Formiraj tablicu - League1 Ontario

# TimOU
Odigrane utakmice
P
Pobjeda
R
Remi
G
Gubitak
GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Zadnjih 6BPU
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
FTS
Neuspješno postizanje pogotka (FTS).
Utakmice u kojima ova momčad nije uspjela postići pogodak.
ODG
Obje momčadi postižu gol (ODG).
Popis momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su obje momčadi postigle gol. Statistika samo sa momomčadi iz domaće lige.
*Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovaj ODG poredak.
Više od 2.5
Više od 2.5 (2.5+).
Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 2,5 (tj.: 3, 4 ili 5 golova)
Sljedeća utakmica
1Scrosoppi FCScrosoppi FC
Scrosoppi FC

Scrosoppi FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 1 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.29
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
3.00
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • G
  • P
1.64
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 71% 100% 45%
Pr. 4.24 4.60 3.91
Zabio 3.05 4.00 2.18
Primio 1.19 0.60 1.73
ODG 62% 40% 82%
ČO 38% 60% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

66003052518
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
3.00
50%0%50%67%-
2Woodbridge Strikers SCWoodbridge Strikers SC
Woodbridge Strikers SC

Woodbridge Strikers SC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 2 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.18
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
2.64
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.73
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 64% 82% 45%
Pr. 3.55 4.09 3.00
Zabio 2.55 3.18 1.91
Primio 1.00 0.91 1.09
ODG 59% 73% 45%
ČO 36% 27% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

65101771016
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
2.67
33%0%67%83%-
3Blue Devils FCBlue Devils FC
Blue Devils FC

Blue Devils FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 4 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • R
  • P
1.77
Doma
  • G
  • G
  • P
  • R
  • P
1.55
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • P
  • P
2.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 45% 64%
Pr. 3.91 3.73 4.09
Zabio 2.09 2.09 2.09
Primio 1.82 1.64 2.00
ODG 64% 64% 64%
ČO 23% 18% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6411157813
  • P
  • R
  • P
  • G
  • P
  • P
2.17
50%33%33%67%-
4Unionville Milliken SCUnionville Milliken SC
Unionville Milliken SC

Unionville Milliken SC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 5 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
1.68
Doma
  • R
  • P
  • G
  • R
  • P
1.55
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
1.82
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 41% 36% 45%
Pr. 3.14 3.55 2.73
Zabio 2.00 2.27 1.73
Primio 1.14 1.27 1.00
ODG 59% 73% 45%
ČO 32% 18% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6321149511
  • P
  • P
  • R
  • P
  • R
  • G
1.83
17%0%83%100%-
5Burlington SCBurlington SC
Burlington SC

Burlington SC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 6 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • G
  • P
1.32
Doma
  • R
  • G
  • G
  • P
  • P
1.09
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • G
  • P
1.55
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 27% 45%
Pr. 4.32 4.27 4.36
Zabio 2.23 2.00 2.45
Primio 2.09 2.27 1.91
ODG 73% 73% 73%
ČO 14% 18% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

63121912710
  • P
  • G
  • P
  • G
  • P
  • R
1.67
17%33%50%67%-
6VaughanVaughan
Vaughan

Vaughan

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 3 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • G
  • P
  • G
1.86
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
2.09
U gostima
  • P
  • P
  • R
  • R
  • G
1.64
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 64% 45%
Pr. 3.73 3.82 3.64
Zabio 2.14 2.18 2.09
Primio 1.59 1.64 1.55
ODG 77% 73% 82%
ČO 23% 27% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

63121311210
  • G
  • P
  • G
  • P
  • R
  • P
1.67
33%17%67%67%-
7North Toronto NitrosNorth Toronto Nitros
North Toronto Nitros

North Toronto Nitros

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 8 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.18
Doma
  • G
  • P
  • R
  • P
  • G
1.09
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
1.27
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 27% 36%
Pr. 3.95 3.45 4.45
Zabio 1.73 1.73 1.73
Primio 2.23 1.73 2.73
ODG 64% 55% 73%
ČO 9% 18% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

