
Opa Sangante İstatistik
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Daha Fazla
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
Yukarıdaki Opa Sangante için kariyer istatistikleri. Opa Sangante toplam 404 maçı oynadı, 15 goleri attı ve 7 asistleri biriktirdi. Opa Sangante, Fransa'de 404 apperances ile Ligue 2'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Ligue 2'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Ligue 2 Opa Sangante için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 22 | Yok | 45 |
| Dakika | 1718 | Maç başına 78 dakika | 62 |
| Yıllık Maaş | €165,984 | Yok | 66 |
| Maçlar Başladı | 19 | Yok | 60 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 3 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 2 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 20 | 1.05 | 63 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 86 Dk' | Yok | 63 |
| Gol yememeden | 4 | 18% | 16 |
| Müdahaleler | 24 | 1.22 | 42 |
| Müdahaleler | 15 | 0.76 | 45 |
| Düellolar | 116 | 5.88 | 12 |
| Düellolar Kazandı | 76 | 3.85 | 31 |
| Hava Düelloları Kazandı | 27 | 1.37 | 60 |
| çalım atmak | 4 | 0.20 | 86 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 90 | 4.56 | 88 |
| Engellenen şutlar | 23 | 1.17 | 99 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Opa Sangante 20 gollerini yedi ve Ligue 2 2025/2026 sezonunda 22 maçlarında 4 kalesini gole kapattı. Bu, Opa Sangante sahadayken, takımlarının her 86 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.22 tackles ve 0.76 müdahaleler yaptılar. Opa Sangante aynı zamanda 4.56 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 5 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 6 | 0.31 | 80 |
| Dakika Başına Kart | 286 Dk' / Kart | Yok | 30 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 4 | 18% | 76 |
| İşlenen Fauller | 22 | 1.11 | 39 |
| Karşı Faul | 22 | 1.11 | 47 |
Opa Sangante şu ana kadar Ligue 2 2025/2026 sezonunda 22 maçlarında 5 sarı kart ve 1 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.11 faul yaparlar.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 39 |
| Gol Katkısı | 3 | 0.16 | 56 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 53 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 58 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.58 | 0.03 | 23 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.58 | 0.03 | 24 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Opa Sangante Ligue 2 2025/2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 10 | 0.51 | 31 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 10 | 0.05 | 20 |
| Kaleyi bulmayan şut | 9/ 10 | 0.46 | 39 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 70 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 39 |
| Şut Doğruluğu | 10.00% | Yok | 20 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Opa Sangante, 2025/2026 Ligue 2 sezonunda 10 şu ana kadar 22 maçlarında 10 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 9 atışları hedef dışıydı. Bu, Opa Sangante'in çekim doğruluğunun 10.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.51 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 3 | 0.16 | 81 |
| Beklenen Asistler (xA) | 4.77 | 0.24 | 89 |
| Toplam pas | 1515 | 76.77 | 99 |
| Başarılı Paslar | 1273/ 1515 | 64.51 | 98 |
| Pas Tamamlama Oranı | 84.03% | Yok | 71 |
| Tehlikeli Paslar | 7 | 0.35 | 28 |
| Ortalar | 1 | 0.05 | 14 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 1 | 0.00 | 26 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 26 |
| Dakika Başına Asist | 573 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Opa Sangante şu ana kadar Ligue 2 2025/2026 sezonunda 22 maçlarında 3 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Opa Sangante, 84.03 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 76.77 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.35 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Opa Sangante'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.24'dir. Bu istatistik, Ligue 2'deki oyuncuların 89 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 5 | 0.25 | 14 |
| Başarılı Top Sürme | 5 | 0.25 | 26 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.05 | 89 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 34 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Opa Sangante henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
WC Qualification Africa Opa Sangante için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 5 | Yok | 11 |
| Dakika | 450 | Maç başına 90 dakika | 24 |
| Yıllık Maaş | €165,984 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 5 | Yok | 18 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 0.6 | 74 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 150 Dk' | Yok | 78 |
| Gol yememeden | 2 | 40% | 62 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 58 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 61 |
| Düellolar | 0 | 0.00 | 44 |
| Düellolar Kazandı | 0 | 0.00 | 45 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 62 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 52 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 82 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Opa Sangante 20 gollerini yedi ve Ligue 2 2025/2026 sezonunda 5 maçlarında 4 kalesini gole kapattı. Bu, Opa Sangante sahadayken, takımlarının her 150 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.00 müdahaleler yaptılar. Opa Sangante aynı zamanda 0.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 39 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 39 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 34 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 61 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 51 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 62 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.2 | 66 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 71 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 77 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 51 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 51 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 70 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 77 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 73 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 96 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 86 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 77 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.2 | 84 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.60 | 0.30 | 93 |
| Toplam pas | 0 | 0.00 | 42 |
| Başarılı Paslar | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Pas Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 42 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 70 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 73 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 92 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 92 |
| Dakika Başına Asist | 450 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 68 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 72 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 72 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 85 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Opa Sangante bu sezon 22 matches Ligue 2 maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1718 minutes dakika sahada kaldı. Opa Sangante sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.05 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 18%. Yani Opa Sangante forma giydiği 22 maçının 4 matches tanesinde gol yedi.
Opa Sangante bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu US du Littoral de Dunkerque kadroda golcüler listesinde 18 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Her 573 dakikada bir asist
Her 286 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2026/2027 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.2 Goller
1.81
Yenilen Gol
0.2 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.06 Goller
0.95
Yenilen Gol
0.18 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.06 Goller
1.27
Yenilen Gol
0.18 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.07 Goller
1.05
Yenilen Gol
0.53 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0.65
Yenilen Gol
0.22 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.5
Yenilen Gol
0.22 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.25
Yenilen Gol
0.27 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.06 Goller
1.07
Yenilen Gol
0.29 Kartlar
2017/2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.09
Yenilen Gol
0.4 Kartlar
2016/2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.07 Goller
0.8
Yenilen Gol
0.26 Kartlar
2015/2016 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.04 Goller
1.17
Yenilen Gol
0.3 Kartlar
2014/2015 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0.67
Yenilen Gol
0.33 Kartlar
2013/2014 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.05 Goller
0.95
Yenilen Gol
0.25 Kartlar