
Semir Telalovic Statistikk
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Ovenfor er karrierestatistikken for for Semir Telalovic. Semir Telalovic har spilt totalt 56 kamper, scoret 24 mål, og registrert 0 assists. Semir Telalovic har spilt flest kamper i 2. Bundesliga med 56 kamper i Tyskland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i 2. Bundesliga
2. Bundesliga statistikk for Semir Telalovic
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 22 | N/A | 43 |
| minutter | 737 | 34 minutter per kamp | 18 |
| Kamper startet | 8 | N/A | 22 |
| Kamper byttet inn | 14 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 8 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 2 | 0.24 | 81 |
| Målinvolvering | 2 | 0.24 | 64 |
| Mål hjemme | 2 | 0.5 | 91 |
| Mål borte | 0 | 0 | 54 |
| Forventede mål (xG) | 3.31 | 0.40 | 88 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 3.31 | 0.40 | 90 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 369 Minutter per mål | N/A | N/A |
Semir Telalovic har scoret 2 mål på 22 kamper så langt i 2. Bundesliga 2025/2026-sesongen. 2 av 2 mål er scoret hjemme, mens 0 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Semir Telalovics scorede mål per 90 minutter 0.24. Videre er Semir Telalovic sin totale M/A (mål + assists) 2 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.24 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.40. Det betyr at Semir Telalovics npxG-produktivitet er 3.31, noe som setter dem i topp 90 prosentilen til spillerne i 2. Bundesliga.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 30 | 3.60 | 98 |
| Skudd på mål | 8/ 30 | 0.96 | 88 |
| Skudd utenfor mål | 22/ 30 | 2.64 | 99 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 65 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 6.67% | N/A | 50 |
| Skuddnøyaktighet | 26.67% | N/A | 40 |
| Skudd per scorede mål | 15.00 | N/A | N/A |
Semir Telalovic har tatt 30 skudd på 22 kamper så langt i 2. Bundesliga 2025/2026-sesongen. Av de 30 skuddene, var 8 skudd på mål og de andre 22 skudd var utenfor mål. Det betyr at Semir Telalovic sin skuddnøyaktighet er 26.67%. De scorer et mål for hvert 15.00 skudd de tar, og tar 3.60 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 35 |
| Forventede assists (xA) | 0.58 | 0.07 | 11 |
| Pasninger | 158 | 18.99 | 11 |
| Vellykkede pasninger | 106/ 158 | 12.74 | 11 |
| Andel fullførte pasninger | 67.09% | N/A | 12 |
| Nøkkelpasninger | 8 | 0.96 | 60 |
| Innlegg | 3 | 0.36 | 29 |
| Vellykkede innlegg | 2/ 3 | 0.24 | 53 |
| Andel fullførte innlegg | 66.67% | N/A | 98 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Semir Telalovic har ikke assistert noen mål i løpet av denne 2. Bundesliga-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 19 | 2.28 | 80 |
| Vellykkede driblinger | 9 | 1.08 | 79 |
| Andel vellykkede driblinger | 47.37% | N/A | 49 |
| Mistet ballen | 18 | 2.16 | 2 |
| Offsider | 3 | 0.36 | 82 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 3 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 3 | 0.37 | 84 |
| Minutter per kort | 246 min'/kort | N/A | 26 |
| Kort over 0.5 | 3 | 14% | 55 |
| Forseelser begått | 13 | 1.56 | 72 |
| Fortseelser imot | 13 | 1.56 | 78 |
Semir Telalovic har fått 3 gule kort og 0 røde kort på 22 kamper så langt i 2. Bundesliga 2025/2026-sesongen. De foretar 1.56 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 10 | 1.22 | 63 |
| Minutter per innslupne mål | 74 Min | N/A | 63 |
| Holdt nullen | 1 | 5% | 3 |
| Taklinger | 4 | 0.48 | 10 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 7 |
| Bakkedueller | 166 | 19.95 | 99 |
| Bakkedueller vunnet | 55 | 6.61 | 87 |
| Luftdueller vunnet | 30 | 3.60 | 91 |
| Driblet forbi | 2 | 0.24 | 87 |
| Klareringer | 6 | 0.72 | 16 |
| Blokkerte skudd | 3 | 0.36 | 63 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Semir Telalovic har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
DFB Pokal statistikk for Semir Telalovic
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | 0 |
| minutter | 90 | 90 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 1 | N/A | 1 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 1 | 98 |
| Målinvolvering | 1 | 1 | 95 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 86 |
| Mål borte | 1 | 1 | 99 |
| Forventede mål (xG) | 0.94 | 0.70 | 96 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.24 | 0.18 | 71 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 90 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 4 | 3.00 | 93 |
| Skudd på mål | 2/ 4 | 1.50 | 94 |
| Skudd utenfor mål | 2/ 4 | 1.50 | 87 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 90 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 25.00% | N/A | 89 |
| Skuddnøyaktighet | 50.00% | N/A | 82 |
| Skudd per scorede mål | 4.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 66 |
| Forventede assists (xA) | 0.02 | 0.01 | 1 |
| Pasninger | 13 | 9.75 | 1 |
| Vellykkede pasninger | 10/ 13 | 7.50 | 2 |
| Andel fullførte pasninger | 76.92% | N/A | 30 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 24 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 30 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 66 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 66 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 4 | 3.00 | 91 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 39 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 39 |
| Mistet ballen | 2 | 1.50 | 17 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 72 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 1 | 99 |
| Minutter per kort | 90 min'/kort | N/A | 51 |
| Kort over 0.5 | 1 | 100% | 99 |
| Forseelser begått | 2 | 1.50 | 80 |
| Fortseelser imot | 1 | 0.75 | 46 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 2 | 2 | 4 |
| Minutter per innslupne mål | 45 Min | N/A | 11 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 14 |
| Taklinger | 1 | 0.75 | 28 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 29 |
| Bakkedueller | 14 | 10.50 | 73 |
| Bakkedueller vunnet | 4 | 3.00 | 33 |
| Luftdueller vunnet | 2 | 1.50 | 66 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 1 | 0.75 | 25 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 48 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Semir Telalovic er en Angrepsspiller som har deltatt i 22 kamper denne sesongen i 2. Bundesliga, og har spilt totalt 737 minutter. Semir Telalovic scorer 0.24 mål i snitt for hvert 90. minutt han er på banen. Disse angrepsprestasjonene gjør at han ligger på plassering 88 av 406 spillere som har spilt minst 3 kamper i 2. Bundesliga.
Han har scoret 2 mål totalt så langt denne sesongen, noe som gjør at han ligger på plassering 9 på 2. Bundesliga-sesongens toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 369. minutt
Ingen assists
Ingen kort
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2026/2027-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.5 Mål
0 Assists
0.25 Kort
2024/2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.57 Mål
0 Assists
0.57 Kort
2023/2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
2.09 Mål
0 Assists
0 Kort
2022/2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.54 Mål
0 Assists
0 Kort
2021/2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.43 Mål
0 Assists
0.14 Kort