
Noah Atubolu Statistikk
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Mer
2018/2019
2017/2018
Ovenfor er karrierestatistikken for for Noah Atubolu. Noah Atubolu har spilt totalt 251 kamper, scoret 1 mål, og registrert 0 assists. Noah Atubolu har spilt flest kamper i Bundesliga med 251 kamper i Tyskland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Bundesliga
Bundesliga statistikk for Noah Atubolu
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 34 | N/A | 99 |
| minutter | 3060 | 90 minutter per kamp | 99 |
| Årslønn | €1,410,000 | N/A | 36 |
| Kamper startet | 34 | N/A | 99 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Keeperstatistikk
| Keeperspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd imot | 158 | 4.65 | 97 |
| Redninger | 101 | 2.97 | 43 |
| Redningsprosent | 101 Redninger / 158 Skudd | 63.92% | 35 |
| Slag | 20 | 0.59 | 75 |
Som keeper har Noah Atubolu sluppet inn 52 mål og holdt nullen 6 ganger på 34 kamper i Bundesliga 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Noah Atubolu står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 59 minutt. Noah Atubolus statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.53.
Med tanke på rent keeperspill har de reddet 101 av de 158 skuddene imot - det betyr at Noah Atubolus redningsprosent er 63.92%.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 52 | 1.53 | 45 |
| Minutter per innslupne mål | 59 Min | N/A | 47 |
| Holdt nullen | 6 | 18% | 46 |
| Taklinger | 1 | 0.03 | 5 |
| Avskjæringer | 1 | 0.03 | 9 |
| Bakkedueller | 16 | 0.47 | 3 |
| Bakkedueller vunnet | 16 | 0.47 | 4 |
| Luftdueller vunnet | 10 | 0.29 | 9 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 42 | 1.24 | 35 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 18 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 0.03 | 16 |
| Minutter per kort | 3060 min'/kort | N/A | 99 |
| Kort over 0.5 | 1 | 3% | 17 |
| Forseelser begått | 0 | 0.00 | 5 |
| Fortseelser imot | 6 | 0.18 | 8 |
Noah Atubolu har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 34 kamper så langt i Bundesliga 2025/2026-sesongen. De foretar 0.00 forseelser per 90 minutter.
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 31 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 18 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 44 |
| Mål borte | 0 | 0 | 48 |
| Forventede mål (xG) | 0.00 | 0.00 | 7 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.00 | 0.00 | 7 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Noah Atubolu har ikke scoret noen mål så langt i Bundesliga 2025/2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 0 | 0.00 | 6 |
| Skudd på mål | 0/ 0 | 0.00 | 13 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 0 | 0.00 | 7 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 61 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 32 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 13 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Noah Atubolu har ikke tatt noen skudd i Bundesliga 2025/2026-sesongen enda.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 33 |
| Forventede assists (xA) | 1.70 | 0.05 | 5 |
| Pasninger | 1361 | 40.03 | 56 |
| Vellykkede pasninger | 916/ 1361 | 26.94 | 42 |
| Andel fullførte pasninger | 67.30% | N/A | 7 |
| Nøkkelpasninger | 3 | 0.09 | 8 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 10 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 21 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 21 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Noah Atubolu har ikke assistert noen mål i løpet av denne Bundesliga-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 0 | 0.00 | 5 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 7 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 7 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 33 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Noah Atubolu har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
Europa League statistikk for Noah Atubolu
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 15 | N/A | 98 |
| minutter | 1350 | 90 minutter per kamp | 99 |
| Årslønn | €1,410,000 | N/A | 99 |
| Kamper startet | 15 | N/A | 99 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Keeperstatistikk
| Keeperspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd imot | 55 | 3.67 | 95 |
| Redninger | 42 | 2.80 | 62 |
| Redningsprosent | 42 Redninger / 55 Skudd | 76.36% | 80 |
| Slag | 6 | 0.40 | 58 |
Som keeper har Noah Atubolu sluppet inn 52 mål og holdt nullen 6 ganger på 15 kamper i Bundesliga 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Noah Atubolu står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 135 minutt. Noah Atubolus statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.53.
