Şutlar - Second NL

Takım Şut Sayısı

# Takım 10.5 Üst 11.5 Üst 12.5 Üst 13.5 Üst Toplam 14.5 Üst 15.5 Üst
1NK Radnik Krizevci LogoNK Radnik Krizevci89%78%78%67%56%22%
2NK Dugo Selo LogoNK Dugo Selo63%50%38%0%0%0%
3NK Hrvatski Dragovoljac LogoNK Hrvatski Dragovoljac56%44%44%33%11%0%
4NK Solin LogoNK Solin56%33%22%22%22%11%
5NK Uskok Klis LogoNK Uskok Klis56%56%56%56%56%43%
6NK Jarun Zagreb LogoNK Jarun Zagreb50%38%38%25%13%13%
7Inker LogoInker50%0%0%0%0%0%
8Slavonija Pozega LogoSlavonija Pozega50%30%20%10%0%0%
9Lucko LogoLucko44%44%44%44%22%22%
10NK Zagora Unesic LogoNK Zagora Unesic43%14%0%0%0%0%
11NK Grobnican Cavle LogoNK Grobnican Cavle43%43%28%28%28%28%
12NK Slaven Belupo Koprivnica LogoNK Slaven Belupo Koprivnica40%30%30%20%10%10%
13NK Uljanik LogoNK Uljanik38%38%25%25%25%13%
14NK Trnje Zagreb LogoNK Trnje Zagreb38%38%38%38%13%13%
15NK Varteks Varazdin LogoNK Varteks Varazdin28%28%28%28%28%0%
16Bjelovar LogoBjelovar25%13%0%0%0%0%

Maçtaki Toplam Şut

# Takım 23.5 Üst 24.5 Üst 25.5 Üst 26.5 Üst
1Grobničan Čavle LogoNK Grobnican Cavle56%56%56%56%
2Jarun LogoNK Jarun Zagreb50%38%25%25%
3Lučko LogoLucko44%33%11%11%
4Uskok Klis LogoNK Uskok Klis43%43%43%43%
5Zagora LogoNK Zagora Unesic43%14%14%0%
6Varteks Varaždin LogoNK Varteks Varazdin43%43%28%28%
7Uljanik LogoNK Uljanik38%25%13%13%
8Radnik Križevci LogoNK Radnik Krizevci33%22%22%0%
9Hrvatski Dragovoljac LogoNK Hrvatski Dragovoljac33%33%33%33%
10Solin LogoNK Solin33%33%22%11%
11Slavonija Pozega LogoSlavonija Pozega30%20%0%0%
12Slaven Koprivnica LogoNK Slaven Belupo Koprivnica30%30%20%20%
13Inker LogoInker25%25%25%25%
14Dugo Selo LogoNK Dugo Selo13%0%0%0%
15NK Bjelovar LogoBjelovar13%13%0%0%
16Trnje LogoNK Trnje Zagreb0%0%0%0%

Oyuncular - Çekilen Şut

No data

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!