Loading

Međusobna Statistika CD Utiel protiv Eldense II

* Podaci o Prethodnim Utakmicama između ova 2 tima nisu dostupni

Sve Prognoze- CD Utiel protiv Eldense II

24%Više od 2.5
Prosek Lige : 41%
60%Više od 1.5
Prosek Lige : 76%
47%BTTS
Prosek Lige : 55%
1.96Golovi / Utakmici
Prosek Lige : 2.32
Više od 1.5, FH/2H & više
Više od 8.5, 9.5 & više

*Prosečna statistika između CD Utiel i Eldense II tokom tekuće sezone

Šta znače ovi statistički pojmovi? Pročitajte Rečnik
Forma - Ukupno
 
Forma - Ukupno
CD Utiel Logo
0.50
  • D
    CD Utiel

    CD Utiel

    Treća Divizija Grupa 6

    Sep 27 4:30pm

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    CD Roda

    CD Roda

  • L
    Atlético Saguntino

    Atletico Saguntino

    Treća Divizija Grupa 6

    Oct 4 5:00pm

    3 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    CD Utiel

    CD Utiel

  • L
    CD Utiel

    CD Utiel

    Treća Divizija Grupa 6

    Oct 9 5:00pm

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Atlético Levante UD II

    Atletico Levante UD II

  • L
    CD Utiel

    CD Utiel

    Treća Divizija Grupa 6

    Oct 25 4:30pm

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Villarreal CF III

    Villarreal CF III

  • D
    Crevillente Deportivo

    Crevillente Deportivo

    Treća Divizija Grupa 6

    Nov 1 3:00pm

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Utiel

    CD Utiel

  • Sve

  • Domaći

  • Gostujući

Crevillente Deportivo
CD Utiel
CD Utiel
Villarreal CF III
CD Utiel
Atletico Levante UD II
Atletico Saguntino
CD Utiel
CD Utiel
CD Roda
  • Prošli

  • Naredni

Eldense II logoEldense II je +122% bolji u smisluf BPU

1.11
  • L
    Hércules CF II

    Hercules CF II

    Treća Divizija Grupa 6

    Oct 3 4:00pm

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Eldense II

    Eldense II

  • D
    Eldense II

    Eldense II

    Treća Divizija Grupa 6

    Oct 11 4:00pm

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UD Vall de Uxó

    UD Vall de Uxo

  • D
    CD Acero

    CD Acero

    Treća Divizija Grupa 6

    Oct 17 5:00pm

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Eldense II

    Eldense II

  • L
    Eldense II

    Eldense II

    Treća Divizija Grupa 6

    Oct 24 3:00pm

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    CD Soneja

    CD Soneja

  • L
    CD Roda

    CD Roda

    Treća Divizija Grupa 6

    Oct 31 5:00pm

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Eldense II

    Eldense II

Eldense II Logo
  • Sve

  • Domaći

  • Gostujući

CD Roda
Eldense II
Eldense II
CD Soneja
CD Acero
Eldense II
Eldense II
UD Vall de Uxo
Hercules CF II
Eldense II
  • Prošli

  • Naredni

Postignuto Golova Ko će postići više golova?

Eldense II je +41% bolji u smisluf Postignuto Golova

Utiel
0.63 Golovi / Utakmici

CD Utiel (Domaći)

Eldense II
0.89 Golovi / Utakmici

Eldense II (Gostujući)

Postignuto Po UtakmiciUtielEldense II
Više od 0.550%56%
Više od 1.513%22%
Više od 2.50%11%
Više od 3.50%0%
Bez Postignutog Gola50%44%
Postignut Gol u 1H/2HUtielEldense II
Postignut Gol u 1H37%33%
Postignut Gol u 2H25%44%
Postigao Gol u Oba Poluvremena13%22%
Prosek Postignutog Gola u 1H0.380.44
Prosek Postignutog Gola u 2H0.250.44

* Statistika uključuje utakmice kod kuće i u gostima koje su igrali CD Utiel i Eldense II.

Primljeno Golova Ko će primiti golove?

