Tabela Formy - League1 Ontario

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
W
Zwycięstwo
D
Remis
L
Porażka
ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Ostatnie 6PNM
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Brak Zdobytych Pkt
Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
BTTS
Obie drużyny strzelą (BTTS).
Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
* Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
Powyżej 2.5
Powyżej 2.5 (2.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
Następny Mecz
1Scrosoppi FCScrosoppi FC
Scrosoppi FC

Scrosoppi FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 1 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.29
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • D
  • D
  • D
  • L
  • W
1.64
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 71% 100% 45%
Śr. 4.24 4.60 3.91
Zdobyto 3.05 4.00 2.18
Stracone 1.19 0.60 1.73
BTTS 62% 40% 82%
CK 38% 60% 18%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

66003052518
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
50%0%50%67%-
2Woodbridge Strikers SCWoodbridge Strikers SC
Woodbridge Strikers SC

Woodbridge Strikers SC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 2 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.18
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.64
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.73
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 64% 82% 45%
Śr. 3.55 4.09 3.00
Zdobyto 2.55 3.18 1.91
Stracone 1.00 0.91 1.09
BTTS 59% 73% 45%
CK 36% 27% 45%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

65101771016
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.67
33%0%67%83%-
3Blue Devils FCBlue Devils FC
Blue Devils FC

Blue Devils FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 4 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
1.77
Dom
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.55
Wyjazd
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
2.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 55% 45% 64%
Śr. 3.91 3.73 4.09
Zdobyto 2.09 2.09 2.09
Stracone 1.82 1.64 2.00
BTTS 64% 64% 64%
CK 23% 18% 27%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6411157813
  • W
  • D
  • W
  • L
  • W
  • W
2.17
50%33%33%67%-
4Unionville Milliken SCUnionville Milliken SC
Unionville Milliken SC

Unionville Milliken SC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 5 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
1.68
Dom
  • D
  • W
  • L
  • D
  • W
1.55
Wyjazd
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
1.82
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 41% 36% 45%
Śr. 3.14 3.55 2.73
Zdobyto 2.00 2.27 1.73
Stracone 1.14 1.27 1.00
BTTS 59% 73% 45%
CK 32% 18% 45%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6321149511
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
  • L
1.83
17%0%83%100%-
5Burlington SCBurlington SC
Burlington SC

Burlington SC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 6 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.32
Dom
  • D
  • L
  • L
  • W
  • W
1.09
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
  • L
  • W
1.55
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 27% 45%
Śr. 4.32 4.27 4.36
Zdobyto 2.23 2.00 2.45
Stracone 2.09 2.27 1.91
BTTS 73% 73% 73%
CK 14% 18% 9%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

63121912710
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.67
17%33%50%67%-
6VaughanVaughan
Vaughan

Vaughan

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 3 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • L
  • W
  • L
1.86
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.09
Wyjazd
  • W
  • W
  • D
  • D
  • L
1.64
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 55% 64% 45%
Śr. 3.73 3.82 3.64
Zdobyto 2.14 2.18 2.09
Stracone 1.59 1.64 1.55
BTTS 77% 73% 82%
CK 23% 27% 18%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

63121311210
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
1.67
33%17%67%67%-
7North Toronto NitrosNorth Toronto Nitros
North Toronto Nitros

North Toronto Nitros

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 8 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
1.18
Dom
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.09
Wyjazd
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
1.27
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 27% 36%
Śr. 3.95 3.45 4.45
Zdobyto 1.73 1.73 1.73
Stracone 2.23 1.73 2.73
BTTS 64% 55% 73%
CK 9% 18% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

62131421-77
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.17
17%17%67%83%-
8Sigma FCSigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 7 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.32
Dom
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
1.64
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 45% 27%
Śr. 3.73 3.55 3.91
Zdobyto 1.77 1.73 1.82
Stracone 1.95 1.82 2.09
BTTS 68% 73% 64%
CK 23% 18% 27%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

62041214-26
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
17%0%83%100%-
9Sudbury CyclonesSudbury Cyclones
Sudbury Cyclones

Sudbury Cyclones

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 11 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.86
Dom
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.00
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.70
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 24% 27% 20%
Śr. 2.57 2.18 3.00
Zdobyto 0.86 0.91 0.80
Stracone 1.71 1.27 2.20
BTTS 52% 55% 50%
CK 10% 9% 10%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

