Gult og Rødt Kort Stats

Sidst Opdateret :

Gns. Kort / kamp Stats

Her er de 215 bedste hold med hensyn til gule og røde kort. Disse hold har det højeste antal kort af alle hold i alle ligaer i denne aktuelle sæson. Holdet skal have spillet mindst 5 kampe for at være berettiget på denne liste.

HoldKortHøjesteLavesteNæste Kamp
1USV Hercules Under 219 / kamp9 kort9 kort31/10
2FC Ahva Kafr Manda7 / kamp7 kort7 kort30/10
3Hapoel Segev Shalom7 / kamp7 kort7 kort30/10
4Excelsior Maassluis Under 216 / kamp6 kort6 kort31/10
5Bonner SC5 / kamp5 kort5 kort31/10
6Maccabi Ironi Netivot FC5 / kamp5 kort5 kort29/10
7Hapoel Bnei Biina5 / kamp6 kort4 kort30/10
8Notec Gebice5 / kamp5 kort5 kort31/10
9Wlokniarz Pabianice5 / kamp5 kort5 kort31/10
10AKS SMS Lodz5 / kamp5 kort5 kort31/10
11FC Sankt Pauli von 1910 II5 / kamp5 kort5 kort01/11
12Hannoverscher Sportverein 1896 II5 / kamp5 kort5 kort01/11
13ASK Ebreichsdorf5 / kamp5 kort5 kort30/10
14TSU Bramberg5 / kamp5 kort5 kort31/10
15Horley Town FC5 / kamp5 kort5 kort31/10
16Centro Atletico Lito4.5 / kamp6 kort3 kort04/11
Premium er Her!
1500+ Profitable ligaer, der er mindre kendt af bookmakerne.

Vi har undersøgt, hvilke ligaer der har det største potentiale. Desuden får du Hjørnespark Stats og Kort Stats sammen med dine CSV'er. Abonner til FootyStats Premium i dag!

Michael Owen : 'Du Burde Få Premium'

Ligaer med flest Gulde og Røde Kort

Dette er de ligaer, der har flest gule kort og røde kort i gennemsnit pr. kamp.

LigaKort / kampOver 3,5 Kort %Sæson Fremskridt
1Copa de la División Profesional6.4687%99%
2Categoria Primera A5.9382%90%
3Primera División5.9187%97%
4Primera División5.880%91%
5LFPB5.780%81%
6SuperLiga5.6981%49%
7Oberliga Rheinland Pfalz Saar5.6880%97%
8Liga Puerto Rico5.6787%98%
9Oberliga Niederrhein5.6681%98%
10Brasiliense5.6674%98%
11Oberliga Nordost Süd5.6571%99%
12Segunda División5.5783%26%
13Primera División5.4379%82%
143. Deild5.4175%99%
15Copa del Rey5.471%99%

Spillere som modtager flest kort

Nogle spillere er naturligt hårde på banen, og de er på alle dommernes radar. Disse er de 215 spillere, der får flest kort.

/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
●Snart
●Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.