Loading

Međusobna statistika CD Utiel vs Eldense II

* Podaci o prethodnim utakmicama između ova 2 tima nisu dostupni

Sva predviđanja- CD Utiel vs Eldense II

24%Više od 2.5
Prosjek lige : 41%
60%Više od 1.5
Prosjek lige : 76%
47%ODG
Prosjek lige : 55%
1.96Golovi / Utakmica
Prosjek lige : 2.32
Preko 1,5, FH/2H i više
Preko 8,5, 9,5 i više

*Prosječna statistika između CD Utiel i Eldense II tijekom tekuće sezone

Što znače ovi statistički pojmovi? Pročitajte Rječnik
Oblik - Ukupno gledano
 
Oblik - Ukupno gledano
CD Utiel Logo
0.50
  • R
    CD Utiel

    CD Utiel

    Tercera Grupa 6

    Sep 27 8:30am

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    CD Roda

    CD Roda

  • G
    Atlético Saguntino

    Atletico Saguntino

    Tercera Grupa 6

    Oct 4 9:00am

    3 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    CD Utiel

    CD Utiel

  • G
    CD Utiel

    CD Utiel

    Tercera Grupa 6

    Oct 9 9:00am

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Atlético Levante UD II

    Atletico Levante UD II

  • G
    CD Utiel

    CD Utiel

    Tercera Grupa 6

    Oct 25 9:30am

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Villarreal CF III

    Villarreal CF III

  • R
    Crevillente Deportivo

    Crevillente Deportivo

    Tercera Grupa 6

    Nov 1 7:00am

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Utiel

    CD Utiel

  • Sve

  • Doma

  • U gostima

Crevillente Deportivo
CD Utiel
CD Utiel
Villarreal CF III
CD Utiel
Atletico Levante UD II
Atletico Saguntino
CD Utiel
CD Utiel
CD Roda
  • Prošlost

  • Sljedeće

Eldense II logoEldense II is +122% better u pogledu Bodovi po igri

1.11
  • G
    Hércules CF II

    Hercules CF II

    Tercera Grupa 6

    Oct 3 8:00am

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Eldense II

    Eldense II

  • R
    Eldense II

    Eldense II

    Tercera Grupa 6

    Oct 11 8:00am

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UD Vall de Uxó

    UD Vall de Uxo

  • R
    CD Acero

    CD Acero

    Tercera Grupa 6

    Oct 17 9:00am

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Eldense II

    Eldense II

  • G
    Eldense II

    Eldense II

    Tercera Grupa 6

    Oct 24 7:00am

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    CD Soneja

    CD Soneja

  • G
    CD Roda

    CD Roda

    Tercera Grupa 6

    Oct 31 10:00am

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Eldense II

    Eldense II

Eldense II Logo
  • Sve

  • Doma

  • U gostima

CD Roda
Eldense II
Eldense II
CD Soneja
CD Acero
Eldense II
Eldense II
UD Vall de Uxo
Hercules CF II
Eldense II
  • Prošlost

  • Sljedeće

Dobijte besplatna dnevna predviđanja

Pretplatite se na FootyStats Predviđanja i dobivajte 3 ~ 10 besplatnih korisničkih savjeta svaki dan. Zarada praćena!

Unesite svoju adresu e-pošte da biste se pretplatili *

Postignuti golovi Tko će postići više?

Eldense II is +41% better u pogledu Postignuti golovi

Utiel
0.63 Golovi / Utakmica

CD Utiel (Doma)

Eldense II
0.89 Golovi / Utakmica

Eldense II (U gostima)

Golovi po utakmiciUtielEldense II
Više od 0.550%56%
Više od 1.513%22%
Više od 2.50%11%
Više od 3.50%0%
Neuspješno postizanje pogotka50%44%
Pogođeno u 1P/2PUtielEldense II
Zgoditak u 1P.37%33%
Zgoditak u 2P.25%44%
Postignut pogodak u oba poluvremena13%22%
Prosječno golova u 1P.0.380.44
Prosječno golova u 2P.0.250.44

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice koje su igrali CD Utiel i Eldense II.

