Ryan Carr Statistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
Ovan är karriärstatistiken för Ryan Carr. Ryan Carr har spelat totalt 47 matcher, gjort 1 mål och ackumulerat 2 assist. Ryan Carr har spelat flest antal matcher i Premier League 2 Division One U23 med 47 framträdanden i England. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.
Statistik per 90 minuter i Premiership
Premiership statistik för Ryan Carr
| Övergripande | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Matcher Spelade | 12 | N/A | 99 |
| minuter | 974 | 81 minuter per match | 87 |
| Påbörjade matcher | 12 | N/A | 99 |
| Matcher med utbyte | 0 | N/A | N/A |
| Matcher med ersättning | 1 | N/A | N/A |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 | 57 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 | 41 |
| Mål hemma | 0 | 0 | 72 |
| Mål borta | 0 | 0 | 72 |
| Förväntade mål (xG) | 0.41 | 0.04 | 29 |
| Icke straffbar xG (npxG) | 0.41 | 0.04 | 29 |
| Straffmål Gjorda | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A | N/A |
Ryan Carr har inte gjort några mål så här långt i Premiership 2026/2027 säsongen. Vi får se hur de presterar i de kommande matcherna.
Skott tagna
| Skottdata | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Skott tagna | 8 | 0.74 | 36 |
| Skott på mål | 0/ 8 | 0.00 | 29 |
| Skott utanför mål | 8/ 8 | 0.74 | 46 |
| Målstolpen | 0 gånger | 0.00 | 83 |
| Konverteringsfrekvens För Skott | 0.00% | N/A | 57 |
| Skottprecision | 0.00% | N/A | 29 |
| Skott Per Mål Gjorda | 0.00 | N/A | N/A |
Ryan Carr har tagit 8 skott i 12 matcher hittills i Premiership 2026/2027 säsongen. Av 8 skotten var 0 skotten på mål och de andra 8 skotten var utanför mål. Det betyder att Ryan Carrs skottprecision är 0.00%. De gör ett mål för varje 0.00 skott de tar och tar 0.74 skott per 90 minuter på planen.
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 | 67 |
| Förväntade assists (xA) | 1.19 | 0.11 | 43 |
| Passningar | 613 | 56.64 | 86 |
| Framgångsrika pass | 525/ 613 | 48.51 | 86 |
| Andel godkända pass | 85.64% | N/A | 78 |
| Viktiga pass | 6 | 0.55 | 34 |
| Krossboll | 3 | 0.28 | 27 |
| Framgångsrika krossboll | 0/ 3 | 0.00 | 35 |
| Genomförandegrad för krossboll | 0.00% | N/A | 35 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A | N/A |
Ryan Carr har inte assisterat till några mål under denna Premiership säsong.
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribblingar | 17 | 1.57 | 64 |
| Lyckade dribblingar | 10 | 0.92 | 79 |
| Dribblingens framgångsgrad | 58.82% | N/A | 73 |
| Fördrivna | 10 | 0.92 | 36 |
| Offsides | 0 | 0.00 | 61 |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Gula Kort | 6 | N/A | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antal kort | 6 | 0.55 | 95 |
| Minuter per bokning | 162 min' / kort | N/A | 38 |
| Kort över 0,5 | 6 | 50% | 99 |
| Foul begångna | 30 | 2.77 | 97 |
| Foulade mot | 30 | 2.77 | 97 |
Ryan Carr har fått 6 gula kort och 0 röda kort i 12 matcher hittills i Premiership 2026/2027 säsongen. De begår 2.77 fouls per 90 minuter.
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Insläppta | 14 | 1.29 | 52 |
| Minuter per insläppt mål | 70 Min' | N/A | 54 |
| Hålla nollan | 3 | 25% | 59 |
| Tacklingar | 36 | 3.33 | 93 |
| Interceptioner | 17 | 1.57 | 88 |
| Dueller på marken | 162 | 14.97 | 92 |
| Vunna dueller på marken | 83 | 7.67 | 93 |
| Vunna dueller i luften | 7 | 0.65 | 25 |
| Dribblad förbi | 21 | 1.94 | 3 |
| Fullträffar | 11 | 1.02 | 32 |
| Blockerade skott | 6 | 0.55 | 74 |
| Straffar borta | 0 | 0.00 | 99 |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Ryan Carr har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.