Eldense II je +41% bolji u smisluf Primljeno Golova

Utiel
1.5 Primljenih golova / utakmici

CD Utiel (Domaći)

Eldense II
0.89 Primljenih golova / utakmici

Eldense II (Gostujući)

Primljenih Golova / utakmiciUtielEldense II
Više od 0.588%67%
Više od 1.538%11%
Više od 2.525%11%
Više od 3.50%0%
Sačuvane Mreže13%33%
Primljen Gol u 1./2. PoluvremenuUtielEldense II
1H Sačuvane Mreže38%89%
2H Sačuvane Mreže38%33%
1H Prosečno Primljenih Golova0.750.11
2H Prosečno Primljenih Golova0.750.78

* Podaci o primljenim golovima uključuju utakmice kod kuće i u gostima koje su igrali CD Utiel i Eldense II.

Prognoze za Više od 2.5 & BTTS Koliko je bilo golova na ovoj utakmici?

Više od 0.5 ~ 4.5 i BTTS podaci za CD Utiel i Eldense II.

Golovi na UtakmiciUtielEldense IIProsečno
Više od 0.588%78%83%
Više od 1.575%44%60%
Više od 2.525%22%24%
Više od 3.513%22%18%
Više od 4.513%11%12%
BTTS50%44%47%
BTTS & Pobeda0%11%6%
BTTS & Nerešen Rezultat38%22%30%
BTTS & Više od 2.513%22%18%
BTTS Ne & Više od 2.513%0%7%
Golovi u 1. PoluvremenuUtielEldense IIProsečno
BTTS 1H
1H Više od 0.5
1H Više od 1.5
1H Više od 2.5
Golovi u 2. PoluvremenuUtielEldense IIProsečno
BTTS 2H
BTTS Oba Poluvremena
2H Više od 0.5
2H Više od 1.5
2H Više od 2.5
Golovi (Manje od)UtielEldense IIProsečno
Manje od 0.512%22%17%
Manje od 1.525%56%41%
Manje od 2.575%78%77%
Manje od 3.587%78%83%
Manje od 4.587%89%88%
1H/2HUtielEldense IIProsečno
1H Manje od 0.537%67%52%
1H Manje od 1.562%78%70%
1H Manje od 2.587%100%94%
2H Manje od 0.537%22%30%
2H Manje od 1.562%67%65%
2H Manje od 2.5100%89%95%

Najnovije Korisničke Prognoze

Još nema korisničkih prognoza. Možete postaviti jednu nakon što se objave kvote.

Statistika Kornera Koliko će biti kornera?

UNLOCKKorneri / utakmici

* Prosečno Kornera po utakmici između CD Utiel i Eldense II

/ utakmici
Izboreni Korneri
/ utakmici
Izboreni Korneri
Korneri na UtakmiciUtielEldense IIProsečno
Više od 6
Više od 7
Više od 8
Više od 9
Više od 10
Više od 11
Više od 12
Više od 13
1. PoluvremeUtielEldense IIProsečno
1H Prosek
Više od 4 1H
Više od 5 1H
Više od 6 1H
2. PoluvremeUtielEldense IIProsečno
2H Prosek
Više od 4 2H
Više od 5 2H
Više od 6 2H

Ukupno Kornera na Utakmici za CD Utiel i Eldense II. Prosek lige je prosek Treća Divizija Grupa 6 za 75 utakmica u sezoni 2026/2027.

Treća Divizija Grupa 6 Statistika Kornera

Timski Korneri Izborenih / Protivničkih Kartona

Individualni podaci timskih kornera za CD Utiel i Eldense II

Timski KorneriUtielEldense IIProsečno
Izboreni Korneri / Utakmici
Korneri Protiv / Utakmici
Više od 2.5 - Izboreni Korneri
Više od 3.5 - Izboreni Korneri
Više od 4.5 - Izboreni Korneri
Više od 2.5 - Korneri Protiv
Više od 3.5 - Korneri Protiv
Više od 4.5 - Korneri Protiv

Hoće li CD Utiel Postići gol?

CD Utiel
Postigao gol u
50%
od utakmica (Ukupno)

Neizvesno

Postoji Neizvesnost da li će CD Utiel postići gol na osnovu naših podataka.
Eldense II
Sačuvane Mreže u
33%
od utakmica (Ukupno)

Hoće li Eldense II Postići gol?

CD Utiel
Sačuvane Mreže u
13%
od utakmica (Ukupno)

Srednja Šansa

Postoji Srednja Šansa da će Eldense II postići gol na osnovu naših podataka.
Eldense II
Postigao gol u
56%
od utakmica (Ukupno)
Nadogradite na Premium! Dodatnih 500 Profitabilnih Liga.

Premium će vam doneti više pobeda. 500 Dodatnih liga za koje je poznato da su profitabilne i da ih kladioničari manje prate. Pored toga, dobijate statistiku kornera i statistiku kartona zajedno sa CSV preuzimanjima. Pretplatite se danas!

UNLOCKUkupno Kartona / utakmici

* Zbir kartona po utakmici između CD Utiel i Eldense II

Kartoni
/ utakmici
CD Utiel
Kartoni
/ utakmici
Eldense II
Kartoni na UtakmiciUtielEldense IIProsečno
Više od 2.5
Više od 3.5
Više od 4.5
Više od 5.5
Više od 6.5
Dobijeno KartonaUtielEldense IIProsečno
Prosečno Dobijenih Kartona
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5
Kartoni ProtivnikaUtielEldense IIProsečno
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5

Ukupno Kartona na Utakmici za CD Utiel i Eldense II. Prosek lige je prosek Treća Divizija Grupa 6. Bilo je 0 kartona u 75 utakmica u sezoni 2026/2027.

Treća Divizija Grupa 6 Statistika Žutih / Crvenih Kartona

Prvo / Drugo Poluvreme Pobeda-Nerešeno-Pobeda

Forma na Poluvremenu
 
Forma na Poluvremenu
CD Utiel Logo
0.63
Poluvreme

Eldense II logoEldense II je +129% bolji u smisluf Forma na Poluvremenu

1.44
Poluvreme
Eldense II Logo
1H/2H FormaUtielEldense II
1H Pobede0%22%
2H Pobede0%11%
1H Nerešeni Rezultati63%78%
2H Nerešeni Rezultati63%44%
1H Porazi38%0%
2H Porazi38%44%

Statistika kartona u prvom i drugom poluvremenu za CD Utiel and Eldense II za vaše prognoze.

Kartoni (1. / 2. Poluvreme)UtielEldense IIProsečno
1H Prosečno Dobijenih Kartona
2H Prosečno Dobijenih Kartona
Prosečno Kartona na Utakmici (1H)
Prosečno Kartona na Utakmici (2H)
1H Je Imalo Više Kartona %
2H Je Imalo Više Kartona %
1H/2H Više odUtielEldense IIProsečno
1H Više od 0.5 Dobijenih Kartona
2H Više od 0.5 Dobijenih Kartona
1H Više od 0.5 Dobijenih Kartona
2H Više od 0.5 Dobijenih Kartona
1H je 2~3 Ukupnih Kartona
2H je 2~3 Ukupnih Kartona
1H Ukupno Više od 3
2H Ukupno Više od 3

Ko Će Prvi Postići Gol?

CD UtielCD Utiel
 
CD Utiel

50%

Prvi postigao gol u 4 / 8 utakmica

Eldense IIEldense II
 
Eldense II

56%

Prvi postigao gol u 5 / 9 utakmica

Golovi Po Minutima
Golovi do 10 minuta i 15 minuta za CD Utiel and Eldense II.

Do 10 Min'UtielEldense II
0 - 10 Min'6%6%
11 - 20 Min'12%6%
21 - 30 Min'6%6%
31 - 40 Min'24%13%
41 - 50 Min'12%0%
51 - 60 Min'6%13%
61 - 70 Min'12%25%
71 - 80 Min'12%6%
81 - 90 Min'12%25%
Do 15 Min'UtielEldense II
0 - 15 Min'6%13%
16 - 30 Min'18%6%
31 - 45 Min'28%13%
46 - 60 Min'12%13%
61 - 75 Min'18%25%
76 - 90 Min'18%31%
Postignuti Golovi Do 10 min'UtielEldense II
0 - 10 Min'20%13%
11 - 20 Min'0%13%
21 - 30 Min'20%0%
31 - 40 Min'20%25%
41 - 50 Min'0%0%
51 - 60 Min'0%0%
61 - 70 Min'20%25%
71 - 80 Min'20%0%
81 - 90 Min'0%25%
Postignuto Golova Do 15 min'UtielEldense II
0 - 15 Min'20%25%
16 - 30 Min'20%0%
31 - 45 Min'20%25%
46 - 60 Min'0%0%
61 - 75 Min'40%25%
76 - 90 Min'0%25%
Primljeni Golovi Do 10 min'UtielEldense II
0 - 10 Min'0%0%
11 - 20 Min'17%0%
21 - 30 Min'0%13%
31 - 40 Min'25%0%
41 - 50 Min'17%0%
51 - 60 Min'8%25%
61 - 70 Min'8%25%
71 - 80 Min'8%13%
81 - 90 Min'17%25%
Primljeno Golova Do 15 min'UtielEldense II
0 - 15 Min'0%0%
16 - 30 Min'17%13%
31 - 45 Min'33%0%
46 - 60 Min'17%25%
61 - 75 Min'8%25%
76 - 90 Min'25%38%

45' i 90' uključuju golove u zaustavnom vremenu.

Šutevi, Ofsajdi, Prekršaji & više

Timski ŠuteviUtielEldense IIProsečno
Šuteva Po Utakmici6.207.507.00
Stopa Konverzije Šuteva6%9%8%
Šutevi U Okvir Gola / Utakmici2.803.003.00
Šutevi Van Okvira Gola / Utakmici3.404.504.00
Šutevi Po Postignutom Golu15.5011.2513
Više od 10.5 Timskih Šuteva20%17%19%
Više od 11.5 Timskih Šuteva20%0%10%
Više od 12.5 Timskih Šuteva0%0%0%
Više od 13.5 Timskih Šuteva0%0%0%
Više od 14.5 Timskih Šuteva0%0%0%
Više od 15.5 Timskih Šuteva0%0%0%
3.5+ Timskih Šuteva U Okvir Gola40%50%45%
4.5+ Timskih Šuteva U Okvir Gola20%33%27%
5.5+ Timskih Šuteva U Okvir Gola0%0%0%
6.5+ Timskih Šuteva U Okvir Gola0%0%0%
Šutevi na UtakmiciUtielEldense IIProsečno
Više od 23.5 Šuteva na Utakmici20%0%10%
Više od 24.5 Šuteva na Utakmici20%0%10%
Više od 25.5 Šuteva na Utakmici20%0%10%
Više od 26.5 Šuteva na Utakmici20%0%10%
Više od 7.5 Šuteva U Okvir Gola na Utakmici60%33%47%
Više od 8.5 Šuteva U Okvir Gola na Utakmici40%33%37%
Više od 9.5 Šuteva U Okvir Gola na Utakmici20%0%10%
Statistika OfsajdaUtielEldense IIProsečno
Ofsajdi / utakmici5.255.505.00
Više od 2.5 Ofsajda100%75%88%
Više od 3.5 Ofsajda75%50%63%
Ostala StatistikaUtielEldense IIProsečno
Napravljeno Prekršaja / utakmici10.6711.5011.00
Prekršaja Protiv / utakmici1111.511.00
Prosečan Posed49%50%50%
% Utakmica sa Nerešenim Rezultatom na Kraju Utakmice50%44%47%

Neki podaci se zaokružuju naviše ili naniže na najbliži procenat i stoga mogu biti jednaki 101% kada se saberu.

Slobodni Udarci, Gol-Autovi & Ubacivanja

Slobodni UdarciUtielEldense IIProsečno
Prosečno Slobodnih Udaraca na Utakmici23.672524
20.5+ Ukupnih Slobodnih Udaraca67%100%84%
21.5+ Ukupnih Slobodnih Udaraca67%100%84%
22.5+ Ukupnih Slobodnih Udaraca67%100%84%
23.5+ Ukupnih Slobodnih Udaraca67%50%59%
24.5+ Ukupnih Slobodnih Udaraca67%50%59%
25.5+ Ukupnih Slobodnih Udaraca33%50%42%
UbacivanjaUtielEldense IIProsečno
Prosečno Ubacivanja na Utakmici523946
37.5+ Ukupnih Ubacivanja100%100%100%
38.5+ Ukupnih Ubacivanja100%100%100%
39.5+ Ukupnih Ubacivanja100%0%50%
40.5+ Ukupnih Ubacivanja67%0%34%
41.5+ Ukupnih Ubacivanja67%0%34%
42.5+ Ukupnih Ubacivanja67%0%34%
43.5+ Ukupnih Ubacivanja67%0%34%
44.5+ Ukupnih Ubacivanja67%0%34%

Tabela Lige

   Tim MP % Pobeda GF
Golova Za (GF).
Broj golova koji je ovaj
tim postigao.
GA
Golova Protiv (GA).
Broj golova koji je ovaj
tim primio.
GD
Gol Razlika (GD).
Postignuto Golova - Primljeno Golova
B.Pros.
Prosečno Golova Po Utakmici (Prosečno).
Prosečan broj ukupnih golova po utakmici.
Izračunato tokom ove sezone.

1

 Villarreal CF III

9

89%

15

6

9

24

2.33

2

 Atletico Levante UD II

9

56%

15

4

11

18

2.11

3

 UD Vall de Uxo

8

38%

9

5

4

13

1.75

4

 Torrent CF

8

50%

12

8

4

13

2.50

5

 Hercules CF II

8

38%

10

7

3

13

2.13

6

 Atletico Saguntino

8

50%

14

11

3

13

3.13

7

 CD Acero

9

22%

9

7

2

12

1.78

8

 CD Roda

8

38%

10

8

2

12

2.25

9

 Crevillente Deportivo

9

22%

10

10

0

11

2.22

10

 CD Bunol

8

38%

7

9

-2

11

2.00

11

 Eldense II

9

22%

8

8

0

10

1.78

12

 Ontinyent 1931 CF

8

25%

10

11

-1

8

2.63

13

 Atzeneta UE

8

13%

8

10

-2

8

2.25

14

 Athletic Club Torrellano CF

8

25%

8

12

-4

8

2.50

15

 FC Jove Espanol San Vicente

8

13%

9

15

-6

7

3.00

16

 CD Soneja

8

25%

8

15

-7

7

2.88

17

 Sporting Torrevieja

9

22%

7

16

-9

7

2.56

18

 CD Utiel

8

0%

5

12

-7

4

2.13

   Tim MP % Pobeda GF
Golova Za (GF).
Broj golova koji je ovaj
tim postigao.
GA
Golova Protiv (GA).
Broj golova koji je ovaj
tim primio.
GD
Gol Razlika (GD).
Postignuto Golova - Primljeno Golova
B.Pros.
Prosečno Golova Po Utakmici (Prosečno).
Prosečan broj ukupnih golova po utakmici.
Izračunato tokom ove sezone.

1

 Villarreal CF III

9

89%

15

6

9

24

2.33

2

 Atletico Levante UD II

9

56%

15

4

11

18

2.11

3

 UD Vall de Uxo

8

38%

9

5

4

13

1.75

4

 Torrent CF

8

50%

12

8

4

13

2.50

5

 Hercules CF II

8

38%

10

7

3

13

2.13

6

 Atletico Saguntino

8

50%

14

11

3

13

3.13

7

 CD Acero

9

22%

9

7

2

12

1.78

8

 CD Roda

8

38%

10

8

2

12

2.25

9

 Crevillente Deportivo

9

22%

10

10

0

11

2.22

10

 CD Bunol

8

38%

7

9

-2

11

2.00

11

 Eldense II

9

22%

8

8

0

10

1.78

12

 Ontinyent 1931 CF

8

25%

10

11

-1

8

2.63

13

 Atzeneta UE

8

13%

8

10

-2

8

2.25

14

 Athletic Club Torrellano CF

8

25%

8

12

-4

8

2.50

15

 FC Jove Espanol San Vicente

8

13%

9

15

-6

7

3.00

16

 CD Soneja

8

25%

8

15

-7

7

2.88

17

 Sporting Torrevieja

9

22%

7

16

-9

7

2.56

18

 CD Utiel

8

0%

5

12

-7

4

2.13

* Tercera Group 6 Table Forme je takođe dostupna

×
Dodajte Prognoze
/rs/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje za###min'
- Počinje za###Sati'
U-Igri'
- Počelo
●Uskoro
●Počelo
no

Učitavanje Statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUM. PROFIT ODMAH.