League1 Ontario Таблица и статистика

League1 Ontario Logo
Нация
Отбори
12
Сезон
Мачове
131/132 Изиграни
Прогрес
 
99% завършени
Последни 5 като домакинДомакин Форма
Форма
ГостПоследните 5 като гост
18/4 18:00
  • З
    International

    International

    League1 Ontario

    28/6 01:00

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • П
    International

    International

    League1 Ontario

    04/7 18:00

    5 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • P
    International

    International

    League1 Ontario

    12/7 01:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • P
    International

    International

    League1 Ontario

    18/7 18:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • З
    International

    International

    League1 Ontario

    02/8 20:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

International
International

International

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 10 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • З
  • З
  • З
  • З
  • П
0.95
Домакин
  • З
  • П
  • P
  • P
  • З
1.00
Гост
  • З
  • З
  • З
  • З
  • П
0.91
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 23% 18% 27%
Ср. 4.55 4.55 4.55
Отбелязани 2.05 2.18 1.91
Допуснати 2.50 2.36 2.64
BTTS 82% 91% 73%
CS 0% 0% 0%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

1.00
0.70
Sudbury Cyclones
Sudbury Cyclones

Sudbury Cyclones

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 11 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • P
  • P
  • З
  • П
  • З
0.86
Домакин
  • П
  • P
  • P
  • П
  • З
1.00
Гост
  • З
  • П
  • З
  • З
  • З
0.70
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 24% 27% 20%
Ср. 2.57 2.18 3.00
Отбелязани 0.86 0.91 0.80
Допуснати 1.71 1.27 2.20
BTTS 52% 55% 50%
CS 10% 9% 10%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

  • З
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    21/6 00:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

  • П
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    23/7 02:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

  • З
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    26/7 21:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

  • З
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    03/8 00:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

  • З
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    09/8 20:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

18/4 20:00
  • З
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    11/7 01:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vaughan

    Vaughan

  • П
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    18/7 01:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

  • З
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    23/7 01:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • З
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    01/8 01:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • З
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    15/8 01:00

    2 - 6

    FT

    ( HT : 2 - 3 )

    International

    International

St Catharines Roma Wolves
St Catharines Roma Wolves

St Catharines Roma Wolves

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 9 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • З
  • З
  • P
  • З
  • З
1.05
Домакин
  • З
  • П
  • З
  • З
  • З
1.00
Гост
  • П
  • P
  • З
  • P
  • З
1.09
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 27% 27% 27%
Ср. 2.91 3.36 2.45
Отбелязани 1.23 1.45 1.00
Допуснати 1.68 1.91 1.45
BTTS 64% 64% 64%
CS 18% 27% 9%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

1.00
1.64
Scrosoppi FC
Scrosoppi FC

Scrosoppi FC

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 1 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • П
  • П
  • П
  • П
  • П
2.29
Домакин
  • П
  • П
  • П
  • П
  • П
3.00
Гост
  • P
  • P
  • P
  • З
  • П
1.64
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 71% 100% 45%
Ср. 4.24 4.60 3.91
Отбелязани 3.05 4.00 2.18
Допуснати 1.19 0.60 1.73
BTTS 62% 40% 82%
CS 38% 60% 18%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

  • P
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    25/6 02:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

  • P
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    28/6 17:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

  • P
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    06/7 00:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

  • З
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    12/7 00:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

  • П
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    23/7 01:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

18/4 21:00
  • З
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    12/7 00:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • П
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    23/7 01:00

    7 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    International

    International

  • P
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    27/7 00:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

  • П
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    09/8 00:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • З
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    14/8 02:00

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

North Toronto Nitros
North Toronto Nitros

North Toronto Nitros

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 8 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • P
  • З
  • П
  • З
  • З
1.18
Домакин
  • З
  • П
  • P
  • П
  • З
1.09
Гост
  • П
  • З
  • З
  • З
  • З
1.27
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 32% 27% 36%
Ср. 3.95 3.45 4.45
Отбелязани 1.73 1.73 1.73
Допуснати 2.23 1.73 2.73
BTTS 64% 55% 73%
CS 9% 18% 0%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