UEFA U21 Championship Qualification statistik för Ryan Carr
| Övergripande | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Matcher Spelade | 6 | N/A | 34 |
| minuter | 318 | 53 minuter per match | 0 |
| Påbörjade matcher | 3 | N/A | 1 |
| Matcher med utbyte | 3 | N/A | N/A |
| Matcher med ersättning | 2 | N/A | N/A |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 | 59 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 | 43 |
| Mål hemma | 0 | 0 | 75 |
| Mål borta | 0 | 0 | 72 |
| Förväntade mål (xG) | 0.00 | 0.00 | 40 |
| Icke straffbar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 41 |
| Straffmål Gjorda | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A | N/A |
Skott tagna
| Skottdata | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Skott tagna | 0 | 0.00 | 58 |
| Skott på mål | 0/ 0 | 0.00 | 74 |
| Skott utanför mål | 0/ 0 | 0.00 | 66 |
| Målstolpen | 0 gånger | 0.00 | 96 |
| Konverteringsfrekvens För Skott | 0.00% | N/A | 77 |
| Skottprecision | 0.00% | N/A | 74 |
| Skott Per Mål Gjorda | 0.00 | N/A | N/A |
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 | 62 |
| Förväntade assists (xA) | 0.00 | 0.00 | 25 |
| Passningar | 0 | 0.00 | 32 |
| Framgångsrika pass | 0/ 0 | 0.00 | 32 |
| Andel godkända pass | 0.00% | N/A | 32 |
| Viktiga pass | 0 | 0.00 | 62 |
| Krossboll | 0 | 0.00 | 67 |
| Framgångsrika krossboll | 0/ 0 | 0.00 | 82 |
| Genomförandegrad för krossboll | 0.00% | N/A | 82 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A | N/A |
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribblingar | 0 | 0.00 | 58 |
| Lyckade dribblingar | 0 | 0.00 | 69 |
| Dribblingens framgångsgrad | 0.00% | N/A | 69 |
| Fördrivna | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsides | 0 | 0.00 | 89 |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Gula Kort | 3 | N/A | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antal kort | 3 | 0.85 | 99 |
| Minuter per bokning | 106 min' / kort | N/A | 35 |
| Kort över 0,5 | 3 | 50% | 99 |
| Foul begångna | 0 | 0.00 | 51 |
| Foulade mot | 0 | 0.00 | 49 |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Insläppta | 4 | 1.13 | 51 |
| Minuter per insläppt mål | 80 Min' | N/A | 55 |
| Hålla nollan | 4 | 67% | 86 |
| Tacklingar | 0 | 0.00 | 45 |
| Interceptioner | 0 | 0.00 | 55 |
| Dueller på marken | 0 | 0.00 | 35 |
| Vunna dueller på marken | 0 | 0.00 | 36 |
| Vunna dueller i luften | 0 | 0.00 | 57 |
| Dribblad förbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Fullträffar | 0 | 0.00 | 43 |
| Blockerade skott | 0 | 0.00 | 72 |
| Straffar borta | 0 | 0.00 | 99 |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Skotska Ligacupen statistik för Ryan Carr
| Övergripande | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Matcher Spelade | 4 | N/A |
| minuter | 236 | 59 minuter per match |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Mål Gjorda | 1 | 0.38 |
| Inblandning i mål | 1 | 0.38 |
| Mål hemma | 1 | 0.67 |
| Mål borta | 0 | 0 |
| Minuter per mål | 236 Minuter per mål | N/A |
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A |
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Dribblingar | Ej registrerad | N/A |
| Lyckade dribblingar | N/A | N/A |
| Dribblingens framgångsgrad | N/A | N/A |
| Offsides | N/A | N/A |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Gula Kort | 1 | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A |
| Totalt antal kort | 1 | 0.38 |
| Minuter per bokning | 236 min' / kort | N/A |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. |
|---|---|---|
| Mål Insläppta | 7 | 2.67 |
| Minuter per insläppt mål | 34 Min' | N/A |
| Hålla nollan | 1 | 25% |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Ryan Carr är en Mittfältare som har dykt upp i 12 matches denna säsong i Premiership spelat totalt 974 minuter. Ryan Carr får i genomsnitt0 assists för varje 90 minuter han är på planen.
Ryan Carr har gjort mål totalt av 0 mål hittills den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 11på St. Mirren lagets skytteliga.
Minut för minut
Gör mål var N/A minut (inga mål)
Inga assists
Inga bokningar
Straffrekord (karriär)
Rank efter output (Nuvarande liga)
Mål rank
Assist rank
2025/2026 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0.14 Assister
0.36 Erhållna kort
2025 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0 Assister
0.5 Erhållna kort
2024 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0 Assister
0.23 Erhållna kort
2023 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0 Assister
0 Erhållna kort