Допуснати голове - Шутландия SWPL 2

Конкуренция
Голове
- Статистика в тази категория :
- AVG Общ брой голове -
- Отбелязани голове -
- Допуснати голове -
- Чисти мрежи -
- И двата отбора отбелязаха -
- Неуспешно отбелязване на гол -
- xG (Очаквани голове)
Допуснати голове - SWPL 2
| # | Отбор | Иг | Допуснати Голове | Домакин | Гост | Предимство на домакина | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Renfrew Women | 3 | 13 | 4.33 Допуснати / игра | 6.00 / игра | 1.00 / игра | -39% |
| 2 | ![]() | Gartcairn FA Women | 3 | 8 | 2.67 Допуснати / игра | 4.00 / игра | 0.00 / игра | -50% |
| 3 | ![]() | Dundee United SC LFC | 3 | 8 | 2.67 Допуснати / игра | 2.00 / игра | 3.00 / игра | +25% |
| 4 | ![]() | Livingston WFC | 3 | 7 | 2.33 Допуснати / игра | 2.00 / игра | 2.50 / игра | +14% |
| 5 | ![]() | Saint Johnstone Ladies WFC | 3 | 6 | 2.00 Допуснати / игра | 2.50 / игра | 1.00 / игра | -25% |
| 6 | ![]() | Hamilton Academical LFC | 3 | 6 | 2.00 Допуснати / игра | 1.00 / игра | 2.50 / игра | +50% |
| 7 | ![]() | Kilmarnock FC Ladies | 3 | 4 | 1.33 Допуснати / игра | 0.00 / игра | 2.00 / игра | +100% |
| 8 | ![]() | Falkirk Ladies Women | 3 | 3 | 1.00 Допуснати / игра | 0.50 / игра | 2.00 / игра | +50% |
| 9 | ![]() | Queens Park LFC | 3 | 2 | 0.67 Допуснати / игра | 1.00 / игра | 0.50 / игра | -49% |
| 10 | ![]() | Boroughmuir Thistle FC | 3 | 1 | 0.33 Допуснати / игра | 0.00 / игра | 1.00 / игра | +100% |
Домакин / Допуснати (SWPL 2)
| # | Отбор | Иг | Домакин Допуснати | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Renfrew Women | 2 | 12 | 6.00 / игра |
| 2 | ![]() | Gartcairn FA Women | 2 | 8 | 4.00 / игра |
| 3 | ![]() | Saint Johnstone Ladies WFC | 2 | 5 | 2.50 / игра |
| 4 | ![]() | Dundee United SC LFC | 1 | 2 | 2.00 / игра |
| 5 | ![]() | Livingston WFC | 1 | 2 | 2.00 / игра |
| 6 | ![]() | Hamilton Academical LFC | 1 | 1 | 1.00 / игра |
| 7 | ![]() | Queens Park LFC | 1 | 1 | 1.00 / игра |
| 8 | ![]() | Falkirk Ladies Women | 2 | 1 | 0.50 / игра |
| 9 | ![]() | Kilmarnock FC Ladies | 1 | 0 | 0.00 / игра |
| 10 | ![]() | Boroughmuir Thistle FC | 2 | 0 | 0.00 / игра |
Гост / Допуснати (SWPL 2)
| # | Отбор | Иг | Гост Допуснати | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Dundee United SC LFC | 2 | 6 | 3.00 / игра |
| 2 | ![]() | Livingston WFC | 2 | 5 | 2.50 / игра |
| 3 | ![]() | Hamilton Academical LFC | 2 | 5 | 2.50 / игра |
| 4 | ![]() | Falkirk Ladies Women | 1 | 2 | 2.00 / игра |
| 5 | ![]() | Kilmarnock FC Ladies | 2 | 4 | 2.00 / игра |
| 6 | ![]() | Renfrew Women | 1 | 1 | 1.00 / игра |
| 7 | ![]() | Saint Johnstone Ladies WFC | 1 | 1 | 1.00 / игра |
| 8 | ![]() | Boroughmuir Thistle FC | 1 | 1 | 1.00 / игра |
| 9 | ![]() | Queens Park LFC | 2 | 1 | 0.50 / игра |
| 10 | ![]() | Gartcairn FA Women | 1 | 0 | 0.00 / игра |
Кой отбор допуска най-много голове в SWPL 2?
Renfrew Women има лоши резултати по отношение на допуснатите голове в SWPL 2. Те допуснаха 13 гола в 3 мачове, което означава, че Renfrew Women е допуснал средно 4.33 гола на среща. След Renfrew Women в списъка е Dundee United SC LFC с 8 допуснати гола и след това Gartcairn FA Women с 8 гола допуснати. Dundee United SC LFC има средно 2.67 допуснати голове на мач, а Gartcairn FA Women се справя още по-зле с 2.67 допуснати голове на мач.
Кой отбор има най-добра защита и допуска най-малко голове в SWPL 2?
Boroughmuir Thistle FC и Queens Park LFC са два от най-добре представящите се отбори по отношение на допуснати голове този сезон в SWPL 2. Boroughmuir Thistle FC има стабилна защита с рекорд от 1 допуснати голове в 3 мачове. Това е средно 0.33 допуснати на мач и е най-доброто в SWPL 2. Queens Park LFC също е стабилен в защита. Те допускат средно 0.67 гола на мач и са вторият най-добър дефанзивен отбор в лигата.
Допуснати голове - Шутландия
- дивизия 1
- дивизия 2
- дивизия 3
- дивизия 4
- дивизия 5
- дивизия 1
- Купа
- дивизия 1
- дивизия 1
- дивизия 1
- дивизия 1
- дивизия 2
- дивизия 3
- Купа
- дивизия 5
- дивизия 5