1.09
2.00
Blue Devils FC
Blue Devils FC

Blue Devils FC

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 4 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • П
  • З
  • П
  • P
  • П
1.77
Домакин
  • З
  • З
  • П
  • P
  • П
1.55
Гост
  • П
  • З
  • З
  • П
  • П
2.00
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 55% 45% 64%
Ср. 3.91 3.73 4.09
Отбелязани 2.09 2.09 2.09
Допуснати 1.82 1.64 2.00
BTTS 64% 64% 64%
CS 23% 18% 27%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

  • П
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    27/6 20:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • З
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    13/7 00:00

    5 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • З
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    19/7 01:30

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • П
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    25/7 23:00

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • П
    International

    International

    League1 Ontario

    02/8 20:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

19/4 02:00
  • П
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    17/6 01:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

  • П
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    21/6 21:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

  • P
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    28/6 17:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

  • П
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    11/7 23:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • П
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    26/7 21:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

Sigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 7 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • П
  • З
  • П
  • З
  • З
1.32
Домакин
  • П
  • П
  • P
  • П
  • П
1.64
Гост
  • З
  • З
  • П
  • З
  • З
1.00
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 36% 45% 27%
Ср. 3.73 3.55 3.91
Отбелязани 1.77 1.73 1.82
Допуснати 1.95 1.82 2.09
BTTS 68% 73% 64%
CS 23% 18% 27%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

1.64
1.82
Unionville Milliken SC
Unionville Milliken SC

Unionville Milliken SC

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 5 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • P
  • П
  • P
  • П
  • П
1.68
Домакин
  • P
  • П
  • З
  • P
  • П
1.55
Гост
  • П
  • P
  • П
  • P
  • П
1.82
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 41% 36% 45%
Ср. 3.14 3.55 2.73
Отбелязани 2.00 2.27 1.73
Допуснати 1.14 1.27 1.00
BTTS 59% 73% 45%
CS 32% 18% 45%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

  • П
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    04/7 00:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • P
    International

    International

    League1 Ontario

    12/7 01:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • П
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    01/8 01:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • P
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    10/8 00:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • П
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    14/8 02:00

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

19/4 23:30
  • P
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    14/6 21:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

  • З
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    18/6 01:00

    4 - 5

    FT

    ( HT : 2 - 3 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • З
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    21/6 23:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

  • П
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    02/8 23:30

    4 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • П
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    09/8 20:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

Burlington SC
Burlington SC

Burlington SC

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 6 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • П
  • З
  • П
  • З
  • П
1.32
Домакин
  • P
  • З
  • З
  • П
  • П
1.09
Гост
  • П
  • P
  • З
  • З
  • П
1.55
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 36% 27% 45%
Ср. 4.32 4.27 4.36
Отбелязани 2.23 2.00 2.45
Допуснати 2.09 2.27 1.91
BTTS 73% 73% 73%
CS 14% 18% 9%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

1.09
0.18
Simcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 12 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • З
  • З
  • З
  • P
  • З
0.23
Домакин
  • З
  • З
  • З
  • З
  • З
0.27
Гост
  • З
  • З
  • З
  • З
  • P
0.18
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 5% 9% 0%
Ср. 4.64 4.18 5.09
Отбелязани 0.95 0.64 1.27
Допуснати 3.68 3.55 3.82
BTTS 55% 45% 64%
CS 9% 9% 9%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

  • З
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    20/7 00:30

    4 - 3

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • З
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    03/8 00:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • З
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    09/8 00:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • З
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    15/8 01:30

    13 - 0

    FT

    ( HT : 5 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • P
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    20/8 02:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

20/4 00:00
  • П
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    13/7 00:00

    5 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • П
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    23/7 02:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • П
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    27/7 00:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

  • П
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    03/8 00:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • P
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    10/8 00:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