612349-55
  • L
  • W
  • L
  • D
  • D
  • L
0.83
17%67%33%17%-
10InternationalInternational
International

International

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 10 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.95
Dom
  • L
  • W
  • D
  • D
  • L
1.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.91
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 23% 18% 27%
Śr. 4.55 4.55 4.55
Zdobyto 2.05 2.18 1.91
Stracone 2.50 2.36 2.64
BTTS 82% 91% 73%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

61051319-63
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.50
0%17%83%83%-
11Simcoe County Rovers FCSimcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 12 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.23
Dom
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.27
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.18
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 5% 9% 0%
Śr. 4.64 4.18 5.09
Zdobyto 0.95 0.64 1.27
Stracone 3.68 3.55 3.82
BTTS 55% 45% 64%
CK 9% 9% 9%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6015431-271
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
0.17
17%50%50%67%-
12St Catharines Roma WolvesSt Catharines Roma Wolves
St Catharines Roma Wolves

St Catharines Roma Wolves

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 9 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.05
Dom
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
1.00
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.09
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 27% 27% 27%
Śr. 2.91 3.36 2.45
Zdobyto 1.23 1.45 1.00
Stracone 1.68 1.91 1.45
BTTS 64% 64% 64%
CK 18% 27% 9%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6015516-111
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.17
0%33%67%67%-

TABELA FORMY OSTATNICH 5 (League1 Ontario)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
W
Zwycięstwo
D
Remis
L
Porażka
ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Last 5PNM
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Brak Zdobytych Pkt
Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
BTTS
Obie drużyny strzelą (BTTS).
Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
* Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
Powyżej 2.5
Powyżej 2.5 (2.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
1Scrosoppi FCScrosoppi FC
Scrosoppi FC

Scrosoppi FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 1 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.29
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • D
  • D
  • D
  • L
  • W
1.64
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 71% 100% 45%
Śr. 4.24 4.60 3.91
Zdobyto 3.05 4.00 2.18
Stracone 1.19 0.60 1.73
BTTS 62% 40% 82%
CK 38% 60% 18%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

55002842415
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
60%0%40%60%
2Woodbridge Strikers SCWoodbridge Strikers SC
Woodbridge Strikers SC

Woodbridge Strikers SC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 2 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.18
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.64
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.73
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 64% 82% 45%
Śr. 3.55 4.09 3.00
Zdobyto 2.55 3.18 1.91
Stracone 1.00 0.91 1.09
BTTS 59% 73% 45%
CK 36% 27% 45%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

5410146813
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.60
40%0%60%80%
3Unionville Milliken SCUnionville Milliken SC
Unionville Milliken SC

Unionville Milliken SC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 5 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
1.68
Dom
  • D
  • W
  • L
  • D
  • W
1.55
Wyjazd
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
1.82
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 41% 36% 45%
Śr. 3.14 3.55 2.73
Zdobyto 2.00 2.27 1.73
Stracone 1.14 1.27 1.00
BTTS 59% 73% 45%
CK 32% 18% 45%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

5320137611
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.20
20%0%80%100%
4Blue Devils FCBlue Devils FC
Blue Devils FC

Blue Devils FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 4 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
1.77
Dom
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.55
Wyjazd
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
2.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 55% 45% 64%
Śr. 3.91 3.73 4.09
Zdobyto 2.09 2.09 2.09
Stracone 1.82 1.64 2.00
BTTS 64% 64% 64%
CK 23% 18% 27%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

5311125710
  • W
  • D
  • W
  • L
  • W
2.00
60%40%20%60%
5Burlington SCBurlington SC
Burlington SC

Burlington SC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 6 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.32
Dom
  • D
  • L
  • L
  • W
  • W
1.09
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
  • L
  • W
1.55
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 27% 45%
Śr. 4.32 4.27 4.36
Zdobyto 2.23 2.00 2.45
Stracone 2.09 2.27 1.91
BTTS 73% 73% 73%
CK 14% 18% 9%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

5302171079
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.80
20%40%40%60%
6VaughanVaughan
Vaughan

