2. Bundesliga Tabell og statistikk
* Tiden er i din lokale tidssone (-07:00)
- Bundesliga
- Play-offs 1/2
- 2. Bundesliga
- DFB Pokal
- DFL Super Cup
- 2. Bundesliga Play-offs
- Play-offs 4/5
- 3. Liga
- Oberliga Bayern Süd
- Regionalliga Südwest
- Regionalliga West
- Oberliga Bayern Nord
- Regionalliga Nord
- Regionalliga Playoffs - Finals
- Regionalliga Nordost
- Regionalliga Bayern
- Oberliga Nordost Nord
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga Bremen
- Regionalliga
- Oberliga Nordost Süd
- Oberliga Rheinland Pfalz Saar
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Westfalen
- Oberliga Baden Wurttemberg
- Oberliga Schleswig Holstein
- Oberliga
- Germany Play offs 5 6
- State Leagues Westfalen 2
- State Leagues Mecklenburg Vorpommern
- State Leagues Bayern Mitte
- State Leagues Bayern Nordost
- State Leagues Bayern Nordwest
- State Leagues Bayern Südost
- State Leagues Bayern Südwest
- State Leagues Mittelrhein 1
- Regional Cup Sachsen
- State Leagues Westfalen 1
- State Leagues Mittelrhein 2
- Regional Cup Südbaden
- State Leagues Niederrhein 1
- State Leagues Niederrhein 2
- State Leagues Weser Ems
- State Leagues Sudwest
- Regional Cup Schleswig Holstein
- Regional Cup Bayern
- Regional Cup Baden
- Regional Cup Rheinland
- Regional Cup Wurttemberg
- State Leagues Rheinland
- Regional Cup Berlin
- Regional Cup Thüringen
- State Leagues Berlin
- State Leagues Saarland
- State Leagues Bremen
- State Leagues Lüneburg
- State Leagues Südbaden
- Frauen Bundesliga
- 2. Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Regionalliga Women West
- Junioren Bundesliga
2. Bundesliga Tabell (Tyskland) - 2026/27
| Lag | KS | V | U | T | MF | MM | MF | Poeng | Siste 5 | PPK | HN | BTTS | Scoret ikke | 1.5+ | 2.5+ | Gj. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | 8 | +11 | 22 |
| 2.75 | 25% | 75% | 13% | 75% | 75% | 3.38 | |||
| 2 | 1 FC Nurnberg | 8 | 5 | 3 | 0 | 21 | 11 | +10 | 18 |
| 2.25 | 25% | 75% | 0% | 88% | 75% | 4.00 | |||
| 3 | VfL Wolfsburg | 8 | 4 | 3 | 1 | 22 | 13 | +9 | 15 |
| 1.88 | 25% | 63% | 25% | 63% | 63% | 4.38 | |||
| 4 | 1 FC Kaiserslautern | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | 4 | +4 | 15 |
| 1.88 | 75% | 13% | 50% | 50% | 38% | 1.50 | |||
| 5 | 1 FC Heidenheim 1846 | 8 | 4 | 2 | 2 | 15 | 15 | 0 | 14 |
| 1.75 | 38% | 63% | 13% | 63% | 63% | 3.75 | |||
| 6 | 1 FC Magdeburg | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | 9 | +5 | 13 |
| 1.86 | 57% | 43% | 0% | 100% | 71% | 3.29 | |||
| 7 | FC St Pauli | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | 8 | +2 | 10 |
| 1.43 | 29% | 71% | 0% | 86% | 43% | 2.57 | |||
| 8 | SpVgg Greuther Furth | 8 | 2 | 3 | 3 | 12 | 13 | -1 | 9 |
| 1.13 | 13% | 75% | 13% | 88% | 38% | 3.13 | |||
| 9 | FC Energie Cottbus | 8 | 2 | 3 | 3 | 16 | 17 | -1 | 9 |
| 1.13 | 13% | 75% | 13% | 100% | 75% | 4.13 | |||
| 10 | DSC Arminia Bielefeld | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 8 |
| 1.14 | 29% | 71% | 0% | 86% | 86% | 3.29 | |||
| 11 | VfL Osnabruck | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 13 | -3 | 8 |
| 1.14 | 14% | 71% | 14% | 86% | 57% | 3.29 | |||
| 12 | Braunschweiger TSV Eintracht 1895 | 8 | 2 | 1 | 5 | 13 | 15 | -2 | 7 |
| 0.88 | 13% | 50% | 38% | 63% | 50% | 3.50 | |||
| 13 | VfL Bochum 1848 | 8 | 2 | 1 | 5 | 5 | 9 | -4 | 7 |
| 0.88 | 13% | 38% | 50% | 50% | 25% | 1.75 | |||
| 14 | Hannoverscher Sportverein 1896 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 12 | -5 | 7 |
| 1.00 | 14% | 57% | 29% | 71% | 71% | 2.71 | |||
| 15 | SV Darmstadt 1898 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 14 | -6 | 7 |
| 1.00 | 0% | 57% | 43% | 71% | 71% | 3.14 | |||
| 16 | Kieler SV Holstein 1900 | 8 | 0 | 5 | 3 | 7 | 11 | -4 | 5 |
| 0.63 | 13% | 50% | 50% | 63% | 38% | 2.25 | |||
| 17 | SG Dynamo Dresden | 7 | 1 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 5 |
| 0.71 | 14% | 71% | 14% | 86% | 71% | 3.43 | |||
| 18 | Karlsruher SC | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 14 | -8 | 5 |
| 0.71 | 14% | 43% | 57% | 71% | 57% | 2.86 |
- Opprykk
- Playoff for opprykk
- Playoff for nedrykk
- Nedrykk
Terminologi
PPK : Gjennomsnittlig poeng per kamp tatt i turneringen.
Høyere tall indikerer et sterkere lag.
HN : Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
BTTS : Liste over lag med høyest antall kamper der begge lag scoret. Statistikk kun fra lagets nasjonale liga.
* Laget må ha spilt minst 7 kamper før de kvalifiserer for denne Begge lag scorer-tabellen.
Scoret ikke : Kamper der laget ikke har scoret.
Tyskland - 2. Bundesliga Detaljert statistikk
2. BundesligaStatistikk (Tyskland) - 2026/27
28.8min/mål
(213 mål på 68 kamper)
+24% angrepsfordel hjemme
(Scorer 24% flere mål enn vanlig)
47% holdt nullen
(32 ganger på 68 kamper)
20% Forsvarsfordel hjemme
(Slipper inn 20% færre mål enn vanlig)
59% begge lag scorer
(40 ganger på 68 kamper)
78% - Høy Risiko
(Resultatet er veldig uforutsigbart)
*Varmekart over mål viser når målene forekommer i denne ligaen.
Rød = høytscoreende. Gul = gjennomsnittlig. Grønn = lavtscorende
2. Bundesliga-TRENDER (Tyskland) - 2026/27
Hjemmeseier
Uavgjort
Borteseier
Over +
Under-
Hyppige måltotaler - Fulltid
Hyppige resultater - Fulltid
Pausestatistikk (1. omg / 2. omg)
Mål i 1. omg - Over X
Mål i 2. omg. - Over X
* Mål i 1. omg = Mål i første omgang i Tyskland-2. Bundesliga
* Mål i 2. omg = Mål i andre omgang i Tyskland-2. Bundesliga


