Woodbridge Strikers SC
Woodbridge Strikers SC

Woodbridge Strikers SC

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 2 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • П
  • П
  • P
  • П
  • П
2.18
Домакин
  • П
  • П
  • П
  • П
  • P
2.64
Гост
  • П
  • P
  • З
  • П
  • П
1.73
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 64% 82% 45%
Ср. 3.55 4.09 3.00
Отбелязани 2.55 3.18 1.91
Допуснати 1.00 0.91 1.09
BTTS 59% 73% 45%
CS 36% 27% 45%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

2.64
1.64
Vaughan
Vaughan

Vaughan

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 3 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • P
  • П
  • З
  • П
  • З
1.86
Домакин
  • П
  • П
  • П
  • П
  • З
2.09
Гост
  • П
  • П
  • P
  • P
  • З
1.64
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 55% 64% 45%
Ср. 3.73 3.82 3.64
Отбелязани 2.14 2.18 2.09
Допуснати 1.59 1.64 1.55
BTTS 77% 73% 82%
CS 23% 27% 18%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

  • П
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    11/7 01:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vaughan

    Vaughan

  • П
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    23/7 02:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

  • P
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    27/7 00:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

  • P
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    06/8 01:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vaughan

    Vaughan

  • З
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    12/8 00:30

    4 - 2

    FT

    ( HT : 4 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

25/4 19:00
  • З
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    20/6 23:00

    0 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 4 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • З
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    27/6 19:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

  • З
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    23/7 02:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

  • З
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    25/7 23:00

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • З
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    22/8 23:00

    1 - 11

    FT

    ( HT : 0 - 4 )

    Burlington SC

    Burlington SC

Simcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 12 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • З
  • З
  • З
  • P
  • З
0.23
Домакин
  • З
  • З
  • З
  • З
  • З
0.27
Гост
  • З
  • З
  • З
  • З
  • P
0.18
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 5% 9% 0%
Ср. 4.64 4.18 5.09
Отбелязани 0.95 0.64 1.27
Допуснати 3.68 3.55 3.82
BTTS 55% 45% 64%
CS 9% 9% 9%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

0.27
1.00
Sigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Див. -1)

Позиция в лигата 7 / 12

Канада

Форма Последните 5 PPG
Като цяло
  • П
  • З
  • П
  • З
  • З
1.32
Домакин
  • П
  • П
  • P
  • П
  • П
1.64
Гост
  • З
  • З
  • П
  • З
  • З
1.00
Статистики Като цяло Домакин Гост
Победа % 36% 45% 27%
Ср. 3.73 3.55 3.91
Отбелязани 1.77 1.73 1.82
Допуснати 1.95 1.82 2.09
BTTS 68% 73% 64%
CS 23% 18% 27%

Искате ли да видите Corner Stats, Card Stats, FTS, Over 2.5 ~ 3.5 тук?
Надградете до FootyStats Premium!

  • З
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    23/7 02:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • З
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    02/8 23:30

    4 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • П
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    09/8 23:00

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • З
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    17/8 00:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • З
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    23/8 01:30

    4 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

Времето отговаря на Вашата времева зона (+01:00)

