
Clément Michelin Stats
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Više
2017/2018
2016/2017
Iznad je statistika karijere za Clément Michelin. Clément Michelin odigrao je ukupno 224 utakmica, postigao 4 golova i skupio 6 asistencija. Clément Michelin je odigrao najveći broj utakmica na Ligue 2 s 224 nastupima u Francuska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u La Liga 2
La Liga 2 Statistika za Clément Michelin
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 16 | N/A | 19 |
| min. | 858 | 54 minuta po utakmici | 23 |
| Godišnja plaća | €723,840 | N/A | 85 |
| Utakmice su počele | 9 | N/A | 25 |
| Podudara se s pretplatom | 7 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 8 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 17 | 1.78 | 6 |
| Minuta po primljenom golu | 50 Min' | N/A | 6 |
| Bez gola | 4 | 25% | 51 |
| Uklizavanja | 18 | 1.88 | 69 |
| Presječene lopte | 7 | 0.73 | 47 |
| Dvoboji na zemlji | 71 | 7.40 | 27 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 42 | 4.38 | 43 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 6 | 0.63 | 29 |
| Prolaznost driblinga | 2 | 0.21 | 88 |
| Prekid napada | 19 | 1.98 | 62 |
| Blokirani šutevi | 2 | 0.21 | 53 |
| Dodjeljeni penali | 1 | 0.10 | 3 |
Kao branič, Clément Michelin je primio 17 golova i zadržao 4 golove u 16 utakmicama La Liga 2 2025/2026 sezone. To znači da kada je Clément Michelin na terenu, njihov tim prima gol svake 50 minuti. Štoviše, napravili su 1.88 tackles i 0.73 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Clément Michelin također skuplja oko 1.98 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 6 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 6 | 0.63 | 96 |
| Minuta po Kartonu | 143 min' / karton | N/A | 10 |
| Kartoni preko 0,5 | 4 | 25% | 83 |
| Počinjeni prekršaji | 11 | 1.15 | 45 |
| Fauliran protiv | 11 | 1.15 | 53 |
Clément Michelin je do sada dobio 6 žute kartone i 2 crvene kartone u 16 utakmicama La Liga 2 2025/2026 sezone. Počine 1.15 prekršaja u 90 minuta.
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 41 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.1 | 42 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 52 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 57 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.70 | 0.07 | 40 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.70 | 0.07 | 40 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Clément Michelin do sada nije postigao nijedan gol u sezoni La Liga 2 2025/2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 8 | 0.83 | 46 |
| Šutevi u okvir | 3/ 8 | 0.31 | 54 |
| Šutevi izvan okvira | 5/ 8 | 0.52 | 40 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 60 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 41 |
| Preciznost udarca | 37.50% | N/A | 69 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Clément Michelin uzeo je 8 šuteva u 16 utakmicama do sada u La Liga 2 2025/2026 sezoni. Od 8 hitaca, 3 hitci su bili u metu, a ostali 5 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Clément Michelin 37.50%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.83 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.1 | 68 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.50 | 0.16 | 70 |
| Ukupno dodavanja | 317 | 33.06 | 45 |
| Uspješna dodavanja | 272/ 317 | 28.37 | 51 |
| Stopa dodavanja | 85.80% | N/A | 81 |
| Ključna dodavanja | 10 | 1.04 | 66 |
| Ubačaji | 56 | 5.84 | 95 |
| Uspješni Ubačaji | 9/ 56 | 0.94 | 84 |
| Izvršeni ubačaji | 16.07% | N/A | 37 |
| Minuta po asistenciji | 858 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Clément Michelin je asistirao 1 asistencija u 16 utakmicama do sada u La Liga 2 2025/2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Clément Michelin dodaje loptu otprilike 33.06 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 85.80. također postigne 1.04 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Clément Michelin xA (očekivane asistencije) je 0.16 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 70 posto igrača u La Liga 2
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 10 | 1.04 | 43 |
| Uspješni driblinzi | 7 | 0.73 | 63 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 70.00% | N/A | 88 |
| Izgubljene lopte | 4 | 0.42 | 66 |
| Ofsajdi | 1 | 0.10 | 51 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Clément Michelin još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Copa del Rey Statistika za Clément Michelin
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 46 | 46 minuta po utakmici | 0 |
| Godišnja plaća | €723,840 | N/A | 99 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 0 |
| Bez gola | 1 | 100% | 99 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 28 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 24 |
| Dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 2 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 2 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 17 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 2 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 46 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Clément Michelin je primio 17 golova i zadržao 4 golove u 1 utakmicama La Liga 2 2025/2026 sezone. To znači da kada je Clément Michelin na terenu, njihov tim prima gol svake 0 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Clément Michelin također skuplja oko 0.00 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 50 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 50 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 61 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 28 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 24 |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 61 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 54 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 89 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 61 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 35 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 35 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 35 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 59 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 41 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 89 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 70 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 59 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 75 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Ukupno dodavanja | 0 | 0.00 | 0 |
| Uspješna dodavanja | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Stopa dodavanja | 0.00% | N/A | 0 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 30 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 46 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 61 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 61 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 35 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 50 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 50 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 74 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Clément Michelin je Obrana koji se pojavio u 16 utakmicama ove sezone u La Liga 2, igrajući ukupno 858 minuta. Clément Michelin prima u prosjeku 1.78 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 25%. To znači da je Clément Michelin zadržao čistu mrežu u 4 utakmicama od 16 u kojima je igrao.
Clément Michelin je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 29 u Real Valladolid Club de Futbol popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 858 minuta
Kartoniran svakih 143 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang primljenih golova
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.08 Golovi
1.39
Primio
0.23 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.42
Primio
0.28 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.18
Primio
0.25 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.11
Primio
0.12 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.08
Primio
0.39 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.04 Golovi
0.81
Primio
0.3 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.22
Primio
0.22 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0.99
Primio
0.66 Rezervacije
2016/2017 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.12
Primio
0.19 Rezervacije