2. Yarı Tablosu - 2. Lig

# TakımO
Oynanan Maç
G - B - M
İlk Yarıda Galibiyet - Beraberlik - Yenilgi
A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PSon 5MBP
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
KG
Karşılıklı Gol (KG).
Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM
Gol Atılamayan Maç (GAM).
Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
0.5+
0.5 Üst (0.5+).
Atılan gollerin 0,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 1, 2 veya 3 gol) The number or percent of matches where the total goals ended above 0.5 (ie: 1, 2, or 3 goals)
1.5+
1.5 Üst (1.5+).
Atılan gollerin 1,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 2, 3 veya 4 gol)
2.5+
2.5 Üst (2.5+).
Atılan gollerin 2,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 3, 4 veya 5 gol)
ORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
1SC Austria LustenauSC Austria Lustenau
SC Austria Lustenau

SC Austria Lustenau

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 2 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
1.90
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2.27
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • B
1.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 55% 67% 43%
ORT 2.48 2.47 2.50
Atılan Gol 1.48 1.67 1.29
Yenilen Gol 1.00 0.80 1.21
KG 45% 40% 50%
GYM 41% 53% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2915-8-62613+1353
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
1.83
66%17%34%83%38%10%1.34
2AdmiraAdmira
Admira

Admira

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 3 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • B
  • M
  • G
1.76
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • B
  • G
  • G
2.07
Deplasman
  • G
  • B
  • B
  • B
  • M
1.47
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 45% 57% 33%
ORT 2.76 3.21 2.33
Atılan Gol 1.76 2.14 1.40
Yenilen Gol 1.00 1.07 0.93
KG 55% 57% 53%
GYM 34% 36% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2913-12-43116+1551
  • B
  • G
  • B
  • M
  • G
1.76
55%31%41%72%52%28%1.62
3St. PöltenSt. Pölten
St. Pölten

St. Pölten

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 1 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • B
  • G
  • G
1.93
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
2.33
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • B
  • G
1.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 59% 73% 43%
ORT 2.55 2.60 2.50
Atılan Gol 1.62 1.87 1.36
Yenilen Gol 0.93 0.73 1.14
KG 48% 40% 57%
GYM 45% 53% 36%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2912-12-52916+1348
  • B
  • B
  • B
  • B
  • G
1.66
59%28%38%76%52%14%1.55
4Kapfenberger SVKapfenberger SV
Kapfenberger SV

Kapfenberger SV

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 13 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
1.07
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
1.29
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
0.87
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 31% 36% 27%
ORT 2.93 2.93 2.93
Atılan Gol 1.10 1.29 0.93
Yenilen Gol 1.83 1.64 2.00
KG 59% 57% 60%
GYM 10% 14% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2911-11-72218+444
  • G
  • B
  • B
  • B
  • G
1.52
52%31%45%72%38%21%1.38
5FC LieferingFC Liefering
FC Liefering

FC Liefering

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 5 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
1.66
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
2.00
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • G
  • G
1.29
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 45% 60% 29%
ORT 3.03 3.60 2.43
Atılan Gol 1.62 2.07 1.14
Yenilen Gol 1.41 1.53 1.29
KG 48% 53% 43%
GYM 31% 33% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2910-10-92224-240
  • B
  • B
  • B
  • G
  • G
1.38
45%24%59%72%52%24%1.59
6SK Austria KlagenfurtSK Austria Klagenfurt
SK Austria Klagenfurt

SK Austria Klagenfurt

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 10 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
1.24
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
1.14
Deplasman
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 34% 36% 33%
ORT 2.69 2.64 2.73
Atılan Gol 1.17 1.07 1.27
Yenilen Gol 1.52 1.57 1.47
KG 52% 36% 67%
GYM 21% 29% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2910-9-101620-439
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
1.34
55%17%52%76%31%14%1.24
7Floridsdorfer ACFloridsdorfer AC
Floridsdorfer AC