Vaughan

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 3 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • L
  • W
  • L
1.86
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.09
Wyjazd
  • W
  • W
  • D
  • D
  • L
1.64
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 55% 64% 45%
Śr. 3.73 3.82 3.64
Zdobyto 2.14 2.18 2.09
Stracone 1.59 1.64 1.55
BTTS 77% 73% 82%
CK 23% 27% 18%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

5212111107
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.40
20%20%80%80%
7Sigma FCSigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 7 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.32
Dom
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
1.64
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 45% 27%
Śr. 3.73 3.55 3.91
Zdobyto 1.77 1.73 1.82
Stracone 1.95 1.82 2.09
BTTS 68% 73% 64%
CK 23% 18% 27%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

5203111106
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.20
20%0%80%100%
8Sudbury CyclonesSudbury Cyclones
Sudbury Cyclones

Sudbury Cyclones

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 11 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.86
Dom
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.00
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.70
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 24% 27% 20%
Śr. 2.57 2.18 3.00
Zdobyto 0.86 0.91 0.80
Stracone 1.71 1.27 2.20
BTTS 52% 55% 50%
CK 10% 9% 10%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

512247-35
  • L
  • W
  • L
  • D
  • D
1.00
20%60%40%20%
9North Toronto NitrosNorth Toronto Nitros
North Toronto Nitros

North Toronto Nitros

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 8 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
1.18
Dom
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.09
Wyjazd
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
1.27
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 27% 36%
Śr. 3.95 3.45 4.45
Zdobyto 1.73 1.73 1.73
Stracone 2.23 1.73 2.73
BTTS 64% 55% 73%
CK 9% 18% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

5113719-124
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.80
20%20%60%80%
10InternationalInternational
International

International

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 10 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.95
Dom
  • L
  • W
  • D
  • D
  • L
1.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.91
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 23% 18% 27%
Śr. 4.55 4.55 4.55
Zdobyto 2.05 2.18 1.91
Stracone 2.50 2.36 2.64
BTTS 82% 91% 73%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

51041112-13
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.60
0%20%80%80%
11Simcoe County Rovers FCSimcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 12 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.23
Dom
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.27
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.18
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 5% 9% 0%
Śr. 4.64 4.18 5.09
Zdobyto 0.95 0.64 1.27
Stracone 3.68 3.55 3.82
BTTS 55% 45% 64%
CK 9% 9% 9%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

5014228-261
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.20
20%60%40%60%
12St Catharines Roma WolvesSt Catharines Roma Wolves
St Catharines Roma Wolves

St Catharines Roma Wolves

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 9 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.05
Dom
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
1.00
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.09
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 27% 27% 27%
Śr. 2.91 3.36 2.45
Zdobyto 1.23 1.45 1.00
Stracone 1.68 1.91 1.45
BTTS 64% 64% 64%
CK 18% 27% 9%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

5014414-101
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
0%40%60%60%

Które drużyny są w dobrej formie na podstawie ostatnich 5 meczów? – Przewodnik po formie

• Doskonała: Scrosoppi FC ma wyjątkowo dobrą formę z 3 punktami na mecz zdobytymi w ostatnich 5 meczach.

• Bardzo dobra: Woodbridge Strikers SC osiąga wyniki podobne do Scrosoppi FC, ze średnią 2.6 punktów na mecz w ostatnich 5 meczach.

• Całkiem dobra: Unionville Milliken SC to trzecia najlepiej grająca drużyna z 3 wygranymi i 0 przegranymi w ostatnich 5 meczach ze średnią 2.2 punktów na mecz.

FORMA U SIEBIE - ZESTAWIENIE (League1 Ontario)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
W
Zwycięstwo
D
Remis
L
Porażka
ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Ostatnie 6PNM
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Brak Zdobytych Pkt
Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
BTTS
Obie drużyny strzelą (BTTS).
Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
* Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
Powyżej 2.5
Powyżej 2.5 (2.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
1Scrosoppi FCScrosoppi FC
Scrosoppi FC

Scrosoppi FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 1 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.29
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • D
  • D
  • D
  • L
  • W
1.64
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 71% 100% 45%
Śr. 4.24 4.60 3.91
Zdobyto 3.05 4.00 2.18
Stracone 1.19 0.60 1.73
BTTS 62% 40% 82%
CK 38% 60% 18%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

66003052518
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
50%0%50%67%
2Woodbridge Strikers SCWoodbridge Strikers SC
Woodbridge Strikers SC

