
Houssem Aouar İstatistik
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Daha Fazla
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
Yukarıdaki Houssem Aouar için kariyer istatistikleri. Houssem Aouar toplam 392 maçı oynadı, 88 goleri attı ve 24 asistleri biriktirdi. Houssem Aouar, Fransa'de 392 apperances ile Ligue 1'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Profesyonel Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Profesyonel Lig Houssem Aouar için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 23 | Yok | 49 |
| Dakika | 1911 | Maç başına 83 dakika | 64 |
| Yıllık Maaş | €7,650,000 | Yok | 91 |
| Maçlar Başladı | 22 | Yok | 64 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 5 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 8 | 0.38 | 91 |
| Gol Katkısı | 11 | 0.52 | 89 |
| Evdeki Goller | 4 | 0.38 | 90 |
| Deplasman Golleri | 4 | 0.37 | 90 |
| Beklenen Goller (xG) | 8.59 | 0.40 | 91 |
| Penaltısız xG (npxG) | 8.59 | 0.40 | 92 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 239 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Houssem Aouar has skored 8 gol in 23 maçları şu ana kadar Profesyonel Lig 2025/2026 sezonunda. 8 golün 4'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Houssem Aouar'in 90 dakikada attığı goller 0.38'dır. Dahası, Houssem Aouar'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 11. Skor katkıları, 90 dakikada 0.52'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.40'dır. Bu, Houssem Aouar'in npxG çıktısını 8.59'a koyar ve bu da onları Profesyonel Lig oyuncularının en üst 92 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 48 | 2.26 | 86 |
| Kaleyi bulan şut | 19/ 48 | 0.89 | 85 |
| Kaleyi bulmayan şut | 29/ 48 | 1.37 | 88 |
| Direğe takılmak | 3 kez | 0.14 | 95 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 16.67% | Yok | 83 |
| Şut Doğruluğu | 39.58% | Yok | 68 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 6.00 | Yok | Yok |
Houssem Aouar, 2025/2026 Profesyonel Lig sezonunda 48 şu ana kadar 23 maçlarında 48 şut çekti. 19 atışları hedefteydi ve diğer 29 atışları hedef dışıydı. Bu, Houssem Aouar'in çekim doğruluğunun 39.58% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 6.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.26 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 3 | 0.14 | 77 |
| Beklenen Asistler (xA) | 4.62 | 0.22 | 83 |
| Toplam pas | 919 | 43.28 | 72 |
| Başarılı Paslar | 787/ 919 | 37.06 | 73 |
| Pas Tamamlama Oranı | 85.64% | Yok | 65 |
| Tehlikeli Paslar | 18 | 0.85 | 59 |
| Ortalar | 23 | 1.08 | 56 |
| Başarılı Ortalar | 7/ 23 | 0.33 | 63 |
| Orta Tamamlama Oranı | 30.43% | Yok | 80 |
| Dakika Başına Asist | 637 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Houssem Aouar şu ana kadar Profesyonel Lig 2025/2026 sezonunda 23 maçlarında 3 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Houssem Aouar, 85.64 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 43.28 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.85 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Houssem Aouar'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.22'dir. Bu istatistik, Profesyonel Lig'deki oyuncuların 83 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 60 | 2.83 | 85 |
| Başarılı Top Sürme | 28 | 1.32 | 85 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 46.67% | Yok | 48 |
| Dağıtılmış | 30 | 1.41 | 13 |
| Ofsaytlar | 2 | 0.09 | 51 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 3 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 3 | 0.14 | 42 |
| Dakika Başına Kart | 637 Dk' / Kart | Yok | 70 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 3 | 13% | 58 |
| İşlenen Fauller | 21 | 0.99 | 43 |
| Karşı Faul | 33 | 1.55 | 78 |
Houssem Aouar şu ana kadar Profesyonel Lig 2025/2026 sezonunda 23 maçlarında 3 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.99 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 32 | 1.51 | 45 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 60 Dk' | Yok | 46 |
| Gol yememeden | 6 | 26% | 69 |
| Müdahaleler | 24 | 1.13 | 38 |
| Müdahaleler | 9 | 0.42 | 25 |
| Düellolar | 209 | 9.84 | 69 |
| Düellolar Kazandı | 96 | 4.52 | 63 |
| Hava Düelloları Kazandı | 14 | 0.66 | 46 |
| çalım atmak | 16 | 0.75 | 40 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 13 | 0.61 | 22 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 21 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 71.43% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 7 |
| Penaltı Golleri | 0 | 5 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 2 |
Houssem Aouar kariyerlerinde şu ana kadar 7 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 2 eksikken Houssem Aouar 5 kalemleri aldı. Houssem Aouar için genel ceza dönüşüm oranı 71.43%'tir.