Floridsdorfer AC

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 4 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • B
  • G
  • M
1.71
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
1.43
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
2.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 43% 57%
ORT 2.14 2.21 2.07
Atılan Gol 1.50 1.36 1.64
Yenilen Gol 0.64 0.86 0.43
KG 29% 36% 21%
GYM 54% 36% 71%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

289-10-91916+337
  • M
  • G
  • B
  • G
  • M
1.32
61%18%50%71%36%14%1.25
8Austria Wien IIAustria Wien II
Austria Wien II

Austria Wien II

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 8 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • B
  • M
  • M
1.33
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 33% 43%
ORT 2.59 2.40 2.79
Atılan Gol 1.17 1.00 1.36
Yenilen Gol 1.41 1.40 1.43
KG 59% 60% 57%
GYM 21% 20% 21%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

298-13-81417-337
  • M
  • B
  • M
  • M
  • M
1.28
55%17%55%72%31%3%1.07
9Austria SalzburgAustria Salzburg
Austria Salzburg

Austria Salzburg

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 9 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • G
  • G
  • B
1.32
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • B
  • G
  • B
1.43
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • B
  • G
1.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 32% 36% 29%
ORT 2.61 2.79 2.43
Atılan Gol 1.29 1.57 1.00
Yenilen Gol 1.32 1.21 1.43
KG 54% 57% 50%
GYM 36% 36% 36%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

289-9-101821-336
  • B
  • G
  • B
  • G
  • M
1.29
50%21%56%71%46%18%1.39
10SKU AmstettenSKU Amstetten
SKU Amstetten

SKU Amstetten

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 6 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
1.62
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • M
  • B
  • G
1.80
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 47% 36%
ORT 2.69 2.40 3.00
Atılan Gol 1.52 1.60 1.43
Yenilen Gol 1.17 0.80 1.57
KG 48% 47% 50%
GYM 41% 47% 36%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

297-15-62222036
  • B
  • M
  • B
  • G
  • B
1.29
54%36%43%68%46%21%1.57
11First Vienna FC 1894First Vienna FC 1894
First Vienna FC 1894

First Vienna FC 1894

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 7 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
1.48
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
1.43
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • B
  • M
1.53
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 43% 40%
ORT 1.97 2.43 1.53
Atılan Gol 1.10 1.21 1.00
Yenilen Gol 0.86 1.21 0.53
KG 28% 43% 13%
GYM 52% 36% 67%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

297-13-91116-534
  • B
  • B
  • B
  • M
  • B
1.17
62%10%66%62%21%7%0.93
12WSPG HOGO WelsWSPG HOGO Wels
WSPG HOGO Wels

WSPG HOGO Wels

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 12 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
1.14
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
1.43
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
0.87
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 31% 36% 27%
ORT 2.76 2.07 3.40
Atılan Gol 1.34 1.07 1.60
Yenilen Gol 1.41 1.00 1.80
KG 52% 50% 53%
GYM 17% 29% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

297-11-112019+132
  • G
  • G
  • B
  • B
  • M
1.10
45%21%59%76%34%17%1.34
13SK Rapid Wien IISK Rapid Wien II
SK Rapid Wien II

SK Rapid Wien II

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 11 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
1.21
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • M
  • M
  • G
1.36
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
1.07
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 34% 36% 33%
ORT 2.83 2.71 2.93
Atılan Gol 1.28 1.29 1.27
Yenilen Gol 1.55 1.43 1.67
KG 52% 64% 40%
GYM 21% 14% 27%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

296-11-121730-1329
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
1.00
38%28%55%79%59%14%1.62
14SK Sturm Graz IISK Sturm Graz II
SK Sturm Graz II

SK Sturm Graz II

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 14 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
0.76
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.47
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
1.07
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 17% 7% 29%
ORT 2.69 2.87 2.50
Atılan Gol 1.00 1.00 1.00
Yenilen Gol 1.69 1.87 1.50
KG 55% 53% 57%
GYM 10% 0% 21%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

