Paul Nebel Portrait

Paul Nebel Statistikk

Landslag : Germany U21
Posisjon : Midtbanespiller - Offensiv midtbane
Nasjonalitet : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Draktnummer : #8
Alder (bursdag) : 23 (10/10/2002)
Høyde : 169cm
Vekt : 66kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2025/2026 og karrierestatistikk- Paul Nebel

6.88
Gjennomsnittsrating i BundesligaAssistrangering : 174 / 388 spillere
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

30

5

2

4

2

0

2078'

2

0

0

0

0

0

165'

Totalt 2025/2026

46

6

5

6
2

0

3318'

Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

75

15

8

12

3

0

4696'

65

9

15

13

0

0

5042'

20

4

0

2

0

2

1610'

9

0

3

2

0

0

481'

Totalt 2025/2026

214

35

31

37
3

2

15403'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Paul Nebel. Paul Nebel har spilt totalt 214 kamper, scoret 35 mål, og registrert 8 assists. Paul Nebel har spilt flest kamper i Bundesliga med 214 kamper i Tyskland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Bundesliga

0.22Mål per 90
5 Mål totalt
77 Prosentil
0.09Assists per 90
2 Assists totalt
54 Prosentil
0.30M+A per 90
7 målbidrag totalt
65 Prosentil
0.22xG per 90'
5.11 Forventede mål
65 Prosentil
0.17xA per 90
3.89 Forventede assists
62 Prosentil
0.26Kort per 90
6 Kort totalt
74 Prosentil

Paul Nebel statistikk - detaljert

Bundesliga statistikk for Paul Nebel

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt30N/A
76
minutter207869 minutter per kamp
71
Årslønn€1,770,000N/A
42
Kamper startet24N/A
73
Kamper byttet inn6N/AN/A
Kamper byttet ut3N/AN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål50.22
77
Målinvolvering70.3
65
Mål hjemme30.26
74
Mål borte20.17
70
Forventede mål (xG)5.110.22
65
Forventede mål uten straffespark (npxG)5.110.22
67
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål1N/AN/A
Minutter per mål416 Minutter per målN/AN/A

Paul Nebel har scoret 5 mål på 30 kamper så langt i Bundesliga 2025/2026-sesongen. 3 av 5 mål er scoret hjemme, mens 2 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Paul Nebels scorede mål per 90 minutter 0.22. Videre er Paul Nebel sin totale M/A (mål + assists) 7 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.3 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.22. Det betyr at Paul Nebels npxG-produktivitet er 5.11, noe som setter dem i topp 67 prosentilen til spillerne i Bundesliga.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for321.39
62
Skudd på mål
8/ 32
0.35
54
Skudd utenfor mål
24/ 32
1.04
68
Truffet treverket3 ganger0.13
90
Konverteringsfrekvens for skudd15.62%N/A
75
Skuddnøyaktighet25.00%N/A
34
Skudd per scorede mål6.40N/AN/A

Paul Nebel har tatt 32 skudd på 30 kamper så langt i Bundesliga 2025/2026-sesongen. Av de 32 skuddene, var 8 skudd på mål og de andre 24 skudd var utenfor mål. Det betyr at Paul Nebel sin skuddnøyaktighet er 25.00%. De scorer et mål for hvert 6.40 skudd de tar, og tar 1.39 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists20.09
54
Forventede assists (xA)3.890.17
62
Pasninger77133.39
39
Vellykkede pasninger
603/ 771
26.12
40
Andel fullførte pasninger78.21%N/A
40
Nøkkelpasninger411.78
89
Innlegg1275.50
96
Vellykkede innlegg
30/ 127
1.30
92
Andel fullførte innlegg23.62%N/A
52
Minutter per assist1039 Minutter per assistN/AN/A

Paul Nebel har assistert 2 assister på 30 kamper så langt i Bundesliga 2025/2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Paul Nebel ballen ca. 33.39 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 78.21. De foretar også 1.78 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Paul Nebel sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.17 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 62 prosent av spillerne i Bundesliga.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger492.12
79
Vellykkede driblinger190.82
74
Andel vellykkede driblinger38.78%N/A
32
Mistet ballen231.00
36
Offsider30.13
61

