Bez primljenog gola - Primera División

Golman - Bez gola

# IgračOU
Odigrane utakmice
Bez golaBez gola %DomaU gostima
1Argentinos Juniors BadgeBrayan Josué Cortés Fernández321547%105
2Belgrano BadgeThiago Gastón Cardozo Brugman311445%68
3Lanús BadgeNahuel Hernán Losada291345%76
4River Plate BadgeSantiago Beltrán341338%85
5Atlético Tucumán BadgeLuis Ignacio Ingolotti301240%75
6Boca Juniors BadgeÁlvaro David Montero Perales291138%56
7Defensa y Justicia BadgeMatías Borgogno301033%55
8Huracán BadgeHernán Ismael Galíndez301033%55
9San Lorenzo BadgeOrlando Gill191053%55
10Estudiantes BadgeNéstor Fernando Muslera Micol211048%73
11Deportivo Riestra BadgeIgnacio Mauricio Jesús Arce291034%64
12Gimnasia Mendoza BadgeCésar Pablo Rigamonti28932%63
13Independiente BadgeRodrigo Francisco Jesús Rey30930%54
14Barracas Central BadgeMarcelo Miño25936%45
15Gimnasia La Plata BadgeNelson Federico Insfrán28828%53

Timovi - Bez gola

# TimOU
Odigrane utakmice
Bez golaČO%DomaU gostima
1CA San Lorenzo de AlmagroCA San Lorenzo de Almagro
CA San Lorenzo de Almagro

CA San Lorenzo de Almagro

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 18 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.32
Doma
  • P
  • P
  • G
  • P
  • R
1.60
U gostima
  • R
  • G
  • R
  • G
  • P
1.06
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 47% 19%
Pr. 1.65 1.93 1.38
Zabio 0.74 0.93 0.56
Primio 0.90 1.00 0.81
ODG 29% 27% 31%
ČO 48% 60% 38%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

311548%60%38%
2CA Belgrano de CordobaCA Belgrano de Cordoba
CA Belgrano de Cordoba

CA Belgrano de Cordoba

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 10 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
1.71
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
1.69
U gostima
  • R
  • R
  • P
  • P
  • G
1.72
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 47% 50% 44%
Pr. 1.91 2.19 1.67
Zabio 1.12 1.31 0.94
Primio 0.79 0.88 0.72
ODG 38% 44% 33%
ČO 47% 38% 56%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

341647%38%56%
3CA LanusCA Lanus
CA Lanus

CA Lanus

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 8 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
1.55
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • P
1.73
U gostima
  • G
  • P
  • R
  • P
  • R
1.38
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 42% 47% 38%
Pr. 2.00 1.87 2.13
Zabio 1.13 1.13 1.13
Primio 0.87 0.73 1.00
ODG 35% 33% 38%
ČO 45% 53% 38%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

311445%53%38%
4CA Boca JuniorsCA Boca Juniors
CA Boca Juniors

CA Boca Juniors

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
1.84
Doma
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • R
  • P
  • R
  • P
1.69
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 48% 53% 44%
Pr. 2.32 2.00 2.63
Zabio 1.48 1.40 1.56
Primio 0.84 0.60 1.06
ODG 52% 47% 56%
ČO 45% 53% 38%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

311445%53%38%
5Argentinos JuniorsArgentinos Juniors
Argentinos Juniors

Argentinos Juniors

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • P
  • P
1.94
Doma
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.44
U gostima
  • R
  • R
  • G
  • R
  • P
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 72% 33%
Pr. 1.94 1.89 2.00
Zabio 1.18 1.39 0.93
Primio 0.76 0.50 1.07
ODG 45% 44% 47%
ČO 45% 56% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

331545%56%33%
6Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata
Estudiantes de La Plata

Estudiantes de La Plata

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 21 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • G
  • G
1.45
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
1.81
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
1.07
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 42% 56% 27%
Pr. 2.00 2.13 1.87
Zabio 1.16 1.50 0.80
Primio 0.84 0.63 1.07
ODG 29% 25% 33%
ČO 42% 50% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

311342%50%33%
7CA TucumanCA Tucuman
CA Tucuman

CA Tucuman

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 19 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • R
  • G
  • P
1.03
Doma
  • R
  • R
  • G
  • G
  • G
0.93
U gostima
  • P
  • P
  • G
  • R
  • P
1.13
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 13% 33%
Pr. 2.03 2.00 2.07
Zabio 0.93 0.93 0.93
Primio 1.10 1.07 1.13
ODG 50% 47% 53%
ČO 40% 47% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

301240%47%33%
8Club Atletico Velez SarsfieldClub Atletico Velez Sarsfield
Club Atletico Velez Sarsfield

Club Atletico Velez Sarsfield

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.77
Doma
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • G
  • P
1.53
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 56% 33%
Pr. 2.16 1.94 2.40
Zabio 1.32 1.19 1.47
Primio 0.84 0.75 0.93
ODG 52% 44% 60%
ČO 39% 44% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

311239%44%33%
9CA River PlateCA River Plate
CA River Plate

CA River Plate

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 9 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • P
  • P
1.74
Doma
  • R
  • P
  • G
  • P
  • P
1.75
U gostima
  • G
  • P
  • P
  • R
  • P
1.71
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 53% 55% 50%
Pr. 2.29 2.55 1.93
Zabio 1.41 1.55 1.21
Primio 0.88 1.00 0.71
ODG 38% 40% 36%
ČO 38% 40% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

