Clean Sheets - Liga Profesional

Doelman - Clean Sheets

# SpelerWG
Wedstrijden Gespeeld
Clean SheetsClean Sheets %ThuisUit
1Argentinos Juniors BadgeBrayan Josué Cortés Fernández321547%105
2Belgrano BadgeThiago Gastón Cardozo Brugman311445%68
3Lanús BadgeNahuel Hernán Losada291345%76
4River Plate BadgeSantiago Beltrán341338%85
5Atlético Tucumán BadgeLuis Ignacio Ingolotti301240%75
6Boca Juniors BadgeÁlvaro David Montero Perales291138%56
7Defensa y Justicia BadgeMatías Borgogno301033%55
8Huracán BadgeHernán Ismael Galíndez301033%55
9San Lorenzo BadgeOrlando Gill191053%55
10Estudiantes BadgeNéstor Fernando Muslera Micol211048%73
11Deportivo Riestra BadgeIgnacio Mauricio Jesús Arce291034%64
12Gimnasia Mendoza BadgeCésar Pablo Rigamonti28932%63
13Independiente BadgeRodrigo Francisco Jesús Rey30930%54
14Barracas Central BadgeMarcelo Miño25936%45
15Gimnasia La Plata BadgeNelson Federico Insfrán28828%53

Ploegen - Clean Sheets

# PloegWG
Wedstrijden Gespeeld
Clean SheetsCS%ThuisUit
1CA San Lorenzo de AlmagroCA San Lorenzo de Almagro
CA San Lorenzo de Almagro

CA San Lorenzo de Almagro

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 18 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • W
  • W
  • G
1.32
Thuis
  • W
  • W
  • V
  • W
  • G
1.60
Uit
  • G
  • V
  • G
  • V
  • W
1.06
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 32% 47% 19%
Gem. 1.65 1.93 1.38
Gescoord 0.74 0.93 0.56
Tegen 0.90 1.00 0.81
BTS 29% 27% 31%
CS 48% 60% 38%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

311548%60%38%
2CA Belgrano de CordobaCA Belgrano de Cordoba
CA Belgrano de Cordoba

CA Belgrano de Cordoba

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 10 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • W
  • V
  • V
1.71
Thuis
  • W
  • V
  • G
  • W
  • V
1.69
Uit
  • G
  • G
  • W
  • W
  • V
1.72
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 47% 50% 44%
Gem. 1.91 2.19 1.67
Gescoord 1.12 1.31 0.94
Tegen 0.79 0.88 0.72
BTS 38% 44% 33%
CS 47% 38% 56%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

341647%38%56%
3CA LanusCA Lanus
CA Lanus

CA Lanus

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 8 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • W
  • W
  • G
1.55
Thuis
  • V
  • G
  • W
  • W
  • W
1.73
Uit
  • V
  • W
  • G
  • W
  • G
1.38
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 42% 47% 38%
Gem. 2.00 1.87 2.13
Gescoord 1.13 1.13 1.13
Tegen 0.87 0.73 1.00
BTS 35% 33% 38%
CS 45% 53% 38%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

311445%53%38%
4CA Boca JuniorsCA Boca Juniors
CA Boca Juniors

CA Boca Juniors

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 5 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
1.84
Thuis
  • G
  • W
  • W
  • W
  • W
2.00
Uit
  • G
  • G
  • W
  • G
  • W
1.69
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 48% 53% 44%
Gem. 2.32 2.00 2.63
Gescoord 1.48 1.40 1.56
Tegen 0.84 0.60 1.06
BTS 52% 47% 56%
CS 45% 53% 38%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

311445%53%38%
5Argentinos JuniorsArgentinos Juniors
Argentinos Juniors

Argentinos Juniors

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 3 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • G
  • W
  • W
1.94
Thuis
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
2.44
Uit
  • G
  • G
  • V
  • G
  • W
1.33
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 55% 72% 33%
Gem. 1.94 1.89 2.00
Gescoord 1.18 1.39 0.93
Tegen 0.76 0.50 1.07
BTS 45% 44% 47%
CS 45% 56% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

331545%56%33%
6Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata
Estudiantes de La Plata

Estudiantes de La Plata

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 21 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • G
  • V
  • V
1.45
Thuis
  • W
  • G
  • W
  • W
  • V
1.81
Uit
  • V
  • V
  • V
  • G
  • V
1.07
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 42% 56% 27%
Gem. 2.00 2.13 1.87
Gescoord 1.16 1.50 0.80
Tegen 0.84 0.63 1.07
BTS 29% 25% 33%
CS 42% 50% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

311342%50%33%
7CA TucumanCA Tucuman
CA Tucuman

CA Tucuman

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 19 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • G
  • V
  • W
1.03
Thuis
  • G
  • G
  • V
  • V
  • V
0.93
Uit
  • W
  • W
  • V
  • G
  • W
1.13
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 23% 13% 33%
Gem. 2.03 2.00 2.07
Gescoord 0.93 0.93 0.93
Tegen 1.10 1.07 1.13
BTS 50% 47% 53%
CS 40% 47% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

301240%47%33%
8Club Atletico Velez SarsfieldClub Atletico Velez Sarsfield
Club Atletico Velez Sarsfield

Club Atletico Velez Sarsfield

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 4 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • V
  • W
  • W
1.77
Thuis
  • G
  • W
  • W
  • G
  • W
2.00
Uit
  • G
  • G
  • G
  • V
  • W
1.53
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 45% 56% 33%
Gem. 2.16 1.94 2.40
Gescoord 1.32 1.19 1.47
Tegen 0.84 0.75 0.93
BTS 52% 44% 60%
CS 39% 44% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

311239%44%33%
9CA River PlateCA River Plate
CA River Plate

CA River Plate

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 9 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • G
  • W
  • W
1.74
Thuis
  • G
  • W
  • V
  • W
  • W
1.75
Uit
  • V
  • W
  • W
  • G
  • W
1.71
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 53% 55% 50%
Gem. 2.29 2.55 1.93
Gescoord 1.41 1.55 1.21
Tegen 0.88 1.00 0.71
BTS 38% 40% 36%
CS 38% 40% 36%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