Primljeni golovi Tko će primiti golove?

Eldense II is +41% better u pogledu Primljeni golovi

Utiel
1.5 Primio / utakmica

CD Utiel (Doma)

Eldense II
0.89 Primio / utakmica

Eldense II (U gostima)

Primio / utakmicaUtielEldense II
Više od 0.588%67%
Više od 1.538%11%
Više od 2.525%11%
Više od 3.50%0%
Bez gola13%33%
Primljeno 1./2. poluvrijemeUtielEldense II
1P prazna mreža38%89%
2P prazna mreža38%33%
1P primljeni prosjek0.750.11
2P primljeni prosjek0.750.78

* Podaci o primljenim golovima uključuju domaće i gostujuće utakmice koje su igrali CD Utiel i Eldense II.

Preko 2,5 & BTTS predviđanja Koliko golova u ovoj utakmici?

CD Utiel i Eldense II Preko 0.5 ~ 4.5 i BTTS podaci.

Broj golova na utakmiciUtielEldense IIProsjek
Više od 0.588%78%83%
Više od 1.575%44%60%
Više od 2.525%22%24%
Više od 3.513%22%18%
Više od 4.513%11%12%
ODG50%44%47%
ODG & Pobjeda0%11%6%
ODG & Remi38%22%30%
ODG i više od 2.513%22%18%
Ne ODG i više od 2.513%0%7%
1. poluvrijeme goloviUtielEldense IIProsjek
ODG 1P
1P više od 0.5
1P više od 1.5
1P više od 2.5
2. poluvrijeme goloviUtielEldense IIProsjek
ODG 2P
ODG Oba poluvremena
2P više od 0.5
2P više od 1.5
2P više od 2.5
Golovi (manje)UtielEldense IIProsjek
Manje od 0.512%22%17%
Manje od 1.525%56%41%
Manje od 2.575%78%77%
Manje od 3.587%78%83%
Manje od 4.587%89%88%
1P./2P.UtielEldense IIProsjek
1P manje od 0.537%67%52%
1P manje od 1.562%78%70%
1P manje od 2.587%100%94%
2P manje od 0.537%22%30%
2P manje od 1.562%67%65%
2P manje od 2.5100%89%95%

Najnovija korisnička predviđanja

Još nema korisničkih predviđanja. Možete objaviti jedan nakon objave izgleda.

Statistika kornera Koliko će udaraca iz kuta biti?

UNLOCKKorneri / utakmica

* Prosječni broj udaraca iz kuta po utakmici između CD Utiel i Eldense II

/ utakmica
Osvojeni korneri
/ utakmica
Osvojeni korneri
Korneri na utakmiciUtielEldense IIProsjek
Iznad 6
Više od 7
Više od 8
Više od 9
Više od 10
Više od 11
Više od 12
Više od 13
1. poluvrijemeUtielEldense IIProsjek
1P Prosjek
1P. više od 4
1P. više od 5
1P. više od 6
2. poluvrijemeUtielEldense IIProsjek
2P Prosjek
2P. više od 4
2P. više od 5
2P. više od 6

Ukupan broj udaraca iz kuta na utakmici za CD Utiel i Eldense II. Prosjek lige je Tercera Grupa 6 prosjek za 75 utakmice u sezoni 2026/2027.

Tercera Grupa 6 Statistika iz kornera

Korneri momčadi Zarađeni korneri/protivnik

CD Utiel i Eldense II podaci o pojedinačnim kutovima momčadi.