62131421-77
  • G
  • G
  • P
  • G
  • R
  • P
1.17
17%17%67%83%-
8Sigma FCSigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 7 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • G
  • G
1.32
Doma
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
1.64
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 45% 27%
Pr. 3.73 3.55 3.91
Zabio 1.77 1.73 1.82
Primio 1.95 1.82 2.09
ODG 68% 73% 64%
ČO 23% 18% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

62041214-26
  • G
  • G
  • P
  • G
  • P
  • G
1.00
17%0%83%100%-
9Sudbury CyclonesSudbury Cyclones
Sudbury Cyclones

Sudbury Cyclones

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 11 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • P
  • G
0.86
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • G
1.00
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • G
  • G
0.70
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 24% 27% 20%
Pr. 2.57 2.18 3.00
Zabio 0.86 0.91 0.80
Primio 1.71 1.27 2.20
ODG 52% 55% 50%
ČO 10% 9% 10%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

612349-55
  • G
  • P
  • G
  • R
  • R
  • G
0.83
17%67%33%17%-
10InternationalInternational
International

International

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 10 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
0.95
Doma
  • G
  • P
  • R
  • R
  • G
1.00
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
0.91
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 18% 27%
Pr. 4.55 4.55 4.55
Zabio 2.05 2.18 1.91
Primio 2.50 2.36 2.64
ODG 82% 91% 73%
ČO 0% 0% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

61051319-63
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.50
0%17%83%83%-
11Simcoe County Rovers FCSimcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 12 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
0.23
Doma
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.27
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
0.18
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 5% 9% 0%
Pr. 4.64 4.18 5.09
Zabio 0.95 0.64 1.27
Primio 3.68 3.55 3.82
ODG 55% 45% 64%
ČO 9% 9% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6015431-271
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
  • G
0.17
17%50%50%67%-
12St Catharines Roma WolvesSt Catharines Roma Wolves
St Catharines Roma Wolves

St Catharines Roma Wolves

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 9 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • R
  • G
  • G
1.05
Doma
  • G
  • P
  • G
  • G
  • G
1.00
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • R
  • G
1.09
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 27% 27%
Pr. 2.91 3.36 2.45
Zabio 1.23 1.45 1.00
Primio 1.68 1.91 1.45
ODG 64% 64% 64%
ČO 18% 27% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6015516-111
  • G
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.17
0%33%67%67%-

POSLJEDNJIH 5 TABLICA FORME (League1 Ontario)

# TimOU
Odigrane utakmice
P
Pobjeda
R
Remi
G
Gubitak
GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Last 5BPU
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
FTS
Neuspješno postizanje pogotka (FTS).
Utakmice u kojima ova momčad nije uspjela postići pogodak.
ODG
Obje momčadi postižu gol (ODG).
Popis momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su obje momčadi postigle gol. Statistika samo sa momomčadi iz domaće lige.
*Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovaj ODG poredak.
Više od 2.5
Više od 2.5 (2.5+).
Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 2,5 (tj.: 3, 4 ili 5 golova)
1Scrosoppi FCScrosoppi FC
Scrosoppi FC

Scrosoppi FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 1 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.29
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
3.00
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • G
  • P
1.64
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 71% 100% 45%
Pr. 4.24 4.60 3.91
Zabio 3.05 4.00 2.18
Primio 1.19 0.60 1.73
ODG 62% 40% 82%
ČO 38% 60% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

55002842415
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
3.00
60%0%40%60%
2Woodbridge Strikers SCWoodbridge Strikers SC
Woodbridge Strikers SC

Woodbridge Strikers SC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 2 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.18
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
2.64
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.73
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 64% 82% 45%
Pr. 3.55 4.09 3.00
Zabio 2.55 3.18 1.91
Primio 1.00 0.91 1.09
ODG 59% 73% 45%
ČO 36% 27% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5410146813
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.60
40%0%60%80%
3Unionville Milliken SCUnionville Milliken SC
Unionville Milliken SC