341338%40%36%
10CA HuracanCA Huracan
CA Huracan

CA Huracan

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 16 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • V
  • V
  • V
1.38
Thuis
  • G
  • G
  • W
  • W
  • V
1.67
Uit
  • V
  • G
  • W
  • V
  • V
1.12
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 34% 47% 24%
Gem. 1.94 1.93 1.94
Gescoord 1.00 1.13 0.88
Tegen 0.94 0.80 1.06
BTS 47% 53% 41%
CS 38% 47% 29%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

321238%47%29%
11Instituto AC CordobaInstituto AC Cordoba
Instituto AC Cordoba

Instituto AC Cordoba

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 1 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
1.77
Thuis
  • W
  • W
  • W
  • G
  • W
2.13
Uit
  • W
  • G
  • V
  • W
  • W
1.40
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 53% 67% 40%
Gem. 2.17 2.40 1.93
Gescoord 1.27 1.53 1.00
Tegen 0.90 0.87 0.93
BTS 43% 53% 33%
CS 37% 33% 40%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

301137%33%40%
12CA Rosario CentralCA Rosario Central
CA Rosario Central

CA Rosario Central

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 2 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • W
  • W
  • W
1.88
Thuis
  • V
  • G
  • W
  • W
  • W
2.00
Uit
  • W
  • G
  • W
  • G
  • W
1.75
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 55% 59% 50%
Gem. 2.33 2.35 2.31
Gescoord 1.42 1.59 1.25
Tegen 0.91 0.76 1.06
BTS 58% 59% 56%
CS 33% 35% 31%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

331133%35%31%
13CA Barracas CentralCA Barracas Central
CA Barracas Central

CA Barracas Central

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 11 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • W
  • G
  • W
1.43
Thuis
  • V
  • G
  • V
  • W
  • W
1.40
Uit
  • V
  • G
  • G
  • W
  • G
1.47
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 37% 40% 33%
Gem. 1.80 1.87 1.73
Gescoord 0.93 1.00 0.87
Tegen 0.87 0.87 0.87
BTS 47% 47% 47%
CS 33% 33% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

301033%33%33%
14CD RiestraCD Riestra
CD Riestra

CD Riestra

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 25 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • V
  • G
  • V
0.77
Thuis
  • W
  • G
  • V
  • G
  • G
1.13
Uit
  • G
  • G
  • G
  • V
  • V
0.40
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 10% 20% 0%
Gem. 1.37 1.53 1.20
Gescoord 0.50 0.80 0.20
Tegen 0.87 0.73 1.00
BTS 27% 33% 20%
CS 33% 40% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

301033%40%27%
15CSD Defensa y JusticiaCSD Defensa y Justicia
CSD Defensa y Justicia

CSD Defensa y Justicia

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 6 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • W
  • W
  • V
  • W
1.53
Thuis
  • W
  • W
  • W
  • W
  • V
1.60
Uit
  • W
  • V
  • G
  • W
  • W
1.47
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 40% 40% 40%
Gem. 2.40 2.13 2.67
Gescoord 1.27 1.20 1.33
Tegen 1.13 0.93 1.33
BTS 53% 53% 53%
CS 30% 33% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

30930%33%27%
16Atletico Gimnasia y Esgrima de MendozaAtletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza
Atletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza

Atletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 15 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • V
  • W
  • V
  • V
1.30
Thuis
  • W
  • G
  • G
  • W
  • V
1.80
Uit
  • W
  • W
  • V
  • V
  • V
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 37% 53% 20%
Gem. 2.23 2.13 2.33
Gescoord 1.00 1.27 0.73
Tegen 1.23 0.87 1.60
BTS 40% 47% 33%
CS 30% 40% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

30930%40%20%
17CA IndependienteCA Independiente
CA Independiente

CA Independiente

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 14 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • W
  • G
  • V
1.45
Thuis
  • G
  • V
  • G
  • V
  • V
1.33
Uit
  • W
  • W
  • W
  • W
  • G
1.56
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 39% 33% 44%
Gem. 2.42 2.47 2.38
Gescoord 1.23 1.20 1.25
Tegen 1.19 1.27 1.13
BTS 55% 47% 63%
CS 29% 33% 25%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

31929%33%25%
18Gimnasia y Esgrima La PlataGimnasia y Esgrima La Plata
Gimnasia y Esgrima La Plata

Gimnasia y Esgrima La Plata

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 7 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • G
  • W
  • W
1.69
Thuis
  • V
  • W
  • G
  • G
  • W
1.80
Uit
  • V
  • W
  • G
  • G
  • W
1.59
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 50% 53% 47%
Gem. 2.50 2.67 2.35
Gescoord 1.28 1.53 1.06
Tegen 1.22 1.13 1.29
BTS 53% 53% 53%
CS 28% 40% 18%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

32928%40%18%
19CA TigreCA Tigre
CA Tigre

CA Tigre

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 24 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • V
  • G
  • V
1.10
Thuis
  • W
  • G
  • V
  • V
  • V
1.40
Uit
  • G
  • V
  • V
  • V
  • G
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 23% 33% 13%
Gem. 2.07 1.87 2.27
Gescoord 1.03 1.00 1.07
Tegen 1.03 0.87 1.20
BTS 53% 47% 60%
CS 27% 33% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

30827%33%20%
20Newells Old BoysNewells Old Boys
Newells Old Boys

Newells Old Boys

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 12 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • V
  • W
  • G
1.20
Thuis
  • W
  • W
  • G
  • G
  • W
1.47
Uit
  • G
  • G
  • W
  • V
  • G
0.93
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 27% 33% 20%
Gem. 2.17 2.07 2.27
Gescoord 0.93 1.07 0.80
Tegen 1.23 1.00 1.47
BTS 50% 53% 47%
CS 27% 33% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

30827%33%20%
21CA SarmientoCA Sarmiento
CA Sarmiento

CA Sarmiento

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 13 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • G
  • G
  • V
1.33
Thuis
  • W
  • W
  • G
  • G
  • G
1.87
Uit
  • V
  • W
  • V
  • W
  • V
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 40% 53% 27%
Gem. 2.53 2.20 2.87
Gescoord 1.17 1.33 1.00
Tegen 1.37 0.87 1.87
BTS 53% 53% 53%
CS 27% 47% 7%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

