Profesyonel Lig Puan Durumu & İstatistik
| İçerde Son 5 | Ev Sahibi | Form | Form | Deplasman | Deplasmanda Son 5 | |||
| 3/9 19:00 | Al Draih | 0.50
| 3.00
| Al Quadisiya | İstatistik | |||
| 4/9 17:00 | Abha Club | 0.50
| 3.00
| Al Ittifaq FC Dammam | İstatistik | |||
| 3/9 17:30 | Al Suqoor | 1.50
| 1.00
| Al Khaleej | İstatistik | |||
| 3/9 16:55 | Al Feiha Oranlar | 1.50
2.60
| 3.15 | 1.00
2.71
| Al Kholood | İstatistik | ||
| 5/9 16:55 | Al Taawon FC Oranlar | 1.00
1.75
| 3.80 | 0.50
3.85
| Al Fateh SC | İstatistik | ||
| 5/9 16:50 | Al Faisaly FC | 0.50
| 1.50
| Al Hazm | İstatistik | |||
| 4/9 19:00 | Al Ahli SC Jeddah | 3.00
| 0.50
| Al Riyadh | İstatistik |
* Maç saati yerel saat diliminizde gösterilmiştir. (+01:00)
Profesyonel Lig Tablo (Suudi Arabistan) - 2026/27
| Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Son 5 | MBP | GYM | KG | GAM | 1.5+ | 2.5+ | ORT | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Nassr | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 3 | +9 | 12 |
| 3.00 | 50% | 50% | 0% | 100% | 100% | 3.75 | |||
| 2 | Al Hilal FC Riyadh | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 3 | +9 | 9 |
| 3.00 | 33% | 67% | 0% | 100% | 100% | 5.00 | |||
| 3 | Al Quadisiya | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | +5 | 9 |
| 2.25 | 25% | 50% | 25% | 75% | 50% | 2.75 | |||
| 4 | Al Kholood | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 5 | +3 | 8 |
| 2.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | 50% | 3.25 | |||
| 5 | Al Ittihad FC Jeddah | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | +2 | 8 |
| 2.00 | 50% | 50% | 25% | 50% | 25% | 2.00 | |||
| 6 | Al Draih | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | +3 | 7 |
| 1.75 | 50% | 25% | 25% | 50% | 25% | 1.75 | |||
| 7 | Al Ahli SC Jeddah | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | +3 | 6 |
| 2.00 | 67% | 33% | 0% | 67% | 67% | 3.00 | |||
| 8 | Al Suqoor | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 6 |
| 1.50 | 25% | 25% | 50% | 75% | 25% | 2.00 | |||
| 9 | Al Ittifaq FC Dammam | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 8 | -1 | 6 |
| 1.50 | 25% | 50% | 25% | 75% | 75% | 3.75 | |||
| 10 | Al Hazm | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 4 |
| 1.00 | 0% | 75% | 25% | 75% | 50% | 2.75 | |||
| 11 | Al Feiha | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 4 |
| 1.00 | 25% | 50% | 50% | 75% | 75% | 2.75 | |||
| 12 | Al Riyadh | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4 |
| 1.00 | 25% | 50% | 25% | 75% | 75% | 4.25 | |||
| 13 | Al Shabab FC Riyadh | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 |
| 0.75 | 25% | 75% | 25% | 75% | 50% | 3.00 | |||
| 14 | Al Khaleej | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 6 | -4 | 3 |
| 0.75 | 50% | 50% | 50% | 50% | 25% | 2.00 | |||
| 15 | Al Taawon FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 |
| 0.50 | 50% | 50% | 50% | 50% | 50% | 2.00 | |||
| 16 | Al Fateh SC | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 |
| 0.50 | 25% | 25% | 75% | 50% | 25% | 1.50 | |||
| 17 | Abha Club | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 10 | -6 | 1 |
| 0.25 | 0% | 75% | 25% | 100% | 75% | 3.50 | |||
| 18 | Al Faisaly FC | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 10 | -6 | 1 |
| 0.25 | 0% | 75% | 25% | 100% | 50% | 3.50 |
- AFC Şampiyonlar Ligi
- Küme Düşme
Terimler
MBP : Maç başı alınan ortalama puanları gösterir.
Yüksek olması takımın güçlü olduğunu işaret eder.
GYM : Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
KG : Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM : Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
Suudi Arabistan - Profesyonel Lig Detaylı İstatistikler
Profesyonel Lig İstatistikler (Suudi Arabistan) - 2026/27
31.1 dk/Gol
(101 35 maçtaki goller)
-9% Ev Hücum Avantajı
(Atılan gol normale göre %-9 daha az)
%56 Kaleyi Gole Kapatma
(35 karşılaşmanın 20 katı)
% -10 Ev Savunma Avantajı
(Yenen gol normale göre %-10 daha az)
%54 Karşılıklı Gol Var
(35 maçta 19 kez KG VAR)
83% - Yüksek Risk
(Skorun tahmin edilemezliği yüksek)
*Gol Isı Haritası bu ligde gollerin hangi dakikalarda atıldığını gösteriyor.
Kırmızı=Yüksek Skor, Sarı=Ortalama, Yeşil= Düşük Skor
Profesyonel Lig TRENDLER (Suudi Arabistan) - 2026/27
Ev Sahibi Galibiyeti
Beraberlik
Deplasman Galibiyeti
Üst +
Alt -
En Yaygın Toplam Gol Sayıları - Maç Skoru
En Sık Gerçekleşen Skorlar - Maç Skoru
Devre İstatistikleri (1. Yarı / 2. Yarı)
İYG - X Üst
2YG - X Üst
* İYG = İlk Yarı Golleri (Suudi Arabistan-Profesyonel Lig)
* 2YG = İkinci Yarı Golleri (Suudi Arabistan-Profesyonel Lig)


