Woodbridge Strikers SC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 2 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.18
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.64
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.73
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 64% 82% 45%
Śr. 3.55 4.09 3.00
Zdobyto 2.55 3.18 1.91
Stracone 1.00 0.91 1.09
BTTS 59% 73% 45%
CK 36% 27% 45%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

65101971216
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.67
17%0%83%100%
3VaughanVaughan
Vaughan

Vaughan

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 3 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • L
  • W
  • L
1.86
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.09
Wyjazd
  • W
  • W
  • D
  • D
  • L
1.64
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 55% 64% 45%
Śr. 3.73 3.82 3.64
Zdobyto 2.14 2.18 2.09
Stracone 1.59 1.64 1.55
BTTS 77% 73% 82%
CK 23% 27% 18%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

64111611513
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.17
17%0%83%67%
4Sigma FCSigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 7 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.32
Dom
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
1.64
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 45% 27%
Śr. 3.73 3.55 3.91
Zdobyto 1.77 1.73 1.82
Stracone 1.95 1.82 2.09
BTTS 68% 73% 64%
CK 23% 18% 27%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

64111311213
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
2.17
17%0%83%83%
5Unionville Milliken SCUnionville Milliken SC
Unionville Milliken SC

Unionville Milliken SC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 5 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
1.68
Dom
  • D
  • W
  • L
  • D
  • W
1.55
Wyjazd
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
1.82
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 41% 36% 45%
Śr. 3.14 3.55 2.73
Zdobyto 2.00 2.27 1.73
Stracone 1.14 1.27 1.00
BTTS 59% 73% 45%
CK 32% 18% 45%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6321159611
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.83
17%0%83%100%
6Blue Devils FCBlue Devils FC
Blue Devils FC

Blue Devils FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 4 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
1.77
Dom
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.55
Wyjazd
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
2.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 55% 45% 64%
Śr. 3.91 3.73 4.09
Zdobyto 2.09 2.09 2.09
Stracone 1.82 1.64 2.00
BTTS 64% 64% 64%
CK 23% 18% 27%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

622213948
  • W
  • D
  • W
  • L
  • L
  • D
1.33
33%33%50%67%
7Sudbury CyclonesSudbury Cyclones
Sudbury Cyclones

Sudbury Cyclones

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 11 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.86
Dom
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.00
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.70
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 24% 27% 20%
Śr. 2.57 2.18 3.00
Zdobyto 0.86 0.91 0.80
Stracone 1.71 1.27 2.20
BTTS 52% 55% 50%
CK 10% 9% 10%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

622267-18
  • L
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.33
17%50%50%33%
8North Toronto NitrosNorth Toronto Nitros
North Toronto Nitros

North Toronto Nitros

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 8 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
1.18
Dom
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.09
Wyjazd
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
1.27
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 27% 36%
Śr. 3.95 3.45 4.45
Zdobyto 1.73 1.73 1.73
Stracone 2.23 1.73 2.73
BTTS 64% 55% 73%
CK 9% 18% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6222151328
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
  • D
1.33
17%17%67%83%
9Burlington SCBurlington SC
Burlington SC

Burlington SC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 6 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.32
Dom
  • D
  • L
  • L
  • W
  • W
1.09
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
  • L
  • W
1.55
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 27% 45%
Śr. 4.32 4.27 4.36
Zdobyto 2.23 2.00 2.45
Stracone 2.09 2.27 1.91
BTTS 73% 73% 73%
CK 14% 18% 9%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6213151507
  • W
  • W
  • L
  • L
  • D
  • L
1.17
33%17%67%67%
10InternationalInternational
International

International

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 10 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.95
Dom
  • L
  • W
  • D
  • D
  • L
1.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.91
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 23% 18% 27%
Śr. 4.55 4.55 4.55
Zdobyto 2.05 2.18 1.91
Stracone 2.50 2.36 2.64
BTTS 82% 91% 73%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6132151506
  • L
  • D
  • D
  • W
  • L
  • D
1.00
0%17%83%83%
11St Catharines Roma WolvesSt Catharines Roma Wolves
St Catharines Roma Wolves

St Catharines Roma Wolves

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 9 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.05
Dom
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
1.00
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.09
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 27% 27% 27%
Śr. 2.91 3.36 2.45
Zdobyto 1.23 1.45 1.00
Stracone 1.68 1.91 1.45
BTTS 64% 64% 64%
CK 18% 27% 9%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

61141014-44
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.67
17%0%83%100%
12Simcoe County Rovers FCSimcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 12 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.23
Dom
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.27
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.18
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 5% 9% 0%
Śr. 4.64 4.18 5.09
Zdobyto 0.95 0.64 1.27
Stracone 3.68 3.55 3.82
BTTS 55% 45% 64%
CK 9% 9% 9%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6006525-200
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
0%33%67%83%

Które drużyny mają najlepszą i najgorszą formę w meczach domowych?