30827%47%7%
22CA Central Cordoba de Santiago del EsteroCA Central Cordoba de Santiago del Estero
CA Central Cordoba de Santiago del Estero

CA Central Cordoba de Santiago del Estero

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 28 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • G
  • V
  • V
0.87
Thuis
  • V
  • V
  • G
  • G
  • V
1.20
Uit
  • V
  • G
  • V
  • G
  • V
0.53
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 20% 33% 7%
Gem. 2.20 2.47 1.93
Gescoord 0.73 1.00 0.47
Tegen 1.47 1.47 1.47
BTS 37% 33% 40%
CS 27% 33% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

30827%33%20%
23CA Talleres de CordobaCA Talleres de Cordoba
CA Talleres de Cordoba

CA Talleres de Cordoba

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 30 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.10
Thuis
  • G
  • W
  • V
  • V
  • V
1.13
Uit
  • W
  • V
  • V
  • V
  • V
1.07
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 29% 31% 27%
Gem. 2.16 2.13 2.20
Gescoord 0.97 0.94 1.00
Tegen 1.19 1.19 1.20
BTS 48% 44% 53%
CS 26% 25% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

31826%25%27%
24Racing Club de AvellanedaRacing Club de Avellaneda
Racing Club de Avellaneda

Racing Club de Avellaneda

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 26 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • V
  • G
  • V
1.13
Thuis
  • G
  • V
  • W
  • V
  • G
1.13
Uit
  • V
  • V
  • V
  • W
  • V
1.12
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 28% 27% 29%
Gem. 2.22 2.33 2.12
Gescoord 1.03 1.07 1.00
Tegen 1.19 1.27 1.12
BTS 59% 67% 53%
CS 25% 13% 35%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

32825%13%35%
25CA AldosiviCA Aldosivi
CA Aldosivi

CA Aldosivi

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 27 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • V
  • V
  • W
0.63
Thuis
  • V
  • W
  • W
  • V
  • W
1.13
Uit
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
0.13
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 10% 20% 0%
Gem. 2.07 1.67 2.47
Gescoord 0.70 0.73 0.67
Tegen 1.37 0.93 1.80
BTS 50% 47% 53%
CS 23% 47% 0%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

30723%47%0%
26CS Independiente RivadaviaCS Independiente Rivadavia
CS Independiente Rivadavia

CS Independiente Rivadavia

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 17 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • V
  • G
  • V
1.71
Thuis
  • W
  • W
  • W
  • G
  • G
2.06
Uit
  • G
  • V
  • W
  • V
  • V
1.33
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 48% 63% 33%
Gem. 2.77 3.44 2.07
Gescoord 1.52 2.13 0.87
Tegen 1.26 1.31 1.20
BTS 65% 88% 40%
CS 23% 6% 40%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

31723%6%40%
27CA PlatenseCA Platense
CA Platense

CA Platense

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 23 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • G
  • G
  • V
  • W
1.00
Thuis
  • G
  • G
  • V
  • G
  • V
0.80
Uit
  • W
  • V
  • V
  • G
  • W
1.20
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 20% 13% 27%
Gem. 1.97 1.87 2.07
Gescoord 0.80 0.60 1.00
Tegen 1.17 1.27 1.07
BTS 47% 40% 53%
CS 23% 13% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

30723%13%33%
28CA BanfieldCA Banfield
CA Banfield

CA Banfield

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 22 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • W
  • V
  • G
1.07
Thuis
  • V
  • G
  • G
  • V
  • G
1.33
Uit
  • W
  • V
  • V
  • G
  • W
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 27% 33% 20%
Gem. 2.37 2.33 2.40
Gescoord 1.07 1.20 0.93
Tegen 1.30 1.13 1.47
BTS 57% 53% 60%
CS 20% 27% 13%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

30620%27%13%
29AA Estudiantes de Rio CuartoAA Estudiantes de Rio Cuarto
AA Estudiantes de Rio Cuarto

AA Estudiantes de Rio Cuarto

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 29 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • V
  • W
  • V
0.47
Thuis
  • V
  • G
  • V
  • V
  • W
0.80
Uit
  • G
  • V
  • V
  • V
  • V
0.13
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 10% 20% 0%
Gem. 1.90 1.60 2.20
Gescoord 0.47 0.53 0.40
Tegen 1.43 1.07 1.80
BTS 33% 27% 40%
CS 20% 33% 7%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

30620%33%7%
30CA Union de Santa FeCA Union de Santa Fe
CA Union de Santa Fe

CA Union de Santa Fe

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 20 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • V
  • G
  • W
1.28
Thuis
  • W
  • W
  • V
  • V
  • W
1.67
Uit
  • V
  • W
  • V
  • V
  • G
0.94
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 34% 47% 24%
Gem. 2.91 2.73 3.06
Gescoord 1.47 1.67 1.29
Tegen 1.44 1.07 1.76
BTS 63% 60% 65%
CS 16% 33% 0%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

32516%33%0%

Thuis / Clean Sheets (Liga Profesional)

# PloegWG
Wedstrijden Gespeeld
Thuis
Clean Sheets
Thuis
CS%
1CA San Lorenzo de AlmagroCA San Lorenzo de Almagro
CA San Lorenzo de Almagro

CA San Lorenzo de Almagro

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 18 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • W
  • W
  • G
1.32
Thuis
  • W
  • W
  • V
  • W
  • G
1.60
Uit
  • G
  • V
  • G
  • V
  • W
1.06
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 32% 47% 19%
Gem. 1.65 1.93 1.38
Gescoord 0.74 0.93 0.56
Tegen 0.90 1.00 0.81
BTS 29% 27% 31%
CS 48% 60% 38%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15960%
2Argentinos JuniorsArgentinos Juniors
Argentinos Juniors

Argentinos Juniors

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 3 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • G
  • W
  • W
1.94
Thuis
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
2.44
Uit
  • G
  • G
  • V
  • G
  • W
1.33
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 55% 72% 33%
Gem. 1.94 1.89 2.00
Gescoord 1.18 1.39 0.93
Tegen 0.76 0.50 1.07
BTS 45% 44% 47%
CS 45% 56% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