Unionville Milliken SC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 5 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
1.68
Doma
  • R
  • P
  • G
  • R
  • P
1.55
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
1.82
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 41% 36% 45%
Pr. 3.14 3.55 2.73
Zabio 2.00 2.27 1.73
Primio 1.14 1.27 1.00
ODG 59% 73% 45%
ČO 32% 18% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5320137611
  • P
  • P
  • R
  • P
  • R
2.20
20%0%80%100%
4Blue Devils FCBlue Devils FC
Blue Devils FC

Blue Devils FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 4 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • R
  • P
1.77
Doma
  • G
  • G
  • P
  • R
  • P
1.55
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • P
  • P
2.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 45% 64%
Pr. 3.91 3.73 4.09
Zabio 2.09 2.09 2.09
Primio 1.82 1.64 2.00
ODG 64% 64% 64%
ČO 23% 18% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5311125710
  • P
  • R
  • P
  • G
  • P
2.00
60%40%20%60%
5Burlington SCBurlington SC
Burlington SC

Burlington SC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 6 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • G
  • P
1.32
Doma
  • R
  • G
  • G
  • P
  • P
1.09
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • G
  • P
1.55
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 27% 45%
Pr. 4.32 4.27 4.36
Zabio 2.23 2.00 2.45
Primio 2.09 2.27 1.91
ODG 73% 73% 73%
ČO 14% 18% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5302171079
  • P
  • G
  • P
  • G
  • P
1.80
20%40%40%60%
6VaughanVaughan
Vaughan

Vaughan

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 3 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • G
  • P
  • G
1.86
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
2.09
U gostima
  • P
  • P
  • R
  • R
  • G
1.64
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 64% 45%
Pr. 3.73 3.82 3.64
Zabio 2.14 2.18 2.09
Primio 1.59 1.64 1.55
ODG 77% 73% 82%
ČO 23% 27% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5212111107
  • G
  • P
  • G
  • P
  • R
1.40
20%20%80%80%
7Sigma FCSigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 7 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • G
  • G
1.32
Doma
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
1.64
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 45% 27%
Pr. 3.73 3.55 3.91
Zabio 1.77 1.73 1.82
Primio 1.95 1.82 2.09
ODG 68% 73% 64%
ČO 23% 18% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5203111106
  • G
  • G
  • P
  • G
  • P
1.20
20%0%80%100%
8Sudbury CyclonesSudbury Cyclones
Sudbury Cyclones

Sudbury Cyclones

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 11 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • P
  • G
0.86
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • G
1.00
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • G
  • G
0.70
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 24% 27% 20%
Pr. 2.57 2.18 3.00
Zabio 0.86 0.91 0.80
Primio 1.71 1.27 2.20
ODG 52% 55% 50%
ČO 10% 9% 10%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

512247-35
  • G
  • P
  • G
  • R
  • R
1.00
20%60%40%20%
9North Toronto NitrosNorth Toronto Nitros
North Toronto Nitros

North Toronto Nitros

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 8 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.18
Doma
  • G
  • P
  • R
  • P
  • G
1.09
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
1.27
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 27% 36%
Pr. 3.95 3.45 4.45
Zabio 1.73 1.73 1.73
Primio 2.23 1.73 2.73
ODG 64% 55% 73%
ČO 9% 18% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5113719-124
  • G
  • G
  • P
  • G
  • R
0.80
20%20%60%80%
10InternationalInternational
International

International

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 10 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
0.95
Doma
  • G
  • P
  • R
  • R
  • G
1.00
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
0.91
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 18% 27%
Pr. 4.55 4.55 4.55
Zabio 2.05 2.18 1.91
Primio 2.50 2.36 2.64
ODG 82% 91% 73%
ČO 0% 0% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

51041112-13
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
0.60
0%20%80%80%
11Simcoe County Rovers FCSimcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 12 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
0.23
Doma
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.27
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
0.18
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 5% 9% 0%
Pr. 4.64 4.18 5.09
Zabio 0.95 0.64 1.27
Primio 3.68 3.55 3.82
ODG 55% 45% 64%
ČO 9% 9% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5014228-261
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.20
20%60%40%60%
12St Catharines Roma WolvesSt Catharines Roma Wolves
St Catharines Roma Wolves