AFC Şampiyonlar Ligi Houssem Aouar için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 8 | Yok | 69 |
| Dakika | 658 | Maç başına 82 dakika | 74 |
| Yıllık Maaş | €7,650,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 8 | Yok | 82 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 3 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 6 | 0.82 | 99 |
| Gol Katkısı | 7 | 0.96 | 98 |
| Evdeki Goller | 3 | 1 | 97 |
| Deplasman Golleri | 3 | 0.7 | 96 |
| Beklenen Goller (xG) | 5.06 | 0.69 | 97 |
| Penaltısız xG (npxG) | 5.06 | 0.69 | 97 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 1 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 1 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 2 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 110 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 15 | 2.05 | 81 |
| Kaleyi bulan şut | 8/ 15 | 1.09 | 91 |
| Kaleyi bulmayan şut | 7/ 15 | 0.96 | 70 |
| Direğe takılmak | 1 kez | 0.14 | 88 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 40.00% | Yok | 96 |
| Şut Doğruluğu | 53.33% | Yok | 87 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 2.50 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.14 | 73 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.60 | 0.22 | 80 |
| Toplam pas | 311 | 42.54 | 65 |
| Başarılı Paslar | 262/ 311 | 35.84 | 68 |
| Pas Tamamlama Oranı | 84.24% | Yok | 71 |
| Tehlikeli Paslar | 11 | 1.50 | 82 |
| Ortalar | 8 | 1.09 | 59 |
| Başarılı Ortalar | 3/ 8 | 0.41 | 72 |
| Orta Tamamlama Oranı | 37.50% | Yok | 85 |
| Dakika Başına Asist | 658 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 19 | 2.60 | 88 |
| Başarılı Top Sürme | 8 | 1.09 | 85 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 42.11% | Yok | 45 |
| Dağıtılmış | 10 | 1.37 | 17 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 61 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 41 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 41 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 43 |
| İşlenen Fauller | 4 | 0.55 | 24 |
| Karşı Faul | 10 | 1.37 | 74 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 7 | 0.96 | 55 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 94 Dk' | Yok | 55 |
| Gol yememeden | 3 | 38% | 66 |
| Müdahaleler | 8 | 1.09 | 43 |
| Müdahaleler | 7 | 0.96 | 63 |
| Düellolar | 62 | 8.48 | 53 |
| Düellolar Kazandı | 28 | 3.83 | 45 |
| Hava Düelloları Kazandı | 3 | 0.41 | 19 |
| çalım atmak | 5 | 0.68 | 36 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 4 | 0.55 | 18 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.14 | 44 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 71.43% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 7 |
| Penaltı Golleri | 0 | 5 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 2 |
Kral Kupası Houssem Aouar için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 3 | Yok | 93 |
| Dakika | 187 | Maç başına 62 dakika | 83 |
| Yıllık Maaş | €7,650,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 86 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.48 | 89 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.48 | 84 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 93 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.51 | 91 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.94 | 0.39 | 87 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.94 | 0.39 | 88 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 187 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 4 | 1.66 | 78 |
| Kaleyi bulan şut | 2/ 4 | 0.83 | 79 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 4 | 0.83 | 69 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 94 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 25.00% | Yok | 90 |
| Şut Doğruluğu | 50.00% | Yok | 85 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 4.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 90 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.29 | 0.12 | 72 |
| Toplam pas | 104 | 43.13 | 70 |
| Başarılı Paslar | 92/ 104 | 38.16 | 73 |
| Pas Tamamlama Oranı | 88.46% | Yok | 71 |
| Tehlikeli Paslar | 2 | 0.83 | 61 |
| Ortalar | 1 | 0.41 | 48 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 1 | 0.41 | 74 |
| Orta Tamamlama Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.41 | 41 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.41 | 57 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 2 | 0.83 | 38 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 82 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.48 | 81 |
| Dakika Başına Kart | 187 Dk' / Kart | Yok | 94 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 33% | 82 |
| İşlenen Fauller | 4 | 1.66 | 77 |
| Karşı Faul | 6 | 2.49 | 90 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 0.96 | 71 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 94 Dk' | Yok | 86 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 58 |
| Müdahaleler | 2 | 0.83 | 40 |
| Müdahaleler | 2 | 0.83 | 57 |
| Düellolar | 19 | 7.88 | 55 |
| Düellolar Kazandı | 9 | 3.73 | 53 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 43 |
| çalım atmak | 1 | 0.41 | 47 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 2 | 0.83 | 48 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 79 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 71.43% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 7 |
| Penaltı Golleri | 0 | 5 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 2 |
Süper Kupa Houssem Aouar için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 46 |
| Dakika | 82 | Maç başına 82 dakika | 12 |
| Yıllık Maaş | €7,650,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 51 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 78 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 73 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 90 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 88 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.06 | 0.07 | 61 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.06 | 0.07 | 61 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 1.10 | 68 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 1 | 0.00 | 63 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 1 | 1.10 | 83 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 99 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 78 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 63 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 88 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.10 | 0.11 | 68 |
| Toplam pas | 50 | 54.88 | 90 |
| Başarılı Paslar | 43/ 50 | 47.20 | 88 |