Korneri momčadiUtielEldense IIProsjek
Osvojeni korneri/utakmica
Izgubljeni korneri/utakmica
Više od 2.5 - Osvojeni korneri
Više od 3.5 - Osvojeni korneri
Više od 4.5 - Osvojeni korneri
Više od 2.5 - Korneri protiv
Više od 3.5 - Korneri protiv
Više od 4.5 - Korneri protiv

Hoće li CD Utiel postići gol?

CD Utiel
Zabio u
50%
od utakmica (Ukupno gledano)

Neizvjesno

Postoji neizvjesnost hoće li CD Utiel postići gol na temelju naših podataka.
Eldense II
Bez primljenog gola u
33%
od utakmica (Ukupno gledano)

Hoće li Eldense II postići gol?

CD Utiel
Bez primljenog gola u
13%
od utakmica (Ukupno gledano)

Srednja šansa

Postoji Srednja šansa da će Eldense II postići gol na temelju naših podataka
Eldense II
Zabio u
56%
od utakmica (Ukupno gledano)
Nadogradite na Premium! Dodatnih 500 profitabilnih liga.

Premium će vam donijeti više pobjeda. 500 ekstra liga za koje se zna da su profitabilne i manje ih prate kladionice. Osim toga, dobivate Corner statistike i Card statistike zajedno s CSV preuzimanjima. Pretplatite se danas!

UNLOCKUkupni broj kartona/utakmica

* Zbroj kartona po utakmici između CD Utiel i Eldense II

Kartoni
/ utakmica
CD Utiel
Kartoni
/ utakmica
Eldense II
Kartoni na utakmiciUtielEldense IIProsjek
Više od 2.5
Više od 3.5
Više od 4.5
Više od 5.5
Više od 6,5
Primljeni kartoniUtielEldense IIProsjek
Prosjek primljenih kartona
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5
Kartoni ProtivnikUtielEldense IIProsjek
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5

Kartice ukupnog broja utakmica za CD Utiel i Eldense II. Prosjek lige je prosjek Tercera Grupa 6. Bilo je 0 kartona u 75 utakmicama u sezoni 2026/2027.

Tercera Grupa 6 Statistika Žuti / Crveni karton

Prvo/drugo poluvrijeme Pobjeda-Neriješeno-Poraz

Forma za poluvrijeme
 
Forma za poluvrijeme
CD Utiel Logo
0.63
Poluvrijeme

Eldense II logoEldense II is +129% better u pogledu Forma za poluvrijeme

1.44
Poluvrijeme
Eldense II Logo
1P/2P FormaUtielEldense II
Pobjede 1P0%22%
Pobjede 2P0%11%
Neriješenih 1P63%78%
Neriješene 2P63%44%
Porazi 1P38%0%
Porazi 2P38%44%

Statistika kartona CD Utiel i Eldense II u prvom i drugom poluvremenu za vaša predviđanja.

Kartoni (1P/2P)UtielEldense IIProsjek
1P primljenih kartona u prosjeku
2P primljenih kartona u prosjeku
Prosječno kartona po utakmici (1P)
Prosječno kartona po utakmici (2P)
1P je imao više kartona %
2P je imao više kartona %
1P/2P KrajUtielEldense IIProsjek
1P Preko 0,5 primljenih kartona
2P Preko 0,5 primljenih kartona
1P Preko 0,5 primljenih kartona
2P Preko 0,5 primljenih kartona
1P je 2~3 ukupno kartona
2P je 2~3 ukupno kartona
1P ukupno više od 3
2P ukupno više od 3

Tko će prvi zabiti?

CD UtielCD Utiel
 
CD Utiel

50%

Postigao prvi pogodak u 4 / 8 utakmica

Eldense IIEldense II
 
Eldense II

56%

Postigao prvi pogodak u 5 / 9 utakmica

Golovi po minutama
Golovi CD Utiel i Eldense II u 10. i 15. minuti.

Za 10 minUtielEldense II
0 - 10 Min'6%6%
11 - 20 Min'12%6%
21 - 30 Min'6%6%
31 - 40 Min'24%13%
41 - 50 Min'12%0%
51 - 60 Min'6%13%
61 - 70 Min'12%25%
71 - 80 Min'12%6%
81 - 90 Min'12%25%
Za 15 minUtielEldense II
0 - 15 Min'6%13%
16 - 30 Min'18%6%
31 - 45 Min'28%13%
46 - 60 Min'12%13%
61 - 75 Min'18%25%
76 - 90 Min'18%31%
Golovi postignuti na 10 min'UtielEldense II
0 - 10 Min'20%13%
11 - 20 Min'0%13%
21 - 30 Min'20%0%
31 - 40 Min'20%25%
41 - 50 Min'0%0%
51 - 60 Min'0%0%
61 - 70 Min'20%25%
71 - 80 Min'20%0%
81 - 90 Min'0%25%
Golovi postignuti na 15 min'UtielEldense II
0 - 15 Min'20%25%
16 - 30 Min'20%0%
31 - 45 Min'20%25%
46 - 60 Min'0%0%
61 - 75 Min'40%25%
76 - 90 Min'0%25%
Golovi primljeni na 10 min'UtielEldense II
0 - 10 Min'0%0%
11 - 20 Min'17%0%
21 - 30 Min'0%13%
31 - 40 Min'25%0%
41 - 50 Min'17%0%
51 - 60 Min'8%25%
61 - 70 Min'8%25%
71 - 80 Min'8%13%
81 - 90 Min'17%25%
Golovi primljeni na 15 min'UtielEldense II
0 - 15 Min'0%0%
16 - 30 Min'17%13%
31 - 45 Min'33%0%
46 - 60 Min'17%25%
61 - 75 Min'8%25%
76 - 90 Min'25%38%

45' i 90' uključuje golove u sudačkoj nadoknadi.

Udarci, zaleđa, prekršaji i više

Udarci momčadiUtielEldense IIProsjek
Udarci po utakmici6.207.507.00
Stopa pretvorbe udarca6%9%8%
Udarci u okvir gola / utakmica2.803.003.00
Udarci izvan gola / utakmica3.404.504.00
Udarci po postignutom golu15.5011.2513
Momčadi s preko 10,5 šuteva20%17%19%
Momčadi s preko 11,5 šuteva20%0%10%
Momčadi s preko 12,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 13,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 14,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 15,5 šuteva0%0%0%
Timski udarci na gol 3,5+40%50%45%
Timski udarci na gol 4,5+20%33%27%
Timski udarci na gol 5,5+0%0%0%
Timski udarci na gol 5,5+0%0%0%
Udarci na utakmiciUtielEldense IIProsjek
Udarci na utakmici više od 23.520%0%10%
Udarci na utakmici više od 24.520%0%10%
Udarci na utakmici više od 25.520%0%10%
Udarci na utakmici više od 26.520%0%10%
Udarci u okvir po utakmici više od 7.560%33%47%
Udarci u okvir po utakmici više od 8.540%33%37%
Udarci u okvir po utakmici više od 9.520%0%10%
Statistika ofsajdovaUtielEldense IIProsjek
Ofsajdi / utakmica5.255.505.00
Više od 2.5 ofsajda100%75%88%
Više od 3.5 ofsajda75%50%63%
Razna statistikaUtielEldense IIProsjek
Počinjeni prekršaji / utakmica10.6711.5011.00
Prekšaji proivnik / utakmica1111.511.00
Prosječan posjed lopte49%50%50%
Nerješeno % FT50%44%47%

Neki podaci su zaokruženi naviše ili naniže na najbliži postotak, pa mogu biti jednaki 101% kada se zbroje.