St Catharines Roma Wolves

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 9 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • R
  • G
  • G
1.05
Doma
  • G
  • P
  • G
  • G
  • G
1.00
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • R
  • G
1.09
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 27% 27%
Pr. 2.91 3.36 2.45
Zabio 1.23 1.45 1.00
Primio 1.68 1.91 1.45
ODG 64% 64% 64%
ČO 18% 27% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

5014414-101
  • G
  • G
  • R
  • G
  • G
0.20
0%40%60%60%

Koji timovi rade dobro na temelju posljednjih 5 forme? - Vodič za formu

Izvrsno : Scrosoppi FC napreduje iznimno dobro s 3 bodova po utakmici zarađenih u zadnjih 5 utakmica.

Vrlo dobro : Woodbridge Strikers SC je na istom putu kao Scrosoppi FC s prosjekom od 2.6 bodova po utakmici u zadnjih 5 utakmica.

Prilično dobro : Unionville Milliken SC je 3. najuspješniji tim s 3 pobjeda i 0 poraza u zadnjih 5 utakmica s prosjekom od 2.2 bodova po utakmici.

Forma kod kuće poredak (League1 Ontario)

# TimOU
Odigrane utakmice
P
Pobjeda
R
Remi
G
Gubitak
GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Zadnjih 6BPU
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
FTS
Neuspješno postizanje pogotka (FTS).
Utakmice u kojima ova momčad nije uspjela postići pogodak.
ODG
Obje momčadi postižu gol (ODG).
Popis momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su obje momčadi postigle gol. Statistika samo sa momomčadi iz domaće lige.
*Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovaj ODG poredak.
Više od 2.5
Više od 2.5 (2.5+).
Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 2,5 (tj.: 3, 4 ili 5 golova)
1Scrosoppi FCScrosoppi FC
Scrosoppi FC

Scrosoppi FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 1 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.29
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
3.00
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • G
  • P
1.64
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 71% 100% 45%
Pr. 4.24 4.60 3.91
Zabio 3.05 4.00 2.18
Primio 1.19 0.60 1.73
ODG 62% 40% 82%
ČO 38% 60% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

66003052518
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
3.00
50%0%50%67%
2Woodbridge Strikers SCWoodbridge Strikers SC
Woodbridge Strikers SC

Woodbridge Strikers SC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 2 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.18
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
2.64
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.73
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 64% 82% 45%
Pr. 3.55 4.09 3.00
Zabio 2.55 3.18 1.91
Primio 1.00 0.91 1.09
ODG 59% 73% 45%
ČO 36% 27% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

65101971216
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.67
17%0%83%100%
3VaughanVaughan
Vaughan

Vaughan

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 3 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • G
  • P
  • G
1.86
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
2.09
U gostima
  • P
  • P
  • R
  • R
  • G
1.64
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 64% 45%
Pr. 3.73 3.82 3.64
Zabio 2.14 2.18 2.09
Primio 1.59 1.64 1.55
ODG 77% 73% 82%
ČO 23% 27% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

64111611513
  • G
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
2.17
17%0%83%67%
4Sigma FCSigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 7 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • G
  • G
1.32
Doma
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
1.64
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 45% 27%
Pr. 3.73 3.55 3.91
Zabio 1.77 1.73 1.82
Primio 1.95 1.82 2.09
ODG 68% 73% 64%
ČO 23% 18% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

64111311213
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
2.17
17%0%83%83%
5Unionville Milliken SCUnionville Milliken SC
Unionville Milliken SC

Unionville Milliken SC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 5 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
1.68
Doma
  • R
  • P
  • G
  • R
  • P
1.55
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
1.82
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 41% 36% 45%
Pr. 3.14 3.55 2.73
Zabio 2.00 2.27 1.73
Primio 1.14 1.27 1.00
ODG 59% 73% 45%
ČO 32% 18% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6321159611
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
  • P
1.83
17%0%83%100%
6Blue Devils FCBlue Devils FC
Blue Devils FC