• Scrosoppi FC jest najlepszą drużyną na swoim stadionie notując z 0 przegranymi i 6 wygranymi w ciągu ostatnich 6 meczów rozegranych u siebie. Ich średnia liczba punktów na mecz wynosi 3, będąc najwyższą spośród wszystkich klubów.

• Woodbridge Strikers SC może pochwalić się ostatnio świetną formą na własnym stadionie . 5 zwycięstw, 1 remisów i 0 przegranych umieszcza ich na 2 miejscu w tabeli domowej League1 Ontario. Ich średnia liczba punktów na mecz wynosi 2.67 - prawie tak wysoka, jak Scrosoppi FC.

• Wyniki St Catharines Roma Wolves na ich własnym stadionie były ostatnio poniżej średniej. Drużynie St Catharines Roma Wolves udało się zwyciężyć jedynie 1 razy z ostatnich 6 meczów rozegranych na ich stadionie . Ich średnia punktów na mecz wynosi 0.67, co czyni ich drugą najsłabszą drużyną w meczach domowych League1 Ontario.

• Fatalnie, po prostu fatalnie. Gra drużyny Simcoe County Rovers FC w meczach domowych była ostatnio tragiczna. Z 0 zwycięstwami, 0 remisami, 6 przegranymi i tylko 0 punktami na mecz w ostatnich 6 meczach u siebie, Simcoe County Rovers FC radzi sobie wyjątkowo słabo na własnym stadionie.

FORMA NA WYJEŹDZIE - ZESTAWIENIE (League1 Ontario)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
W
Zwycięstwo
D
Remis
L
Porażka
ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Ostatnie 6PNM
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Brak Zdobytych Pkt
Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
BTTS
Obie drużyny strzelą (BTTS).
Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
* Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
Powyżej 2.5
Powyżej 2.5 (2.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
1Unionville Milliken SCUnionville Milliken SC
Unionville Milliken SC

Unionville Milliken SC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 5 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
1.68
Dom
  • D
  • W
  • L
  • D
  • W
1.55
Wyjazd
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
1.82
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 41% 36% 45%
Śr. 3.14 3.55 2.73
Zdobyto 2.00 2.27 1.73
Stracone 1.14 1.27 1.00
BTTS 59% 73% 45%
CK 32% 18% 45%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6420145914
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
2.33
50%0%50%83%
2Woodbridge Strikers SCWoodbridge Strikers SC
Woodbridge Strikers SC

Woodbridge Strikers SC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 2 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.18
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.64
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.73
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 64% 82% 45%
Śr. 3.55 4.09 3.00
Zdobyto 2.55 3.18 1.91
Stracone 1.00 0.91 1.09
BTTS 59% 73% 45%
CK 36% 27% 45%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6321129311
  • W
  • W
  • L
  • D
  • W
  • D
1.83
33%17%50%50%
3Burlington SCBurlington SC
Burlington SC

Burlington SC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 6 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.32
Dom
  • D
  • L
  • L
  • W
  • W
1.09
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
  • L
  • W
1.55
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 27% 45%
Śr. 4.32 4.27 4.36
Zdobyto 2.23 2.00 2.45
Stracone 2.09 2.27 1.91
BTTS 73% 73% 73%
CK 14% 18% 9%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

63121812610
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
  • W
1.67
0%33%67%83%
4Scrosoppi FCScrosoppi FC
Scrosoppi FC

Scrosoppi FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 1 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.29
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • D
  • D
  • D
  • L
  • W
1.64
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 71% 100% 45%
Śr. 4.24 4.60 3.91
Zdobyto 3.05 4.00 2.18
Stracone 1.19 0.60 1.73
BTTS 62% 40% 82%
CK 38% 60% 18%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6231131039
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
  • W
1.50
0%0%100%83%
5VaughanVaughan
Vaughan