181056%
3CA LanusCA Lanus
CA Lanus

CA Lanus

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 8 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • W
  • W
  • G
1.55
Thuis
  • V
  • G
  • W
  • W
  • W
1.73
Uit
  • V
  • W
  • G
  • W
  • G
1.38
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 42% 47% 38%
Gem. 2.00 1.87 2.13
Gescoord 1.13 1.13 1.13
Tegen 0.87 0.73 1.00
BTS 35% 33% 38%
CS 45% 53% 38%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15853%
4CA Boca JuniorsCA Boca Juniors
CA Boca Juniors

CA Boca Juniors

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 5 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
1.84
Thuis
  • G
  • W
  • W
  • W
  • W
2.00
Uit
  • G
  • G
  • W
  • G
  • W
1.69
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 48% 53% 44%
Gem. 2.32 2.00 2.63
Gescoord 1.48 1.40 1.56
Tegen 0.84 0.60 1.06
BTS 52% 47% 56%
CS 45% 53% 38%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15853%
5Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata
Estudiantes de La Plata

Estudiantes de La Plata

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 21 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • G
  • V
  • V
1.45
Thuis
  • W
  • G
  • W
  • W
  • V
1.81
Uit
  • V
  • V
  • V
  • G
  • V
1.07
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 42% 56% 27%
Gem. 2.00 2.13 1.87
Gescoord 1.16 1.50 0.80
Tegen 0.84 0.63 1.07
BTS 29% 25% 33%
CS 42% 50% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

16850%
6CA TucumanCA Tucuman
CA Tucuman

CA Tucuman

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 19 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • G
  • V
  • W
1.03
Thuis
  • G
  • G
  • V
  • V
  • V
0.93
Uit
  • W
  • W
  • V
  • G
  • W
1.13
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 23% 13% 33%
Gem. 2.03 2.00 2.07
Gescoord 0.93 0.93 0.93
Tegen 1.10 1.07 1.13
BTS 50% 47% 53%
CS 40% 47% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15747%
7CA HuracanCA Huracan
CA Huracan

CA Huracan

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 16 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • V
  • V
  • V
1.38
Thuis
  • G
  • G
  • W
  • W
  • V
1.67
Uit
  • V
  • G
  • W
  • V
  • V
1.12
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 34% 47% 24%
Gem. 1.94 1.93 1.94
Gescoord 1.00 1.13 0.88
Tegen 0.94 0.80 1.06
BTS 47% 53% 41%
CS 38% 47% 29%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15747%
8CA SarmientoCA Sarmiento
CA Sarmiento

CA Sarmiento

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 13 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • G
  • G
  • V
1.33
Thuis
  • W
  • W
  • G
  • G
  • G
1.87
Uit
  • V
  • W
  • V
  • W
  • V
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 40% 53% 27%
Gem. 2.53 2.20 2.87
Gescoord 1.17 1.33 1.00
Tegen 1.37 0.87 1.87
BTS 53% 53% 53%
CS 27% 47% 7%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15747%
9CA AldosiviCA Aldosivi
CA Aldosivi

CA Aldosivi

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 27 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • V
  • V
  • W
0.63
Thuis
  • V
  • W
  • W
  • V
  • W
1.13
Uit
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
0.13
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 10% 20% 0%
Gem. 2.07 1.67 2.47
Gescoord 0.70 0.73 0.67
Tegen 1.37 0.93 1.80
BTS 50% 47% 53%
CS 23% 47% 0%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15747%
10Club Atletico Velez SarsfieldClub Atletico Velez Sarsfield
Club Atletico Velez Sarsfield

Club Atletico Velez Sarsfield

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 4 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • V
  • W
  • W
1.77
Thuis
  • G
  • W
  • W
  • G
  • W
2.00
Uit
  • G
  • G
  • G
  • V
  • W
1.53
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 45% 56% 33%
Gem. 2.16 1.94 2.40
Gescoord 1.32 1.19 1.47
Tegen 0.84 0.75 0.93
BTS 52% 44% 60%
CS 39% 44% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

16744%
11CA River PlateCA River Plate
CA River Plate

CA River Plate

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 9 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • G
  • W
  • W
1.74
Thuis
  • G
  • W
  • V
  • W
  • W
1.75
Uit
  • V
  • W
  • W
  • G
  • W
1.71
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 53% 55% 50%
Gem. 2.29 2.55 1.93
Gescoord 1.41 1.55 1.21
Tegen 0.88 1.00 0.71
BTS 38% 40% 36%
CS 38% 40% 36%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

20840%
12CD RiestraCD Riestra
CD Riestra

CD Riestra

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 25 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • V
  • G
  • V
0.77
Thuis
  • W
  • G
  • V
  • G
  • G
1.13
Uit
  • G
  • G
  • G
  • V
  • V
0.40
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 10% 20% 0%
Gem. 1.37 1.53 1.20
Gescoord 0.50 0.80 0.20
Tegen 0.87 0.73 1.00
BTS 27% 33% 20%
CS 33% 40% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15640%
13Atletico Gimnasia y Esgrima de MendozaAtletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza
Atletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza

Atletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 15 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • V
  • W
  • V
  • V
1.30
Thuis
  • W
  • G
  • G
  • W
  • V
1.80
Uit
  • W
  • W
  • V
  • V
  • V
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 37% 53% 20%
Gem. 2.23 2.13 2.33
Gescoord 1.00 1.27 0.73
Tegen 1.23 0.87 1.60
BTS 40% 47% 33%
CS 30% 40% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15640%
14Gimnasia y Esgrima La PlataGimnasia y Esgrima La Plata
Gimnasia y Esgrima La Plata

Gimnasia y Esgrima La Plata

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 7 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • G
  • W
  • W
1.69
Thuis
  • V
  • W
  • G
  • G
  • W
1.80
Uit
  • V
  • W
  • G
  • G
  • W
1.59
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 50% 53% 47%
Gem. 2.50 2.67 2.35
Gescoord 1.28 1.53 1.06
Tegen 1.22 1.13 1.29
BTS 53% 53% 53%
CS 28% 40% 18%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15640%
15CA Belgrano de CordobaCA Belgrano de Cordoba
CA Belgrano de Cordoba