341338%40%36%
10CA HuracanCA Huracan
CA Huracan

CA Huracan

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 16 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • G
  • G
1.38
Doma
  • R
  • R
  • P
  • P
  • G
1.67
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • G
1.12
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 34% 47% 24%
Pr. 1.94 1.93 1.94
Zabio 1.00 1.13 0.88
Primio 0.94 0.80 1.06
ODG 47% 53% 41%
ČO 38% 47% 29%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

321238%47%29%
11Instituto AC CordobaInstituto AC Cordoba
Instituto AC Cordoba

Instituto AC Cordoba

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
1.77
Doma
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
2.13
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 53% 67% 40%
Pr. 2.17 2.40 1.93
Zabio 1.27 1.53 1.00
Primio 0.90 0.87 0.93
ODG 43% 53% 33%
ČO 37% 33% 40%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

301137%33%40%
12CA Rosario CentralCA Rosario Central
CA Rosario Central

CA Rosario Central

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
1.88
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • P
2.00
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
1.75
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 59% 50%
Pr. 2.33 2.35 2.31
Zabio 1.42 1.59 1.25
Primio 0.91 0.76 1.06
ODG 58% 59% 56%
ČO 33% 35% 31%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

331133%35%31%
13CA Barracas CentralCA Barracas Central
CA Barracas Central

CA Barracas Central

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 11 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • R
  • P
1.43
Doma
  • G
  • R
  • G
  • P
  • P
1.40
U gostima
  • G
  • R
  • R
  • P
  • R
1.47
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 37% 40% 33%
Pr. 1.80 1.87 1.73
Zabio 0.93 1.00 0.87
Primio 0.87 0.87 0.87
ODG 47% 47% 47%
ČO 33% 33% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

301033%33%33%
14CD RiestraCD Riestra
CD Riestra

CD Riestra

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 25 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • R
  • G
0.77
Doma
  • P
  • R
  • G
  • R
  • R
1.13
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • G
  • G
0.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 10% 20% 0%
Pr. 1.37 1.53 1.20
Zabio 0.50 0.80 0.20
Primio 0.87 0.73 1.00
ODG 27% 33% 20%
ČO 33% 40% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

301033%40%27%
15CSD Defensa y JusticiaCSD Defensa y Justicia
CSD Defensa y Justicia

CSD Defensa y Justicia

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.53
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
1.60
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • P
1.47
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 40% 40% 40%
Pr. 2.40 2.13 2.67
Zabio 1.27 1.20 1.33
Primio 1.13 0.93 1.33
ODG 53% 53% 53%
ČO 30% 33% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

30930%33%27%
16Atletico Gimnasia y Esgrima de MendozaAtletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza
Atletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza

Atletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 15 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.30
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • G
1.80
U gostima
  • P
  • P
  • G
  • G
  • G
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 37% 53% 20%
Pr. 2.23 2.13 2.33
Zabio 1.00 1.27 0.73
Primio 1.23 0.87 1.60
ODG 40% 47% 33%
ČO 30% 40% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

30930%40%20%
17CA IndependienteCA Independiente
CA Independiente

CA Independiente

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 14 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • R
  • G
1.45
Doma
  • R
  • G
  • R
  • G
  • G
1.33
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
1.56
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 39% 33% 44%
Pr. 2.42 2.47 2.38
Zabio 1.23 1.20 1.25
Primio 1.19 1.27 1.13
ODG 55% 47% 63%
ČO 29% 33% 25%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

31929%33%25%
18Gimnasia y Esgrima La PlataGimnasia y Esgrima La Plata
Gimnasia y Esgrima La Plata

Gimnasia y Esgrima La Plata

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • P
  • P
1.69
Doma
  • G
  • P
  • R
  • R
  • P
1.80
U gostima
  • G
  • P
  • R
  • R
  • P
1.59
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 50% 53% 47%
Pr. 2.50 2.67 2.35
Zabio 1.28 1.53 1.06
Primio 1.22 1.13 1.29
ODG 53% 53% 53%
ČO 28% 40% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

32928%40%18%
19CA TigreCA Tigre
CA Tigre

CA Tigre

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 24 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
1.10
Doma
  • P
  • R
  • G
  • G
  • G
1.40
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 33% 13%
Pr. 2.07 1.87 2.27
Zabio 1.03 1.00 1.07
Primio 1.03 0.87 1.20
ODG 53% 47% 60%
ČO 27% 33% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

30827%33%20%
20Newells Old BoysNewells Old Boys
Newells Old Boys

Newells Old Boys

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 12 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
1.20
Doma
  • P
  • P
  • R
  • R
  • P
1.47
U gostima
  • R
  • R
  • P
  • G
  • R
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 33% 20%
Pr. 2.17 2.07 2.27
Zabio 0.93 1.07 0.80
Primio 1.23 1.00 1.47
ODG 50% 53% 47%
ČO 27% 33% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

30827%33%20%
21CA SarmientoCA Sarmiento
CA Sarmiento

CA Sarmiento

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 13 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • R
  • G
1.33
Doma
  • P
  • P
  • R
  • R
  • R
1.87
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • P
  • G
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 40% 53% 27%
Pr. 2.53 2.20 2.87
Zabio 1.17 1.33 1.00
Primio 1.37 0.87 1.87
ODG 53% 53% 53%
ČO 27% 47% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

30827%47%7%
22CA Central Cordoba de Santiago del EsteroCA Central Cordoba de Santiago del Estero
CA Central Cordoba de Santiago del Estero

