Yenen Goller - Avusturya 2. Lig

Rekabet
Goller
- Kategori istatistikleri :
- ORT Toplam Goller -
- Atılan Goller -
- Yenen Goller -
- Gol yememeden -
- Karşılıklı Gol -
- Gol Atılamayan Maç -
- xG (Gol Beklentisi)
Yenen Goller - 2. Lig
| # | Takım | O | Yenen Gol | Ev Sahibi | Deplasman | Ev Sahibi Avantajı | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SK Sturm Graz II | 5 | 13 | 2.60 Yenilen Gol / maç | 2.00 / maç | 3.50 / maç | +23% |
| 2 | ![]() | Kapfenberger SV | 5 | 12 | 2.40 Yenilen Gol / maç | 2.00 / maç | 3.00 / maç | +17% |
| 3 | ![]() | SK Rapid Wien II | 5 | 11 | 2.20 Yenilen Gol / maç | 2.50 / maç | 2.00 / maç | -14% |
| 4 | ![]() | SW Bregenz | 5 | 10 | 2.00 Yenilen Gol / maç | 1.50 / maç | 2.33 / maç | +25% |
| 5 | ![]() | ASK Voitsberg | 5 | 10 | 2.00 Yenilen Gol / maç | 1.33 / maç | 3.00 / maç | +34% |
| 6 | ![]() | WSPG HOGO Wels | 5 | 10 | 2.00 Yenilen Gol / maç | 2.33 / maç | 1.50 / maç | -17% |
| 7 | ![]() | FC Liefering | 5 | 8 | 1.60 Yenilen Gol / maç | 2.00 / maç | 1.33 / maç | -25% |
| 8 | ![]() | Austria Salzburg | 5 | 7 | 1.40 Yenilen Gol / maç | 1.50 / maç | 1.33 / maç | -7% |
| 9 | ![]() | Floridsdorfer AC | 5 | 6 | 1.20 Yenilen Gol / maç | 0.67 / maç | 2.00 / maç | +44% |
| 10 | ![]() | Austria Wien II | 5 | 6 | 1.20 Yenilen Gol / maç | 1.33 / maç | 1.00 / maç | -11% |
| 11 | ![]() | First Vienna FC 1894 | 5 | 6 | 1.20 Yenilen Gol / maç | 0.67 / maç | 2.00 / maç | +44% |
| 12 | ![]() | SKU Amstetten | 5 | 6 | 1.20 Yenilen Gol / maç | 1.00 / maç | 1.33 / maç | +17% |
| 13 | ![]() | Admira | 5 | 5 | 1.00 Yenilen Gol / maç | 1.00 / maç | 1.00 / maç | 0% |
| 14 | ![]() | FC Wacker Innsbruck | 5 | 5 | 1.00 Yenilen Gol / maç | 0.00 / maç | 1.67 / maç | +100% |
| 15 | ![]() | St. Pölten | 5 | 4 | 0.80 Yenilen Gol / maç | 0.67 / maç | 1.00 / maç | +16% |
| 16 | ![]() | Blau-Weiss Linz | 5 | 3 | 0.60 Yenilen Gol / maç | 0.50 / maç | 0.67 / maç | +17% |
Ev Sahibi / Yenilen Gol (2. Lig)
| # | Takım | O | Ev Sahibi Yenilen Gol | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SK Rapid Wien II | 2 | 5 | 2.50 / maç |
| 2 | ![]() | WSPG HOGO Wels | 3 | 7 | 2.33 / maç |
| 3 | ![]() | SK Sturm Graz II | 3 | 6 | 2.00 / maç |
| 4 | ![]() | Kapfenberger SV | 3 | 6 | 2.00 / maç |
| 5 | ![]() | FC Liefering | 2 | 4 | 2.00 / maç |
| 6 | ![]() | SW Bregenz | 2 | 3 | 1.50 / maç |
| 7 | ![]() | Austria Salzburg | 2 | 3 | 1.50 / maç |
| 8 | ![]() | ASK Voitsberg | 3 | 4 | 1.33 / maç |
| 9 | ![]() | Austria Wien II | 3 | 4 | 1.33 / maç |
| 10 | ![]() | SKU Amstetten | 2 | 2 | 1.00 / maç |
