Somozas

    Today Estradense host UD Somozas in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 2.17
    • BTTS: 67%
    • Πάνω από 2.5: 34%
  • 21/3

    Gran Pena

    vs

    CD Estradense

    Today Gran Pena host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 2.67
    • BTTS: 84%
    • Πάνω από 2.5: 67%
  • 14/3

    CD Estradense

    vs

    Αλόντρας

    Today Estradense host Alondras in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 3.67
    • BTTS: 67%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 07/3

    Viveiro CF

    vs

    CD Estradense

    Today Viveiro host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 2.33
    • BTTS: 50%
    • Πάνω από 2.5: 34%
  • 28/2

    CD Estradense

    vs

    Silva SD

    Today Estradense host Silva SD in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 2.83
    • BTTS: 84%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 21/2

    CD Estradense

    vs

    RC Villalbés

    Today Estradense host Villalbés in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 3.33
    • BTTS: 84%
    • Πάνω από 2.5: 67%
  • 14/2

    CD Boiro

    vs

    CD Estradense

    Today CD Boiro host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Campo Municipal de Barraña Avenida Barraña 71
    • ΜΟ Γκόλ: 3.17
    • BTTS: 67%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 07/2

    CD Estradense

    vs

    Θελτίγκα

    Today Estradense host Céltiga in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 3.17
    • BTTS: 84%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 31/1

    Atletico Coruna

    vs

    CD Estradense

    Today Atlético Coruña host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 4.00
    • BTTS: 100%
    • Πάνω από 2.5: 84%
  • 24/1

    CD Estradense

    vs

    Αρτέισο

    Today Estradense host Atlético Arteixo in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 2.17
    • BTTS: 67%
    • Πάνω από 2.5: 34%
  • 17/1

    SD Sarriana

    vs

    CD Estradense

    Today Sarriana host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 3.00
    • BTTS: 67%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 10/1

    Antela

    vs

    CD Estradense

    Today Antela host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 2.17
    • BTTS: 50%
    • Πάνω από 2.5: 34%
  • 20/12

    CD Estradense

    vs

    Pontevedra CF II

    Today Estradense host Pontevedra II in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 3.83
    • BTTS: 100%
    • Πάνω από 2.5: 67%
  • 13/12

    Lalin

    vs

    CD Estradense

    Today Lalín host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 2.50
    • BTTS: 67%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 06/12

    CD Estradense

    vs

    Portonovo

    Today Estradense host Portonovo in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 2.67
    • BTTS: 84%
    • Πάνω από 2.5: 67%
  • 29/11

    CD Barco

    vs

    CD Estradense

    Today Barco host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    TBD TBD
    • ΜΟ Γκόλ: 2.83
    • BTTS: 84%
    • Πάνω από 2.5: 67%
  • 22/11

    CD Estradense

    vs

    CD Arenteiro

    Today Estradense host Arenteiro in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 2.50
    • BTTS: 67%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 15/11

    UD Somozas

    vs

    CD Estradense

    Today UD Somozas host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Alcalde Manuel Candocia Estadio Alcalde Manuel Candocia
    • ΜΟ Γκόλ: 2.17
    • BTTS: 67%
    • Πάνω από 2.5: 34%
  • 08/11

    CD Estradense

    vs

    Gran Pena

    Today Estradense host Gran Pena in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 2.67
    • BTTS: 84%
    • Πάνω από 2.5: 67%
  • 01/11

    Αλόντρας

    vs

    CD Estradense

    Today Alondras host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Campo do Morrazo Avenida de Lugo
    • ΜΟ Γκόλ: 3.67
    • BTTS: 67%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 25/10

    CD Estradense

    vs

    Viveiro CF

    Today Estradense host Viveiro in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 2.33
    • BTTS: 50%
    • Πάνω από 2.5: 34%
  • 18/10

    Silva SD

    vs

    CD Estradense

    Today Silva SD host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Campo Municipal de Fútbol Rodrigo García Vizoso Rúa de Galileo Galilei
    • ΜΟ Γκόλ: 2.83
    • BTTS: 84%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 11/10

    RC Villalbés

    vs

    CD Estradense

    Today Villalbés host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal A Magdalena Carretera de Playa Fluvial
    • ΜΟ Γκόλ: 3.33
    • BTTS: 84%
    • Πάνω από 2.5: 67%
  • 04/10

    CD Estradense

    vs

    CD Boiro

    Today Estradense host CD Boiro in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    • ΜΟ Γκόλ: 3.17
    • BTTS: 67%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 27/9

