Nu Marchează Niciun Gol - League1 BC

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Fără GolFără Gol %Acasă %Deplasare %
1Kamloops Rivers FCKamloops Rivers FC
Kamloops Rivers FC

Kamloops Rivers FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 8 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.14
Acasă
  • Î
  • E
0.50
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 3.43 0.50 4.60
Marcate 0.71 0.00 1.00
Primite 2.71 0.50 3.60
GG 29% 0% 40%
FG 14% 50% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7571%100%60%
2Unity FCUnity FC
Unity FC

Unity FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 7 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.57
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 25% 0%
Medie 5.14 6.50 3.33
Marcate 1.43 2.00 0.67
Primite 3.71 4.50 2.67
GG 71% 75% 67%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7229%25%33%
3Harbourside FCHarbourside FC
Harbourside FC

Harbourside FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 6 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • E
1.14
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.75
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
0.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 50% 0%
Medie 3.14 3.00 3.33
Marcate 1.43 2.00 0.67
Primite 1.71 1.00 2.67
GG 43% 50% 33%
FG 29% 50% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7229%0%67%
4TSS FC RoversTSS FC Rovers
TSS FC Rovers

TSS FC Rovers

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 2 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.17
Acasă
  • Î
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • V
  • E
  • V
2.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 67% 67% 67%
Medie 3.00 2.33 3.67
Marcate 2.17 2.00 2.33
Primite 0.83 0.33 1.33
GG 50% 0% 100%
FG 33% 67% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6117%33%0%
5Vancouver Whitecaps FC AcademyVancouver Whitecaps FC Academy
Vancouver Whitecaps FC Academy

Vancouver Whitecaps FC Academy

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 4 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
1.50
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 33% 67%
Medie 5.83 6.33 5.33
Marcate 3.17 3.00 3.33
Primite 2.67 3.33 2.00
GG 83% 100% 67%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6117%0%33%
6Burnaby FCBurnaby FC
Burnaby FC

Burnaby FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 5 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • E
1.29
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • Î
1.00
Deplasare
  • V
  • E
  • E
1.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 25% 33%
Medie 3.14 3.75 2.33
Marcate 1.57 1.75 1.33
Primite 1.57 2.00 1.00
GG 86% 100% 67%
FG 14% 0% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7114%0%33%
7Altitude FCAltitude FC
Altitude FC

Altitude FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 3 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.00
Acasă
  • V
  • Î
1.50
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 67% 50% 75%
Medie 3.83 3.50 4.00
Marcate 2.17 1.50 2.50
Primite 1.67 2.00 1.50
GG 83% 100% 75%
FG 17% 0% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

600%0%0%
8Langley United SALangley United SA
Langley United SA

Langley United SA

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 1 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 100% 100% 100%
Medie 3.33 3.25 3.50
Marcate 3.17 3.00 3.50
Primite 0.17 0.25 0.00
GG 17% 25% 0%
FG 83% 75% 100%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

600%0%0%

Acasă / Nu au Marcat (League1 BC)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Acasă
Fără Gol
Acasă
Fără Gol %
1TSS FC RoversTSS FC Rovers
TSS FC Rovers

TSS FC Rovers

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 2 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.17
Acasă
  • Î
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • V
  • E
  • V
2.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 67% 67% 67%
Medie 3.00 2.33 3.67
Marcate 2.17 2.00 2.33
Primite 0.83 0.33 1.33
GG 50% 0% 100%
FG 33% 67% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3133%
2Altitude FCAltitude FC
Altitude FC

Altitude FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 3 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.00
Acasă
  • V
  • Î
1.50
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 67% 50% 75%
Medie 3.83 3.50 4.00
Marcate 2.17 1.50 2.50
Primite 1.67 2.00 1.50
GG 83% 100% 75%
FG 17% 0% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

200%
3Unity FCUnity FC
Unity FC

Unity FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 7 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.57
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 25% 0%
Medie 5.14 6.50 3.33
Marcate 1.43 2.00 0.67
Primite 3.71 4.50 2.67
GG 71% 75% 67%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

4125%
4Vancouver Whitecaps FC AcademyVancouver Whitecaps FC Academy
Vancouver Whitecaps FC Academy

Vancouver Whitecaps FC Academy

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 4 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
1.50
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 33% 67%
Medie 5.83 6.33 5.33
Marcate 3.17 3.00 3.33
Primite 2.67 3.33 2.00
GG 83% 100% 67%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

300%
5Burnaby FCBurnaby FC
Burnaby FC

Burnaby FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 5 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • E
1.29
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • Î
1.00
Deplasare
  • V
  • E
  • E
1.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 25% 33%
Medie 3.14 3.75 2.33
Marcate 1.57 1.75 1.33
Primite 1.57 2.00 1.00
GG 86% 100% 67%
FG 14% 0% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