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort4N/AN/A
Røde kort2N/AN/A
Totalt antall kort60.26
74
Minutter per kort346 min'/kortN/A
40
Kort over 0.527%
37
Forseelser begått291.26
70
Fortseelser imot200.87
51

Paul Nebel har fått 4 gule kort og 2 røde kort på 30 kamper så langt i Bundesliga 2025/2026-sesongen. De foretar 1.26 forseelser per 90 minutter.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål371.6
39
Minutter per innslupne mål56 MinN/A
39
Holdt nullen413%
28
Taklinger502.17
84
Avskjæringer130.56
36
Bakkedueller24210.48
69
Bakkedueller vunnet1024.42
51
Luftdueller vunnet140.61
27
Driblet forbi190.82
25
Klareringer271.17
32
Blokkerte skudd20.09
28
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen straffer100%
Straffespark tatt02
Straffer scoret02
Straffespark bommet00

Paul Nebel har tatt 2 straffespark så langt i karrieren. Av disse har Paul Nebel scoret 2 straffer og bommet på 0. Den totale andelen scorede straffespark for Paul Nebel er 100%.

UEFA Europa Conference League statistikk for Paul Nebel

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt12N/A
87
minutter92477 minutter per kamp
88
Årslønn€1,770,000N/A
99
Kamper startet10N/A
84
Kamper byttet inn2N/AN/A
Kamper byttet ut3N/AN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
56
Målinvolvering30.29
68
Mål hjemme00
68
Mål borte00
73
Forventede mål (xG)0.650.06
41
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.650.06
42
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for100.97
55
Skudd på mål
1/ 10
0.10
33
Skudd utenfor mål
9/ 10
0.88
65
Truffet treverket1 ganger0.10
85
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
53
Skuddnøyaktighet10.00%N/A
31
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists30.29
89
Forventede assists (xA)3.510.34
95
Pasninger36935.94
54
Vellykkede pasninger
293/ 369
28.54
52
Andel fullførte pasninger79.40%N/A
42
Nøkkelpasninger302.92
99
Innlegg827.99
99
Vellykkede innlegg
27/ 82
2.63
99
Andel fullførte innlegg32.93%N/A
80
Minutter per assist308 Minutter per assistN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger282.73
85
Vellykkede driblinger111.07
81
Andel vellykkede driblinger39.29%N/A
41
Mistet ballen171.66
8
Offsider70.68
95

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort2N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort20.19
56
Minutter per kort462 min'/kortN/A
76
Kort over 0.5217%
62
Forseelser begått131.27
68
Fortseelser imot141.36
75

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål90.88
69
Minutter per innslupne mål103 MinN/A
70
Holdt nullen650%
85
Taklinger141.36
52
Avskjæringer100.97
65
Bakkedueller11210.91
84
Bakkedueller vunnet413.99
49
Luftdueller vunnet50.49
33
Driblet forbi121.17
10
Klareringer60.58
20
Blokkerte skudd00.00
35
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen straffer100%
Straffespark tatt02
Straffer scoret02
Straffespark bommet00

DFB Pokal statistikk for Paul Nebel

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt2N/A
1
minutter16583 minutter per kamp
0
Årslønn€1,770,000N/A
99
Kamper startet2N/A
33
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut1N/AN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
70
Målinvolvering00
48
Mål hjemme00
86
Mål borte00
77
Forventede mål (xG)0.320.17
69
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.320.17
70
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for31.64
72
Skudd på mål
2/ 3
1.09
87
Skudd utenfor mål
1/ 3
0.55
53
Truffet treverket0 ganger0.00
90
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
74
Skuddnøyaktighet66.67%N/A
87
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
66
Forventede assists (xA)0.180.10
38
Pasninger6636.00
39
Vellykkede pasninger
50/ 66
27.27
36
Andel fullførte pasninger75.76%N/A
25
Nøkkelpasninger21.09
61
Innlegg116.00
94
Vellykkede innlegg
1/ 11
0.55
83
Andel fullførte innlegg9.09%N/A
70
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger10.55
41
Vellykkede driblinger10.55
63
Andel vellykkede driblinger100.00%N/A
99
Mistet ballen31.64
13
Offsider00.00
72