League1 Ontario Таблица (Канада) - 2026

 ОтборИг
Изиграни мачове този сезон
П
Подеба
P
Равенство
З
Загуба
ЗГ
Голове за (ЗГ).
Броят голове, отбелязани от този
отбор.
ПГ
Голове срещу (ПГ).
Броят на головете, допуснати от този
отбор.
ГР
Голова разлика (ГР).
Отбелязани голове - допуснати голове
ТПоследните 5PPG
CS
Чисти мрежи (CS).
Таблица на отборите с най-голям брой мачове, в които са допуснали 0 гола. Статистиката е взета само от сериите на лигата.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази CS таблица.
BTTS
Двата Отбора да Отбележат (BTTS).
Списък на отборите с най-голям брой мачове, в които и двата отбора са отбелязали гол. Статистиката е само от местната лига на отбора.
* Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази BTTS таблица.
НОГ
Неуспешно отбелязване на гол (НОГ).
Мачове, в които този отбор не успя да отбележи.
Жълт картон / Червен картон
Ъгли / игра
1.5+
Над 1.5 (1.5+).
Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 1,5 (т.е.: 2, 3 или 4 гола)
2.5+
Над 2.5 (2.5+).
Броят или процентът на мачовете, при които общият брой голове завършва над 2,5 (т.е.: 3, 4 или 5 гола)
Ср.
Среден брой голове на мач (AVG).
Средният брой общи голове на мач.
Изчислен през този сезон.
1
Scrosoppi FC СтатистикаScrosoppi FC2115336425+3948
  • П
  • П
  • П
  • П
  • П
2.29
38%62%0%95%76%4.24
2
Woodbridge Strikers SC СтатистикаWoodbridge Strikers SC2214625622+3448
  • П
  • П
  • P
  • П
  • П
2.18
36%59%9%86%68%3.55
3
Vaughan СтатистикаVaughan2212554735+1241
  • P
  • П
  • З
  • П
  • З
1.86
23%77%9%91%77%3.73
4
Blue Devils FC СтатистикаBlue Devils FC2212374640+639
  • П
  • З
  • П
  • P
  • П
1.77
23%64%23%82%77%3.91
5
Unionville Milliken SC СтатистикаUnionville Milliken SC2291034425+1937
  • P
  • П
  • P
  • П
  • П
1.68
32%59%14%86%68%3.14
6
Burlington SC СтатистикаBurlington SC228594946+329
  • П
  • З
  • П
  • З
  • П
1.32
14%73%18%91%77%4.32
7
Sigma FC СтатистикаSigma FC228593943-429
  • П
  • З
  • П
  • З
  • З
1.32
23%68%9%86%68%3.73
8
North Toronto Nitros СтатистикаNorth Toronto Nitros2275103849-1126
  • P
  • З
  • П
  • З
  • З
1.18
9%64%27%82%68%3.95
9
St. Catharines Roma Wolves СтатистикаSt Catharines Roma Wolves2265112737-1023
  • З
  • З
  • P
  • З
  • З
1.05
18%64%23%86%64%2.91
10
International СтатистикаInternational2256114555-1021
  • З
  • З
  • З
  • З
  • П
0.95
0%82%18%86%82%4.55
11
Sudbury Cyclones СтатистикаSudbury Cyclones2153131836-1818
  • P
  • P
  • З
  • П
  • З
0.86
10%52%43%71%48%2.57
12
Simcoe County Rovers FC СтатистикаSimcoe County Rovers FC2212192181-605
  • З
  • З
  • З
  • P
  • З
0.23
9%55%41%82%77%4.64
    Терминология

    PPG : Среден брой събрани точки за мач в състезанието.
    По-високите числа показват по-силен отбор.

    CS : Таблица на отборите с най-голям брой мачове, в които са допуснали 0 гола. Статистиката е взета само от сериите на лигата.
    * Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази CS таблица.

    BTTS : Списък на отборите с най-голям брой мачове, в които и двата отбора са отбелязали гол. Статистиката е само от местната лига на отбора.
    * Отборът трябва да е изиграл минимум 7 мача, преди да се класира за тази BTTS таблица.

    НОГ : Мачове, в които този отбор не успя да отбележи.

    League1 OntarioСтатистики (Канада) - 2026

    Топлинна карта на головете

    3.77
    Голове / Мач

    2.02 Голове (Домакин)

    1.76 Голове (Гост)

    • 15'
    • 30'
    HT
    • 60'
    • 75'
    FT

    48%

    Първа половина

    52%

    Втора половина

    23.9мин/цел

    (494 Голове в 131 мачове)

    +15% Home ATK Advantage

    (Вкарва 15% повече голове от обикновено)

    39% Чисти мрежи

    (51 пъти от 131 съвпадения)

    13% Предимство на Home DEF

    (Допуска 13% по-малко голове от обикновено)

    65% И двата отбора отбелязаха гол

    (85 пъти от 131 съвпадения)

    150% - Много висок Риск

    (Резултатът е изключително непредсказуем)

