Αγώνες Χωρίς να Σκοράρει - League1 BC

# ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
FTSFTS %Εντός Έδρας %Εκτός Έδρας %
1Kamloops Rivers FCKamloops Rivers FC
Kamloops Rivers FC

Kamloops Rivers FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 8 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Εντός Έδρας
  • L
0.00
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 4.00 1.00 4.60
Σκόραραν 0.83 0.00 1.00
Δέχτηκαν 3.17 1.00 3.60
BTTS 33% 0% 40%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6467%100%60%
2Unity FCUnity FC
Unity FC

Unity FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 7 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.57
Εντός Έδρας
  • D
  • L
  • W
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
0.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 14% 25% 0%
ΜΟ 5.14 6.50 3.33
Σκόραραν 1.43 2.00 0.67
Δέχτηκαν 3.71 4.50 2.67
BTTS 71% 75% 67%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

7229%25%33%
3Harbourside FCHarbourside FC
Harbourside FC

Harbourside FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 6 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.14
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • W
  • D
1.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • L
0.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 29% 50% 0%
ΜΟ 3.14 3.00 3.33
Σκόραραν 1.43 2.00 0.67
Δέχτηκαν 1.71 1.00 2.67
BTTS 43% 50% 33%
CS 29% 50% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

7229%0%67%
4TSS FC RoversTSS FC Rovers
TSS FC Rovers

TSS FC Rovers

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 2 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • W
  • W
2.17
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • W
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • W
2.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 67% 67% 67%
ΜΟ 3.00 2.33 3.67
Σκόραραν 2.17 2.00 2.33
Δέχτηκαν 0.83 0.33 1.33
BTTS 50% 0% 100%
CS 33% 67% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6117%33%0%
5Vancouver Whitecaps FC AcademyVancouver Whitecaps FC Academy
Vancouver Whitecaps FC Academy

Vancouver Whitecaps FC Academy

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 4 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.50
Εντός Έδρας
  • W
  • L
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • W
2.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 33% 67%
ΜΟ 5.83 6.33 5.33
Σκόραραν 3.17 3.00 3.33
Δέχτηκαν 2.67 3.33 2.00
BTTS 83% 100% 67%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6117%0%33%
6Altitude FCAltitude FC
Altitude FC

Altitude FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 3 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.40
Εντός Έδρας
  • W
  • L
1.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • W
3.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 80% 50% 100%
ΜΟ 3.80 3.50 4.00
Σκόραραν 2.40 1.50 3.00
Δέχτηκαν 1.40 2.00 1.00
BTTS 80% 100% 67%
CS 20% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

500%0%0%
7Burnaby FCBurnaby FC
Burnaby FC

Burnaby FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 5 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • W
  • L
  • D
1.33
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
2.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 25% 50%
ΜΟ 3.67 3.75 3.50
Σκόραραν 1.83 1.75 2.00
Δέχτηκαν 1.83 2.00 1.50
BTTS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

600%0%0%
8Langley United SALangley United SA
Langley United SA

Langley United SA

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 1 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
3.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
3.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 100% 100% 100%
ΜΟ 3.20 3.00 3.50
Σκόραραν 3.20 3.00 3.50
Δέχτηκαν 0.00 0.00 0.00
BTTS 0% 0% 0%
CS 100% 100% 100%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

500%0%0%

Εντός Έδρας / Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (League1 BC)

# ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Εντός Έδρας
FTS
Εντός Έδρας
FTS %
1TSS FC RoversTSS FC Rovers
TSS FC Rovers

TSS FC Rovers

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 2 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • W
  • W
2.17
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • W
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • W
2.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 67% 67% 67%
ΜΟ 3.00 2.33 3.67
Σκόραραν 2.17 2.00 2.33
Δέχτηκαν 0.83 0.33 1.33
BTTS 50% 0% 100%
CS 33% 67% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

3133%
2Burnaby FCBurnaby FC
Burnaby FC

Burnaby FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 5 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • W
  • L
  • D
1.33
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
2.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 25% 50%
ΜΟ 3.67 3.75 3.50
Σκόραραν 1.83 1.75 2.00
Δέχτηκαν 1.83 2.00 1.50
BTTS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

400%
3Unity FCUnity FC
Unity FC

Unity FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 7 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.57
Εντός Έδρας
  • D
  • L
  • W
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
0.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 14% 25% 0%
ΜΟ 5.14 6.50 3.33
Σκόραραν 1.43 2.00 0.67
Δέχτηκαν 3.71 4.50 2.67
BTTS 71% 75% 67%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

4125%
4Vancouver Whitecaps FC AcademyVancouver Whitecaps FC Academy
Vancouver Whitecaps FC Academy

Vancouver Whitecaps FC Academy

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 4 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.50
Εντός Έδρας
  • W
  • L
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • W
2.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 33% 67%
ΜΟ 5.83 6.33 5.33
Σκόραραν 3.17 3.00 3.33
Δέχτηκαν 2.67 3.33 2.00
BTTS 83% 100% 67%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

300%
5Altitude FCAltitude FC
Altitude FC

Altitude FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 3 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.40
Εντός Έδρας
  • W
  • L
1.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • W
3.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 80% 50% 100%
ΜΟ 3.80 3.50 4.00
Σκόραραν 2.40 1.50 3.00
Δέχτηκαν 1.40 2.00 1.00
BTTS 80% 100% 67%
CS 20% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

200%
6Kamloops Rivers FCKamloops Rivers FC
Kamloops Rivers FC

Kamloops Rivers FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 8 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Εντός Έδρας
  • L
0.00
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 4.00 1.00 4.60
Σκόραραν 0.83 0.00 1.00
Δέχτηκαν 3.17 1.00 3.60
BTTS 33% 0% 40%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