| Pas Tamamlama Oranı | 86.00% | Yok | 61 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 56 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 73 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 73 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 73 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 99 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 99 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 1 | 1.10 | 22 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 73 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 76 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 76 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 76 |
| İşlenen Fauller | 1 | 1.10 | 71 |
| Karşı Faul | 1 | 1.10 | 71 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 2.2 | 24 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 41 Dk' | Yok | 24 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 99 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 27 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 49 |
| Düellolar | 6 | 6.59 | 61 |
| Düellolar Kazandı | 2 | 2.20 | 39 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 1.10 | 80 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 20 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 76 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 71.43% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 7 |
| Penaltı Golleri | 0 | 5 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 2 |
Kulüp Hazırlık Maçları 3 Houssem Aouar için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 90 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €7,650,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 77 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 62 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 92 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 77 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 44 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 44 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 56 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 67 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 67 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 99 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 89 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 67 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 77 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Toplam pas | 0 | 0.00 | 0 |
| Başarılı Paslar | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Pas Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 0 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 44 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 67 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 78 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 78 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 89 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 78 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 89 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 99 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 92 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 92 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 89 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 78 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 56 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 2 | 0 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 45 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 23 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 11 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 44 |
| Düellolar | 0 | 0.00 | 89 |
| Düellolar Kazandı | 0 | 0.00 | 89 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 44 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 33 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 89 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 71.43% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 7 |
| Penaltı Golleri | 0 | 5 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 2 |
WC Qualification Africa Houssem Aouar için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 3 | Yok | 0 |
| Dakika | 241 | Maç başına 80 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €7,650,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.37 | 87 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.37 | 79 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 71 |
| Deplasman Golleri | 1 | 1.07 | 99 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.56 | 0.74 | 97 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.56 | 0.74 | 97 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 241 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 70 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 77 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 73 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 96 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 86 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 77 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 66 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.00 | 0.00 | 27 |
| Toplam pas | 0 | 0.00 | 42 |
| Başarılı Paslar | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Pas Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 42 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 70 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 73 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 92 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 92 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 68 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 72 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 72 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 85 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.37 | 92 |
| Dakika Başına Kart | 241 Dk' / Kart | Yok | 48 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 33% | 92 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 61 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 51 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 1.12 | 41 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 80 Dk' | Yok | 45 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 7 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 58 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 61 |
| Düellolar | 0 | 0.00 | 44 |
| Düellolar Kazandı | 0 | 0.00 | 45 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 62 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 52 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 82 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 71.43% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 7 |
| Penaltı Golleri | 0 | 5 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 2 |
