Loading

Prikazuje se zadnjih 10 statistika jer je ovo početak sezone. Prikaži statistiku sezone

2
Utakmice

0%
50%
50%

1 Neriješene(50%)

1 Pobjede

Međusobni rezultati CD Eldense protiv Cordoba CF pokazuju da je od 2 utakmica koje su imali CD Eldense pobijedio 0 puta, a Cordoba CF 1 puta. 1 utakmice između CD Eldense i Cordoba CF završile su neodlučeno.

100%Više od 1.5
2 / 2 Utakmice
0%Više od 2.5
0 / 2 Utakmice
0%Više od 3.5
0 / 2 Utakmice
50%ODG
1 / 2 Utakmice
0%Bez gola
CD Eldense
50%Bez gola
Cordoba CF

Sva predviđanja- CD Eldense vs Cordoba CF

75%Više od 2.5
Prosjek lige : 42%
85%Više od 1.5
Prosjek lige : 57%
65%ODG
Prosjek lige : 42%
3Golovi / Utakmica
Prosjek lige : 2.36
Preko 1,5, FH/2H i više
Preko 8,5, 9,5 i više

*Prosječna statistika između CD Eldense i Cordoba CF tijekom tekuće sezone

Što znače ovi statistički pojmovi? Pročitajte Rječnik
Oblik - Ukupno gledano
 
Oblik - Ukupno gledano
CD Eldense Logo
1.10
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
  • Sve

  • Doma

  • U gostima

CD Leganes
CD Eldense
CD Eldense
Cadiz CF
UD Almeria
CD Eldense

2026

Valencia CF
CD Eldense

2025/2026

Real Murcia
CD Eldense
  • Prošlost

  • Sljedeće

Cordoba CF logoCordoba CF is +18% better u pogledu Bodovi po igri

1.30
  • P
  • G
  • G
  • P
  • G
Córdoba CF Logo
  • Sve

  • Doma

  • U gostima

Cordoba CF
Granada CF
Cordoba CF
Girona FC
Burgos CF
Cordoba CF

2026

Cordoba CF
UD Almeria
Real Jaén CF
Córdoba
  • Prošlost

  • Sljedeće

Dobijte besplatna dnevna predviđanja

Pretplatite se na FootyStats Predviđanja i dobivajte 3 ~ 10 besplatnih korisničkih savjeta svaki dan. Zarada praćena!

Unesite svoju adresu e-pošte da biste se pretplatili *

Postignuti golovi Tko će postići više?

Oba tima su izjednačena u pogledu Postignuti golovi

CD Eldense
1.2 Golovi / Utakmica

CD Eldense (Doma)

Córdoba
1.2 Golovi / Utakmica

Cordoba CF (U gostima)

Golovi po utakmiciCD EldenseCórdoba
Više od 0.560%80%
Više od 1.550%40%
Više od 2.510%0%
Više od 3.50%0%
Neuspješno postizanje pogotka40%20%
Pogođeno u 1P/2PCD EldenseCórdoba
Zgoditak u 1P.0%50%
Zgoditak u 2P.25%40%
Postignut pogodak u oba poluvremena0%10%
Prosječno golova u 1P.00.8
Prosječno golova u 2P.0.500.40

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice koje su igrali CD Eldense i Cordoba CF.

Primljeni golovi Tko će primiti golove?

Cordoba CF is +16% better u pogledu Primljeni golovi

CD Eldense
1.9 Primio / utakmica

CD Eldense (Doma)

Córdoba
1.6 Primio / utakmica

Cordoba CF (U gostima)

Primio / utakmicaCD EldenseCórdoba
Više od 0.5100%80%
Više od 1.560%40%
Više od 2.530%30%
Više od 3.50%10%
Bez gola0%20%
Primljeno 1./2. poluvrijemeCD EldenseCórdoba
1P prazna mreža50%80%
2P prazna mreža50%30%
1P primljeni prosjek1.50.3
2P primljeni prosjek0.751.30

* Podaci o primljenim golovima uključuju domaće i gostujuće utakmice koje su igrali CD Eldense i Cordoba CF.

Preko 2,5 & BTTS predviđanja Koliko golova u ovoj utakmici?

CD Eldense i Cordoba CF Preko 0.5 ~ 4.5 i BTTS podaci.

Broj golova na utakmiciCD EldenseCórdobaProsjek
Više od 0.5100%90%95%
Više od 1.590%80%85%
Više od 2.590%60%75%
Više od 3.530%40%35%
Više od 4.50%10%5%
ODG60%70%65%
ODG & Pobjeda30%20%25%
ODG & Remi20%30%25%
ODG i više od 2.560%50%55%
Ne ODG i više od 2.530%10%20%
1. poluvrijeme goloviCD EldenseCórdobaProsjek
ODG 1P
1P više od 0.5
1P više od 1.5
1P više od 2.5
2. poluvrijeme goloviCD EldenseCórdobaProsjek
ODG 2P
ODG Oba poluvremena
2P više od 0.5
2P više od 1.5
2P više od 2.5
Golovi (manje)CD EldenseCórdobaProsjek
Manje od 0.50%10%5%
Manje od 1.510%20%15%
Manje od 2.510%40%25%
Manje od 3.570%60%65%
Manje od 4.5100%90%95%
1P./2P.CD EldenseCórdobaProsjek
1P manje od 0.550%50%50%
1P manje od 1.550%60%55%
1P manje od 2.550%90%70%
2P manje od 0.550%10%30%
2P manje od 1.575%50%63%
2P manje od 2.575%80%78%

Najnovija korisnička predviđanja

Još nema korisničkih predviđanja. Možete objaviti jedan nakon objave izgleda.

Statistika kornera Koliko će udaraca iz kuta biti?

UNLOCKKorneri / utakmica

* Prosječni broj udaraca iz kuta po utakmici između CD Eldense i Cordoba CF

/ utakmica
Osvojeni korneri
/ utakmica
Osvojeni korneri
Korneri na utakmiciCD EldenseCórdobaProsjek
Iznad 6
Više od 7
Više od 8
Više od 9
Više od 10
Više od 11
Više od 12
Više od 13
1. poluvrijemeCD EldenseCórdobaProsjek
1P Prosjek
1P. više od 4
1P. više od 5
1P. više od 6
2. poluvrijemeCD EldenseCórdobaProsjek
2P Prosjek
2P. više od 4
2P. više od 5
2P. više od 6

Ukupan broj udaraca iz kuta na utakmici za CD Eldense i Cordoba CF. Prosjek lige je La Liga 2 prosjek za 33 utakmice u sezoni 2026/2027.

La Liga 2 Statistika iz kornera

Korneri momčadi Zarađeni korneri/protivnik

CD Eldense i Cordoba CF podaci o pojedinačnim kutovima momčadi.

Korneri momčadiCD EldenseCórdobaProsjek
Osvojeni korneri/utakmica
Izgubljeni korneri/utakmica
Više od 2.5 - Osvojeni korneri
Više od 3.5 - Osvojeni korneri
Više od 4.5 - Osvojeni korneri
Više od 2.5 - Korneri protiv
Više od 3.5 - Korneri protiv
Više od 4.5 - Korneri protiv

Hoće li CD Eldense postići gol?

CD Eldense
Zabio u
60%
od utakmica (Ukupno gledano)

Srednja šansa

Postoji Srednja šansa da će CD Eldense postići gol na temelju naših podataka
Córdoba CF
Bez primljenog gola u
20%
od utakmica (Ukupno gledano)

Hoće li Cordoba CF postići gol?

CD Eldense
Bez primljenog gola u
0%
od utakmica (Ukupno gledano)

Velika šansa

Postoji Velika šansa da će Cordoba CF postići gol na temelju naših podataka
Córdoba CF
Zabio u
80%
od utakmica (Ukupno gledano)
Nadogradite na Premium! Dodatnih 500 profitabilnih liga.

Premium će vam donijeti više pobjeda. 500 ekstra liga za koje se zna da su profitabilne i manje ih prate kladionice. Osim toga, dobivate Corner statistike i Card statistike zajedno s CSV preuzimanjima. Pretplatite se danas!

UNLOCKUkupni broj kartona/utakmica

* Zbroj kartona po utakmici između CD Eldense i Cordoba CF

Kartoni
/ utakmica
CD Eldense
Kartoni
/ utakmica
Cordoba CF
Kartoni na utakmiciCD EldenseCórdobaProsjek
Više od 2.5
Više od 3.5
Više od 4.5
Više od 5.5
Više od 6,5
Primljeni kartoniCD EldenseCórdobaProsjek
Prosjek primljenih kartona
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5
Kartoni ProtivnikCD EldenseCórdobaProsjek
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5

Kartice ukupnog broja utakmica za CD Eldense i Cordoba CF. Prosjek lige je prosjek La Liga 2. Bilo je 152 kartona u 33 utakmicama u sezoni 2026/2027.

La Liga 2 Statistika Žuti / Crveni karton

Prvo/drugo poluvrijeme Pobjeda-Neriješeno-Poraz

Forma za poluvrijeme
 
Forma za poluvrijeme
CD Eldense Logo
0.50
Poluvrijeme

Cordoba CF logoCordoba CF is +220% better u pogledu Forma za poluvrijeme

1.60
Poluvrijeme
Córdoba CF Logo
1P/2P FormaCD EldenseCórdoba
Pobjede 1P0%30%
Pobjede 2P0%20%
Neriješenih 1P50%70%
Neriješene 2P75%30%
Porazi 1P50%0%
Porazi 2P25%50%

Statistika kartona CD Eldense i Cordoba CF u prvom i drugom poluvremenu za vaša predviđanja.

Kartoni (1P/2P)CD EldenseCórdobaProsjek
1P primljenih kartona u prosjeku
2P primljenih kartona u prosjeku
Prosječno kartona po utakmici (1P)
Prosječno kartona po utakmici (2P)
1P je imao više kartona %
2P je imao više kartona %
1P/2P KrajCD EldenseCórdobaProsjek
1P Preko 0,5 primljenih kartona
2P Preko 0,5 primljenih kartona
1P Preko 0,5 primljenih kartona
2P Preko 0,5 primljenih kartona
1P je 2~3 ukupno kartona
2P je 2~3 ukupno kartona
1P ukupno više od 3
2P ukupno više od 3

Tko će prvi zabiti?

CD EldenseCD Eldense
 
CD Eldense

10%

Postigao prvi pogodak u 1 / 10 utakmica

Cordoba CFCordoba CF
 
Cordoba CF

80%

Postigao prvi pogodak u 8 / 10 utakmica

Golovi po minutama
Golovi CD Eldense i Cordoba CF u 10. i 15. minuti.

Za 10 minCD EldenseCórdoba
0 - 10 Min'0%11%
11 - 20 Min'3%7%
21 - 30 Min'3%4%
31 - 40 Min'3%11%
41 - 50 Min'13%14%
51 - 60 Min'3%7%
61 - 70 Min'3%18%
71 - 80 Min'3%4%
81 - 90 Min'3%25%
Za 15 minCD EldenseCórdoba
0 - 15 Min'3%18%
16 - 30 Min'3%4%
31 - 45 Min'13%18%
46 - 60 Min'6%14%
61 - 75 Min'6%21%
76 - 90 Min'3%25%
Golovi postignuti na 10 min'CD EldenseCórdoba
0 - 10 Min'0%25%
11 - 20 Min'0%17%
21 - 30 Min'0%0%
31 - 40 Min'0%8%
41 - 50 Min'8%17%
51 - 60 Min'0%8%
61 - 70 Min'8%17%
71 - 80 Min'0%0%
81 - 90 Min'0%8%
Golovi postignuti na 15 min'CD EldenseCórdoba
0 - 15 Min'0%42%
16 - 30 Min'0%0%
31 - 45 Min'0%25%
46 - 60 Min'8%8%
61 - 75 Min'8%17%
76 - 90 Min'0%8%
Golovi primljeni na 10 min'CD EldenseCórdoba
0 - 10 Min'0%0%
11 - 20 Min'5%0%
21 - 30 Min'5%6%
31 - 40 Min'5%13%
41 - 50 Min'16%13%
51 - 60 Min'5%6%
61 - 70 Min'0%19%
71 - 80 Min'5%6%
81 - 90 Min'5%38%
Golovi primljeni na 15 min'CD EldenseCórdoba
0 - 15 Min'5%0%
16 - 30 Min'5%6%
31 - 45 Min'21%13%
46 - 60 Min'5%19%
61 - 75 Min'5%25%
76 - 90 Min'5%38%

45' i 90' uključuje golove u sudačkoj nadoknadi.

Udarci, zaleđa, prekršaji i više

Udarci momčadiCD EldenseCórdobaProsjek
Udarci po utakmici10.9013.8612.00
Stopa pretvorbe udarca11%7%9%
Udarci u okvir gola / utakmica4.203.574.00
Udarci izvan gola / utakmica6.7010.298.00
Udarci po postignutom golu9.0813.8611
Momčadi s preko 10,5 šuteva50%71%61%
Momčadi s preko 11,5 šuteva40%56%48%
Momčadi s preko 12,5 šuteva30%56%43%
Momčadi s preko 13,5 šuteva30%56%43%
Momčadi s preko 14,5 šuteva30%43%37%
Momčadi s preko 15,5 šuteva20%28%24%
Timski udarci na gol 3,5+70%28%49%
Timski udarci na gol 4,5+40%14%27%
Timski udarci na gol 5,5+30%14%22%
Timski udarci na gol 5,5+10%14%12%
Udarci na utakmiciCD EldenseCórdobaProsjek
Udarci na utakmici više od 23.520%43%32%
Udarci na utakmici više od 24.520%43%32%
Udarci na utakmici više od 25.520%43%32%
Udarci na utakmici više od 26.510%43%27%
Udarci u okvir po utakmici više od 7.570%56%63%
Udarci u okvir po utakmici više od 8.560%28%44%
Udarci u okvir po utakmici više od 9.550%28%39%
Statistika ofsajdovaCD EldenseCórdobaProsjek
Ofsajdi / utakmica4.252.834.00
Više od 2.5 ofsajda100%67%84%
Više od 3.5 ofsajda75%17%46%
Razna statistikaCD EldenseCórdobaProsjek
Počinjeni prekršaji / utakmica9.7516.6713.00
Prekšaji proivnik / utakmica12.2512.8313.00
Prosječan posjed lopte50%55%53%
Nerješeno % FT20%40%30%

Neki podaci su zaokruženi naviše ili naniže na najbliži postotak, pa mogu biti jednaki 101% kada se zbroje.

Slobodni udarci, Gol-aut i auti

Slobodni udarciCD EldenseCórdobaProsjek
Slobodni udarci na utkm. Prosj.7.5625.617
SU Ukupno 20.5+22%80%51%
SU Ukupno 21.5+22%80%51%
SU Ukupno 22.5+22%80%51%
SU Ukupno 23.5+11%80%46%
SU Ukupno 24.5+11%60%36%
SU Ukupno 25.5+11%40%26%
Gol autCD EldenseCórdobaProsjek
udarci na gol utakm. Prosj.5.1116.811
VR Ukupno 8,5+33%80%57%
VR Ukupno 9,5+33%80%57%
VR Ukupno 10,5+33%80%57%
VR Ukupno 11,5+33%80%57%
VR Ukupno 12,5+33%80%57%
VR Ukupno 13,5+33%80%57%
AutCD EldenseCórdobaProsjek
utakm. - auti Prosj.40.332834
Ubacivanja Ukupno 37.5+100%20%60%
Ubacivanja Ukupno 38.5+67%20%44%
Ubacivanja Ukupno 39.5+33%20%27%
Ubacivanja Ukupno 40.5+33%20%27%
Ubacivanja Ukupno 41.5+33%20%27%
Ubacivanja Ukupno 42.5+33%20%27%
Ubacivanja Ukupno 43.5+33%20%27%
Ubacivanja Ukupno 44.5+0%20%10%

Tablica lige

   Tim OU Pobjeda % GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Pr.
Prosječni broj golova po utakmici (AVG).
Prosječan broj ukupnih golova po utakmici.

1

 Granada CF

3

67%

5

1

4

7

2.00

2

 Real Sporting de Gijon

3

67%

2

0

2

7

0.67

3

 CD Castellon

3

67%

3

1

2

7

1.33

4

 CD Leganes

3

67%

3

1

2

7

1.33

5

 Real Club Deportivo Mallorca

3

67%

5

2

3

6

2.33

6

 CD Tenerife

3

67%

4

2

2

6

2.00

7

 SD Eibar

3

67%

3

3

0

6

2.00

8

 UD Las Palmas

3

67%

6

6

0

6

4.00

9

 CE Sabadell FC

3

33%

1

0

1

5

0.33

10

 Girona FC

3

33%

7

5

2

4

4.00

11

 Real Club Celta de Vigo II

3

33%

5

4

1

4

3.00

12

 Real Oviedo

3

33%

1

1

0

4

0.67

13

 Real Sociedad de Futbol II

3

33%

4

4

0

4

2.67

14

 Burgos CF

3

33%

5

5

0

4

3.33

15

 UD Almeria

3

33%

3

2

1

3

1.67

16

 FC Andorra

3

33%

7

6

1

3

4.33

17

 Cadiz CF

3

0%

3

3

0

3

2.00

18

 Cordoba CF

3

33%

5

7

-2

3

4.00

19

 Real Valladolid Club de Futbol

3

0%

1

4

-3

1

1.67

20

 CD Eldense

3

0%

2

6

-4

1

2.67

21

 Albacete Balompie

3

0%

2

5

-3

0

2.33

22

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

3

0%

1

10

-9

0

3.67

   Tim OU Pobjeda % GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Pr.
Prosječni broj golova po utakmici (AVG).
Prosječan broj ukupnih golova po utakmici.

1

 Granada CF

3

67%

5

1

4

7

2.00

2

 Real Sporting de Gijon

3

67%

2

0

2

7

0.67

3

 CD Castellon

3

67%

3

1

2

7

1.33

4

 CD Leganes

3

67%

3

1

2

7

1.33

5

 Real Club Deportivo Mallorca

3

67%

5

2

3

6

2.33

6

 CD Tenerife

3

67%

4

2

2

6

2.00

7

 SD Eibar

3

67%

3

3

0

6

2.00

8

 UD Las Palmas

3

67%

6

6

0

6

4.00

9

 CE Sabadell FC

3

33%

1

0

1

5

0.33

10

 Girona FC

3

33%

7

5

2

4

4.00

11

 Real Club Celta de Vigo II

3

33%

5

4

1

4

3.00

12

 Real Oviedo

3

33%

1

1

0

4

0.67

13

 Real Sociedad de Futbol II

3

33%

4

4

0

4

2.67

14

 Burgos CF

3

33%

5

5

0

4

3.33

15

 UD Almeria

3

33%

3

2

1

3

1.67

16

 FC Andorra

3

33%

7

6

1

3

4.33

17

 Cadiz CF

3

0%

3

3

0

3

2.00

18

 Cordoba CF

3

33%

5

7

-2

3

4.00

19

 Real Valladolid Club de Futbol

3

0%

1

4

-3

1

1.67

20

 CD Eldense

3

0%

2

6

-4

1

2.67

21

 Albacete Balompie

3

0%

2

5

-3

0

2.33

22

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

3

0%

1

10

-9

0

3.67

* Segunda División Tablica obrasca također je dostupna

Koji će igrači postići pogodak?

Tko će dobiti žuti i crveni karton?

Kartoni / 90 min

×
Dodajte predviđanja
/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.