296-9-141524-927
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
0.93
34%21%59%86%34%7%1.34
15SW BregenzSW Bregenz
SW Bregenz

SW Bregenz

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 15 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
0.66
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
0.93
Deplasman
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
0.40
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 10% 14% 7%
ORT 3.31 2.93 3.67
Atılan Gol 1.24 1.29 1.20
Yenilen Gol 2.07 1.64 2.47
KG 76% 79% 73%
GYM 7% 14% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

293-14-122231-923
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
0.79
28%48%41%83%59%24%1.83
16SV Stripfing WeidenSV Stripfing Weiden
SV Stripfing Weiden

SV Stripfing Weiden

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 16 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
0.77
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
0.86
Deplasman
  • B
  • M
  • B
  • B
  • M
0.67
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 15% 29% 0%
ORT 3.23 2.71 3.83
Atılan Gol 1.23 1.00 1.50
Yenilen Gol 2.00 1.71 2.33
KG 38% 14% 67%
GYM 15% 14% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

133-5-489-114
  • B
  • B
  • B
  • B
  • M
1.17
50%17%57%75%42%17%1.42

* Bu tablodaki tüm istatistikler ilk yarı sonuçlarından alınmıştır.

Ev Sahibi / 2. Yarı Tablosu (2. Lig)

# TakımO
Oynanan Maç
G - B - M (İY)
İlk Yarıda Galibiyet - Beraberlik - Yenilgi
A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PSon 5 (2H)MBP (2H)
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
KG
Karşılıklı Gol (KG).
Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM
Gol Atılamayan Maç (GAM).
Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
0.5+
0.5 Üst (0.5+).
Atılan gollerin 0,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 1, 2 veya 3 gol) The number or percent of matches where the total goals ended above 0.5 (ie: 1, 2, or 3 goals)
1.5+
1.5 Üst (1.5+).
Atılan gollerin 1,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 2, 3 veya 4 gol)
2.5+
2.5 Üst (2.5+).
Atılan gollerin 2,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 3, 4 veya 5 gol)
ORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
1AdmiraAdmira
Admira

Admira

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 3 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • B
  • M
  • G
1.76
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • B
  • G
  • G
2.07
Deplasman
  • G
  • B
  • B
  • B
  • M
1.47
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 45% 57% 33%
ORT 2.76 3.21 2.33
Atılan Gol 1.76 2.14 1.40
Yenilen Gol 1.00 1.07 0.93
KG 55% 57% 53%
GYM 34% 36% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

149-4-1187+1131
  • G
  • M
  • B
  • G
  • G
2.21
64%28%28%79%50%36%1.79
2St. PöltenSt. Pölten
St. Pölten

St. Pölten

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 1 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • B
  • G
  • G
1.93
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
2.33
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • B
  • G
1.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 59% 73% 43%
ORT 2.55 2.60 2.50
Atılan Gol 1.62 1.87 1.36
Yenilen Gol 0.93 0.73 1.14
KG 48% 40% 57%
GYM 45% 53% 36%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

158-5-2176+1129
  • G
  • B
  • B
  • B
  • G
1.93
73%13%40%73%47%13%1.53
3SC Austria LustenauSC Austria Lustenau
SC Austria Lustenau

SC Austria Lustenau

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 2 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
1.90
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2.27
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • B
1.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 55% 67% 43%
ORT 2.48 2.47 2.50
Atılan Gol 1.48 1.67 1.29
Yenilen Gol 1.00 0.80 1.21
KG 45% 40% 50%
GYM 41% 53% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

157-6-2136+727
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
1.80
67%20%40%73%40%13%1.27
4Kapfenberger SVKapfenberger SV
Kapfenberger SV

Kapfenberger SV

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 13 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
1.07
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
1.29
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
0.87
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 31% 36% 27%
ORT 2.93 2.93 2.93
Atılan Gol 1.10 1.29 0.93
Yenilen Gol 1.83 1.64 2.00
KG 59% 57% 60%
GYM 10% 14% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

