Γκόλ που Δέχτηκαν - Αυστρία 2. Λιγκ Αυστρίας

Διοργάνωση
Γκόλ
Πάνω από/ Κάτω από
- Στατιστικά σε αυτή τη κατηγορία :
- ΜΟ Συνολικών Γκόλ -
- Γκόλ που Σκόραραν -
- Γκόλ που Δέχτηκαν -
- Ανέπαφη Εστία -
- Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες -
- Αγώνες Χωρίς να Σκοράρει -
- xG (Αναμενόμενα Γκόλ)
Γκόλ που Δέχτηκαν - 2. Λιγκ Αυστρίας
| # | Ομάδα | MP | Γκόλ που Δέχτηκαν | Εντός Έδρας | Εκτός Έδρας | Πλεονέκτημα έδρας | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | WSPG HOGO Wels | 11 | 27 | 2.45 Δέχτηκαν / αγώνας | 2.67 / αγώνας | 2.20 / αγώνας | -9% |
| 2 | ![]() | SK Rapid Wien II | 11 | 24 | 2.18 Δέχτηκαν / αγώνας | 2.20 / αγώνας | 2.17 / αγώνας | -1% |
| 3 | ![]() | SK Sturm Graz II | 11 | 24 | 2.18 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.67 / αγώνας | 2.80 / αγώνας | +23% |
| 4 | ![]() | FC Liefering | 11 | 23 | 2.09 Δέχτηκαν / αγώνας | 2.00 / αγώνας | 2.17 / αγώνας | +4% |
| 5 | ![]() | Κάπφενμπεργκ | 11 | 21 | 1.91 Δέχτηκαν / αγώνας | 2.00 / αγώνας | 1.80 / αγώνας | -5% |
| 6 | ![]() | ASK Voitsberg | 11 | 21 | 1.91 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.40 / αγώνας | 2.33 / αγώνας | +27% |
| 7 | ![]() | Floridsdorfer AC | 11 | 18 | 1.64 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.00 / αγώνας | 2.40 / αγώνας | +39% |
| 8 | ![]() | SKU Amstetten | 11 | 17 | 1.55 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.40 / αγώνας | 1.67 / αγώνας | +10% |
| 9 | ![]() | Φερστ Βιέννης | 11 | 15 | 1.36 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.50 / αγώνας | 1.20 / αγώνας | -10% |
| 10 | ![]() | Schwarz-Weiß Bregenz | 11 | 15 | 1.36 Δέχτηκαν / αγώνας | 0.60 / αγώνας | 2.00 / αγώνας | +56% |
| 11 | ![]() | SV Austria Salzburg | 11 | 14 | 1.27 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.33 / αγώνας | 1.20 / αγώνας | -5% |
| 12 | ![]() | Αούστρια Βιέννης (εράσ.) | 11 | 14 | 1.27 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.17 / αγώνας | 1.40 / αγώνας | +8% |
| 13 | ![]() | Βάκερ Ίνσμπουργκ | 11 | 13 | 1.18 Δέχτηκαν / αγώνας | 0.80 / αγώνας | 1.50 / αγώνας | +32% |
| 14 | ![]() | Αντμίρα | 11 | 11 | 1.00 Δέχτηκαν / αγώνας | 0.80 / αγώνας | 1.17 / αγώνας | +20% |
| 15 | ![]() | Σεντ Πόλτεν | 11 | 11 | 1.00 Δέχτηκαν / αγώνας | 0.67 / αγώνας | 1.40 / αγώνας | +33% |
| 16 | ![]() | Μπλάου-Βάις Λίντσερ | 11 | 6 | 0.55 Δέχτηκαν / αγώνας | 0.60 / αγώνας | 0.50 / αγώνας | -9% |
Εντός Έδρας / Δέχτηκαν (2. Λιγκ Αυστρίας)
| # | Ομάδα | MP | Εντός Έδρας Δέχτηκαν | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | WSPG HOGO Wels | 6 | 16 | 2.67 / αγώνας |
| 2 | ![]() | SK Rapid Wien II | 5 | 11 | 2.20 / αγώνας |
| 3 | ![]() | FC Liefering | 5 | 10 | 2.00 / αγώνας |
| 4 | ![]() | Κάπφενμπεργκ | 6 | 12 | 2.00 / αγώνας |
| 5 | ![]() | SK Sturm Graz II | 6 | 10 | 1.67 / αγώνας |
| 6 | ![]() | Φερστ Βιέννης | 6 | 9 | 1.50 / αγώνας |
| 7 | ![]() | ASK Voitsberg | 5 | 7 | 1.40 / αγώνας |