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
51
Minutter per kortIngen kortN/A
51
Kort over 0.500%
55
Forseelser begått21.09
66
Fortseelser imot31.64
80

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål21.09
32
Minutter per innslupne mål83 MinN/A
38
Holdt nullen150%
83
Taklinger10.55
24
Avskjæringer21.09
71
Bakkedueller147.64
48
Bakkedueller vunnet73.82
47
Luftdueller vunnet21.09
57
Driblet forbi00.00
99
Klareringer10.55
20
Blokkerte skudd10.55
81
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen straffer100%
Straffespark tatt02
Straffer scoret02
Straffespark bommet00

Club Friendlies 3 statistikk for Paul Nebel

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt2N/A
0
minutter15176 minutter per kamp
0
Årslønn€1,770,000N/A
99
Kamper startet2N/A
0
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål10.6
85
Målinvolvering10.6
85
Mål hjemme10.6
92
Mål borte00
77
Forventede mål (xG)0.600.36
89
Forventede mål uten straffespark (npxG)-0.10-0.06
0
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål151 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
56
Skudd på mål
0/ 0
0.00
67
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
67
Truffet treverket0 ganger0.00
99
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
89
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
67
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
77
Forventede assists (xA)0.000.00
0
Pasninger00.00
0
Vellykkede pasninger
0/ 0
0.00
0
Andel fullførte pasninger0.00%N/A
0
Nøkkelpasninger00.00
44
Innlegg00.00
67
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
78
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
78
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
89
Vellykkede driblinger00.00
78
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
89
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
92
Minutter per kortIngen kortN/A
92
Kort over 0.500%
89
Forseelser begått00.00
78
Fortseelser imot00.00
56

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål00
99
Minutter per innslupne mål0 MinN/A
0
Holdt nullen150%
99
Taklinger00.00
11
Avskjæringer00.00
44
Bakkedueller00.00
89
Bakkedueller vunnet00.00
89
Luftdueller vunnet00.00
44
Driblet forbi00.00
99
Klareringer00.00
33
Blokkerte skudd00.00
89
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen straffer100%
Straffespark tatt02
Straffer scoret02
Straffespark bommet00

Paul Nebels statistiske analyse

Paul Nebel er en Midtbanespiller som har deltatt i 30 kamper denne sesongen i Bundesliga, og har spilt totalt 2078 minutter. Paul Nebel noterer seg for 0.09 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.

Paul Nebel har scoret 5 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 3. plass på 1 FSV Mainz 05s toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 416. minutt

Gir assist hvert 1039. minutt

Får kort hvert 346. minutt

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 2 / 2 straffespark
Bommet 0 / 2 straffespark
 
Uttellig på straffespark: 100%
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

106 / 388 spillere

Assistrangering

174 / 388 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

31

10

5

5

1

0

2348'

2

0

1

2

0

0

112'

Totalt 2024/2025

39

12

8

7
1

0

2879'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0.38 Mål

0.19  Assists

0.19  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

33

5

9

6

0

0

2789'

1

0

0

0

0

0

90'

Totalt 2023/2024

34

5

9

6
0

0

2879'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0.16 Mål

0.29  Assists

0.19  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

32

4

6

7

0

0

2253'

2

0

1

0

0

0

65'

Totalt 2022/2023

35

4

7

7
0

0

2392'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0.16 Mål

0.24  Assists

0.28  Kort

2021/2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

10

0

1

3

0

0

223'

1

0

0

0

0

0

19'

Totalt 2021/2022

17

1

1

3
0

0

714'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.4  Assists

1.21  Kort

2020/2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

20

4

0

2

0

2

1610'

4

0

0

0

0

0

47'

1

0

1

0

0

0

30'

Totalt 2020/2021

25

4

1

2
0

2

1687'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0.22 Mål

0  Assists

0.11  Kort

2019/2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

Totalt 2019/2020

18

4

0

5
0

0

1608'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0.22 Mål

0  Assists

0.28  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

Totalt 2018/2019

4

0

0

1
0

0

173'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0  Assists

0.52  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.