CA Belgrano de Cordoba

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 10 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • W
  • V
  • V
1.71
Thuis
  • W
  • V
  • G
  • W
  • V
1.69
Uit
  • G
  • G
  • W
  • W
  • V
1.72
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 47% 50% 44%
Gem. 1.91 2.19 1.67
Gescoord 1.12 1.31 0.94
Tegen 0.79 0.88 0.72
BTS 38% 44% 33%
CS 47% 38% 56%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

16638%
16CA Rosario CentralCA Rosario Central
CA Rosario Central

CA Rosario Central

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 2 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • W
  • W
  • W
1.88
Thuis
  • V
  • G
  • W
  • W
  • W
2.00
Uit
  • W
  • G
  • W
  • G
  • W
1.75
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 55% 59% 50%
Gem. 2.33 2.35 2.31
Gescoord 1.42 1.59 1.25
Tegen 0.91 0.76 1.06
BTS 58% 59% 56%
CS 33% 35% 31%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

17635%
17Instituto AC CordobaInstituto AC Cordoba
Instituto AC Cordoba

Instituto AC Cordoba

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 1 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
1.77
Thuis
  • W
  • W
  • W
  • G
  • W
2.13
Uit
  • W
  • G
  • V
  • W
  • W
1.40
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 53% 67% 40%
Gem. 2.17 2.40 1.93
Gescoord 1.27 1.53 1.00
Tegen 0.90 0.87 0.93
BTS 43% 53% 33%
CS 37% 33% 40%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
18CA Barracas CentralCA Barracas Central
CA Barracas Central

CA Barracas Central

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 11 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • W
  • G
  • W
1.43
Thuis
  • V
  • G
  • V
  • W
  • W
1.40
Uit
  • V
  • G
  • G
  • W
  • G
1.47
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 37% 40% 33%
Gem. 1.80 1.87 1.73
Gescoord 0.93 1.00 0.87
Tegen 0.87 0.87 0.87
BTS 47% 47% 47%
CS 33% 33% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
19CSD Defensa y JusticiaCSD Defensa y Justicia
CSD Defensa y Justicia

CSD Defensa y Justicia

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 6 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • W
  • W
  • V
  • W
1.53
Thuis
  • W
  • W
  • W
  • W
  • V
1.60
Uit
  • W
  • V
  • G
  • W
  • W
1.47
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 40% 40% 40%
Gem. 2.40 2.13 2.67
Gescoord 1.27 1.20 1.33
Tegen 1.13 0.93 1.33
BTS 53% 53% 53%
CS 30% 33% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
20CA IndependienteCA Independiente
CA Independiente

CA Independiente

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 14 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • W
  • G
  • V
1.45
Thuis
  • G
  • V
  • G
  • V
  • V
1.33
Uit
  • W
  • W
  • W
  • W
  • G
1.56
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 39% 33% 44%
Gem. 2.42 2.47 2.38
Gescoord 1.23 1.20 1.25
Tegen 1.19 1.27 1.13
BTS 55% 47% 63%
CS 29% 33% 25%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
21CA TigreCA Tigre
CA Tigre

CA Tigre

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 24 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • V
  • G
  • V
1.10
Thuis
  • W
  • G
  • V
  • V
  • V
1.40
Uit
  • G
  • V
  • V
  • V
  • G
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 23% 33% 13%
Gem. 2.07 1.87 2.27
Gescoord 1.03 1.00 1.07
Tegen 1.03 0.87 1.20
BTS 53% 47% 60%
CS 27% 33% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
22Newells Old BoysNewells Old Boys
Newells Old Boys

Newells Old Boys

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 12 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • V
  • W
  • G
1.20
Thuis
  • W
  • W
  • G
  • G
  • W
1.47
Uit
  • G
  • G
  • W
  • V
  • G
0.93
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 27% 33% 20%
Gem. 2.17 2.07 2.27
Gescoord 0.93 1.07 0.80
Tegen 1.23 1.00 1.47
BTS 50% 53% 47%
CS 27% 33% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
23CA Central Cordoba de Santiago del EsteroCA Central Cordoba de Santiago del Estero
CA Central Cordoba de Santiago del Estero

CA Central Cordoba de Santiago del Estero

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 28 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • G
  • V
  • V
0.87
Thuis
  • V
  • V
  • G
  • G
  • V
1.20
Uit
  • V
  • G
  • V
  • G
  • V
0.53
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 20% 33% 7%
Gem. 2.20 2.47 1.93
Gescoord 0.73 1.00 0.47
Tegen 1.47 1.47 1.47
BTS 37% 33% 40%
CS 27% 33% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
24AA Estudiantes de Rio CuartoAA Estudiantes de Rio Cuarto
AA Estudiantes de Rio Cuarto

AA Estudiantes de Rio Cuarto

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 29 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • V
  • W
  • V
0.47
Thuis
  • V
  • G
  • V
  • V
  • W
0.80
Uit
  • G
  • V
  • V
  • V
  • V
0.13
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 10% 20% 0%
Gem. 1.90 1.60 2.20
Gescoord 0.47 0.53 0.40
Tegen 1.43 1.07 1.80
BTS 33% 27% 40%
CS 20% 33% 7%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
25CA Union de Santa FeCA Union de Santa Fe
CA Union de Santa Fe

CA Union de Santa Fe

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 20 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • V
  • G
  • W
1.28
Thuis
  • W
  • W
  • V
  • V
  • W
1.67
Uit
  • V
  • W
  • V
  • V
  • G
0.94
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 34% 47% 24%
Gem. 2.91 2.73 3.06
Gescoord 1.47 1.67 1.29
Tegen 1.44 1.07 1.76
BTS 63% 60% 65%
CS 16% 33% 0%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
26CA BanfieldCA Banfield
CA Banfield

CA Banfield

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 22 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • W
  • V
  • G
1.07
Thuis
  • V
  • G
  • G
  • V
  • G
1.33
Uit
  • W
  • V
  • V
  • G
  • W
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 27% 33% 20%
Gem. 2.37 2.33 2.40
Gescoord 1.07 1.20 0.93
Tegen 1.30 1.13 1.47
BTS 57% 53% 60%
CS 20% 27% 13%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15427%
27CA Talleres de CordobaCA Talleres de Cordoba
CA Talleres de Cordoba