Blue Devils FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 4 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • R
  • P
1.77
Doma
  • G
  • G
  • P
  • R
  • P
1.55
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • P
  • P
2.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 45% 64%
Pr. 3.91 3.73 4.09
Zabio 2.09 2.09 2.09
Primio 1.82 1.64 2.00
ODG 64% 64% 64%
ČO 23% 18% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

622213948
  • P
  • R
  • P
  • G
  • G
  • R
1.33
33%33%50%67%
7Sudbury CyclonesSudbury Cyclones
Sudbury Cyclones

Sudbury Cyclones

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 11 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • P
  • G
0.86
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • G
1.00
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • G
  • G
0.70
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 24% 27% 20%
Pr. 2.57 2.18 3.00
Zabio 0.86 0.91 0.80
Primio 1.71 1.27 2.20
ODG 52% 55% 50%
ČO 10% 9% 10%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

622267-18
  • G
  • P
  • R
  • R
  • P
  • G
1.33
17%50%50%33%
8North Toronto NitrosNorth Toronto Nitros
North Toronto Nitros

North Toronto Nitros

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 8 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.18
Doma
  • G
  • P
  • R
  • P
  • G
1.09
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
1.27
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 27% 36%
Pr. 3.95 3.45 4.45
Zabio 1.73 1.73 1.73
Primio 2.23 1.73 2.73
ODG 64% 55% 73%
ČO 9% 18% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6222151328
  • G
  • P
  • R
  • P
  • G
  • R
1.33
17%17%67%83%
9Burlington SCBurlington SC
Burlington SC

Burlington SC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 6 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • G
  • P
1.32
Doma
  • R
  • G
  • G
  • P
  • P
1.09
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • G
  • P
1.55
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 27% 45%
Pr. 4.32 4.27 4.36
Zabio 2.23 2.00 2.45
Primio 2.09 2.27 1.91
ODG 73% 73% 73%
ČO 14% 18% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6213151507
  • P
  • P
  • G
  • G
  • R
  • G
1.17
33%17%67%67%
10InternationalInternational
International

International

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 10 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
0.95
Doma
  • G
  • P
  • R
  • R
  • G
1.00
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
0.91
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 18% 27%
Pr. 4.55 4.55 4.55
Zabio 2.05 2.18 1.91
Primio 2.50 2.36 2.64
ODG 82% 91% 73%
ČO 0% 0% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6132151506
  • G
  • R
  • R
  • P
  • G
  • R
1.00
0%17%83%83%
11St Catharines Roma WolvesSt Catharines Roma Wolves
St Catharines Roma Wolves

St Catharines Roma Wolves

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 9 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • R
  • G
  • G
1.05
Doma
  • G
  • P
  • G
  • G
  • G
1.00
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • R
  • G
1.09
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 27% 27%
Pr. 2.91 3.36 2.45
Zabio 1.23 1.45 1.00
Primio 1.68 1.91 1.45
ODG 64% 64% 64%
ČO 18% 27% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

61141014-44
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
  • R
0.67
17%0%83%100%
12Simcoe County Rovers FCSimcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 12 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
0.23
Doma
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.27
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
0.18
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 5% 9% 0%
Pr. 4.64 4.18 5.09
Zabio 0.95 0.64 1.27
Primio 3.68 3.55 3.82
ODG 55% 45% 64%
ČO 9% 9% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6006525-200
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.00
0%33%67%83%

Koje momčadi imaju najbolje i najgore domaće forme?

Scrosoppi FC je bio najbolji na svom domaćem stadionu s 0 porazi i 6 pobjeda u posljednjih 6 utakmica kod kuće. Njihov prosječni broj bodova po utakmici najviši je od svih ostalih klubova s 3.