11100%
7Harbourside FCHarbourside FC
Harbourside FC

Harbourside FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 6 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.14
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • W
  • D
1.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • L
0.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 29% 50% 0%
ΜΟ 3.14 3.00 3.33
Σκόραραν 1.43 2.00 0.67
Δέχτηκαν 1.71 1.00 2.67
BTTS 43% 50% 33%
CS 29% 50% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

400%
8Langley United SALangley United SA
Langley United SA

Langley United SA

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 1 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
3.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
3.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 100% 100% 100%
ΜΟ 3.20 3.00 3.50
Σκόραραν 3.20 3.00 3.50
Δέχτηκαν 0.00 0.00 0.00
BTTS 0% 0% 0%
CS 100% 100% 100%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

300%

Εκτός Έδρας / Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (League1 BC)

# ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Εκτός Έδρας
FTS
Εκτός Έδρας
FTS %
1TSS FC RoversTSS FC Rovers
TSS FC Rovers

TSS FC Rovers

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 2 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • W
  • W
2.17
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • W
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
  • W
2.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 67% 67% 67%
ΜΟ 3.00 2.33 3.67
Σκόραραν 2.17 2.00 2.33
Δέχτηκαν 0.83 0.33 1.33
BTTS 50% 0% 100%
CS 33% 67% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

300%
2Burnaby FCBurnaby FC
Burnaby FC

Burnaby FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 5 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • W
  • L
  • D
1.33
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • D
2.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 25% 50%
ΜΟ 3.67 3.75 3.50
Σκόραραν 1.83 1.75 2.00
Δέχτηκαν 1.83 2.00 1.50
BTTS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

200%
3Unity FCUnity FC
Unity FC

Unity FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 7 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.57
Εντός Έδρας
  • D
  • L
  • W
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
0.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 14% 25% 0%
ΜΟ 5.14 6.50 3.33
Σκόραραν 1.43 2.00 0.67
Δέχτηκαν 3.71 4.50 2.67
BTTS 71% 75% 67%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

3133%
4Vancouver Whitecaps FC AcademyVancouver Whitecaps FC Academy
Vancouver Whitecaps FC Academy

Vancouver Whitecaps FC Academy

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 4 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.50
Εντός Έδρας
  • W
  • L
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • W
2.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 33% 67%
ΜΟ 5.83 6.33 5.33
Σκόραραν 3.17 3.00 3.33
Δέχτηκαν 2.67 3.33 2.00
BTTS 83% 100% 67%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

3133%
5Altitude FCAltitude FC
Altitude FC

Altitude FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 3 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.40
Εντός Έδρας
  • W
  • L
1.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • W
3.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 80% 50% 100%
ΜΟ 3.80 3.50 4.00
Σκόραραν 2.40 1.50 3.00
Δέχτηκαν 1.40 2.00 1.00
BTTS 80% 100% 67%
CS 20% 0% 33%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

300%
6Kamloops Rivers FCKamloops Rivers FC
Kamloops Rivers FC

Kamloops Rivers FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 8 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Εντός Έδρας
  • L
0.00
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 0% 0% 0%
ΜΟ 4.00 1.00 4.60
Σκόραραν 0.83 0.00 1.00
Δέχτηκαν 3.17 1.00 3.60
BTTS 33% 0% 40%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

5360%
7Harbourside FCHarbourside FC
Harbourside FC

Harbourside FC

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 6 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.14
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • W
  • D
1.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • L
0.33
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 29% 50% 0%
ΜΟ 3.14 3.00 3.33
Σκόραραν 1.43 2.00 0.67
Δέχτηκαν 1.71 1.00 2.67
BTTS 43% 50% 33%
CS 29% 50% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

3267%
8Langley United SALangley United SA
Langley United SA

Langley United SA

League1 BC (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 1 / 8

Καναδάς

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
3.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
3.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 100% 100% 100%
ΜΟ 3.20 3.00 3.50
Σκόραραν 3.20 3.00 3.50
Δέχτηκαν 0.00 0.00 0.00
BTTS 0% 0% 0%
CS 100% 100% 100%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

200%

Ποιές Όμάδες Συχνά Δεν Καταφέρνουν να Σκοράρουν σε Αγώνα στο League1 BC;

Η Kamloops Rivers FC ξεχωρίζει ως η χειρότερη ομάδα στο να σκοράρει γκόλ σε ολόκληρο το href='/gr/canada/league1-bc'>League1 BC. Δεν έχει καταφέρει να σκοράρει σε 4 από τους 6 αγώνες της. Αυτό σημαίνει πως η Kamloops Rivers FC δεν έχει σκοράρει γκολ στο 67% των αγώνων που έχει παίξει. Επόμενη στον πίνακα Αγώνων Χωρίς να Σκοράρει (FTS), βρίσκεται η Unity FC. Οι οπαδοί της Unity FC δεν είναι ευχαριστημένοι με την απόδοση της ομάδας τους καθώς σημειώνει ποσοστό αγώνων χωρίς να σκοράρει 29% (2 από τους 7 αγώνες). Η Langley United SA και η Altitude FC από την άλλη έχουν εξαιρετική απόδοση όσον αφορά την επίθεση. Έχουν καλά στατιστικά καθώς έχουν ποσοστό αγώνων χωρίς να σκοράρουν μόνο 0% και 0% καθ' όλη τη διάρκεια της σεζόν του League1 BC.

/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
Σύντομα
Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!