Vaughan

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 3 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • L
  • W
  • L
1.86
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.09
Wyjazd
  • W
  • W
  • D
  • D
  • L
1.64
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 55% 64% 45%
Śr. 3.73 3.82 3.64
Zdobyto 2.14 2.18 2.09
Stracone 1.59 1.64 1.55
BTTS 77% 73% 82%
CK 23% 27% 18%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6231111019
  • L
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
1.50
17%17%83%83%
6Blue Devils FCBlue Devils FC
Blue Devils FC

Blue Devils FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 4 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
1.77
Dom
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.55
Wyjazd
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
2.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 55% 45% 64%
Śr. 3.91 3.73 4.09
Zdobyto 2.09 2.09 2.09
Stracone 1.82 1.64 2.00
BTTS 64% 64% 64%
CK 23% 18% 27%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6303814-69
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.50
17%17%67%83%
7North Toronto NitrosNorth Toronto Nitros
North Toronto Nitros

North Toronto Nitros

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 8 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
1.18
Dom
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.09
Wyjazd
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
1.27
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 32% 27% 36%
Śr. 3.95 3.45 4.45
Zdobyto 1.73 1.73 1.73
Stracone 2.23 1.73 2.73
BTTS 64% 55% 73%
CK 9% 18% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

62041023-136
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.00
0%33%67%100%
8St Catharines Roma WolvesSt Catharines Roma Wolves
St Catharines Roma Wolves

St Catharines Roma Wolves

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 9 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.05
Dom
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
1.00
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.09
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 27% 27% 27%
Śr. 2.91 3.36 2.45
Zdobyto 1.23 1.45 1.00
Stracone 1.68 1.91 1.45
BTTS 64% 64% 64%
CK 18% 27% 9%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

612349-55
  • L
  • D
  • L
  • D
  • W
  • L
0.83
0%50%50%33%
9Sigma FCSigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 7 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.32
Dom
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
1.64
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 36% 45% 27%
Śr. 3.73 3.55 3.91
Zdobyto 1.77 1.73 1.82
Stracone 1.95 1.82 2.09
BTTS 68% 73% 64%
CK 23% 18% 27%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

61141316-34
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.67
17%0%83%100%
10Sudbury CyclonesSudbury Cyclones
Sudbury Cyclones

Sudbury Cyclones

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 11 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.86
Dom
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.00
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.70
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 24% 27% 20%
Śr. 2.57 2.18 3.00
Zdobyto 0.86 0.91 0.80
Stracone 1.71 1.27 2.20
BTTS 52% 55% 50%
CK 10% 9% 10%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6105212-103
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.50
17%67%17%33%
11InternationalInternational
International

International

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 10 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.95
Dom
  • L
  • W
  • D
  • D
  • L
1.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.91
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 23% 18% 27%
Śr. 4.55 4.55 4.55
Zdobyto 2.05 2.18 1.91
Stracone 2.50 2.36 2.64
BTTS 82% 91% 73%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

61051319-63
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.50
0%17%83%83%
12Simcoe County Rovers FCSimcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Dyw. -1)

Pozycje ligowe 12 / 12

Kanada

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.23
Dom
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.27
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.18
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 5% 9% 0%
Śr. 4.64 4.18 5.09
Zdobyto 0.95 0.64 1.27
Stracone 3.68 3.55 3.82
BTTS 55% 45% 64%
CK 9% 9% 9%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

6015624-181
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.17
17%50%50%67%

Które drużyny mają najlepszą i najgorszą formę w meczach wyjazdowych?

• Unionville Milliken SC gra świetnie na meczach wyjazdowych. Udało im się zwyciężyć 4 z ostatnich 6 meczów rozgrywanych na stadionie przeciwnika. Unionville Milliken SC mają najwyższą liczbę punktów wynoszącą 14, co czyni ich najlepszą drużyną na meczach wyjazdowych w League1 Ontario.

• Simcoe County Rovers FC rozczarowuje swoją grą na meczach wyjazdowych. Pozostają oni najsłabszą drużyną z 0 wygranymi w ostatnich 6 meczach rozgrywanych na stadionie przeciwnika, co jest fatalną wiadomością dla klubu i ich fanów.

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!