146-6-2128+424
  • B
  • B
  • G
  • B
  • B
1.71
50%36%50%64%43%28%1.43
5FC LieferingFC Liefering
FC Liefering

FC Liefering

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 5 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
1.66
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
2.00
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • G
  • G
1.29
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 45% 60% 29%
ORT 3.03 3.60 2.43
Atılan Gol 1.62 2.07 1.14
Yenilen Gol 1.41 1.53 1.29
KG 48% 53% 43%
GYM 31% 33% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

155-5-51314-120
  • M
  • M
  • G
  • B
  • G
1.33
40%27%53%80%60%20%1.8
6SK Austria KlagenfurtSK Austria Klagenfurt
SK Austria Klagenfurt

SK Austria Klagenfurt

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 10 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
1.24
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
1.14
Deplasman
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 34% 36% 33%
ORT 2.69 2.64 2.73
Atılan Gol 1.17 1.07 1.27
Yenilen Gol 1.52 1.57 1.47
KG 52% 36% 67%
GYM 21% 29% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

145-4-5710-319
  • B
  • G
  • G
  • G
  • M
1.36
64%7%56%71%28%14%1.21
7Austria Wien IIAustria Wien II
Austria Wien II

Austria Wien II

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 8 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • B
  • M
  • M
1.33
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 33% 43%
ORT 2.59 2.40 2.79
Atılan Gol 1.17 1.00 1.36
Yenilen Gol 1.41 1.40 1.43
KG 59% 60% 57%
GYM 21% 20% 21%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

154-7-4811-319
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
1.27
47%27%47%80%40%7%1.27
8Austria SalzburgAustria Salzburg
Austria Salzburg

Austria Salzburg

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 9 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • G
  • G
  • B
1.32
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • B
  • G
  • B
1.43
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • B
  • G
1.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 32% 36% 29%
ORT 2.61 2.79 2.43
Atılan Gol 1.29 1.57 1.00
Yenilen Gol 1.32 1.21 1.43
KG 54% 57% 50%
GYM 36% 36% 36%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

144-7-3119+219
  • G
  • G
  • B
  • B
  • M
1.36
56%28%56%56%56%21%1.43
9SKU AmstettenSKU Amstetten
SKU Amstetten

SKU Amstetten

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 6 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
1.62
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • M
  • B
  • G
1.80
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 47% 36%
ORT 2.69 2.40 3.00
Atılan Gol 1.52 1.60 1.43
Yenilen Gol 1.17 0.80 1.57
KG 48% 47% 50%
GYM 41% 47% 36%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

154-7-3119+219
  • M
  • M
  • B
  • B
  • G
1.36
50%36%36%79%43%14%1.43
10First Vienna FC 1894First Vienna FC 1894
First Vienna FC 1894

First Vienna FC 1894

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 7 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
1.48
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
1.43
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • B
  • M
1.53
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 43% 40%
ORT 1.97 2.43 1.53
Atılan Gol 1.10 1.21 1.00
Yenilen Gol 0.86 1.21 0.53
KG 28% 43% 13%
GYM 52% 36% 67%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

144-5-5810-217
  • M
  • G
  • G
  • B
  • B
1.21
50%21%50%79%28%14%1.29
11SK Rapid Wien IISK Rapid Wien II
SK Rapid Wien II

SK Rapid Wien II

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 11 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
1.21
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • M
  • M
  • G
1.36
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
1.07
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 34% 36% 33%
ORT 2.83 2.71 2.93
Atılan Gol 1.28 1.29 1.27
Yenilen Gol 1.55 1.43 1.67
KG 52% 64% 40%
GYM 21% 14% 27%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

144-5-51014-417
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
1.21
43%28%50%79%56%21%1.71
12WSPG HOGO WelsWSPG HOGO Wels
WSPG HOGO Wels

