Florian Müller Portrait

Florian Müller Stats

Reprezentacija : Germany Under 23
Pozicija : Golman - Golman
Nacionalnost : Njemačka
Noga : Lijeva noga
Broj dresa : #21
Godine (rođendan) : 28 (13 November 1997)
Visina : 190cm
Težina : 88kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Više

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2025/2026 i statistika karijere- Florian Müller

7.47
Prosječna ocjena u DFB PokalRang primljenih golova : 13 / 27 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

4

0

2

1

1

0

360'

Ukupno 2026

4

0

2

1

1
0

360'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

131

0

213

20

0

0

11686'

33

0

45

12

0

0

2970'

20

0

31

4

0

0

1800'

11

0

11

2

1

0

946'

9

0

9

3

0

0

810'

3

0

6

0

0

0

270'

Ukupno 2024/2025

209

0

316

42

1
0

18662'

Iznad je statistika karijere za Florian Müller. Florian Müller odigrao je ukupno 209 utakmica, postigao 0 golova i skupio 0 asistencija. Florian Müller je odigrao najveći broj utakmica na Bundesliga s 209 nastupima u Njemačka. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u DFB Pokal

83%Postotak obrana
19 Obrane / 23 Udarci
84 Postotak
0.50Primljeni / 90'
2 golovi u 4 ut.
71st Postotak
25%Bez gola
1 čistih u 4 ut.
21st Postotak

Florian Müller Statistika - Detaljno

DFB Pokal Statistika za Florian Müller

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice4N/A
80
min.36090 minuta po utakmici
85
Utakmice su počele4N/A
91
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Golmanska statistika

ObraneUkupnoZa 90 ili %Postotak
Suočeni udarci234.93
98
Obrane194.07
84
Postotak obrana19 Obrane / 23 Udarci82.61%
84
Udaranje51.07
91

Kao vratar, Florian Müller je primio 2 golova i zadržao 1 čiste mreže u 4 utakmicama u DFB Pokal 2025/2026 sezoni. To znači da kada je Florian Müller na golu, njegova momčad je primila gol svakih 180 minuta. Statistika Florian Müller's po 90 minuta primljenih golova je 0.5.

Što se tiče golmana, obranili su 19 od 23 udaraca - što znači da je Florian Müller postotak obrana 82.61%.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi20.5
71
Minuta po primljenom golu180 Min'N/A
76
Bez gola125%
21
Uklizavanja00.00
13
Presječene lopte00.00
30
Dvoboji na zemlji20.43
8
Osvojeni dvoboji na zemlji10.21
6
Osvojeni zračni dvoboji10.21
18
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada71.50
51
Blokirani šutevi00.00
48
Dodjeljeni penali00.00
99

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni1N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona10.25
59
Minuta po Kartonu360 min' / kartonN/A
96
Kartoni preko 0,5125%
70
Počinjeni prekršaji00.00
17
Fauliran protiv00.00
17

Florian Müller je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 4 utakmicama DFB Pokal 2025/2026 sezone. Počine 0.00 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
68
Doprinos Golu00
47
Golovi kod kuće00
85
Golovi u gostima00
76
Očekivani golovi (xG)0.000.00
22
Bez penala xG (npxG)0.000.00
22
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Florian Müller do sada nije postigao nijedan gol u sezoni DFB Pokal 2025/2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
23
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
40
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
32
Pogodio okvir gola0 puta0.00
90
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
73
Preciznost udarca0.00%N/A
41
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Florian Müller još nije pucao u sezoni DFB Pokal 2025/2026.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
66
Očekivane asistencije (xA)0.250.05
13
Ukupno dodavanja16435.14
38
Uspješna dodavanja
93/ 164
19.93
20
Stopa dodavanja56.71%N/A
5
Ključna dodavanja10.21
25
Ubačaji00.00
31
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
66
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
66
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Florian Müller nije postigao nijedan gol tijekom ove DFB Pokal sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
24
Uspješni driblinzi00.00
40
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
40
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
72

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Florian Müller još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Florian Müller

Florian Müller je Golman koji se pojavio u 4 utakmicama ove sezone u DFB Pokal, igrajući ukupno 360 minuta. Florian Müller prima u prosjeku 0.5 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 25%. To znači da je Florian Müller zadržao čistu mrežu u 1 utakmicama od 4 u kojima je igrao.

Florian Müller je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 13 u SC Freiburg popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

52 / 58 Igrača

Rang primljenih golova

13 / 27 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

9

0

15

1

0

0

752'

3

0

3

1

0

0

226'

Ukupno 2024/2025

12

0

18

2

0
0

978'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.8
 Primio

0  Rezervacije

2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

3

0

0

0

90'

Ukupno 2024

1

0

3

0

0
0

90'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

3
 Primio

0  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

19

0

30

1

0

0

1710'

1

0

1

0

0

0

90'

Ukupno 2022/2023

22

0

32

2

0
0

1980'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.58
 Primio

0  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

30

0

48

4

0

0

2700'

Ukupno 2021/2022

30

0

48

4

0
0

2700'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.6
 Primio

0  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

31

0

45

6

0

0

2790'

Ukupno 2020/2021

31

0

45

6

0
0

2790'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.45
 Primio

0  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

13

0

25

2

0

0

1124'

1

0

1

0

0

0

90'

3

0

6

0

0

0

270'

Ukupno 2019/2020

18

0

33

2

0
0

1574'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2
 Primio

0  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

24

0

43

5

0

0

2160'

1

0

1

0

0

0

90'

Ukupno 2018/2019

25

0

44

5

0
0

2250'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.79
 Primio

0  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

5

0

7

1

0

0

450'

8

0

8

3

0

0

720'

Ukupno 2017/2018

13

0

15

4

0
0

1170'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.4
 Primio

0  Rezervacije

2016/2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

18

0

24

4

0

0

1620'

Ukupno 2016/2017

18

0

24

4

0
0

1620'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.33
 Primio

0  Rezervacije

2015/2016 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

2

0

7

0

0

0

180'

20

0

28

6

0

0

1800'

Ukupno 2015/2016

22

0

35

6

0
0

1980'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

3.5
 Primio

0  Rezervacije

2014/2015 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

13

0

17

6

0

0

1170'

Ukupno 2014/2015

13

0

17

6

0
0

1170'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.31
 Primio

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.