CA Central Cordoba de Santiago del Estero

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 28 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • G
  • G
0.87
Doma
  • G
  • G
  • R
  • R
  • G
1.20
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • R
  • G
0.53
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 20% 33% 7%
Pr. 2.20 2.47 1.93
Zabio 0.73 1.00 0.47
Primio 1.47 1.47 1.47
ODG 37% 33% 40%
ČO 27% 33% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

30827%33%20%
23CA Talleres de CordobaCA Talleres de Cordoba
CA Talleres de Cordoba

CA Talleres de Cordoba

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 30 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
1.10
Doma
  • R
  • P
  • G
  • G
  • G
1.13
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
1.07
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 29% 31% 27%
Pr. 2.16 2.13 2.20
Zabio 0.97 0.94 1.00
Primio 1.19 1.19 1.20
ODG 48% 44% 53%
ČO 26% 25% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

31826%25%27%
24Racing Club de AvellanedaRacing Club de Avellaneda
Racing Club de Avellaneda

Racing Club de Avellaneda

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 26 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • G
1.13
Doma
  • R
  • G
  • P
  • G
  • R
1.13
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
1.12
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 28% 27% 29%
Pr. 2.22 2.33 2.12
Zabio 1.03 1.07 1.00
Primio 1.19 1.27 1.12
ODG 59% 67% 53%
ČO 25% 13% 35%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

32825%13%35%
25CA AldosiviCA Aldosivi
CA Aldosivi

CA Aldosivi

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 27 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • G
  • P
0.63
Doma
  • G
  • P
  • P
  • G
  • P
1.13
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.13
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 10% 20% 0%
Pr. 2.07 1.67 2.47
Zabio 0.70 0.73 0.67
Primio 1.37 0.93 1.80
ODG 50% 47% 53%
ČO 23% 47% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

30723%47%0%
26CS Independiente RivadaviaCS Independiente Rivadavia
CS Independiente Rivadavia

CS Independiente Rivadavia

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 17 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • R
  • G
1.71
Doma
  • P
  • P
  • P
  • R
  • R
2.06
U gostima
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 48% 63% 33%
Pr. 2.77 3.44 2.07
Zabio 1.52 2.13 0.87
Primio 1.26 1.31 1.20
ODG 65% 88% 40%
ČO 23% 6% 40%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

31723%6%40%
27CA PlatenseCA Platense
CA Platense

CA Platense

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 23 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • R
  • R
  • G
  • P
1.00
Doma
  • R
  • R
  • G
  • R
  • G
0.80
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • R
  • P
1.20
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 20% 13% 27%
Pr. 1.97 1.87 2.07
Zabio 0.80 0.60 1.00
Primio 1.17 1.27 1.07
ODG 47% 40% 53%
ČO 23% 13% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

30723%13%33%
28CA BanfieldCA Banfield
CA Banfield

CA Banfield

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 22 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • P
  • G
  • R
1.07
Doma
  • G
  • R
  • R
  • G
  • R
1.33
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • R
  • P
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 33% 20%
Pr. 2.37 2.33 2.40
Zabio 1.07 1.20 0.93
Primio 1.30 1.13 1.47
ODG 57% 53% 60%
ČO 20% 27% 13%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

30620%27%13%
29AA Estudiantes de Rio CuartoAA Estudiantes de Rio Cuarto
AA Estudiantes de Rio Cuarto

AA Estudiantes de Rio Cuarto

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 29 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.47
Doma
  • G
  • R
  • G
  • G
  • P
0.80
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • G
0.13
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 10% 20% 0%
Pr. 1.90 1.60 2.20
Zabio 0.47 0.53 0.40
Primio 1.43 1.07 1.80
ODG 33% 27% 40%
ČO 20% 33% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

30620%33%7%
30CA Union de Santa FeCA Union de Santa Fe
CA Union de Santa Fe

CA Union de Santa Fe

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 20 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • P
1.28
Doma
  • P
  • P
  • G
  • G
  • P
1.67
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • G
  • R
0.94
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 34% 47% 24%
Pr. 2.91 2.73 3.06
Zabio 1.47 1.67 1.29
Primio 1.44 1.07 1.76
ODG 63% 60% 65%
ČO 16% 33% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

32516%33%0%

Doma / Bez gola (Primera División)

# TimOU
Odigrane utakmice
Doma
Bez gola
Doma
ČO%
1CA San Lorenzo de AlmagroCA San Lorenzo de Almagro
CA San Lorenzo de Almagro

CA San Lorenzo de Almagro

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 18 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.32
Doma
  • P
  • P
  • G
  • P
  • R
1.60
U gostima
  • R
  • G
  • R
  • G
  • P
1.06
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 47% 19%
Pr. 1.65 1.93 1.38
Zabio 0.74 0.93 0.56
Primio 0.90 1.00 0.81
ODG 29% 27% 31%
ČO 48% 60% 38%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15960%
2Argentinos JuniorsArgentinos Juniors
Argentinos Juniors

Argentinos Juniors

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • P
  • P
1.94
Doma
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.44
U gostima
  • R
  • R
  • G
  • R
  • P
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 72% 33%
Pr. 1.94 1.89 2.00
Zabio 1.18 1.39 0.93
Primio 0.76 0.50 1.07
ODG 45% 44% 47%
ČO 45% 56% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