Woodbridge Strikers SC pokazuje izvrsne igre na svom domaćem stadionu. Uz 5 pobjede, 1 neriješeno i 0 gubitke. Njihova forma ih dovodi do 2. mjesta na tablici League1 Ontario domaće forme. Prosječni broj poena po utakmici iznosi 2.67, što je gotovo jednako dobro kao Scrosoppi FC.

• Učinak St Catharines Roma Wolves bio je ispod standarda na njihovom domaćem stadionu. St Catharines Roma Wolves uspio je ostvariti samo 1 pobjeda u posljednjih 6 utakmica odigranih na njihovom domaćem . Njihov prosječni broj bodova po utakmici je 0.67 što ih čini drugom najlošijom ekipom u League1 Ontario kod kuće.

• Loše, jako loše. Igra Simcoe County Rovers FC kod kuće bila je užasna. S 0 pobjeda, 0 remi, 6 porazi i samo 0 bodova po utakmici u zadnjih 6 domaćih utakmica za pokazati, Simcoe County Rovers FC se jednostavno ne pojavljuje na domaćim utakmicama.

Forma u gostima poredak (League1 Ontario)

# TimOU
Odigrane utakmice
P
Pobjeda
R
Remi
G
Gubitak
GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Zadnjih 6BPU
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
FTS
Neuspješno postizanje pogotka (FTS).
Utakmice u kojima ova momčad nije uspjela postići pogodak.
ODG
Obje momčadi postižu gol (ODG).
Popis momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su obje momčadi postigle gol. Statistika samo sa momomčadi iz domaće lige.
*Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovaj ODG poredak.
Više od 2.5
Više od 2.5 (2.5+).
Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 2,5 (tj.: 3, 4 ili 5 golova)
1Unionville Milliken SCUnionville Milliken SC
Unionville Milliken SC

Unionville Milliken SC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 5 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
1.68
Doma
  • R
  • P
  • G
  • R
  • P
1.55
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
1.82
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 41% 36% 45%
Pr. 3.14 3.55 2.73
Zabio 2.00 2.27 1.73
Primio 1.14 1.27 1.00
ODG 59% 73% 45%
ČO 32% 18% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6420145914
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
2.33
50%0%50%83%
2Woodbridge Strikers SCWoodbridge Strikers SC
Woodbridge Strikers SC

Woodbridge Strikers SC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 2 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.18
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
2.64
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.73
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 64% 82% 45%
Pr. 3.55 4.09 3.00
Zabio 2.55 3.18 1.91
Primio 1.00 0.91 1.09
ODG 59% 73% 45%
ČO 36% 27% 45%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6321129311
  • P
  • P
  • G
  • R
  • P
  • R
1.83
33%17%50%50%
3Burlington SCBurlington SC
Burlington SC

Burlington SC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 6 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • G
  • P
1.32
Doma
  • R
  • G
  • G
  • P
  • P
1.09
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • G
  • P
1.55
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 27% 45%
Pr. 4.32 4.27 4.36
Zabio 2.23 2.00 2.45
Primio 2.09 2.27 1.91
ODG 73% 73% 73%
ČO 14% 18% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

63121812610
  • P
  • G
  • G
  • R
  • P
  • P
1.67
0%33%67%83%
4Scrosoppi FCScrosoppi FC
Scrosoppi FC

Scrosoppi FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 1 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
2.29
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
3.00
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • G
  • P
1.64
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 71% 100% 45%
Pr. 4.24 4.60 3.91
Zabio 3.05 4.00 2.18
Primio 1.19 0.60 1.73
ODG 62% 40% 82%
ČO 38% 60% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6231131039
  • P
  • G
  • R
  • R
  • R
  • P
1.50
0%0%100%83%
5VaughanVaughan
Vaughan

Vaughan

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 3 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • G
  • P
  • G
1.86
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
2.09
U gostima
  • P
  • P
  • R
  • R
  • G
1.64
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 64% 45%
Pr. 3.73 3.82 3.64
Zabio 2.14 2.18 2.09
Primio 1.59 1.64 1.55
ODG 77% 73% 82%
ČO 23% 27% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6231111019
  • G
  • R
  • R
  • P
  • P
  • R
1.50
17%17%83%83%
6Blue Devils FCBlue Devils FC
Blue Devils FC