400%
6Kamloops Rivers FCKamloops Rivers FC
Kamloops Rivers FC

Kamloops Rivers FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 8 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.14
Acasă
  • Î
  • E
0.50
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 3.43 0.50 4.60
Marcate 0.71 0.00 1.00
Primite 2.71 0.50 3.60
GG 29% 0% 40%
FG 14% 50% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

22100%
7Harbourside FCHarbourside FC
Harbourside FC

Harbourside FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 6 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • E
1.14
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.75
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
0.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 50% 0%
Medie 3.14 3.00 3.33
Marcate 1.43 2.00 0.67
Primite 1.71 1.00 2.67
GG 43% 50% 33%
FG 29% 50% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

400%
8Langley United SALangley United SA
Langley United SA

Langley United SA

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 1 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 100% 100% 100%
Medie 3.33 3.25 3.50
Marcate 3.17 3.00 3.50
Primite 0.17 0.25 0.00
GG 17% 25% 0%
FG 83% 75% 100%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

400%

Deplasare / Nu au Marcat (League1 BC)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Deplasare
Fără Gol
Deplasare
Fără Gol %
1TSS FC RoversTSS FC Rovers
TSS FC Rovers

TSS FC Rovers

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 2 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.17
Acasă
  • Î
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • V
  • E
  • V
2.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 67% 67% 67%
Medie 3.00 2.33 3.67
Marcate 2.17 2.00 2.33
Primite 0.83 0.33 1.33
GG 50% 0% 100%
FG 33% 67% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

300%
2Altitude FCAltitude FC
Altitude FC

Altitude FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 3 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.00
Acasă
  • V
  • Î
1.50
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 67% 50% 75%
Medie 3.83 3.50 4.00
Marcate 2.17 1.50 2.50
Primite 1.67 2.00 1.50
GG 83% 100% 75%
FG 17% 0% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

400%
3Unity FCUnity FC
Unity FC

Unity FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 7 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.57
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 25% 0%
Medie 5.14 6.50 3.33
Marcate 1.43 2.00 0.67
Primite 3.71 4.50 2.67
GG 71% 75% 67%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3133%
4Vancouver Whitecaps FC AcademyVancouver Whitecaps FC Academy
Vancouver Whitecaps FC Academy

Vancouver Whitecaps FC Academy

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 4 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
1.50
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 33% 67%
Medie 5.83 6.33 5.33
Marcate 3.17 3.00 3.33
Primite 2.67 3.33 2.00
GG 83% 100% 67%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3133%
5Burnaby FCBurnaby FC
Burnaby FC

Burnaby FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 5 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • E
1.29
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • Î
1.00
Deplasare
  • V
  • E
  • E
1.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 25% 33%
Medie 3.14 3.75 2.33
Marcate 1.57 1.75 1.33
Primite 1.57 2.00 1.00
GG 86% 100% 67%
FG 14% 0% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3133%
6Kamloops Rivers FCKamloops Rivers FC
Kamloops Rivers FC

Kamloops Rivers FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 8 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.14
Acasă
  • Î
  • E
0.50
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 3.43 0.50 4.60
Marcate 0.71 0.00 1.00
Primite 2.71 0.50 3.60
GG 29% 0% 40%
FG 14% 50% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5360%
7Harbourside FCHarbourside FC
Harbourside FC

Harbourside FC

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 6 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • E
1.14
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.75
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
0.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 50% 0%
Medie 3.14 3.00 3.33
Marcate 1.43 2.00 0.67
Primite 1.71 1.00 2.67
GG 43% 50% 33%
FG 29% 50% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

3267%
8Langley United SALangley United SA
Langley United SA

Langley United SA

League1 BC (Div. -1)

Poz Ligă 1 / 8

Canada

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 100% 100% 100%
Medie 3.33 3.25 3.50
Marcate 3.17 3.00 3.50
Primite 0.17 0.25 0.00
GG 17% 25% 0%
FG 83% 75% 100%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

200%

Care echipă nu marchează cel mai frecvent în League1 BC?

Kamloops Rivers FC se evidențiază ca fiind cea mai slabă echipă în ceea ce privește marcarea golurilor din întreaga League1 BC. Nu au reușit să înscrie în 5 din 7 meciuri jucate. Asta înseamnă că Kamloops Rivers FC nu a marcat în 71% din jocurile lor. În continuare, în tabelul FTS (Fără Gol Marcat), avem Unity FC. Fanii Unity FC nu sunt mulțumiți de performanța echipei deoarece dețin un procentaj de Fără Gol Marcat de 29% (2 în 7). Pe de altă parte, Langley United SA și Altitude FC au performanțe destul de strălucitoare în ceea ce privește atacul. Ei au statistici bune având în vedere că procentul de Fără Gol Marcat este de doar 0% și 0% pe parcursul întregului sezon League1 BC.

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!