181056%
3CA LanusCA Lanus
CA Lanus

CA Lanus

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 8 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
1.55
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • P
1.73
U gostima
  • G
  • P
  • R
  • P
  • R
1.38
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 42% 47% 38%
Pr. 2.00 1.87 2.13
Zabio 1.13 1.13 1.13
Primio 0.87 0.73 1.00
ODG 35% 33% 38%
ČO 45% 53% 38%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15853%
4CA Boca JuniorsCA Boca Juniors
CA Boca Juniors

CA Boca Juniors

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
1.84
Doma
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • R
  • P
  • R
  • P
1.69
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 48% 53% 44%
Pr. 2.32 2.00 2.63
Zabio 1.48 1.40 1.56
Primio 0.84 0.60 1.06
ODG 52% 47% 56%
ČO 45% 53% 38%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15853%
5Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata
Estudiantes de La Plata

Estudiantes de La Plata

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 21 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • G
  • G
1.45
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
1.81
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
1.07
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 42% 56% 27%
Pr. 2.00 2.13 1.87
Zabio 1.16 1.50 0.80
Primio 0.84 0.63 1.07
ODG 29% 25% 33%
ČO 42% 50% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16850%
6CA TucumanCA Tucuman
CA Tucuman

CA Tucuman

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 19 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • R
  • G
  • P
1.03
Doma
  • R
  • R
  • G
  • G
  • G
0.93
U gostima
  • P
  • P
  • G
  • R
  • P
1.13
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 13% 33%
Pr. 2.03 2.00 2.07
Zabio 0.93 0.93 0.93
Primio 1.10 1.07 1.13
ODG 50% 47% 53%
ČO 40% 47% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15747%
7CA HuracanCA Huracan
CA Huracan

CA Huracan

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 16 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • G
  • G
1.38
Doma
  • R
  • R
  • P
  • P
  • G
1.67
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • G
1.12
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 34% 47% 24%
Pr. 1.94 1.93 1.94
Zabio 1.00 1.13 0.88
Primio 0.94 0.80 1.06
ODG 47% 53% 41%
ČO 38% 47% 29%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15747%
8CA SarmientoCA Sarmiento
CA Sarmiento

CA Sarmiento

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 13 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • R
  • G
1.33
Doma
  • P
  • P
  • R
  • R
  • R
1.87
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • P
  • G
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 40% 53% 27%
Pr. 2.53 2.20 2.87
Zabio 1.17 1.33 1.00
Primio 1.37 0.87 1.87
ODG 53% 53% 53%
ČO 27% 47% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15747%
9CA AldosiviCA Aldosivi
CA Aldosivi

CA Aldosivi

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 27 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • G
  • P
0.63
Doma
  • G
  • P
  • P
  • G
  • P
1.13
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.13
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 10% 20% 0%
Pr. 2.07 1.67 2.47
Zabio 0.70 0.73 0.67
Primio 1.37 0.93 1.80
ODG 50% 47% 53%
ČO 23% 47% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15747%
10Club Atletico Velez SarsfieldClub Atletico Velez Sarsfield
Club Atletico Velez Sarsfield

Club Atletico Velez Sarsfield

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.77
Doma
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • G
  • P
1.53
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 56% 33%
Pr. 2.16 1.94 2.40
Zabio 1.32 1.19 1.47
Primio 0.84 0.75 0.93
ODG 52% 44% 60%
ČO 39% 44% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16744%
11CA River PlateCA River Plate
CA River Plate

CA River Plate

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 9 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • P
  • P
1.74
Doma
  • R
  • P
  • G
  • P
  • P
1.75
U gostima
  • G
  • P
  • P
  • R
  • P
1.71
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 53% 55% 50%
Pr. 2.29 2.55 1.93
Zabio 1.41 1.55 1.21
Primio 0.88 1.00 0.71
ODG 38% 40% 36%
ČO 38% 40% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

20840%
12CD RiestraCD Riestra
CD Riestra

CD Riestra

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 25 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • R
  • G
0.77
Doma
  • P
  • R
  • G
  • R
  • R
1.13
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • G
  • G
0.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 10% 20% 0%
Pr. 1.37 1.53 1.20
Zabio 0.50 0.80 0.20
Primio 0.87 0.73 1.00
ODG 27% 33% 20%
ČO 33% 40% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15640%
13Atletico Gimnasia y Esgrima de MendozaAtletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza
Atletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza

Atletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 15 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.30
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • G
1.80
U gostima
  • P
  • P
  • G
  • G
  • G
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 37% 53% 20%
Pr. 2.23 2.13 2.33
Zabio 1.00 1.27 0.73
Primio 1.23 0.87 1.60
ODG 40% 47% 33%
ČO 30% 40% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15640%
14Gimnasia y Esgrima La PlataGimnasia y Esgrima La Plata
Gimnasia y Esgrima La Plata

Gimnasia y Esgrima La Plata

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • P
  • P
1.69
Doma
  • G
  • P
  • R
  • R
  • P
1.80
U gostima
  • G
  • P
  • R
  • R
  • P
1.59
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 50% 53% 47%
Pr. 2.50 2.67 2.35
Zabio 1.28 1.53 1.06
Primio 1.22 1.13 1.29
ODG 53% 53% 53%
ČO 28% 40% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15640%
15CA Belgrano de CordobaCA Belgrano de Cordoba
CA Belgrano de Cordoba

CA Belgrano de Cordoba

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 10 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
1.71
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
1.69
U gostima
  • R
  • R
  • P
  • P
  • G
1.72
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 47% 50% 44%
Pr. 1.91 2.19 1.67
Zabio 1.12 1.31 0.94
Primio 0.79 0.88 0.72
ODG 38% 44% 33%
ČO 47% 38% 56%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16638%
16CA Rosario CentralCA Rosario Central
CA Rosario Central