Med tanke på rent keeperspill har de reddet 42 av de 55 skuddene imot - det betyr at Noah Atubolus redningsprosent er 76.36%.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 10 | 0.67 | 83 |
| Minutter per innslupne mål | 135 Min | N/A | 83 |
| Holdt nullen | 5 | 33% | 65 |
| Taklinger | 0 | 0.00 | 12 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 17 |
| Bakkedueller | 5 | 0.33 | 7 |
| Bakkedueller vunnet | 3 | 0.20 | 6 |
| Luftdueller vunnet | 3 | 0.20 | 15 |
| Driblet forbi | 1 | 0.07 | 83 |
| Klareringer | 16 | 1.07 | 44 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 39 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 28 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 28 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 30 |
| Forseelser begått | 0 | 0.00 | 12 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 8 |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 54 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 34 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 66 |
| Mål borte | 0 | 0 | 72 |
| Forventede mål (xG) | 0.00 | 0.00 | 15 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.00 | 0.00 | 16 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 0 | 0.00 | 16 |
| Skudd på mål | 0/ 0 | 0.00 | 29 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 0 | 0.00 | 18 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 86 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 55 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 30 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 54 |
| Forventede assists (xA) | 0.94 | 0.06 | 23 |
| Pasninger | 658 | 43.87 | 70 |
| Vellykkede pasninger | 448/ 658 | 29.87 | 55 |
| Andel fullførte pasninger | 68.09% | N/A | 12 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 16 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 28 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 44 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 0 | 0.00 | 21 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 29 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 29 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 57 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
DFB Pokal statistikk for Noah Atubolu
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | 0 |
| minutter | 90 | 90 minutter per kamp | 0 |
| Årslønn | €1,410,000 | N/A | 99 |
| Kamper startet | 1 | N/A | 1 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Keeperstatistikk
| Keeperspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd imot | 0 | 0.00 | 0 |
| Redninger | 0 | 0.00 | 0 |
| Redningsprosent | 0 Redninger / 0 Skudd | 0.00% | 0 |
| Slag | 0 | 0.00 | 0 |
Som keeper har Noah Atubolu sluppet inn 52 mål og holdt nullen 6 ganger på 1 kamper i Bundesliga 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Noah Atubolu står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 0 minutt. Noah Atubolus statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.53.
Med tanke på rent keeperspill har de reddet 0 av de 0 skuddene imot - det betyr at Noah Atubolus redningsprosent er 0.00%.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 7 |
| Holdt nullen | 1 | 100% | 99 |
| Taklinger | 0 | 0.00 | 13 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 29 |
| Bakkedueller | 0 | 0.00 | 3 |
| Bakkedueller vunnet | 0 | 0.00 | 6 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 17 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 1 | 1.00 | 37 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 48 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 51 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 51 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 55 |
| Forseelser begått | 0 | 0.00 | 17 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 17 |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 70 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 48 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 86 |
| Mål borte | 0 | 0 | 77 |
| Forventede mål (xG) | 0.00 | 0.00 | 22 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.00 | 0.00 | 22 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 0 | 0.00 | 22 |
| Skudd på mål | 0/ 0 | 0.00 | 40 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 0 | 0.00 | 32 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 90 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 74 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 41 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 66 |
| Forventede assists (xA) | 0.05 | 0.05 | 15 |
| Pasninger | 31 | 31.00 | 26 |
| Vellykkede pasninger | 25/ 31 | 25.00 | 32 |
| Andel fullførte pasninger | 80.65% | N/A | 41 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 24 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 30 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 66 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 66 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 0 | 0.00 | 24 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 39 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 39 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 72 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Noah Atubolu er en Keeper som har deltatt i 34 kamper denne sesongen i Bundesliga, og har spilt totalt 3060 minutter. Noah Atubolu slipper inn 1.53 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 18%. Det betyr at Noah Atubolu har holdt nullen i 6 av 34 kamper han har spilt denne sesongen.
Noah Atubolu har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 17. plass på SC Freiburgs toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)
Ingen assists
Ingen kort
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Innsluppede mål-rangering
2026/2027-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
2
Innsluppet
0 Kort
2024/2025-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
1.4
Innsluppet
0.08 Kort
2023/2024-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
1.56
Innsluppet
0 Kort
2022/2023-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
0.88
Innsluppet
0.08 Kort
2021/2022-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
1.14
Innsluppet
0.03 Kort
2020/2021-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
0.81
Innsluppet
0 Kort
2019/2020-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.06 Mål
0.92
Innsluppet
0.18 Kort
2018/2019-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
1.28
Innsluppet
0 Kort
2017/2018-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
0
Innsluppet
0 Kort