| 11 | ![]() | Admira | 2 | 2 | 1.00 / maç |
| 12 | ![]() | Floridsdorfer AC | 3 | 2 | 0.67 / maç |
| 13 | ![]() | First Vienna FC 1894 | 3 | 2 | 0.67 / maç |
| 14 | ![]() | St. Pölten | 3 | 2 | 0.67 / maç |
| 15 | ![]() | Blau-Weiss Linz | 2 | 1 | 0.50 / maç |
| 16 | ![]() | FC Wacker Innsbruck | 2 | 0 | 0.00 / maç |
Deplasman / Yenilen Gol (2. Lig)
| # | Takım | O | Deplasman Yenilen Gol | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SK Sturm Graz II | 2 | 7 | 3.50 / maç |
| 2 | ![]() | Kapfenberger SV | 2 | 6 | 3.00 / maç |
| 3 | ![]() | ASK Voitsberg | 2 | 6 | 3.00 / maç |
| 4 | ![]() | SW Bregenz | 3 | 7 | 2.33 / maç |
| 5 | ![]() | SK Rapid Wien II | 3 | 6 | 2.00 / maç |
| 6 | ![]() | Floridsdorfer AC | 2 | 4 | 2.00 / maç |
| 7 | ![]() | First Vienna FC 1894 | 2 | 4 | 2.00 / maç |
| 8 | ![]() | FC Wacker Innsbruck | 3 | 5 | 1.67 / maç |
| 9 | ![]() | WSPG HOGO Wels | 2 | 3 | 1.50 / maç |
| 10 | ![]() | FC Liefering | 3 | 4 | 1.33 / maç |
| 11 | ![]() | Austria Salzburg | 3 | 4 | 1.33 / maç |
| 12 | ![]() | SKU Amstetten | 3 | 4 | 1.33 / maç |
| 13 | ![]() | Austria Wien II | 2 | 2 | 1.00 / maç |
| 14 | ![]() | Admira | 3 | 3 | 1.00 / maç |
| 15 | ![]() | St. Pölten | 2 | 2 | 1.00 / maç |
| 16 | ![]() | Blau-Weiss Linz | 3 | 2 | 0.67 / maç |
En Çok Gol Yiyen 2. Lig Takımı Hangisi?
2. Lig arasında kalesinde gördükleri gollerle taraftarlarını en çok üzen takım SK Sturm Graz II. Oynadıkları 5 maçta toplam 13 gol yediler. Yani maç başına kalelerinde 2.6 gol gördüler. Kapfenberger SV ise hemen ardından geliyor. Onlar da toplam 12 gol yediler. SK Rapid Wien II ise kalesinde gördüğü 11 golle yine bu alanda ligin en kötü 3.takımı. Ortalamaya baktığımızda ise Kapfenberger SV maç başına 2.4 gol yerken SK Rapid Wien II daha da kötü durumda ve maç başına kalesinde 2.2 gol görüyor.
En Az Gol Yiyen ve En İyi Defansa Sahip 2. Lig Takımı Hangisi?
Blau-Weiss Linz ve St. Pölten, bu sezon 2. Lig'de yediği goller açısından en iyi performans gösteren takımlardan ikisi. Blau-Weiss Linz, 5 maçlarında yediği 3 gol rekoruyla son derece sağlam bir savunmaya sahip. Bu, maç başına alınan ortalama 0.6'dir ve 2. Lig'in kesinlikle en iyisidir. St. Pölten savunma açısından da sağlam. Maç başına ortalama 0.8 gol yiyorlar ve ligin en iyi ikinci savunma takımı konumundalar.
Yenen Goller - Avusturya
- Seviye 1
- Seviye 2
- Seviye 3
- Seviye 4
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 4
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 1
- Seviye 2
- Kupa
- Seviye 3
- Seviye 3
- Kupa
- Seviye 3
- Kupa