CA Rosario Central

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
1.88
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • P
2.00
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
1.75
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 59% 50%
Pr. 2.33 2.35 2.31
Zabio 1.42 1.59 1.25
Primio 0.91 0.76 1.06
ODG 58% 59% 56%
ČO 33% 35% 31%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

17635%
17Instituto AC CordobaInstituto AC Cordoba
Instituto AC Cordoba

Instituto AC Cordoba

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
1.77
Doma
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
2.13
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 53% 67% 40%
Pr. 2.17 2.40 1.93
Zabio 1.27 1.53 1.00
Primio 0.90 0.87 0.93
ODG 43% 53% 33%
ČO 37% 33% 40%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
18CA Barracas CentralCA Barracas Central
CA Barracas Central

CA Barracas Central

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 11 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • R
  • P
1.43
Doma
  • G
  • R
  • G
  • P
  • P
1.40
U gostima
  • G
  • R
  • R
  • P
  • R
1.47
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 37% 40% 33%
Pr. 1.80 1.87 1.73
Zabio 0.93 1.00 0.87
Primio 0.87 0.87 0.87
ODG 47% 47% 47%
ČO 33% 33% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
19CSD Defensa y JusticiaCSD Defensa y Justicia
CSD Defensa y Justicia

CSD Defensa y Justicia

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.53
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
1.60
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • P
1.47
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 40% 40% 40%
Pr. 2.40 2.13 2.67
Zabio 1.27 1.20 1.33
Primio 1.13 0.93 1.33
ODG 53% 53% 53%
ČO 30% 33% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
20CA IndependienteCA Independiente
CA Independiente

CA Independiente

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 14 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • R
  • G
1.45
Doma
  • R
  • G
  • R
  • G
  • G
1.33
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
1.56
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 39% 33% 44%
Pr. 2.42 2.47 2.38
Zabio 1.23 1.20 1.25
Primio 1.19 1.27 1.13
ODG 55% 47% 63%
ČO 29% 33% 25%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
21CA TigreCA Tigre
CA Tigre

CA Tigre

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 24 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
1.10
Doma
  • P
  • R
  • G
  • G
  • G
1.40
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 33% 13%
Pr. 2.07 1.87 2.27
Zabio 1.03 1.00 1.07
Primio 1.03 0.87 1.20
ODG 53% 47% 60%
ČO 27% 33% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
22Newells Old BoysNewells Old Boys
Newells Old Boys

Newells Old Boys

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 12 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
1.20
Doma
  • P
  • P
  • R
  • R
  • P
1.47
U gostima
  • R
  • R
  • P
  • G
  • R
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 33% 20%
Pr. 2.17 2.07 2.27
Zabio 0.93 1.07 0.80
Primio 1.23 1.00 1.47
ODG 50% 53% 47%
ČO 27% 33% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
23CA Central Cordoba de Santiago del EsteroCA Central Cordoba de Santiago del Estero
CA Central Cordoba de Santiago del Estero

CA Central Cordoba de Santiago del Estero

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 28 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • G
  • G
0.87
Doma
  • G
  • G
  • R
  • R
  • G
1.20
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • R
  • G
0.53
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 20% 33% 7%
Pr. 2.20 2.47 1.93
Zabio 0.73 1.00 0.47
Primio 1.47 1.47 1.47
ODG 37% 33% 40%
ČO 27% 33% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
24AA Estudiantes de Rio CuartoAA Estudiantes de Rio Cuarto
AA Estudiantes de Rio Cuarto

AA Estudiantes de Rio Cuarto

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 29 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.47
Doma
  • G
  • R
  • G
  • G
  • P
0.80
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • G
0.13
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 10% 20% 0%
Pr. 1.90 1.60 2.20
Zabio 0.47 0.53 0.40
Primio 1.43 1.07 1.80
ODG 33% 27% 40%
ČO 20% 33% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
25CA Union de Santa FeCA Union de Santa Fe
CA Union de Santa Fe

CA Union de Santa Fe

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 20 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • P
1.28
Doma
  • P
  • P
  • G
  • G
  • P
1.67
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • G
  • R
0.94
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 34% 47% 24%
Pr. 2.91 2.73 3.06
Zabio 1.47 1.67 1.29
Primio 1.44 1.07 1.76
ODG 63% 60% 65%
ČO 16% 33% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
26CA BanfieldCA Banfield
CA Banfield

CA Banfield

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 22 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • P
  • G
  • R
1.07
Doma
  • G
  • R
  • R
  • G
  • R
1.33
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • R
  • P
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 33% 20%
Pr. 2.37 2.33 2.40
Zabio 1.07 1.20 0.93
Primio 1.30 1.13 1.47
ODG 57% 53% 60%
ČO 20% 27% 13%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15427%
27CA Talleres de CordobaCA Talleres de Cordoba
CA Talleres de Cordoba

CA Talleres de Cordoba

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 30 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
1.10
Doma
  • R
  • P
  • G
  • G
  • G
1.13
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
1.07
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 29% 31% 27%
Pr. 2.16 2.13 2.20
Zabio 0.97 0.94 1.00
Primio 1.19 1.19 1.20
ODG 48% 44% 53%
ČO 26% 25% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16425%
28Racing Club de AvellanedaRacing Club de Avellaneda
Racing Club de Avellaneda