WSPG HOGO Wels

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 12 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
1.14
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
1.43
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
0.87
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 31% 36% 27%
ORT 2.76 2.07 3.40
Atılan Gol 1.34 1.07 1.60
Yenilen Gol 1.41 1.00 1.80
KG 52% 50% 53%
GYM 17% 29% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

143-7-455016
  • B
  • M
  • G
  • G
  • B
1.14
64%7%71%56%14%0%0.71
13Floridsdorfer ACFloridsdorfer AC
Floridsdorfer AC

Floridsdorfer AC

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 4 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • B
  • G
  • M
1.71
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
1.43
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
2.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 43% 57%
ORT 2.14 2.21 2.07
Atılan Gol 1.50 1.36 1.64
Yenilen Gol 0.64 0.86 0.43
KG 29% 36% 21%
GYM 54% 36% 71%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

143-6-5810-215
  • G
  • M
  • B
  • G
  • B
1.07
50%28%50%71%43%14%1.29
14SW BregenzSW Bregenz
SW Bregenz

SW Bregenz

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 15 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
0.66
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
0.93
Deplasman
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
0.40
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 10% 14% 7%
ORT 3.31 2.93 3.67
Atılan Gol 1.24 1.29 1.20
Yenilen Gol 2.07 1.64 2.47
KG 76% 79% 73%
GYM 7% 14% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

143-5-61011-114
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
1.00
36%36%43%86%50%14%1.5
15SK Sturm Graz IISK Sturm Graz II
SK Sturm Graz II

SK Sturm Graz II

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 14 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
0.76
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.47
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
1.07
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 17% 7% 29%
ORT 2.69 2.87 2.50
Atılan Gol 1.00 1.00 1.00
Yenilen Gol 1.69 1.87 1.50
KG 55% 53% 57%
GYM 10% 0% 21%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

152-4-9715-810
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
0.67
20%27%60%93%33%7%1.47
16SV Stripfing WeidenSV Stripfing Weiden
SV Stripfing Weiden

SV Stripfing Weiden

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 16 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
0.77
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
0.86
Deplasman
  • B
  • M
  • B
  • B
  • M
0.67
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 15% 29% 0%
ORT 3.23 2.71 3.83
Atılan Gol 1.23 1.00 1.50
Yenilen Gol 2.00 1.71 2.33
KG 38% 14% 67%
GYM 15% 14% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

71-3-345-16
  • M
  • G
  • B
  • B
  • M
0.86
43%14%71%71%28%14%1.29

Deplasman / 2. Yarı Tablosu (2. Lig)

# TakımO
Oynanan Maç
G - B - M (İY)
İlk Yarıda Galibiyet - Beraberlik - Yenilgi
A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PSon 5 (2H)MBP (2H)
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
KG
Karşılıklı Gol (KG).
Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM
Gol Atılamayan Maç (GAM).
Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
0.5+
0.5 Üst (0.5+).
Atılan gollerin 0,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 1, 2 veya 3 gol) The number or percent of matches where the total goals ended above 0.5 (ie: 1, 2, or 3 goals)
1.5+
1.5 Üst (1.5+).
Atılan gollerin 1,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 2, 3 veya 4 gol)
2.5+
2.5 Üst (2.5+).
Atılan gollerin 2,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 3, 4 veya 5 gol)
ORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
1SC Austria LustenauSC Austria Lustenau
SC Austria Lustenau

SC Austria Lustenau

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 2 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
1.90
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2.27
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • B
1.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 55% 67% 43%
ORT 2.48 2.47 2.50
Atılan Gol 1.48 1.67 1.29
Yenilen Gol 1.00 0.80 1.21
KG 45% 40% 50%
GYM 41% 53% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

148-2-4137+626
  • G
  • G
  • B
  • M
  • G
1.86
64%14%28%93%36%7%1.43
2Floridsdorfer ACFloridsdorfer AC
Floridsdorfer AC