    *Топлинната карта на целите показва кога се случват головете в тази лига.
    Червено = висок резултат. Жълто = средно. Зелено = Нисък резултат

    League1 Ontario ТЕНДЕНЦИИ (Канада) - 2026

    Победи Домакин

    Равенство

    Победи Гост

    42%
    22%
    36%

    Над+

    Над 0.5
    96%
    Над 1.5
    85%
    Над 2.5
    71%
    Над 3.5
    47%
    Над 4.5
    32%

    Под -

    Под 0.5
    4%
    Под 1.5
    15%
    Под 2.5
    28%
    Под 3.5
    53%
    Под 4.5
    68%

    Честота на общите голове - край на футболен мач

    3 Голове
    23.7%  /  31 периоди
    4 Голове
    15.3%  /  20 периоди
    2 Голове
    14.5%  /  19 периоди
    5 Голове
    13%  /  17 периоди
    1 Голове
    10.7%  /  14 периоди
    6 Голове
    9.2%  /  12 периоди
    7 Голове
    3.8%  /  5 периоди
    0 Голове
    3.8%  /  5 периоди
    9 Голове
    3.1%  /  4 периоди
    8 Голове
    1.5%  /  2 периоди
    13 Голове
    0.8%  /  1 периоди
    12 Голове
    0.8%  /  1 периоди
    Покажи всичкоПокажи по-малко

    Честота на резултати - край на футболен мач

    2-1
    9.2%  /  12 периоди
    2-2
    8.4%  /  11 периоди
    1-2
    6.9%  /  9 периоди
    1-1
    6.9%  /  9 периоди
    0-1
    6.1%  /  8 периоди
    2-0
    4.6%  /  6 периоди
    1-0
    4.6%  /  6 периоди
    3-0
    3.8%  /  5 периоди
    2-3
    3.8%  /  5 периоди
    0-0
    3.8%  /  5 периоди
    0-3
    3.8%  /  5 периоди
    3-2
    3.8%  /  5 периоди
    0-2
    3.1%  /  4 периоди
    3-3
    3.1%  /  4 периоди
    3-1
    2.3%  /  3 периоди
    7-2
    2.3%  /  3 периоди
    4-2
    2.3%  /  3 периоди
    1-4
    2.3%  /  3 периоди
    1-3
    2.3%  /  3 периоди
    3-4
    1.5%  /  2 периоди
    5-1
    1.5%  /  2 периоди
    4-3
    1.5%  /  2 периоди
    4-1
    1.5%  /  2 периоди
    4-0
    1.5%  /  2 периоди
    2-4
    1.5%  /  2 периоди
    2-6
    0.8%  /  1 периоди
    5-3
    0.8%  /  1 периоди
    4-5
    0.8%  /  1 периоди
    13-0
    0.8%  /  1 периоди
    1-11
    0.8%  /  1 периоди
    5-0
    0.8%  /  1 периоди
    6-0
    0.8%  /  1 периоди
    2-5
    0.8%  /  1 периоди
    0-4
    0.8%  /  1 периоди
    0-5
    0.8%  /  1 периоди
    Покажи всичкоПокажи по-малко

    Голове за 10 мин

    7%
    30 / 410 Голове
    10%
    43 / 410 Голове
    9%
    36 / 410 Голове
    11%
    47 / 410 Голове
    16%
    65 / 410 Голове
    12%
    50 / 410 Голове
    10%
    43 / 410 Голове
    9%
    36 / 410 Голове
    15%
    60 / 410 Голове

    0' - 10'

    11' - 20'

    21' - 30'

    31' - 40'

    41' - 50'

    51' - 60'

    61' - 70'

    71' - 80'

    81' - 90'

    Голове за 15 мин

    14%
    58 / 410 Голове
    12%
    51 / 410 Голове
    21%
    88 / 410 Голове
    18%
    74 / 410 Голове
    15%
    60 / 410 Голове
    19%
    79 / 410 Голове

    0' - 15'

    16' - 30'

