Flavius Daniliuc Portrait

Flavius Daniliuc Stats

Reprezentacija : Austria National Team
Pozicija : Obrana - Zadnji vezni
Nacionalnost : Austrija
Birthplace : Wien - Austria
Broj dresa : #24
Godine (rođendan) : 25 (27 April 2001)
Visina : 188cm
Težina : 90kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Više

2017/2018

2025/2026 i statistika karijere- Flavius Daniliuc

6.78
Prosječna ocjena u Super ligaRang primljenih golova : 36 / 104 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

26

3

33

7

0

0

2238'

1

0

1

0

0

0

90'

Ukupno 2025/2026

34

4

44

8

0
0

2958'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

59

0

76

7

11

0

3943'

49

1

34

14

4

0

2850'

40

2

39

12

4

0

3251'

26

3

33

7

0

0

2238'

11

0

10

3

1

0

834'

11

0

5

6

1

0

874'

4

0

2

2

2

0

248'

4

0

8

0

0

0

303'

3

1

5

0

1

0

266'

2

0

8

0

0

0

180'

1

0

1

0

0

0

90'

Ukupno 2024/2025

222

8

241

54

26
0

16111'

Iznad je statistika karijere za Flavius Daniliuc. Flavius Daniliuc odigrao je ukupno 222 utakmica, postigao 8 golova i skupio 2 asistencija. Flavius Daniliuc je odigrao najveći broj utakmica na Serie A s 222 nastupima u Italija. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Super liga

1.33Primljeni / 90'
33 golovi u 26 ut.
65th Postotak
27%Bez gola
7 čistih u 26 ut.
83rd Postotak
0.00Kartoni na 90
0 Ukupno kartona
7th Postotak

Flavius Daniliuc Statistika - Detaljno

Super liga Statistika za Flavius Daniliuc

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice26N/A
53
min.223886 minuta po utakmici
75
Godišnja plaća€754,000N/A
90
Utakmice su počele25N/A
74
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute2N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi331.33
65
Minuta po primljenom golu68 Min'N/A
66
Bez gola727%
83
Uklizavanja311.25
30
Presječene lopte351.41
78
Dvoboji na zemlji1927.72
20
Osvojeni dvoboji na zemlji1234.95
53
Osvojeni zračni dvoboji803.22
91
Prolaznost driblinga60.24
84
Prekid napada993.98
80
Blokirani šutevi261.05
94
Dodjeljeni penali10.04
25

Kao branič, Flavius Daniliuc je primio 33 golova i zadržao 7 golove u 26 utakmicama Super liga 2025/2026 sezone. To znači da kada je Flavius Daniliuc na terenu, njihov tim prima gol svake 68 minuti. Štoviše, napravili su 1.25 tackles i 1.41 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Flavius Daniliuc također skuplja oko 3.98 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
7
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
7
Kartoni preko 0,500%
9
Počinjeni prekršaji160.64
14
Fauliran protiv120.48
16

Flavius Daniliuc nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Super liga sezone.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi30.12
58
Doprinos Golu30.12
36
Golovi kod kuće30.21
69
Golovi u gostima00
50
Očekivani golovi (xG)2.220.09
42
Bez penala xG (npxG)2.220.09
43
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu746 Minute po goluN/AN/A

Flavius Daniliuc postigao je 3 golova u 26 broju utakmica do sada u Super liga 2025/2026 sezone. 3 od 3 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Flavius Daniliuc u 90 minuta je 0.12. Štoviše, Flavius Daniliuc ukupni G/A (golovi + asistencije) je 3 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.12 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.09. To stavlja Flavius Daniliuc npxG izlaz na 2.22 što ih stavlja u 43 postotak Super liga igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci120.48
22
Šutevi u okvir
6/ 12
0.24
42
Šutevi izvan okvira
6/ 12
0.24
15
Pogodio okvir gola0 puta0.00
64
Stopa pretvorbe udarca16.67%N/A
85
Preciznost udarca50.00%N/A
93
Udarci po postignutom golu6.00N/AN/A

Flavius Daniliuc uzeo je 12 šuteva u 26 utakmicama do sada u Super liga 2025/2026 sezoni. Od 12 hitaca, 6 hitci su bili u metu, a ostali 6 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Flavius Daniliuc 50.00%. Postižu gol za svaki 6.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.48 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
34
Očekivane asistencije (xA)3.630.15
58
Ukupno dodavanja145658.55
97
Uspješna dodavanja
1287/ 1456
51.76
98
Stopa dodavanja88.39%N/A
96
Ključna dodavanja100.40
26
Ubačaji00.00
8
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
22
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
22
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Flavius Daniliuc nije postigao nijedan gol tijekom ove Super liga sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling50.20
14
Uspješni driblinzi30.12
16
Stopa uspješnosti driblinga60.00%N/A
84
Izgubljene lopte30.12
87
Ofsajdi30.12
69

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Flavius Daniliuc još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