| 8 | ![]() | SKU Amstetten | 5 | 7 | 1.40 / αγώνας |
| 9 | ![]() | SV Austria Salzburg | 6 | 8 | 1.33 / αγώνας |
| 10 | ![]() | Αούστρια Βιέννης (εράσ.) | 6 | 7 | 1.17 / αγώνας |
| 11 | ![]() | Floridsdorfer AC | 6 | 6 | 1.00 / αγώνας |
| 12 | ![]() | Βάκερ Ίνσμπουργκ | 5 | 4 | 0.80 / αγώνας |
| 13 | ![]() | Αντμίρα | 5 | 4 | 0.80 / αγώνας |
| 14 | ![]() | Σεντ Πόλτεν | 6 | 4 | 0.67 / αγώνας |
| 15 | ![]() | Schwarz-Weiß Bregenz | 5 | 3 | 0.60 / αγώνας |
| 16 | ![]() | Μπλάου-Βάις Λίντσερ | 5 | 3 | 0.60 / αγώνας |
Εκτός Έδρας / Δέχτηκαν (2. Λιγκ Αυστρίας)
| # | Ομάδα | MP | Εκτός Έδρας Δέχτηκαν | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SK Sturm Graz II | 5 | 14 | 2.80 / αγώνας |
| 2 | ![]() | Floridsdorfer AC | 5 | 12 | 2.40 / αγώνας |
| 3 | ![]() | ASK Voitsberg | 6 | 14 | 2.33 / αγώνας |
| 4 | ![]() | WSPG HOGO Wels | 5 | 11 | 2.20 / αγώνας |
| 5 | ![]() | SK Rapid Wien II | 6 | 13 | 2.17 / αγώνας |
| 6 | ![]() | FC Liefering | 6 | 13 | 2.17 / αγώνας |
| 7 | ![]() | Schwarz-Weiß Bregenz | 6 | 12 | 2.00 / αγώνας |
| 8 | ![]() | Κάπφενμπεργκ | 5 | 9 | 1.80 / αγώνας |
| 9 | ![]() | SKU Amstetten | 6 | 10 | 1.67 / αγώνας |
| 10 | ![]() | Βάκερ Ίνσμπουργκ | 6 | 9 | 1.50 / αγώνας |
| 11 | ![]() | Αούστρια Βιέννης (εράσ.) | 5 | 7 | 1.40 / αγώνας |
| 12 | ![]() | Σεντ Πόλτεν | 5 | 7 | 1.40 / αγώνας |
| 13 | ![]() | Φερστ Βιέννης | 5 | 6 | 1.20 / αγώνας |
| 14 | ![]() | SV Austria Salzburg | 5 | 6 | 1.20 / αγώνας |
| 15 | ![]() | Αντμίρα | 6 | 7 | 1.17 / αγώνας |
| 16 | ![]() | Μπλάου-Βάις Λίντσερ | 6 | 3 | 0.50 / αγώνας |
Ποιά ομάδα δέχεται τα περισσότερα γκόλ στο 2. Λιγκ Αυστρίας?
Η WSPG HOGO Wels έχει σημειώσει αρνητικό ρεκόρ παθητικών γκολ στο 2. Λιγκ Αυστρίας.Έχει δεχτεί 27 γκολ σε 11 αγώνες που σημαίνει πως η WSPG HOGO Wels έχει δεχτεί κατά μέσο όρο 2.45 γκολ ανά αγώνα. Ακολουθώντας την WSPG HOGO Wels στη λίστα η SK Sturm Graz II με 24 παθητικά γκολ και μετά η SK Rapid Wien II με 24 παθητικά γκολ. Η SK Sturm Graz II δέχεται κατά μέσο όρο 2.18 γκολ ανά αγώνα και η SK Rapid Wien II ακόμα περισσότερα με 2.18 παθητικά γκολ ανά αγώνα.
Ποιά ομάδα έχει την καλύτερη άμυνα και δέχεται τα λιγότερα γκολ στο 2. Λιγκ Αυστρίας;
Οι Μπλάου-Βάις Λίντσερ και Αντμίρα είναι δύο από τις ομάδες που δέχονται τα λιγότερα γκολ σε αυτή τη σεζόν του 2. Λιγκ Αυστρίας. Η Μπλάου-Βάις Λίντσερ έχει ακλόνητη άμυνα με 6 παθητικά γκόλ σε 11 αγώνες. Αυτό σημαίνει πως δέχεται κατά μέσο όρο 0.55 γκολ ανά αγώνα που είναι ξεκάθαρα το καλύτερο στο 2. Λιγκ Αυστρίας. Η Αντμίρα έχει επίσης σταθερά καλή άμυνα. Δέχεται κατά μέσο όρο 1 γκολ ανά αγώνα και είναι οι δεύτερη καλύτερη ομάδα όσον αφορά την άμυνα στο πρωτάθλημα.
Γκόλ που Δέχτηκαν - Αυστρία
- Κατηγορία 1
- Κατηγορία 2
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 4
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 1
- Κατηγορία 2
- Κύπελλο
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κύπελλο
- Κατηγορία 3
- Κύπελλο