Blue Devils FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 4 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • R
  • P
1.77
Doma
  • G
  • G
  • P
  • R
  • P
1.55
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • P
  • P
2.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 45% 64%
Pr. 3.91 3.73 4.09
Zabio 2.09 2.09 2.09
Primio 1.82 1.64 2.00
ODG 64% 64% 64%
ČO 23% 18% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6303814-69
  • P
  • P
  • G
  • G
  • P
  • G
1.50
17%17%67%83%
7North Toronto NitrosNorth Toronto Nitros
North Toronto Nitros

North Toronto Nitros

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 8 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.18
Doma
  • G
  • P
  • R
  • P
  • G
1.09
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
1.27
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 27% 36%
Pr. 3.95 3.45 4.45
Zabio 1.73 1.73 1.73
Primio 2.23 1.73 2.73
ODG 64% 55% 73%
ČO 9% 18% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

62041023-136
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
  • P
1.00
0%33%67%100%
8St Catharines Roma WolvesSt Catharines Roma Wolves
St Catharines Roma Wolves

St Catharines Roma Wolves

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 9 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • R
  • G
  • G
1.05
Doma
  • G
  • P
  • G
  • G
  • G
1.00
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • R
  • G
1.09
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 27% 27%
Pr. 2.91 3.36 2.45
Zabio 1.23 1.45 1.00
Primio 1.68 1.91 1.45
ODG 64% 64% 64%
ČO 18% 27% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

612349-55
  • G
  • R
  • G
  • R
  • P
  • G
0.83
0%50%50%33%
9Sigma FCSigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 7 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • G
  • G
1.32
Doma
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
1.64
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 45% 27%
Pr. 3.73 3.55 3.91
Zabio 1.77 1.73 1.82
Primio 1.95 1.82 2.09
ODG 68% 73% 64%
ČO 23% 18% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

61141316-34
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
  • R
0.67
17%0%83%100%
10Sudbury CyclonesSudbury Cyclones
Sudbury Cyclones

Sudbury Cyclones

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 11 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • P
  • G
0.86
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • G
1.00
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • G
  • G
0.70
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 24% 27% 20%
Pr. 2.57 2.18 3.00
Zabio 0.86 0.91 0.80
Primio 1.71 1.27 2.20
ODG 52% 55% 50%
ČO 10% 9% 10%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6105212-103
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
  • G
0.50
17%67%17%33%
11InternationalInternational
International

International

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 10 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
0.95
Doma
  • G
  • P
  • R
  • R
  • G
1.00
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
0.91
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 18% 27%
Pr. 4.55 4.55 4.55
Zabio 2.05 2.18 1.91
Primio 2.50 2.36 2.64
ODG 82% 91% 73%
ČO 0% 0% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

61051319-63
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.50
0%17%83%83%
12Simcoe County Rovers FCSimcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Div. -1)

Poz. Lige 12 / 12

Kanada

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
0.23
Doma
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.27
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • R
0.18
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 5% 9% 0%
Pr. 4.64 4.18 5.09
Zabio 0.95 0.64 1.27
Primio 3.68 3.55 3.82
ODG 55% 45% 64%
ČO 9% 9% 9%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

6015624-181
  • R
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.17
17%50%50%67%

Koje momčadi imaju najbolju i najlošiju formu u gostima?

Unionville Milliken SC je u nevjerojatnom uspjehu igrajući na gostujućim utakmicama. Uspjeli su ostvariti 4 pobjeda u posljednjih 6 mečeva odigranih u gostima. Unionville Milliken SC ima najviše bodova s 14 što ih čini najboljim igračem na gostujućim igralištima u League1 Ontario.

Simcoe County Rovers FC ima razočaravajući niz u gostima. I dalje su najlošiji s 0 pobjeda u zadnjih 6 utakmica odigranih u gostima, što je dosta nepovoljno za klub i njegove navijače.

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.