Uluslararası Hazırlık Maçları Houssem Aouar için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 4 | Yok | 0 |
| Dakika | 224 | Maç başına 56 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €7,650,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 3 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.4 | 89 |
| Gol Katkısı | 2 | 0.8 | 99 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.67 | 99 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 89 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.65 | 0.33 | 75 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.65 | 0.33 | 75 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 224 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 0.50 | 50 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 1 | 0.00 | 25 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 1 | 0.50 | 75 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 99 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 25 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 1.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.4 | 99 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.70 | 0.35 | 99 |
| Toplam pas | 49 | 24.64 | 0 |
| Başarılı Paslar | 43/ 49 | 21.62 | 0 |
| Pas Tamamlama Oranı | 87.76% | Yok | 50 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 25 |
| Ortalar | 1 | 0.50 | 50 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 1 | 0.00 | 50 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 50 |
| Dakika Başına Asist | 224 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 25 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 25 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 25 |
| Dağıtılmış | 2 | 1.01 | 0 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 50 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 44 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 44 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 50 |
| İşlenen Fauller | 2 | 1.01 | 25 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 0 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 4 | 100% | 99 |
| Müdahaleler | 2 | 1.01 | 25 |
| Müdahaleler | 3 | 1.51 | 99 |
| Düellolar | 7 | 3.52 | 25 |
| Düellolar Kazandı | 2 | 1.01 | 25 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 25 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 0 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 75 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 71.43% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 7 |
| Penaltı Golleri | 0 | 5 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 2 |
Dünya Kupası Houssem Aouar için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 3 | Yok | 0 |
| Dakika | 174 | Maç başına 58 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €7,650,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 3 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 70 |
| Gol Katkısı | 2 | 1.03 | 97 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 81 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 82 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.20 | 0.10 | 60 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.20 | 0.10 | 61 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 3 | 1.55 | 73 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 3 | 0.52 | 72 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 3 | 1.03 | 73 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 88 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 69 |
| Şut Doğruluğu | 33.33% | Yok | 64 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 2 | 1.03 | 99 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.50 | 0.78 | 99 |
| Toplam pas | 84 | 43.45 | 54 |
| Başarılı Paslar | 76/ 84 | 39.31 | 57 |
| Pas Tamamlama Oranı | 90.48% | Yok | 75 |
| Tehlikeli Paslar | 5 | 2.59 | 94 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 25 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 50 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 50 |
| Dakika Başına Asist | 87 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 4 | 2.07 | 79 |
| Başarılı Top Sürme | 2 | 1.03 | 78 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 50.00% | Yok | 62 |
| Dağıtılmış | 4 | 2.07 | 5 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 67 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 62 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 62 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 62 |
| İşlenen Fauller | 1 | 0.52 | 30 |
| Karşı Faul | 2 | 1.03 | 61 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 5 | 2.59 | 0 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 35 Dk' | Yok | 1 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 26 |
| Müdahaleler | 2 | 1.03 | 38 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 17 |
| Düellolar | 19 | 9.83 | 70 |
| Düellolar Kazandı | 8 | 4.14 | 48 |
| Hava Düelloları Kazandı | 2 | 1.03 | 59 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 7 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 49 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 71.43% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 7 |
| Penaltı Golleri | 0 | 5 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 2 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Houssem Aouar bu sezon 23 matches Profesyonel Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1911 minutes dakika sahada kaldı. Houssem Aouar sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0.14 asist
yapıyor.
Houssem Aouar ligde bu sezon 8 goals gol attı. Bu da onu Al Ittihad FC Jeddah takımının en golcü oyuncular listesinde 1 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 239 dakikada bir gol
Her 637 dakikada bir asist
Her 637 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2026/2027 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0.4 Asist
0 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.43 Goller
0.14 Asist
0.18 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.48 Goller
0 Asist
0.36 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.17 Goller
0.17 Asist
0.34 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.22 Goller
0.14 Asist
0.04 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.35 Goller
0.15 Asist
0.25 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.14 Goller
0.18 Asist
0.14 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.21 Goller
0.21 Asist
0.06 Kartlar
2017/2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.22 Goller
0.18 Asist
0.04 Kartlar
2016/2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2015/2016 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar