Loading

H2H Resultater / Tidligere Resultater - Cordoba CF vs CD Eldense

3
Kampe

33%
34%
33%

1 Sejre

1 Uafgjorte(34%)

1 Sejre

Cordoba CF vs CD Eldense's indbyrdes opgør viser at 3 opgør spillet, Cordoba CF har vundet 1 gange og CD Eldense har vundet 1 gange. 1 opgør mellem Cordoba CF og CD Eldense endte i uafgjort.

100%Over 1,5
3 / 3 Kampe
33%Over 2,5
1 / 3 Kampe
0%Over 3,5
0 / 3 Kampe
67%BHS
2 / 3 Kampe
33%Clean Sheets
Cordoba CF
0%Clean Sheets
CD Eldense

Alle Forudsigelser- Cordoba CF vs CD Eldense

50%Over 2,5
Ligagennemsnit : 49%
63%Over 1,5
Ligagennemsnit : 72%
38%BHS
Ligagennemsnit : 49%
2.50Mål / Kamp
Ligagennemsnit : 2.65
Over 1.5, 1H/2H & mere
Over 8.5, 9.5 & mere

* Gennemsnitlige stats mellem Cordoba CF og CD Eldense over nuværende sæson

Hvad betyder disse statistikker? Læs mere
Form - Hjemme
 
Form - Ude
Córdoba CF Logo
1.50
  • V
    Córdoba CF

    Cordoba CF

    Segunda División

    21/08 12:00

    2 - 1

    FT

    ( Halvleg : 2 - 0 )

    Girona FC

    Girona FC

  • T
    Córdoba CF

    Cordoba CF

    Segunda División

    30/08 12:30

    1 - 3

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    Granada CF

    Granada CF

  • T
    Córdoba CF

    Cordoba CF

    Segunda División

    12/09 12:00

    0 - 2

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    UD Almería

    UD Almeria

  • V
    Córdoba CF

    Cordoba CF

    Segunda División

    05/10 11:30

    3 - 2

    FT

    ( Halvleg : 2 - 1 )

    CD Tenerife

    CD Tenerife

  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

Cordoba CF
CD Tenerife
Cordoba CF
UD Almeria
Cordoba CF
Granada CF
Cordoba CF
Girona FC

2026

Cordoba CF
UD Almeria
  • Tidligere

  • Næste

Cordoba CF logoCordoba CF er +100% bedre i form af Point Per Kamp

0.75
  • T
    UD Almería

    UD Almeria

    Segunda División

    17/08 12:30

    3 - 0

    FT

    ( Halvleg : 3 - 0 )

    CD Eldense

    CD Eldense

  • T
    CD Leganés

    CD Leganes

    Segunda División

    29/08 10:00

    1 - 0

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    CD Eldense

    CD Eldense

  • V
    Real Sporting de Gijón

    Real Sporting de Gijon

    Segunda División

    13/09 05:00

    0 - 1

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    CD Eldense

    CD Eldense

  • T
    Burgos CF

    Burgos CF

    Segunda División

    27/09 09:30

    1 - 0

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    CD Eldense

    CD Eldense

CD Eldense Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

Burgos CF
CD Eldense
Real Sporting de Gijon
CD Eldense
CD Leganes
CD Eldense
UD Almeria
CD Eldense

2026

Valencia CF
CD Eldense
  • Tidligere

  • Næste

Få gratis tips hver dag!

Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!

Indtast din email for at abonnere *

Mål Scoret Hvem vil scorer flest mål?

Cordoba CF er +500% bedre i form af Mål Scoret

Córdoba
1.5 Mål / Kamp

Cordoba CF (Hjemme)

CD Eldense
0.25 / kamp

CD Eldense (Ude)

Scoret Per KampCórdobaCD Eldense
Over 0,575%25%
Over 1,550%0%
Over 2,525%0%
Over 3,50%0%
Kunne ikke Score25%75%
Scorede i 1H/2HCórdobaCD Eldense
Scoret i 1H75%0%
Scoret i 2H25%25%
Scorede i Begge Halvlege25%0%
Scoret i Gennemsnit 1H1.250
Scoret i Gennemsnit 2H0.250.25

* Statistik for Cordoba CF's mål scoret på hjemmebane og CD Eldense's mål scoret på udebane.

Mål Lukket Ind Hvem vil indkassere mål?

CD Eldense er +37% bedre i form af Mål Lukket Ind

Córdoba
2 Mål Lukket Ind / Kamp

Cordoba CF (Hjemme)

CD Eldense
1.25 Mål Lukket Ind / Kamp

CD Eldense (Ude)

Sluppet Ind / KampCórdobaCD Eldense
Over 0,5100%75%
Over 1,575%25%
Over 2,525%25%
Over 3,50%0%
Clean Sheets0%25%
Indkasserede 1./2. halvlegCórdobaCD Eldense
1H Rent Bur75%50%
2H Rent Bur0%75%
1H Lukket Ind i Gennemsnit0.251
2H Lukket Ind i Gennemsnit1.750.25

* Statistikker for Cordoba CF's mål indkasseret på hjemmebane og CD Eldense's mål indkasseret på ude bane

Over 2.5 & begge hold scorer forudsigelser Hvor mange mål i denne kamp?

Cordoba CF og CD Eldense's Over 0.5 ~ 4.5 og begge hold scorer data.

Kampens MålCórdobaCD EldenseGennemsnit
Over 0,5100%100%100%
Over 1,5100%25%63%
Over 2,575%25%50%
Over 3,550%0%25%
Over 4,525%0%13%
BHS75%0%38%
BHS & Sejr50%0%25%
BHS og Uafgjort0%0%0%
Begge Hold Scorer & Over 2.575%0%38%
Begge Hold Scorer Ikke & Over 2.50%25%13%
1. Halvleg MålCórdobaCD EldenseGennemsnit
Begge Hold Scorer 1H
1H Over 0.5
1H Over 1.5
1H Over 2.5
2. Halvleg MålCórdobaCD EldenseGennemsnit
Begge Hold Scorer 2H
BHS Begge Halvlege
2H Over 0.5
2H Over 1.5
2H Over 2.5
Mål (Under)CórdobaCD EldenseGennemsnit
Under 0,50%0%0%
Under 1,50%75%38%
Under 2,525%75%50%
Under 3,550%100%75%
Under 4,575%100%88%
1H/2HCórdobaCD EldenseGennemsnit
1H Under 0.525%50%38%
1H Under 1.550%75%63%
1H Under 2.575%75%75%
2H Under 0.50%50%25%
2H Under 1.525%100%63%
2H Under 2.575%100%88%

Seneste bruger forudsigelser

Ingen bruger forudsigelser endnu. Du kan slå en op, efter odds er blevet slået op.

Hjørnespark Stats Hvor mange hjørnespark vil der være?

UNLOCKHjørnespark / kamp

* Gennemsnitligt hjørnespark pr. kamp mellem Cordoba CF og CD Eldense

/ kamp
Hjørnespark Tildelt
/ kamp
Hjørnespark Tildelt
Hjørnespark i KampenCórdobaCD EldenseGennemsnit
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. HalvlegCórdobaCD EldenseGennemsnit
1H Gennemsnit
Over 4 1H
Over 5 1H
Over 6 1H
2. HalvlegCórdobaCD EldenseGennemsnit
2H Gennemsnit
Over 4 2H
Over 5 2H
Over 6 2H

Kampens totale hjørnespark for Cordoba CF og CD Eldense. Liga Gennemsnittet er Segunda División's gennemsnit på tværs af 99 kampe i 2026/2027 sæson.

Segunda División Hjørnespark Stats

Holds Hjørnespark Hjørne Tildelt/Modstander

Cordoba CF og CD Eldense's individuelle hold data for hjørnespark.

Holds HjørnesparkCórdobaCD EldenseGennemsnit
Vundet hjørnespark / kamp
Hjørnespark mod sig / kamp
Over 2,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 3,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 4,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 2,5 - Hjørnespark Mod
Over 3,5 - Hjørnespark Mod
Over 4,5 - Hjørnespark Mod

Kan Cordoba CF Score?

Cordoba CF
Scoret i
75%
af kampene (Hjemme)

Middel Chance

Der er en Middel Chancechance at Cordoba CF vil score et mål, baseret på vores data.
CD Eldense
Clean Sheets i
25%
af kampene (Ude)

Kan CD Eldense Score?

Cordoba CF
Clean Sheets i
0%
af kampene (Hjemme)

Usikker

Det er Usikkert om CD Eldense kan score et mål, baseret på vores data.
CD Eldense
Scoret i
25%
af kampene (Ude)
Opgrader til Premium! Ekstra 500 profitable ligaer.

Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!

UNLOCKSamlede Kort / kamp

* Summen af ​​kort pr. kamp mellem Cordoba CF og CD Eldense

Kort
/ kamp
Cordoba CF
Kort
/ kamp
CD Eldense
Kampens KortCórdobaCD EldenseGennemsnit
Over 2,5
Over 3,5
Over 4,5
Over 5,5
Over 6,5
Kort ModtagetCórdobaCD EldenseGennemsnit
Kort modtaget i gennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5
Kort ModstanderCórdobaCD EldenseGennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5

Samlede kort i kampen for Cordoba CF og CD Eldense. Liga Gennemsnittet er Segunda División's gennemsnit. Der var 542 kort i 99 kampe i 2026/2027 sæsonen.

Segunda División Gult / Rødt Kort Stats

Første/anden halvleg vinder-uafgjort-tab

Halvleg Form
 
Halvleg Form
Córdoba CF Logo
2.50
Halvleg

Cordoba CF logoCordoba CF er +400% bedre i form af Halvleg Form

0.50
Halvleg
CD Eldense Logo
1H/2H FormCórdobaCD Eldense
1H Sejre75%0%
2H Sejre0%25%
1H Uafgjorte25%50%
2H Uafgjorte25%50%
1H Tab0%50%
2H Tab75%25%

Cordoba CF og CD Eldense's første halvleg og anden halvleg kort stats, til dine forudsigelser.

Kort (1./2. Halvleg)CórdobaCD EldenseGennemsnit
1H kort modtaget i gennemsnit
2H kort modtaget i gennemsnit
Gennemsnit kort (1H)
Gennemsnit kort (2H)
1H havde flere kort %
2H havde flere kort %
1H/2H OverCórdobaCD EldenseGennemsnit
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H er 2~3 kort totalt
2H er 2~3 kort totalt
1H Total Over 3
2H Total Over 3

Hvem Scorer Først?

Cordoba CFCordoba CF
 
Cordoba CF

67%

Scorede først i 6 / 9 kampe

CD EldenseCD Eldense
 
CD Eldense

22%

Scorede først i 2 / 9 kampe

Mål Efter Minutter
Cordoba CF og CD Eldense's mål ved 10 minutter og 15 minutter.

Per 10 Min'CórdobaCD Eldense
1-10Min'15%5%
11-20Min'15%10%
21-31Min'9%5%
31-40Min'9%0%
41-50Min'3%19%
51-60Min'9%10%
61-70Min'12%19%
71-80Min'12%14%
81-90Min'18%19%
Per 15 Min'CórdobaCD Eldense
0-15Min26%14%
16-30Min12%5%
31-45Min'12%14%
46-60Min'9%14%
61-75Min'18%24%
76-90Min'24%28%
Mål Scoret På 10 min'CórdobaCD Eldense
1-10Min'21%0%
11-20Min'21%0%
21-31Min'14%0%
31-40Min'7%0%
41-50Min'7%10%
51-60Min'7%10%
61-70Min'0%30%
71-80Min'21%20%
81-90Min'0%30%
Mål Scoret Ved 15 min'CórdobaCD Eldense
0-15Min43%0%
16-30Min14%0%
31-45Min'14%0%
46-60Min'7%20%
61-75Min'7%30%
76-90Min'14%50%
Mål Sluppet Ind På 10 min'CórdobaCD Eldense
1-10Min'10%9%
11-20Min'10%18%
21-31Min'5%9%
31-40Min'10%0%
41-50Min'0%27%
51-60Min'10%9%
61-70Min'20%9%
71-80Min'5%9%
81-90Min'30%9%
Mål Lukket Ind Ved 15 min'CórdobaCD Eldense
0-15Min15%27%
16-30Min10%9%
31-45Min'10%27%
46-60Min'10%9%
61-75Min'25%18%
76-90Min'30%9%

45' og 90' inkluderer mål om overtid.

Skud, offsides, frispark og mere

Skud HoldCórdobaCD EldenseGennemsnit
Skud pr. Kamp15.5011.5014.00
Skud Målprocent10%2%6%
Skud På Mål / Kamp4.003.254.00
Skud Forbi Mål / Kamp11.508.2510.00
Skud Per Mål Scoret10.3346.0028
Hold Skud Over 10.5100%75%88%
Hold Skud Over 11.575%25%50%
Hold Skud Over 12.575%25%50%
Hold Skud Over 13.575%25%50%
Hold Skud Over 14.575%25%50%
Hold Skud Over 15.575%25%50%
Hold skud på mål 3.5+50%50%50%
Hold skud på mål 4.5+25%0%13%
Hold skud på mål 5.5+25%0%13%
Hold skud på mål 6.5+0%0%0%
Kampens SkudCórdobaCD EldenseGennemsnit
Kampens Skud Over 23.575%50%63%
Kampens Skud Over 24.550%50%50%
Kampens Skud Over 25.550%50%50%
Kampens Skud Over 26.525%25%25%
Kampens Skud På Mål Over 7.550%50%50%
Kampens Skud På Mål Over 8.50%25%13%
Kampens Skud På Mål Over 9.50%25%40%
Offside StatsCórdobaCD EldenseGennemsnit
Offsides / kamp3.754.004.00
Over 2,5 Offsides100%100%100%
Over 3,5 Offsides50%75%63%
Andre StatistikkerCórdobaCD EldenseGennemsnit
Fejl Begået / kamp18.7512.5016.00
Modstanders Fejl / Kamp14.51113.00
Gennemsnitlig Boldbesiddelse56%47%52%
Uafgjort%FT0%0%0%

Noget data rundes op eller ned til nærmeste procentdel og kan derfor svare til 101 %, når de lægges sammen.

Frispark, Målspark & Indkast

FrisparkCórdobaCD EldenseGennemsnit
Kamp Frispark Gennemsnit33.2523.2528
Frispark totalt 20.5+100%75%88%
Frispark totalt 21.5+100%75%88%
Frispark totalt 22.5+100%75%88%
Frispark totalt 23.5+100%25%63%
Frispark totalt 24.5+100%25%63%
Frispark totalt 25.5+100%25%63%
MålsparkCórdobaCD EldenseGennemsnit
Kamp Målspark Gennemsnit1617.517
Målspark total 8.5+100%100%100%
Målspark total 9.5+100%100%100%
Målspark total 10.5+100%100%100%
Målspark total 11.5+100%100%100%
Målspark total 12.5+100%100%100%
Målspark total 13.5+100%100%100%
IndkastCórdobaCD EldenseGennemsnit
Kamp Indkast Gennemsnit3143.537
Indkast totalt 37.5+25%100%63%
Indkast totalt 38.5+25%75%50%
Indkast totalt 39.5+25%50%38%
Indkast totalt 40.5+25%50%38%
Indkast totalt 41.5+25%50%38%
Indkast totalt 42.5+0%50%25%
Indkast totalt 43.5+0%25%13%
Indkast totalt 44.5+0%25%13%
   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 UD Almeria

5

100%

13

3

10

15

3.20

2

 Real Club Deportivo Mallorca

5

80%

10

2

8

12

2.40

3

 CE Sabadell FC

4

75%

7

3

4

10

2.50

4

 Burgos CF

5

60%

9

6

3

10

3.00

5

 Real Valladolid Club de Futbol

4

75%

9

4

5

9

3.25

6

 SD Eibar

4

75%

8

5

3

9

3.25

7

 CD Castellon

4

50%

8

1

7

8

2.25

8

 Girona FC

5

40%

9

5

4

8

2.80

9

 Real Oviedo

5

40%

5

2

3

8

1.40

10

 CD Eldense

5

40%

9

6

3

8

3.00

11

 CD Tenerife

5

40%

5

3

2

8

1.60

12

 Real Club Celta de Vigo II

5

40%

10

10

0

7

4.00

13

 Real Sporting de Gijon

5

40%

4

5

-1

7

1.80

14

 CD Leganes

3

67%

4

4

0

6

2.67

15

 FC Andorra

5

40%

8

8

0

6

3.20

16

 Cordoba CF

4

50%

6

8

-2

6

3.50

17

 Cadiz CF

6

17%

6

5

1

5

1.83

18

 UD Las Palmas

4

25%

5

5

0

5

2.50

19

 Granada CF

3

33%

5

4

1

4

3.00

20

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

5

20%

5

8

-3

4

2.60

21

 Real Sociedad de Futbol II

4

0%

3

6

-3

1

2.25

22

 Albacete Balompie

4

0%

3

8

-5

0

2.75

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 SD Eibar

5

80%

11

5

6

12

3.20

2

 CD Castellon

5

80%

7

3

4

12

2.00

3

 Granada CF

6

50%

9

9

0

10

3.00

4

 Real Sporting de Gijon

4

75%

5

3

2

9

2.00

5

 Girona FC

4

50%

6

4

2

7

2.50

6

 Real Sociedad de Futbol II

5

40%

9

11

-2

7

4.00

7

 UD Almeria

4

50%

3

2

1

6

1.25

8

 CE Sabadell FC

5

20%

3

4

-1

6

1.40

9

 Real Oviedo

4

50%

6

7

-1

6

3.25

10

 UD Las Palmas

5

40%

8

11

-3

6

3.80

11

 Real Club Deportivo Mallorca

4

25%

1

2

-1

5

0.75

12

 CD Leganes

6

17%

2

10

-8

5

2.00

13

 Burgos CF

4

25%

3

4

-1

4

1.75

14

 Real Club Celta de Vigo II

4

25%

4

5

-1

4

2.25

15

 FC Andorra

4

25%

5

7

-2

4

3.00

16

 CD Tenerife

4

25%

6

10

-4

4

4.00

17

 Real Valladolid Club de Futbol

5

0%

4

7

-3

3

2.20

18

 CD Eldense

4

25%

1

5

-4

3

1.50

19

 Cordoba CF

5

20%

8

12

-4

3

4.00

20

 Cadiz CF

3

0%

5

6

-1

2

3.67

21

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

4

0%

3

12

-9

1

3.75

22

 Albacete Balompie

5

0%

2

12

-10

1

2.80

* Segunda División Hjemme Tabel og Ude Tabeller er også tilgængelige.

Hvilken spiller vil score?

Hvem vil få et gult- eller rødt kort?

Kort / 90 min.

×
Tilføj Forudsigelser
/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
●Snart
●Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.