CA Talleres de Cordoba

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 30 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.10
Thuis
  • G
  • W
  • V
  • V
  • V
1.13
Uit
  • W
  • V
  • V
  • V
  • V
1.07
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 29% 31% 27%
Gem. 2.16 2.13 2.20
Gescoord 0.97 0.94 1.00
Tegen 1.19 1.19 1.20
BTS 48% 44% 53%
CS 26% 25% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

16425%
28Racing Club de AvellanedaRacing Club de Avellaneda
Racing Club de Avellaneda

Racing Club de Avellaneda

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 26 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • V
  • G
  • V
1.13
Thuis
  • G
  • V
  • W
  • V
  • G
1.13
Uit
  • V
  • V
  • V
  • W
  • V
1.12
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 28% 27% 29%
Gem. 2.22 2.33 2.12
Gescoord 1.03 1.07 1.00
Tegen 1.19 1.27 1.12
BTS 59% 67% 53%
CS 25% 13% 35%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15213%
29CA PlatenseCA Platense
CA Platense

CA Platense

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 23 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • G
  • G
  • V
  • W
1.00
Thuis
  • G
  • G
  • V
  • G
  • V
0.80
Uit
  • W
  • V
  • V
  • G
  • W
1.20
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 20% 13% 27%
Gem. 1.97 1.87 2.07
Gescoord 0.80 0.60 1.00
Tegen 1.17 1.27 1.07
BTS 47% 40% 53%
CS 23% 13% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15213%
30CS Independiente RivadaviaCS Independiente Rivadavia
CS Independiente Rivadavia

CS Independiente Rivadavia

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 17 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • V
  • G
  • V
1.71
Thuis
  • W
  • W
  • W
  • G
  • G
2.06
Uit
  • G
  • V
  • W
  • V
  • V
1.33
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 48% 63% 33%
Gem. 2.77 3.44 2.07
Gescoord 1.52 2.13 0.87
Tegen 1.26 1.31 1.20
BTS 65% 88% 40%
CS 23% 6% 40%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

1616%

Uit / Clean Sheets (Liga Profesional)

# PloegWG
Wedstrijden Gespeeld
Uit
Clean Sheets
Uit
CS%
1CA Belgrano de CordobaCA Belgrano de Cordoba
CA Belgrano de Cordoba

CA Belgrano de Cordoba

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 10 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • W
  • V
  • V
1.71
Thuis
  • W
  • V
  • G
  • W
  • V
1.69
Uit
  • G
  • G
  • W
  • W
  • V
1.72
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 47% 50% 44%
Gem. 1.91 2.19 1.67
Gescoord 1.12 1.31 0.94
Tegen 0.79 0.88 0.72
BTS 38% 44% 33%
CS 47% 38% 56%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

181056%
2Instituto AC CordobaInstituto AC Cordoba
Instituto AC Cordoba

Instituto AC Cordoba

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 1 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
1.77
Thuis
  • W
  • W
  • W
  • G
  • W
2.13
Uit
  • W
  • G
  • V
  • W
  • W
1.40
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 53% 67% 40%
Gem. 2.17 2.40 1.93
Gescoord 1.27 1.53 1.00
Tegen 0.90 0.87 0.93
BTS 43% 53% 33%
CS 37% 33% 40%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15640%
3CS Independiente RivadaviaCS Independiente Rivadavia
CS Independiente Rivadavia

CS Independiente Rivadavia

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 17 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • V
  • G
  • V
1.71
Thuis
  • W
  • W
  • W
  • G
  • G
2.06
Uit
  • G
  • V
  • W
  • V
  • V
1.33
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 48% 63% 33%
Gem. 2.77 3.44 2.07
Gescoord 1.52 2.13 0.87
Tegen 1.26 1.31 1.20
BTS 65% 88% 40%
CS 23% 6% 40%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15640%
4CA San Lorenzo de AlmagroCA San Lorenzo de Almagro
CA San Lorenzo de Almagro

CA San Lorenzo de Almagro

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 18 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • W
  • W
  • G
1.32
Thuis
  • W
  • W
  • V
  • W
  • G
1.60
Uit
  • G
  • V
  • G
  • V
  • W
1.06
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 32% 47% 19%
Gem. 1.65 1.93 1.38
Gescoord 0.74 0.93 0.56
Tegen 0.90 1.00 0.81
BTS 29% 27% 31%
CS 48% 60% 38%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

16638%
5CA LanusCA Lanus
CA Lanus

CA Lanus

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 8 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • W
  • W
  • G
1.55
Thuis
  • V
  • G
  • W
  • W
  • W
1.73
Uit
  • V
  • W
  • G
  • W
  • G
1.38
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 42% 47% 38%
Gem. 2.00 1.87 2.13
Gescoord 1.13 1.13 1.13
Tegen 0.87 0.73 1.00
BTS 35% 33% 38%
CS 45% 53% 38%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

16638%
6CA Boca JuniorsCA Boca Juniors
CA Boca Juniors

CA Boca Juniors

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 5 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
1.84
Thuis
  • G
  • W
  • W
  • W
  • W
2.00
Uit
  • G
  • G
  • W
  • G
  • W
1.69
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 48% 53% 44%
Gem. 2.32 2.00 2.63
Gescoord 1.48 1.40 1.56
Tegen 0.84 0.60 1.06
BTS 52% 47% 56%
CS 45% 53% 38%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

16638%
7CA River PlateCA River Plate
CA River Plate

CA River Plate

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 9 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • G
  • W
  • W
1.74
Thuis
  • G
  • W
  • V
  • W
  • W
1.75
Uit
  • V
  • W
  • W
  • G
  • W
1.71
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 53% 55% 50%
Gem. 2.29 2.55 1.93
Gescoord 1.41 1.55 1.21
Tegen 0.88 1.00 0.71
BTS 38% 40% 36%
CS 38% 40% 36%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14536%
8Racing Club de AvellanedaRacing Club de Avellaneda
Racing Club de Avellaneda

Racing Club de Avellaneda

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 26 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • V
  • G
  • V
1.13
Thuis
  • G
  • V
  • W
  • V
  • G
1.13
Uit
  • V
  • V
  • V
  • W
  • V
1.12
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 28% 27% 29%
Gem. 2.22 2.33 2.12
Gescoord 1.03 1.07 1.00
Tegen 1.19 1.27 1.12
BTS 59% 67% 53%
CS 25% 13% 35%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