Racing Club de Avellaneda

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 26 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • G
1.13
Doma
  • R
  • G
  • P
  • G
  • R
1.13
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
1.12
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 28% 27% 29%
Pr. 2.22 2.33 2.12
Zabio 1.03 1.07 1.00
Primio 1.19 1.27 1.12
ODG 59% 67% 53%
ČO 25% 13% 35%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15213%
29CA PlatenseCA Platense
CA Platense

CA Platense

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 23 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • R
  • R
  • G
  • P
1.00
Doma
  • R
  • R
  • G
  • R
  • G
0.80
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • R
  • P
1.20
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 20% 13% 27%
Pr. 1.97 1.87 2.07
Zabio 0.80 0.60 1.00
Primio 1.17 1.27 1.07
ODG 47% 40% 53%
ČO 23% 13% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15213%
30CS Independiente RivadaviaCS Independiente Rivadavia
CS Independiente Rivadavia

CS Independiente Rivadavia

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 17 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • R
  • G
1.71
Doma
  • P
  • P
  • P
  • R
  • R
2.06
U gostima
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 48% 63% 33%
Pr. 2.77 3.44 2.07
Zabio 1.52 2.13 0.87
Primio 1.26 1.31 1.20
ODG 65% 88% 40%
ČO 23% 6% 40%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1616%

U gostima / Bez gola (Primera División)

# TimOU
Odigrane utakmice
U gostima
Bez gola
U gostima
ČO%
1CA Belgrano de CordobaCA Belgrano de Cordoba
CA Belgrano de Cordoba

CA Belgrano de Cordoba

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 10 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • P
  • G
  • G
1.71
Doma
  • P
  • G
  • R
  • P
  • G
1.69
U gostima
  • R
  • R
  • P
  • P
  • G
1.72
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 47% 50% 44%
Pr. 1.91 2.19 1.67
Zabio 1.12 1.31 0.94
Primio 0.79 0.88 0.72
ODG 38% 44% 33%
ČO 47% 38% 56%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

181056%
2Instituto AC CordobaInstituto AC Cordoba
Instituto AC Cordoba

Instituto AC Cordoba

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
1.77
Doma
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
2.13
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 53% 67% 40%
Pr. 2.17 2.40 1.93
Zabio 1.27 1.53 1.00
Primio 0.90 0.87 0.93
ODG 43% 53% 33%
ČO 37% 33% 40%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15640%
3CS Independiente RivadaviaCS Independiente Rivadavia
CS Independiente Rivadavia

CS Independiente Rivadavia

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 17 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • R
  • G
1.71
Doma
  • P
  • P
  • P
  • R
  • R
2.06
U gostima
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 48% 63% 33%
Pr. 2.77 3.44 2.07
Zabio 1.52 2.13 0.87
Primio 1.26 1.31 1.20
ODG 65% 88% 40%
ČO 23% 6% 40%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15640%
4CA San Lorenzo de AlmagroCA San Lorenzo de Almagro
CA San Lorenzo de Almagro

CA San Lorenzo de Almagro

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 18 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • P
  • R
1.32
Doma
  • P
  • P
  • G
  • P
  • R
1.60
U gostima
  • R
  • G
  • R
  • G
  • P
1.06
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 47% 19%
Pr. 1.65 1.93 1.38
Zabio 0.74 0.93 0.56
Primio 0.90 1.00 0.81
ODG 29% 27% 31%
ČO 48% 60% 38%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16638%
5CA LanusCA Lanus
CA Lanus

CA Lanus

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 8 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
1.55
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • P
1.73
U gostima
  • G
  • P
  • R
  • P
  • R
1.38
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 42% 47% 38%
Pr. 2.00 1.87 2.13
Zabio 1.13 1.13 1.13
Primio 0.87 0.73 1.00
ODG 35% 33% 38%
ČO 45% 53% 38%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16638%
6CA Boca JuniorsCA Boca Juniors
CA Boca Juniors

CA Boca Juniors

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
1.84
Doma
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • R
  • P
  • R
  • P
1.69
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 48% 53% 44%
Pr. 2.32 2.00 2.63
Zabio 1.48 1.40 1.56
Primio 0.84 0.60 1.06
ODG 52% 47% 56%
ČO 45% 53% 38%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16638%
7CA River PlateCA River Plate
CA River Plate

CA River Plate

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 9 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • P
  • P
1.74
Doma
  • R
  • P
  • G
  • P
  • P
1.75
U gostima
  • G
  • P
  • P
  • R
  • P
1.71
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 53% 55% 50%
Pr. 2.29 2.55 1.93
Zabio 1.41 1.55 1.21
Primio 0.88 1.00 0.71
ODG 38% 40% 36%
ČO 38% 40% 36%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

14536%
8Racing Club de AvellanedaRacing Club de Avellaneda
Racing Club de Avellaneda

Racing Club de Avellaneda

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 26 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • G
1.13
Doma
  • R
  • G
  • P
  • G
  • R
1.13
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
1.12
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 28% 27% 29%
Pr. 2.22 2.33 2.12
Zabio 1.03 1.07 1.00
Primio 1.19 1.27 1.12
ODG 59% 67% 53%
ČO 25% 13% 35%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

17635%
9Argentinos JuniorsArgentinos Juniors
Argentinos Juniors

Argentinos Juniors

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • P
  • P
1.94
Doma
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
2.44
U gostima
  • R
  • R
  • G
  • R
  • P
1.33
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 72% 33%
Pr. 1.94 1.89 2.00
Zabio 1.18 1.39 0.93
Primio 0.76 0.50 1.07
ODG 45% 44% 47%
ČO 45% 56% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
10Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata
Estudiantes de La Plata

