Patrick Hobsch Stats

Pozicija : Napad - centarfor
Nacionalnost : Germany
Noga : Desna noga
Broj dresa : #34
Godine (rođendan) : 32 (10 October 1994)
Visina : 183cm
Težina : 81kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Više

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2014/2015

2026/2027 i statistika karijere- Patrick Hobsch

6.54
Prosječna ocjena u 3. LigaRang golova : 58 / 298 Igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

9

1

1

1

0

0

316'

Ukupno 2026/2027

9

1

1

1
0

0

316'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

129

33

7

15

0

3

7352'

105

33

0

18

3

1

6997'

3

2

1

1

0

0

237'

Ukupno 2026/2027

283

103

8

42
3

4

18515'

Iznad je statistika karijere za Patrick Hobsch. Patrick Hobsch odigrao je ukupno 283 utakmica, postigao 103 golova i skupio 7 asistencija. Patrick Hobsch je odigrao najveći broj utakmica na 3. Liga s 283 nastupima u Njemačka. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u 3. Liga

0.28Golovi na 90
1 Ukupno golova
82 Postotak
0.28Asistencije na 90
1 Ukupno asistencija
88 Postotak
0.57G+A prema 90
2 Ukupno doprinosa za gol
87 Postotak
0.29xG na 90'
1.03 Očekivani golovi
80 Postotak
0.20xA Po 90
0.72 Očekivane asistencije
76 Postotak
0.28Kartoni na 90
1 Ukupno kartona
65 Postotak

Patrick Hobsch Statistika - Detaljno

3. Liga Statistika za Patrick Hobsch

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice9N/A
46
min.31635 minuta po utakmici
5
Utakmice su počele3N/A
9
Podudara se s pretplatom6N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi10.28
82
Doprinos Golu20.57
87
Golovi kod kuće10.64
94
Golovi u gostima00
65
Očekivani golovi (xG)1.030.29
80
Bez penala xG (npxG)1.030.29
80
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu316 Minute po goluN/AN/A

Patrick Hobsch postigao je 1 golova u 9 broju utakmica do sada u 3. Liga 2026/2027 sezone. 1 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Patrick Hobsch u 90 minuta je 0.28. Štoviše, Patrick Hobsch ukupni G/A (golovi + asistencije) je 2 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.57 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.29. To stavlja Patrick Hobsch npxG izlaz na 1.03 što ih stavlja u 80 postotak 3. Liga igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci41.12
56
Šutevi u okvir
3/ 4
0.84
84
Šutevi izvan okvira
1/ 4
0.28
21
Pogodio okvir gola0 puta0.00
86
Stopa pretvorbe udarca25.00%N/A
91
Preciznost udarca75.00%N/A
97
Udarci po postignutom golu4.00N/AN/A

Patrick Hobsch uzeo je 4 šuteva u 9 utakmicama do sada u 3. Liga 2026/2027 sezoni. Od 4 hitaca, 3 hitci su bili u metu, a ostali 1 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Patrick Hobsch 75.00%. Postižu gol za svaki 4.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.12 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije10.28
88
Očekivane asistencije (xA)0.720.20
76
Ukupno dodavanja4813.46
2
Uspješna dodavanja
33/ 48
9.25
3
Stopa dodavanja68.75%N/A
16
Ključna dodavanja10.28
32
Ubačaji00.00
14
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
25
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
25
Minuta po asistenciji316 Minuta po asistencijiN/AN/A

Patrick Hobsch je asistirao 1 asistencija u 9 utakmicama do sada u 3. Liga 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Patrick Hobsch dodaje loptu otprilike 13.46 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 68.75. također postigne 0.28 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Patrick Hobsch xA (očekivane asistencije) je 0.20 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 76 posto igrača u 3. Liga

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
15
Uspješni driblinzi00.00
18
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
18
Izgubljene lopte20.56
49
Ofsajdi10.28
75

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni1N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona10.28
65
Minuta po Kartonu316 min' / kartonN/A
60
Kartoni preko 0,5111%
44
Počinjeni prekršaji102.80
98
Fauliran protiv20.56
25

Patrick Hobsch je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 9 utakmicama 3. Liga 2026/2027 sezone. Počine 2.80 prekršaja u 90 minuta.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi41.14
81
Minuta po primljenom golu79 Min'N/A
81
Bez gola222%
66
Uklizavanja00.00
37
Presječene lopte10.28
11
Dvoboji na zemlji4211.78
50
Osvojeni dvoboji na zemlji143.93
13
Osvojeni zračni dvoboji71.96
70
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada51.40
36
Blokirani šutevi10.28
58
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala66.67%
Izvedeni penali06
Zabijeni jedanaesterci04
Promašeni penali02

Patrick Hobsch je dosad u svojoj karijeri izvodio 6 jedanaesteraca. Od njih, Patrick Hobsch postigao je 4 penala dok je promašio 2. Ukupna stopa konverzije kazne za Patrick Hobsch je 66.67%.

Statistička analiza Patrick Hobsch

Patrick Hobsch je Napad koji se pojavio u 9 utakmicama ove sezone u 3. Liga, igrajući ukupno 316 minuta. Patrick Hobsch zabija u prosjeku 0.28 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 58 od 298 igrača u 3. Liga koji su odigrali najmanje 3 utakmice .

Postigao je ukupno 1 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 7 u 3. Liga popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 316 minuta

Asistira svakih 316 minuta

Kartoniran svakih 316 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 4 / 6 jednaesteraca
Promašeno 2 / 6 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: 67%
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

58 / 298 Igrača

Rang asistencija

38 / 298 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025/2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

34

6

3

2

0

0

1356'

Ukupno 2025/2026

34

6

3

2
0

0

1356'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.4 Golovi

0.2  Asistencije

0.13  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

36

11

3

6

0

0

2241'

Ukupno 2024/2025

36

11

3

6
0

0

2241'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.44 Golovi

0.12  Asistencije

0.24  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

38

13

0

4

0

3

3007'

2

2

1

1

0

0

167'

Ukupno 2023/2024

40

15

1

5
0

3

3174'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.39 Golovi

0  Asistencije

0.12  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2022/2023

35

26

1

5
0

0

3009'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.79 Golovi

0  Asistencije

0.15  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2021/2022

12

9

0

3
0

0

966'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.84 Golovi

0  Asistencije

0.28  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

12

2

0

2

0

0

432'

Ukupno 2020/2021

12

2

0

2
0

0

432'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.42 Golovi

0  Asistencije

0.42  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

23

13

0

2

0

0

1831'

1

0

0

0

0

0

70'

Ukupno 2019/2020

24

13

0

2
0

0

1901'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.64 Golovi

0  Asistencije

0.1  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

6

0

0

0

0

0

324'

Ukupno 2018/2019

6

0

0

0
0

0

324'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

34

11

0

4

1

1

2282'

Ukupno 2017/2018

34

11

0

4
1

1

2282'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.43 Golovi

0  Asistencije

0.16  Rezervacije

2016/2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

27

7

0

11

2

0

2103'

Ukupno 2016/2017

27

7

0

11
2

0

2103'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.3 Golovi

0  Asistencije

0.51  Rezervacije

2014/2015 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

15

2

0

1

0

0

457'

Ukupno 2014/2015

15

2

0

1
0

0

457'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.39 Golovi

0  Asistencije

0.2  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.