17635%
9Argentinos JuniorsArgentinos Juniors
Argentinos Juniors

Argentinos Juniors

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 3 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • G
  • W
  • W
1.94
Thuis
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
2.44
Uit
  • G
  • G
  • V
  • G
  • W
1.33
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 55% 72% 33%
Gem. 1.94 1.89 2.00
Gescoord 1.18 1.39 0.93
Tegen 0.76 0.50 1.07
BTS 45% 44% 47%
CS 45% 56% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
10Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata
Estudiantes de La Plata

Estudiantes de La Plata

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 21 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • G
  • V
  • V
1.45
Thuis
  • W
  • G
  • W
  • W
  • V
1.81
Uit
  • V
  • V
  • V
  • G
  • V
1.07
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 42% 56% 27%
Gem. 2.00 2.13 1.87
Gescoord 1.16 1.50 0.80
Tegen 0.84 0.63 1.07
BTS 29% 25% 33%
CS 42% 50% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
11CA TucumanCA Tucuman
CA Tucuman

CA Tucuman

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 19 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • G
  • V
  • W
1.03
Thuis
  • G
  • G
  • V
  • V
  • V
0.93
Uit
  • W
  • W
  • V
  • G
  • W
1.13
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 23% 13% 33%
Gem. 2.03 2.00 2.07
Gescoord 0.93 0.93 0.93
Tegen 1.10 1.07 1.13
BTS 50% 47% 53%
CS 40% 47% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
12Club Atletico Velez SarsfieldClub Atletico Velez Sarsfield
Club Atletico Velez Sarsfield

Club Atletico Velez Sarsfield

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 4 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • V
  • W
  • W
1.77
Thuis
  • G
  • W
  • W
  • G
  • W
2.00
Uit
  • G
  • G
  • G
  • V
  • W
1.53
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 45% 56% 33%
Gem. 2.16 1.94 2.40
Gescoord 1.32 1.19 1.47
Tegen 0.84 0.75 0.93
BTS 52% 44% 60%
CS 39% 44% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
13CA Barracas CentralCA Barracas Central
CA Barracas Central

CA Barracas Central

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 11 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • W
  • G
  • W
1.43
Thuis
  • V
  • G
  • V
  • W
  • W
1.40
Uit
  • V
  • G
  • G
  • W
  • G
1.47
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 37% 40% 33%
Gem. 1.80 1.87 1.73
Gescoord 0.93 1.00 0.87
Tegen 0.87 0.87 0.87
BTS 47% 47% 47%
CS 33% 33% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
14CA PlatenseCA Platense
CA Platense

CA Platense

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 23 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • G
  • G
  • V
  • W
1.00
Thuis
  • G
  • G
  • V
  • G
  • V
0.80
Uit
  • W
  • V
  • V
  • G
  • W
1.20
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 20% 13% 27%
Gem. 1.97 1.87 2.07
Gescoord 0.80 0.60 1.00
Tegen 1.17 1.27 1.07
BTS 47% 40% 53%
CS 23% 13% 33%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
15CA Rosario CentralCA Rosario Central
CA Rosario Central

CA Rosario Central

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 2 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • W
  • W
  • W
1.88
Thuis
  • V
  • G
  • W
  • W
  • W
2.00
Uit
  • W
  • G
  • W
  • G
  • W
1.75
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 55% 59% 50%
Gem. 2.33 2.35 2.31
Gescoord 1.42 1.59 1.25
Tegen 0.91 0.76 1.06
BTS 58% 59% 56%
CS 33% 35% 31%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

16531%
16CA HuracanCA Huracan
CA Huracan

CA Huracan

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 16 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • V
  • V
  • V
1.38
Thuis
  • G
  • G
  • W
  • W
  • V
1.67
Uit
  • V
  • G
  • W
  • V
  • V
1.12
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 34% 47% 24%
Gem. 1.94 1.93 1.94
Gescoord 1.00 1.13 0.88
Tegen 0.94 0.80 1.06
BTS 47% 53% 41%
CS 38% 47% 29%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

17529%
17CD RiestraCD Riestra
CD Riestra

CD Riestra

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 25 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • V
  • G
  • V
0.77
Thuis
  • W
  • G
  • V
  • G
  • G
1.13
Uit
  • G
  • G
  • G
  • V
  • V
0.40
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 10% 20% 0%
Gem. 1.37 1.53 1.20
Gescoord 0.50 0.80 0.20
Tegen 0.87 0.73 1.00
BTS 27% 33% 20%
CS 33% 40% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15427%
18CSD Defensa y JusticiaCSD Defensa y Justicia
CSD Defensa y Justicia

CSD Defensa y Justicia

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 6 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • W
  • W
  • V
  • W
1.53
Thuis
  • W
  • W
  • W
  • W
  • V
1.60
Uit
  • W
  • V
  • G
  • W
  • W
1.47
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 40% 40% 40%
Gem. 2.40 2.13 2.67
Gescoord 1.27 1.20 1.33
Tegen 1.13 0.93 1.33
BTS 53% 53% 53%
CS 30% 33% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15427%
19CA Talleres de CordobaCA Talleres de Cordoba
CA Talleres de Cordoba

CA Talleres de Cordoba

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 30 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.10
Thuis
  • G
  • W
  • V
  • V
  • V
1.13
Uit
  • W
  • V
  • V
  • V
  • V
1.07
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 29% 31% 27%
Gem. 2.16 2.13 2.20
Gescoord 0.97 0.94 1.00
Tegen 1.19 1.19 1.20
BTS 48% 44% 53%
CS 26% 25% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15427%
20CA IndependienteCA Independiente
CA Independiente

CA Independiente

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 14 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • W
  • G
  • V
1.45
Thuis
  • G
  • V
  • G
  • V
  • V
1.33
Uit
  • W
  • W
  • W
  • W
  • G
1.56
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 39% 33% 44%
Gem. 2.42 2.47 2.38
Gescoord 1.23 1.20 1.25
Tegen 1.19 1.27 1.13
BTS 55% 47% 63%
CS 29% 33% 25%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