    Θελτίγκα

    vs

    CD Estradense

    Today Céltiga host Estradense in the Τερτσέρα - Γκρούπ 1 from Ισπανία.
    Estadio Salvador Otero Calle Testos
    • ΜΟ Γκόλ: 3.17
    • BTTS: 84%
    • Πάνω από 2.5: 50%
  • 20/9

    CD Estradense

    vs

    Atletico Coruna

    Today

    CD Estradense

    host

    Atletico Coruna

    in the Tercera Group 1 from Spain.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    47'70'77'Κατά 34'
    HT
    FT
    4
  • 12/9

    Αρτέισο

    vs

    CD Estradense

    Today

    Αρτέισο

    host

    CD Estradense

    in the Tercera Group 1 from Spain.
    TBD TBD
    Κατά 48'60'
    HT
    FT
    2
  • 06/9

    CD Estradense

    vs

    SD Sarriana

    Today

    CD Estradense

    host

    SD Sarriana

    in the Tercera Group 1 from Spain.
    Estadio Municipal Da Baiuca Estadio Municipal Da Baiuca
    81'Κατά 6'Κατά 45+6'Κατά 50'
    HT
    FT
    4

CD Estradense ΣτατιστικάΤέλος του Αγώνα (FT) Στατιστικά - CD Estradense

Πτώση
Το Premium είναι Εδώ!
1500+ Κερδοφόρα Πρωταθλήματα που παρακολουθούνται λιγότερο από τους πράκτορες στοιχημάτων

Κάναμε έρευνα για το ποιά πρωταθλήματα έχουν τις περισσότερες αποδόσεις νίκης. Επιπλέον, παρέχουμε τα στατιστικά Κόρνερ και Καρτών μαζί με τα αρχεία CSV. Εγγραφείτε στο FootyStats Premium σήμερα!

Μάικλ Όουεν : 'Θα πρέπει να πάρετε Premium'

GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
ΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.
Συνολικά1.67
/αγώνα
1.67
/αγώνα
3.33
/αγώνα
Εντός Έδρας2.002.004.00
Εκτός Έδρας1.001.002.00

Πάνω από +

Πάνω από 0.5
100%
Πάνω από 1.5
100%
Πάνω από 2.5
67%
Πάνω από 3.5
67%
Πάνω από 4.5
0%

Κάτω από -

Κάτω από 0.5
0%
Κάτω από 1.5
0%
Κάτω από 2.5
33%
Κάτω από 3.5
33%
Κάτω από 4.5
100%

Συχνά Σκορ - Τέλος του Αγώνα

3-1
33.3%  /  1 φορές
1-1
33.3%  /  1 φορές
1-3
33.3%  /  1 φορές

Συχνά Συνολικά Γκόλ - Τέλος του Αγώνα

4 Γκόλ
66.7%  /  2 φορές
2 Γκόλ
33.3%  /  1 φορές

Όλα τα Γκόλ Ανά 10 Λεπτά

10%
1 / 10 Γκόλ
0%
0 / 10 Γκόλ
0%
0 / 10 Γκόλ
10%
1 / 10 Γκόλ
40%
4 / 10 Γκόλ
10%
1 / 10 Γκόλ
10%
1 / 10 Γκόλ
10%
1 / 10 Γκόλ
10%
1 / 10 Γκόλ

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Όλα τα Γκόλ Ανά 15 Λεπτά

10%
1 / 10 Γκόλ
0%
0 / 10 Γκόλ
20%
2 / 10 Γκόλ
40%
4 / 10 Γκόλ
10%
1 / 10 Γκόλ
20%
2 / 10 Γκόλ

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Πάνω από - Κόρνερ

Πάνω από 7.5
Πάνω από 8.5
Πάνω από 9.5
Πάνω από 10.5
Πάνω από 11.5
Πάνω από 12.5
Πάνω από 13.5

Πάνω από - Κάρτες

Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
  • Τα Πάνω από 7.5 ~ 13.5 Κόρνερ υπολογίζονται από τα συνολικά κόρνερ σε έναν αγώνα όπου η CD Estradense συμμετείχε στη 2026/27 του Τερτσέρα - Γκρούπ 1
  • Τα στατιστικά της CD Estradense υποδεικνύουν πως στο ?% των αγώνων σημειώθηκαν Πάνω από 9.5 συνολικά κόρνερ. Ενώ η 2026/27 Τερτσέρα - Γκρούπ 1 έχει κατά μέσο όρο ?% Πάνω από 9.5.
  • ?% των αγώνων της CD Estradense είχαν πάνω από 3.5 κάρτες. Σε σύγκριση με αυτό, το Τερτσέρα - Γκρούπ 1 έχει κατά μέσο όρο ?% για αγώνες με πάνω από 3.5 κάρτες.