UEFA Europska liga Statistika za Flavius Daniliuc

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice7N/A
27
min.63090 minuta po utakmici
53
Godišnja plaća€754,000N/A
99
Utakmice su počele7N/A
58
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi101.43
30
Minuta po primljenom golu63 Min'N/A
31
Bez gola114%
26
Uklizavanja131.86
74
Presječene lopte40.57
42
Dvoboji na zemlji466.57
33
Osvojeni dvoboji na zemlji324.57
61
Osvojeni zračni dvoboji131.86
81
Prolaznost driblinga30.43
53
Prekid napada334.71
91
Blokirani šutevi60.86
94
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Flavius Daniliuc je primio 33 golova i zadržao 7 golove u 7 utakmicama Super liga 2025/2026 sezone. To znači da kada je Flavius Daniliuc na terenu, njihov tim prima gol svake 63 minuti. Štoviše, napravili su 1.86 tackles i 0.57 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Flavius Daniliuc također skuplja oko 4.71 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
28
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
28
Kartoni preko 0,500%
30
Počinjeni prekršaji40.57
27
Fauliran protiv20.29
20

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi10.14
62
Doprinos Golu20.29
67
Golovi kod kuće10.25
73
Golovi u gostima00
71
Očekivani golovi (xG)0.690.10
52
Bez penala xG (npxG)0.690.10
54
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu630 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci10.14
18
Šutevi u okvir
1/ 1
0.14
37
Šutevi izvan okvira
0/ 1
0.00
18
Pogodio okvir gola0 puta0.00
86
Stopa pretvorbe udarca100.00%N/A
99
Preciznost udarca100.00%N/A
99
Udarci po postignutom golu1.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije10.14
70
Očekivane asistencije (xA)1.650.24
84
Ukupno dodavanja42360.43
93
Uspješna dodavanja
379/ 423
54.14
93
Stopa dodavanja89.60%N/A
90
Ključna dodavanja50.71
56
Ubačaji10.14
31
Uspješni Ubačaji
1/ 1
0.14
52
Izvršeni ubačaji100.00%N/A
99
Minuta po asistenciji630 Minuta po asistencijiN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling60.86
54
Uspješni driblinzi40.57
66
Stopa uspješnosti driblinga66.67%N/A
86
Izgubljene lopte10.14
77
Ofsajdi00.00
57

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Swiss Cup Statistika za Flavius Daniliuc

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice1N/A
0
min.9090 minuta po utakmici
0
Godišnja plaća€754,000N/A
99
Utakmice su počele1N/A
2
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi11
28
Minuta po primljenom golu90 Min'N/A
35
Bez gola00%
25
Uklizavanja00.00
76
Presječene lopte00.00
82
Dvoboji na zemlji00.00
67
Osvojeni dvoboji na zemlji00.00
67
Osvojeni zračni dvoboji00.00
78
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
80
Blokirani šutevi00.00
86
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Flavius Daniliuc je primio 33 golova i zadržao 7 golove u 1 utakmicama Super liga 2025/2026 sezone. To znači da kada je Flavius Daniliuc na terenu, njihov tim prima gol svake 90 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Flavius Daniliuc također skuplja oko 0.00 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
65
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
65
Kartoni preko 0,500%
57
Počinjeni prekršaji00.00
78
Fauliran protiv00.00
73

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
68
Doprinos Golu00
57
Golovi kod kuće00
80
Golovi u gostima00
85
Očekivani golovi (xG)0.000.00
59
Bez penala xG (npxG)0.000.00
59
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
76
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
88
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
78
Pogodio okvir gola0 puta0.00
98
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
90
Preciznost udarca0.00%N/A
88
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
85
Očekivane asistencije (xA)0.000.00
57
Ukupno dodavanja00.00
65
Uspješna dodavanja
0/ 0
0.00
65
Stopa dodavanja0.00%N/A
65
Ključna dodavanja00.00
84
Ubačaji00.00
84
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
92
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
92
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
71
Uspješni driblinzi00.00
88
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
88
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
98

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Flavius Daniliuc

Flavius Daniliuc je Obrana koji se pojavio u 26 utakmicama ove sezone u Super liga, igrajući ukupno 2238 minuta. Flavius Daniliuc prima u prosjeku 1.33 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 27%. To znači da je Flavius Daniliuc zadržao čistu mrežu u 7 utakmicama od 26 u kojima je igrao.

Flavius Daniliuc je postigao ukupno 3 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 8 u FC Basel 1893 popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 746 minuta

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

117 / 280 Igrača

Rang primljenih golova

36 / 104 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

18

0

22

3

0

0

1002'

3

1

5

0

1

0

266'

1

0

3

0

0

0

90'

Ukupno 2024/2025

22

1

30

3

1
0

1358'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.98
 Primio

0  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

14

0

17

0

2

0

742'

11

0

10

3

1

0

834'

1

0

5

0

0

0

90'

Ukupno 2023/2024

29

0

37

3

3
0

1804'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2.06
 Primio

0.24  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

27

0

37

4

9

0

2199'

2

0

1

0

0

0

90'

Ukupno 2022/2023

29

0

38

4

9
0

2289'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.51
 Primio

0.37  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

24

0

13

8

4

0

1288'

3

0

1

2

2

0

192'

Ukupno 2021/2022

28

0

15

10

6
0

1526'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.91
 Primio

0.28  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

23

1

20

6

0

0

1472'

Ukupno 2020/2021

26

1

27

6

2
0

1708'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.06 Golovi

1.22
 Primio

0  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

4

0

8

0

0

0

303'

16

1

14

6

1

0

1440'

Ukupno 2019/2020

29

1

26

12

1
0

2507'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2.38
 Primio

0  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

20

1

21

5

3

0

1558'

Ukupno 2018/2019

24

1

22

7

4
0

1802'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.06 Golovi

1.21
 Primio

0.17  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

4

0

4

1

0

0

253'

Ukupno 2017/2018

4

0

4

1

0
0

253'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.42
 Primio

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.