Estudiantes de La Plata

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 21 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • G
  • G
1.45
Doma
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
1.81
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
1.07
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 42% 56% 27%
Pr. 2.00 2.13 1.87
Zabio 1.16 1.50 0.80
Primio 0.84 0.63 1.07
ODG 29% 25% 33%
ČO 42% 50% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
11CA TucumanCA Tucuman
CA Tucuman

CA Tucuman

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 19 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • R
  • G
  • P
1.03
Doma
  • R
  • R
  • G
  • G
  • G
0.93
U gostima
  • P
  • P
  • G
  • R
  • P
1.13
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 13% 33%
Pr. 2.03 2.00 2.07
Zabio 0.93 0.93 0.93
Primio 1.10 1.07 1.13
ODG 50% 47% 53%
ČO 40% 47% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
12Club Atletico Velez SarsfieldClub Atletico Velez Sarsfield
Club Atletico Velez Sarsfield

Club Atletico Velez Sarsfield

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.77
Doma
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • G
  • P
1.53
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 45% 56% 33%
Pr. 2.16 1.94 2.40
Zabio 1.32 1.19 1.47
Primio 0.84 0.75 0.93
ODG 52% 44% 60%
ČO 39% 44% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
13CA Barracas CentralCA Barracas Central
CA Barracas Central

CA Barracas Central

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 11 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • P
  • R
  • P
1.43
Doma
  • G
  • R
  • G
  • P
  • P
1.40
U gostima
  • G
  • R
  • R
  • P
  • R
1.47
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 37% 40% 33%
Pr. 1.80 1.87 1.73
Zabio 0.93 1.00 0.87
Primio 0.87 0.87 0.87
ODG 47% 47% 47%
ČO 33% 33% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
14CA PlatenseCA Platense
CA Platense

CA Platense

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 23 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • R
  • R
  • G
  • P
1.00
Doma
  • R
  • R
  • G
  • R
  • G
0.80
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • R
  • P
1.20
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 20% 13% 27%
Pr. 1.97 1.87 2.07
Zabio 0.80 0.60 1.00
Primio 1.17 1.27 1.07
ODG 47% 40% 53%
ČO 23% 13% 33%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15533%
15CA Rosario CentralCA Rosario Central
CA Rosario Central

CA Rosario Central

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
1.88
Doma
  • G
  • R
  • P
  • P
  • P
2.00
U gostima
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
1.75
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 55% 59% 50%
Pr. 2.33 2.35 2.31
Zabio 1.42 1.59 1.25
Primio 0.91 0.76 1.06
ODG 58% 59% 56%
ČO 33% 35% 31%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16531%
16CA HuracanCA Huracan
CA Huracan

CA Huracan

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 16 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • G
  • G
1.38
Doma
  • R
  • R
  • P
  • P
  • G
1.67
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • G
1.12
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 34% 47% 24%
Pr. 1.94 1.93 1.94
Zabio 1.00 1.13 0.88
Primio 0.94 0.80 1.06
ODG 47% 53% 41%
ČO 38% 47% 29%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

17529%
17CD RiestraCD Riestra
CD Riestra

CD Riestra

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 25 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • R
  • G
0.77
Doma
  • P
  • R
  • G
  • R
  • R
1.13
U gostima
  • R
  • R
  • R
  • G
  • G
0.40
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 10% 20% 0%
Pr. 1.37 1.53 1.20
Zabio 0.50 0.80 0.20
Primio 0.87 0.73 1.00
ODG 27% 33% 20%
ČO 33% 40% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15427%
18CSD Defensa y JusticiaCSD Defensa y Justicia
CSD Defensa y Justicia

CSD Defensa y Justicia

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • P
  • P
  • G
  • P
1.53
Doma
  • P
  • P
  • P
  • P
  • G
1.60
U gostima
  • P
  • G
  • R
  • P
  • P
1.47
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 40% 40% 40%
Pr. 2.40 2.13 2.67
Zabio 1.27 1.20 1.33
Primio 1.13 0.93 1.33
ODG 53% 53% 53%
ČO 30% 33% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15427%
19CA Talleres de CordobaCA Talleres de Cordoba
CA Talleres de Cordoba

CA Talleres de Cordoba

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 30 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
1.10
Doma
  • R
  • P
  • G
  • G
  • G
1.13
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • G
  • G
1.07
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 29% 31% 27%
Pr. 2.16 2.13 2.20
Zabio 0.97 0.94 1.00
Primio 1.19 1.19 1.20
ODG 48% 44% 53%
ČO 26% 25% 27%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15427%
20CA IndependienteCA Independiente
CA Independiente

CA Independiente

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 14 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • P
  • R
  • G
1.45
Doma
  • R
  • G
  • R
  • G
  • G
1.33
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
1.56
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 39% 33% 44%
Pr. 2.42 2.47 2.38
Zabio 1.23 1.20 1.25
Primio 1.19 1.27 1.13
ODG 55% 47% 63%
ČO 29% 33% 25%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

16425%
21Atletico Gimnasia y Esgrima de MendozaAtletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza
Atletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza

Atletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 15 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • P
  • G
  • G
1.30
Doma
  • P
  • R
  • R
  • P
  • G
1.80
U gostima
  • P
  • P
  • G
  • G
  • G
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 37% 53% 20%
Pr. 2.23 2.13 2.33
Zabio 1.00 1.27 0.73
Primio 1.23 0.87 1.60
ODG 40% 47% 33%
ČO 30% 40% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15320%
22CA TigreCA Tigre
CA Tigre

CA Tigre

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 24 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
1.10
Doma
  • P
  • R
  • G
  • G
  • G
1.40
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • R
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 23% 33% 13%
Pr. 2.07 1.87 2.27
Zabio 1.03 1.00 1.07
Primio 1.03 0.87 1.20
ODG 53% 47% 60%
ČO 27% 33% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15320%
23Newells Old BoysNewells Old Boys
Newells Old Boys

Newells Old Boys

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 12 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • P
  • R
1.20
Doma
  • P
  • P
  • R
  • R
  • P
1.47
U gostima
  • R
  • R
  • P
  • G
  • R
0.93
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 33% 20%
Pr. 2.17 2.07 2.27
Zabio 0.93 1.07 0.80
Primio 1.23 1.00 1.47
ODG 50% 53% 47%
ČO 27% 33% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15320%
24CA Central Cordoba de Santiago del EsteroCA Central Cordoba de Santiago del Estero
CA Central Cordoba de Santiago del Estero

CA Central Cordoba de Santiago del Estero

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 28 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • G
  • G
0.87
Doma
  • G
  • G
  • R
  • R
  • G
1.20
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • R
  • G
0.53
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 20% 33% 7%
Pr. 2.20 2.47 1.93
Zabio 0.73 1.00 0.47
Primio 1.47 1.47 1.47
ODG 37% 33% 40%
ČO 27% 33% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15320%
25Gimnasia y Esgrima La PlataGimnasia y Esgrima La Plata
Gimnasia y Esgrima La Plata

Gimnasia y Esgrima La Plata

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • P
  • P
1.69
Doma
  • G
  • P
  • R
  • R
  • P
1.80
U gostima
  • G
  • P
  • R
  • R
  • P
1.59
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 50% 53% 47%
Pr. 2.50 2.67 2.35
Zabio 1.28 1.53 1.06
Primio 1.22 1.13 1.29
ODG 53% 53% 53%
ČO 28% 40% 18%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

17318%
26CA BanfieldCA Banfield
CA Banfield

CA Banfield

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 22 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • P
  • G
  • R
1.07
Doma
  • G
  • R
  • R
  • G
  • R
1.33
U gostima
  • P
  • G
  • G
  • R
  • P
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 27% 33% 20%
Pr. 2.37 2.33 2.40
Zabio 1.07 1.20 0.93
Primio 1.30 1.13 1.47
ODG 57% 53% 60%
ČO 20% 27% 13%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

15213%
27CA SarmientoCA Sarmiento
CA Sarmiento

CA Sarmiento

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 13 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • R
  • G
1.33
Doma
  • P
  • P
  • R
  • R
  • R
1.87
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • P
  • G
0.80
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 40% 53% 27%
Pr. 2.53 2.20 2.87
Zabio 1.17 1.33 1.00
Primio 1.37 0.87 1.87
ODG 53% 53% 53%
ČO 27% 47% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1517%
28AA Estudiantes de Rio CuartoAA Estudiantes de Rio Cuarto
AA Estudiantes de Rio Cuarto

AA Estudiantes de Rio Cuarto

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 29 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.47
Doma
  • G
  • R
  • G
  • G
  • P
0.80
U gostima
  • R
  • G
  • G
  • G
  • G
0.13
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 10% 20% 0%
Pr. 1.90 1.60 2.20
Zabio 0.47 0.53 0.40
Primio 1.43 1.07 1.80
ODG 33% 27% 40%
ČO 20% 33% 7%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1517%
29CA AldosiviCA Aldosivi
CA Aldosivi

CA Aldosivi

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 27 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • G
  • G
  • G
  • P
0.63
Doma
  • G
  • P
  • P
  • G
  • P
1.13
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
0.13
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 10% 20% 0%
Pr. 2.07 1.67 2.47
Zabio 0.70 0.73 0.67
Primio 1.37 0.93 1.80
ODG 50% 47% 53%
ČO 23% 47% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1500%
30CA Union de Santa FeCA Union de Santa Fe
CA Union de Santa Fe

CA Union de Santa Fe

Primera División (Div. 1)

Poz. Lige 20 / 30

Argentina

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • R
  • P
1.28
Doma
  • P
  • P
  • G
  • G
  • P
1.67
U gostima
  • G
  • P
  • G
  • G
  • R
0.94
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 34% 47% 24%
Pr. 2.91 2.73 3.06
Zabio 1.47 1.67 1.29
Primio 1.44 1.07 1.76
ODG 63% 60% 65%
ČO 16% 33% 0%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1700%

Koja je momčad sačuvala mrežu najviše puta u Primera División?

Timovi s najvećim brojem utakmica čiste mreže u Primera División su CA Belgrano de Cordoba (16 čistih mreža u 34 utakmica) , a slijede ih CA San Lorenzo de Almagro (15 čista mreža u 31 utakmica), i Argentinos Juniors (15 čista mreža u 33 utakmica). CA Belgrano de Cordoba nije primio nijedan gol u 47% utakmica u Primera División ove sezone, što je stvarno impresivno i pokazuje kolika je njihova zadnja linija. CA San Lorenzo de Almagro također ima dobru stopu čistih mreža od 48%, a Argentinos Juniors ima omjer čistih mreža od 45 %.

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.