Slobodni udarci, Gol-aut i auti

Slobodni udarciUtielEldense IIProsjek
Slobodni udarci na utkm. Prosj.23.672524
SU Ukupno 20.5+67%100%84%
SU Ukupno 21.5+67%100%84%
SU Ukupno 22.5+67%100%84%
SU Ukupno 23.5+67%50%59%
SU Ukupno 24.5+67%50%59%
SU Ukupno 25.5+33%50%42%
AutUtielEldense IIProsjek
utakm. - auti Prosj.523946
Ubacivanja Ukupno 37.5+100%100%100%
Ubacivanja Ukupno 38.5+100%100%100%
Ubacivanja Ukupno 39.5+100%0%50%
Ubacivanja Ukupno 40.5+67%0%34%
Ubacivanja Ukupno 41.5+67%0%34%
Ubacivanja Ukupno 42.5+67%0%34%
Ubacivanja Ukupno 43.5+67%0%34%
Ubacivanja Ukupno 44.5+67%0%34%

Tablica lige

   Tim OU Pobjeda % GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Pr.
Prosječni broj golova po utakmici (AVG).
Prosječan broj ukupnih golova po utakmici.

1

 Villarreal CF III

9

89%

15

6

9

24

2.33

2

 Atletico Levante UD II

9

56%

15

4

11

18

2.11

3

 UD Vall de Uxo

8

38%

9

5

4

13

1.75

4

 Torrent CF

8

50%

12

8

4

13

2.50

5

 Hercules CF II

8

38%

10

7

3

13

2.13

6

 Atletico Saguntino

8

50%

14

11

3

13

3.13

7

 CD Acero

9

22%

9

7

2

12

1.78

8

 CD Roda

8

38%

10

8

2

12

2.25

9

 Crevillente Deportivo

9

22%

10

10

0

11

2.22

10

 CD Bunol

8

38%

7

9

-2

11

2.00

11

 Eldense II

9

22%

8

8

0

10

1.78

12

 Ontinyent 1931 CF

8

25%

10

11

-1

8

2.63

13

 Atzeneta UE

8

13%

8

10

-2

8

2.25

14

 Athletic Club Torrellano CF

8

25%

8

12

-4

8

2.50

15

 FC Jove Espanol San Vicente

8

13%

9

15

-6

7

3.00

16

 CD Soneja

8

25%

8

15

-7

7

2.88

17

 Sporting Torrevieja

9

22%

7

16

-9

7

2.56

18

 CD Utiel

8

0%

5

12

-7

4

2.13

   Tim OU Pobjeda % GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Pr.
Prosječni broj golova po utakmici (AVG).
Prosječan broj ukupnih golova po utakmici.

1

 Villarreal CF III

9

89%

15

6

9

24

2.33

2

 Atletico Levante UD II

9

56%

15

4

11

18

2.11

3

 UD Vall de Uxo

8

38%

9

5

4

13

1.75

4

 Torrent CF

8

50%

12

8

4

13

2.50

5

 Hercules CF II

8

38%

10

7

3

13

2.13

6

 Atletico Saguntino

8

50%

14

11

3

13

3.13

7

 CD Acero

9

22%

9

7

2

12

1.78

8

 CD Roda

8

38%

10

8

2

12

2.25

9

 Crevillente Deportivo

9

22%

10

10

0

11

2.22

10

 CD Bunol

8

38%

7

9

-2

11

2.00

11

 Eldense II

9

22%

8

8

0

10

1.78

12

 Ontinyent 1931 CF

8

25%

10

11

-1

8

2.63

13

 Atzeneta UE

8

13%

8

10

-2

8

2.25

14

 Athletic Club Torrellano CF

8

25%

8

12

-4

8

2.50

15

 FC Jove Espanol San Vicente

8

13%

9

15

-6

7

3.00

16

 CD Soneja

8

25%

8

15

-7

7

2.88

17

 Sporting Torrevieja

9

22%

7

16

-9

7

2.56

18

 CD Utiel

8

0%

5

12

-7

4

2.13

* Tercera Group 6 Tablica obrasca također je dostupna

×
Dodajte predviđanja
/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.