CD Estradense Στατιστικά ΚΟΡΝΕΡ ΥΠΕΡ

Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Πάνω από 7.5
Πάνω από 8.5

CD Estradense Στατιστικά Κάρτες που Δέχτηκαν

Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
  • Τα Πάνω Από 2.5 ~ 8.5 Κόρνερ Υπέρ υπολογίζονται από τα κόρνερ που η CD Estradense έχει κερδίσει κατά τη διάρκεια του αγώνα.
  • Η CD Estradense έχει κερδίσει πάνω από 4.5 κόρνερ στο ?% των αγώνων της.
  • Οι Πάνω Από 0.5 ~ 6.5 Κάρτες Που Δέχτηκαν υπολογίζονται από τις κάρτες που η CD Estradense έχει δεχτεί κατά την διάρκεια του αγώνα.
  • Η CD Estradense έχει δεχτεί πάνω από 2.5 κάρτες στο ?% των αγώνων της.

ΚΟΡΝΕΡ ΚΑΤΑ

Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Πάνω από 7.5
Πάνω από 8.5

Κάρτες Αντιπάλου

Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
  • Τα Πάνω Από 2.5 ~ 8.5 Κόρνερ Κατά υπολογίζονται από τα κόρνερ που ο αντίπαλος της CD Estradense έχει κερδίσει κατά τη διάρκεια του αγώνα.
  • Το Πάνω από 0.5 ~ 6.5 Κάρτες Αντιπάλου υπολογίζεται από τις κάρτες που η αντίπαλη ομάδα της CD Estradense δέχτηκε κατά την διάρκεια ενός αγώνα.

xG (CD Estradense)

Συνολικά
2.10
Εντός Έδρας
2.14
Εκτός Έδρας
2.03

xG (Κατά)

Συνολικά
1.08
Εντός Έδρας
1.19
Εκτός Έδρας
0.86

Άλλα Στατιστικά - CD Estradense

Σουτ Ανά Αγώνα
17
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα
8.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα
9.00
Φάουλ Ανά Αγώνα
6
Οφσάιντ / αγώνα
1.67
ΜΟ Κατοχής Μπάλας
50%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη
33%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα
0%

CD Estradense ΣτατιστικάΗμίχρονο (HT) Στατιστικά - CD Estradense

Πτώση

Πάνω Από 0.5 FH/2H

67%1ο Ημίχρονο

100%2ο Ημίχρονο

Πάνω Από 1.5 FH/2H

33%1ο Ημίχρονο

100%2ο Ημίχρονο

ΜΟ Γκόλ FH/2H

11ο Ημίχρονο

2.332ο Ημίχρονο

* Τα Πάνω από 0.5 -1.5 1ου Ημιχρόνου/2ου Ημιχρόνου είναι για τα γκόλ και των δύο ομάδων στον αγώνα.

Κερδίζουν στο Ημίχρονο
Η ομάδα κερδίζει στο Ημίχρονο
Ισοπαλία στο ημίχρονοΧάνουν στο Ημίχρονο
Η ομάδα χάνει στο Ημίχρονο
Συνολικά0%
(0 / 3 Αγώνες)
33%
(1 / 3 Αγώνες)
67%
(2 / 3 Αγώνες)
Εντός Έδρας0%0%100%
Εκτός Έδρας0%100%0%
GF (HT)
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA (HT)
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
ΜΟ (HT)
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.
Συνολικά0.00
/ Αγώνες
1.00
/ Αγώνες
1.00
/ Αγώνες
Εντός Έδρας0.001.501.50
Εκτός Έδρας0.000.000.00

Συχνά Συνολικά Γκόλ - Ημίχρονο

1 Γκόλ
33.3%  /  1 φορές
0 Γκόλ
33.3%  /  1 φορές
2 Γκόλ
33.3%  /  1 φορές

Συχνά Σκορ - Ημίχρονο

0-1
33.3%  /  1 φορές
0-0
33.3%  /  1 φορές
0-2
33.3%  /  1 φορές

CD Estradense ΣτατιστικάΓΚΟΛ ΠΟΥ ΣΚΟΡΑΡΑΝ & ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΑ - CD Estradense

Πτώση

CD Estradense ΣτατιστικάΓκόλ που Σκόραραν Ανά 10 Λεπτά

0%
0 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

CD Estradense ΣτατιστικάΓκόλ που Δέχτηκαν Ανά 10 Λεπτά

20%
1 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ
60%
3 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
Σύντομα
Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!