Floridsdorfer AC

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 4 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • B
  • G
  • M
1.71
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
1.43
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
2.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 43% 57%
ORT 2.14 2.21 2.07
Atılan Gol 1.50 1.36 1.64
Yenilen Gol 0.64 0.86 0.43
KG 29% 36% 21%
GYM 54% 36% 71%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

146-4-4116+522
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
1.57
71%7%50%71%28%14%1.21
3AdmiraAdmira
Admira

Admira

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 3 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • B
  • M
  • G
1.76
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • B
  • G
  • G
2.07
Deplasman
  • G
  • B
  • B
  • B
  • M
1.47
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 45% 57% 33%
ORT 2.76 3.21 2.33
Atılan Gol 1.76 2.14 1.40
Yenilen Gol 1.00 1.07 0.93
KG 55% 57% 53%
GYM 34% 36% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

154-8-3139+420
  • B
  • B
  • B
  • B
  • M
1.33
47%33%53%67%53%20%1.47
4Kapfenberger SVKapfenberger SV
Kapfenberger SV

Kapfenberger SV

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 13 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
1.07
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
1.29
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
0.87
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 31% 36% 27%
ORT 2.93 2.93 2.93
Atılan Gol 1.10 1.29 0.93
Yenilen Gol 1.83 1.64 2.00
KG 59% 57% 60%
GYM 10% 14% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

155-5-51010020
  • G
  • M
  • M
  • B
  • G
1.33
53%27%40%80%33%13%1.33
5FC LieferingFC Liefering
FC Liefering

FC Liefering

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 5 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
1.66
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
2.00
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • G
  • G
1.29
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 45% 60% 29%
ORT 3.03 3.60 2.43
Atılan Gol 1.62 2.07 1.14
Yenilen Gol 1.41 1.53 1.29
KG 48% 53% 43%
GYM 31% 33% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

145-5-4910-120
  • B
  • M
  • B
  • B
  • G
1.43
50%21%64%64%43%28%1.36
6SK Austria KlagenfurtSK Austria Klagenfurt
SK Austria Klagenfurt

SK Austria Klagenfurt

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 10 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
1.24
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
1.14
Deplasman
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 34% 36% 33%
ORT 2.69 2.64 2.73
Atılan Gol 1.17 1.07 1.27
Yenilen Gol 1.52 1.57 1.47
KG 52% 36% 67%
GYM 21% 29% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

155-5-5910-120
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
1.33
47%27%47%80%33%13%1.27
7St. PöltenSt. Pölten
St. Pölten

St. Pölten

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 1 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • B
  • G
  • G
1.93
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
2.33
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • B
  • G
1.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 59% 73% 43%
ORT 2.55 2.60 2.50
Atılan Gol 1.62 1.87 1.36
Yenilen Gol 0.93 0.73 1.14
KG 48% 40% 57%
GYM 45% 53% 36%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

144-7-31210+219
  • B
  • G
  • M
  • B
  • B
1.36
43%43%36%79%56%14%1.57
8Austria Wien IIAustria Wien II
Austria Wien II

Austria Wien II

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 8 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
1.38
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • B
  • M
  • M
1.33
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 33% 43%
ORT 2.59 2.40 2.79
Atılan Gol 1.17 1.00 1.36
Yenilen Gol 1.41 1.40 1.43
KG 59% 60% 57%
GYM 21% 20% 21%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

144-6-466018
  • B
  • G
  • G
  • B
  • M
1.29
64%7%64%64%21%0%0.86
9Austria SalzburgAustria Salzburg
Austria Salzburg

Austria Salzburg

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 9 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • G
  • G
  • B
1.32
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • B
  • G
  • B
1.43
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • B
  • G
1.21
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 32% 36% 29%
ORT 2.61 2.79 2.43
Atılan Gol 1.29 1.57 1.00
Yenilen Gol 1.32 1.21 1.43
KG 54% 57% 50%
GYM 36% 36% 36%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