    31' - 45'

    46' - 60'

    61' - 75'

    76' - 90'

    Статистика на мача - 2026

    Удари на мач
    0.00
    Удари/Мач (Домакин)
    0.00
    Удари/мач (гостуващ)
    0.00
    Притежание (домакин)
    0%
    Притежание (гост)
    0%
    Фаулове на мач
    0.00
    Фаулове/Мач (Домакин)
    0.00
    Фалове/мач (гостуване)
    0.00
    Засади / мачове
    0.00
    Участвали играчи
    2
    Ъгли

    ОТКЛЮЧВАНЕ

    Корнери / мач


    Домакин


    Гост

    * Общ брой корнери/мач

    Картони

    ОТКЛЮЧВАНЕ

    Карти / мач


    Домакин


    Гост

    * Червен картон = 2 картона.

    Край - ъгли

    Над 7.5
    Над 8.5
    Над 9.5
    Над 10.5
    Над 11.5
    Над 12.5

    Край - картони

    Над 0.5
    Над 1.5
    Над 2.5
    Над 3.5
    Над 4.5
    Над 5.5

    СТАТИСТИКА ЗА ПОЛУВРЕМЕТО (1-ВО ПОЛУВРЕМЕ / 2-РО ПОЛУВРЕМЕ)

    ППВ- над X

    Над 0.5
    80%
    Над 1.5
    47%
    Над 2.5
    28%
    Над 3.5
    13%

    2ППВ - над X

    Над 0.5
    79%
    Над 1.5
    55%
    Над 2.5
    28%
    Над 3.5
    13%

    * ППВ = Първо полувреме, голове в Канада-League1 Ontario

    * 2HG = Голове от второто полувреме в Канада-League1 Ontario

    Честота на общите голове - Полувреме

    1 Голове
    33%  /  37 периоди
    2 Голове
    19.6%  /  22 периоди
    0 Голове
    19.6%  /  22 периоди
    3 Голове
    14.3%  /  16 периоди
    4 Голове
    7.1%  /  8 периоди
    5 Голове
    5.4%  /  6 периоди
    6 Голове
    0.9%  /  1 периоди
    Покажи всичкоПокажи по-малко

    Честота на резултати - Полувреме

    0-0
    19.6%  /  22 периоди
    0-1
    19.6%  /  22 периоди
    1-0
    13.4%  /  15 периоди
    1-1
    12.5%  /  14 периоди
    2-1
    6.3%  /  7 периоди
    3-0
    4.5%  /  5 периоди
    0-2
    3.6%  /  4 периоди
    2-0
    3.6%  /  4 периоди
    1-2
    2.7%  /  3 периоди
    2-2
    2.7%  /  3 периоди
    2-3
    1.8%  /  2 периоди
    3-1
    1.8%  /  2 периоди
    5-0
    1.8%  /  2 периоди
    0-4
    1.8%  /  2 периоди
    4-1
    0.9%  /  1 периоди
    0-3
    0.9%  /  1 периоди
    3-2
    0.9%  /  1 периоди
    2-4
    0.9%  /  1 периоди
    1-3
    0.9%  /  1 периоди
    Покажи всичкоПокажи по-малко

    League1 Ontario Статистика на играча

    Топ Резултати

    * Статистика от 2026 сезон на League1 Ontario

    Топ асистенции

    * Статистика от 2026 сезон на League1 Ontario

    Повечето чисти мрежи

    * Статистика от 2026 сезон на League1 Ontario

    Голове за 90 минути

    * Статистика от 2026 сезон на League1 Ontario

    Асистенции за 90 минути

    * Статистика от 2026 сезон на League1 Ontario

    Вкарани дузпи

    * Статистика от 2026 сезон на League1 Ontario

    /bg/
    https://cdn.footystats.org/
    - Започва след###мин'
    - Започва след###Hr'
    В игра'
    - Започнати
    Скоро
    Започнати
    no

    Статистика се зарежда

    ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ ПРЕМИУМ. ПЕЧАЛБА СЕГА.