16425%
21Atletico Gimnasia y Esgrima de MendozaAtletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza
Atletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza

Atletico Gimnasia y Esgrima de Mendoza

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 15 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • V
  • W
  • V
  • V
1.30
Thuis
  • W
  • G
  • G
  • W
  • V
1.80
Uit
  • W
  • W
  • V
  • V
  • V
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 37% 53% 20%
Gem. 2.23 2.13 2.33
Gescoord 1.00 1.27 0.73
Tegen 1.23 0.87 1.60
BTS 40% 47% 33%
CS 30% 40% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15320%
22CA TigreCA Tigre
CA Tigre

CA Tigre

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 24 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • V
  • G
  • V
1.10
Thuis
  • W
  • G
  • V
  • V
  • V
1.40
Uit
  • G
  • V
  • V
  • V
  • G
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 23% 33% 13%
Gem. 2.07 1.87 2.27
Gescoord 1.03 1.00 1.07
Tegen 1.03 0.87 1.20
BTS 53% 47% 60%
CS 27% 33% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15320%
23Newells Old BoysNewells Old Boys
Newells Old Boys

Newells Old Boys

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 12 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • V
  • W
  • G
1.20
Thuis
  • W
  • W
  • G
  • G
  • W
1.47
Uit
  • G
  • G
  • W
  • V
  • G
0.93
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 27% 33% 20%
Gem. 2.17 2.07 2.27
Gescoord 0.93 1.07 0.80
Tegen 1.23 1.00 1.47
BTS 50% 53% 47%
CS 27% 33% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15320%
24CA Central Cordoba de Santiago del EsteroCA Central Cordoba de Santiago del Estero
CA Central Cordoba de Santiago del Estero

CA Central Cordoba de Santiago del Estero

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 28 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • G
  • V
  • V
0.87
Thuis
  • V
  • V
  • G
  • G
  • V
1.20
Uit
  • V
  • G
  • V
  • G
  • V
0.53
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 20% 33% 7%
Gem. 2.20 2.47 1.93
Gescoord 0.73 1.00 0.47
Tegen 1.47 1.47 1.47
BTS 37% 33% 40%
CS 27% 33% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15320%
25Gimnasia y Esgrima La PlataGimnasia y Esgrima La Plata
Gimnasia y Esgrima La Plata

Gimnasia y Esgrima La Plata

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 7 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • G
  • W
  • W
1.69
Thuis
  • V
  • W
  • G
  • G
  • W
1.80
Uit
  • V
  • W
  • G
  • G
  • W
1.59
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 50% 53% 47%
Gem. 2.50 2.67 2.35
Gescoord 1.28 1.53 1.06
Tegen 1.22 1.13 1.29
BTS 53% 53% 53%
CS 28% 40% 18%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

17318%
26CA BanfieldCA Banfield
CA Banfield

CA Banfield

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 22 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • W
  • V
  • G
1.07
Thuis
  • V
  • G
  • G
  • V
  • G
1.33
Uit
  • W
  • V
  • V
  • G
  • W
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 27% 33% 20%
Gem. 2.37 2.33 2.40
Gescoord 1.07 1.20 0.93
Tegen 1.30 1.13 1.47
BTS 57% 53% 60%
CS 20% 27% 13%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15213%
27CA SarmientoCA Sarmiento
CA Sarmiento

CA Sarmiento

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 13 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • G
  • G
  • V
1.33
Thuis
  • W
  • W
  • G
  • G
  • G
1.87
Uit
  • V
  • W
  • V
  • W
  • V
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 40% 53% 27%
Gem. 2.53 2.20 2.87
Gescoord 1.17 1.33 1.00
Tegen 1.37 0.87 1.87
BTS 53% 53% 53%
CS 27% 47% 7%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

1517%
28AA Estudiantes de Rio CuartoAA Estudiantes de Rio Cuarto
AA Estudiantes de Rio Cuarto

AA Estudiantes de Rio Cuarto

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 29 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • V
  • W
  • V
0.47
Thuis
  • V
  • G
  • V
  • V
  • W
0.80
Uit
  • G
  • V
  • V
  • V
  • V
0.13
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 10% 20% 0%
Gem. 1.90 1.60 2.20
Gescoord 0.47 0.53 0.40
Tegen 1.43 1.07 1.80
BTS 33% 27% 40%
CS 20% 33% 7%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

1517%
29CA AldosiviCA Aldosivi
CA Aldosivi

CA Aldosivi

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 27 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • V
  • V
  • W
0.63
Thuis
  • V
  • W
  • W
  • V
  • W
1.13
Uit
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
0.13
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 10% 20% 0%
Gem. 2.07 1.67 2.47
Gescoord 0.70 0.73 0.67
Tegen 1.37 0.93 1.80
BTS 50% 47% 53%
CS 23% 47% 0%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

1500%
30CA Union de Santa FeCA Union de Santa Fe
CA Union de Santa Fe

CA Union de Santa Fe

Liga Profesional (Div. 1)

Positie 20 / 30

Argentinië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • V
  • G
  • W
1.28
Thuis
  • W
  • W
  • V
  • V
  • W
1.67
Uit
  • V
  • W
  • V
  • V
  • G
0.94
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 34% 47% 24%
Gem. 2.91 2.73 3.06
Gescoord 1.47 1.67 1.29
Tegen 1.44 1.07 1.76
BTS 63% 60% 65%
CS 16% 33% 0%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

1700%

Welke Ploeg kent de meeste Clean Sheets in de Liga Profesional?

De ploeg met de meeste Clean Sheets in de Liga Profesional is CA Belgrano de Cordoba (16 clean sheets in 34 wedstrijden), op de voet gevolgd door CA San Lorenzo de Almagro (15 clean sheets in 31 wedstrijden), en Argentinos Juniors (15 clean sheets in 33 westrijden). CA Belgrano de Cordoba kreeg geen doelpunten tegen in 47% van hun wedstrijden in de Liga Profesional dit seizoen, dit toont perfect aan hoe sterk hun defensie staat. CA San Lorenzo de Almagro en Argentinos Juniors doen het ook niet slecht met een clean sheet in respectievelijk 48% en 45% van hun wedstrijden.

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!