145-2-7712-517
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
1.21
43%14%56%86%36%14%1.36
10SKU AmstettenSKU Amstetten
SKU Amstetten

SKU Amstetten

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 6 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
1.62
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • M
  • B
  • G
1.80
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 47% 36%
ORT 2.69 2.40 3.00
Atılan Gol 1.52 1.60 1.43
Yenilen Gol 1.17 0.80 1.57
KG 48% 47% 50%
GYM 41% 47% 36%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

143-8-31113-217
  • M
  • B
  • G
  • M
  • B
1.21
56%36%50%56%50%28%1.71
11First Vienna FC 1894First Vienna FC 1894
First Vienna FC 1894

First Vienna FC 1894

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 7 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
1.48
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
1.43
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • B
  • M
1.53
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 41% 43% 40%
ORT 1.97 2.43 1.53
Atılan Gol 1.10 1.21 1.00
Yenilen Gol 0.86 1.21 0.53
KG 28% 43% 13%
GYM 52% 36% 67%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

153-8-436-317
  • B
  • B
  • B
  • B
  • M
1.13
73%0%80%47%13%0%0.6
12SK Sturm Graz IISK Sturm Graz II
SK Sturm Graz II

SK Sturm Graz II

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 14 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
0.76
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.47
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
1.07
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 17% 7% 29%
ORT 2.69 2.87 2.50
Atılan Gol 1.00 1.00 1.00
Yenilen Gol 1.69 1.87 1.50
KG 55% 53% 57%
GYM 10% 0% 21%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

144-5-589-117
  • B
  • G
  • M
  • M
  • B
1.21
50%14%56%79%36%7%1.21
13WSPG HOGO WelsWSPG HOGO Wels
WSPG HOGO Wels

WSPG HOGO Wels

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 12 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
1.14
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
1.43
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
0.87
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 31% 36% 27%
ORT 2.76 2.07 3.40
Atılan Gol 1.34 1.07 1.60
Yenilen Gol 1.41 1.00 1.80
KG 52% 50% 53%
GYM 17% 29% 7%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

154-4-71514+116
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
1.07
27%33%47%93%53%33%1.93
14SK Rapid Wien IISK Rapid Wien II
SK Rapid Wien II

SK Rapid Wien II

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 11 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
1.21
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • M
  • M
  • G
1.36
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
1.07
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 34% 36% 33%
ORT 2.83 2.71 2.93
Atılan Gol 1.28 1.29 1.27
Yenilen Gol 1.55 1.43 1.67
KG 52% 64% 40%
GYM 21% 14% 27%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

152-6-7716-912
  • G
  • B
  • M
  • M
  • B
0.80
33%27%60%80%60%7%1.53
15SW BregenzSW Bregenz
SW Bregenz

SW Bregenz

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 15 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
0.66
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
0.93
Deplasman
  • B
  • G
  • M
  • M
  • M
0.40
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 10% 14% 7%
ORT 3.31 2.93 3.67
Atılan Gol 1.24 1.29 1.20
Yenilen Gol 2.07 1.64 2.47
KG 76% 79% 73%
GYM 7% 14% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

150-9-61220-89
  • M
  • B
  • M
  • M
  • B
0.60
20%60%40%80%67%33%2.13
16SV Stripfing WeidenSV Stripfing Weiden
SV Stripfing Weiden

SV Stripfing Weiden

2. Lig ( 2 Sev.)

Sıralama 16 / 16

Avusturya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • G
  • M
  • M
0.77
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
0.86
Deplasman
  • B
  • M
  • B
  • B
  • M
0.67
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 15% 29% 0%
ORT 3.23 2.71 3.83
Atılan Gol 1.23 1.00 1.50
Yenilen Gol 2.00 1.71 2.33
KG 38% 14% 67%
GYM 15% 14% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

62-2-14408
  • G
  • M
  • G
  • B
  • B
1.60
60%20%40%80%60%20%1.6
/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!