İskoç Lig Kupası Puan Durumu & İstatistik

Scottish League Cup Logo
Ülke
Tür
Kupa
Takımlar
45
Maçlar
88/88 Oynanan
İlerleme
 
100% tamamlandı
İçerde Son 5Ev Sahibi Form
Form
DeplasmanDeplasmanda Son 5
16/8 16:00
  • G
    Rangers FC

    Rangers FC

    İskoç Lig Kupası

    16/8 16:00

    5 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Saint Mirren FC

    St Mirren

Rangers FC
Rangers FC

Rangers FC

İskoç Lig Kupası

Performans Sıralaması 0 / 45

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
3.00
Ev Sahibi
  • G
3.00
Deplasman
    0.00
    İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
    Galibiyet % 100% 100% 0%
    ORT 6.00 6.00 0.00
    Atılan Gol 5.00 5.00 0.00
    Yenilen Gol 1.00 1.00 0.00
    KG 100% 100% 0%
    GYM 0% 0% 0%

    Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
    Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

    Oranlar
    3.00
    1.37
    4.80
    1.80
    6.50
    St Mirren
    St Mirren

    St Mirren

    İskoç Lig Kupası

    Performans Sıralaması 0 / 45

    İskoçya

    Form Son 5 MBP
    Toplam
    • G
    • G
    • G
    • M
    • M
    1.80
    Ev Sahibi
    • G
    • M
    1.50
    Deplasman
    • G
    • G
    • M
    2.00
    İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
    Galibiyet % 60% 50% 67%
    ORT 4.40 4.00 4.67
    Atılan Gol 2.60 2.00 3.00
    Yenilen Gol 1.80 2.00 1.67
    KG 40% 50% 33%
    GYM 40% 0% 67%

    Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
    Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

    • G
      Dumbarton FC

      Dumbarton FC

      İskoç Lig Kupası

      11/7 15:00

      0 - 4

      MS

      ( İY : 0 - 2 )

      Saint Mirren FC

      St Mirren

    • G
      Cove Rangers FC

      Cove Rangers FC

      İskoç Lig Kupası

      18/7 15:00

      0 - 4

      MS

      ( İY : 0 - 2 )

      Saint Mirren FC

      St Mirren

    • G
      Saint Mirren FC

      St Mirren

      İskoç Lig Kupası

      21/7 19:45

      4 - 3

      MS

      ( İY : 0 - 2 )

      East Kilbride FC

      East Kilbride

    • M
      Saint Mirren FC

      St Mirren

      İskoç Lig Kupası

      26/7 15:00

      0 - 1

      MS

      ( İY : 0 - 0 )

      Dunfermline Athletic FC

      Dunfermline

    • M
      Rangers FC

      Rangers FC

      İskoç Lig Kupası

      16/8 16:00

      5 - 1

      MS

      ( İY : 2 - 1 )

      Saint Mirren FC

      St Mirren

    16/8 14:00
    • G
      Hibernian FC

      Hibernian

      İskoç Lig Kupası

      16/8 14:00

      1 - 0

      MS

      ( İY : 1 - 0 )

      Partick Thistle FC

      Partick Thistle FC

    Hibernian
    Hibernian

    Hibernian

    İskoç Lig Kupası

    Performans Sıralaması 0 / 45

    İskoçya

    Form Son 5 MBP
    Toplam
    • G
    3.00
    Ev Sahibi
    • G
    3.00
    Deplasman
      0.00
      İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
      Galibiyet % 100% 100% 0%
      ORT 1.00 1.00 0.00
      Atılan Gol 1.00 1.00 0.00
      Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
      KG 0% 0% 0%
      GYM 100% 100% 0%

      Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
      Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

      Oranlar
      3.00
      1.50
      4.10
      1.60
      6.18
      Partick Thistle FC
      Partick Thistle FC

      Partick Thistle FC

      İskoç Lig Kupası

      Performans Sıralaması 0 / 45

      İskoçya

      Form Son 5 MBP
      Toplam
      • G
      • G
      • B
      • B
      • M
      1.60
      Ev Sahibi
      • G
      • B
      2.00
      Deplasman
      • G
      • B
      • M
      1.33
      İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
      Galibiyet % 40% 50% 33%
      ORT 3.40 5.00 2.33
      Atılan Gol 2.60 4.00 1.67
      Yenilen Gol 0.80 1.00 0.67
      KG 40% 50% 33%
      GYM 40% 50% 33%

      Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
      Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

      • G
        Partick Thistle FC

        Partick Thistle FC

        İskoç Lig Kupası

        11/7 15:00

        6 - 0

        MS

        ( İY : 3 - 0 )

        Brechin City FC

        Brechin

      • G
        Forfar Athletic FC

        Forfar Athletic

        İskoç Lig Kupası

        14/7 19:45

        0 - 4

        MS

        ( İY : 0 - 3 )

        Partick Thistle FC

        Partick Thistle FC

      • B
        Livingston FC

        Livingston FC

        İskoç Lig Kupası

        18/7 15:00

        1 - 1

        MS

        ( İY : 0 - 0 )

        Partick Thistle FC

        Partick Thistle FC

      • B
        Partick Thistle FC

        Partick Thistle FC

        İskoç Lig Kupası

        21/7 19:45

        2 - 2

        MS

        ( İY : 1 - 2 )

        Stenhousemuir FC

        Stenhousemuir

      • M
        Hibernian FC

        Hibernian

        İskoç Lig Kupası

        16/8 14:00

        1 - 0

        MS

        ( İY : 1 - 0 )

        Partick Thistle FC

        Partick Thistle FC

      16/8 14:00
      • G
        Stenhousemuir FC

        Stenhousemuir

        İskoç Lig Kupası

        11/7 15:00

        2 - 0

        MS

        ( İY : 0 - 0 )

        Forfar Athletic FC

        Forfar Athletic

      • G
        Brechin City FC

        Brechin

        İskoç Lig Kupası

        18/7 15:00

        1 - 2

        MS

        ( İY : 1 - 2 )

        Stenhousemuir FC

        Stenhousemuir

      • B
        Partick Thistle FC

        Partick Thistle FC

        İskoç Lig Kupası

        21/7 19:45

        2 - 2

        MS

        ( İY : 1 - 2 )

        Stenhousemuir FC

        Stenhousemuir

      • B
        Stenhousemuir FC

        Stenhousemuir

        İskoç Lig Kupası

        25/7 15:00

        0 - 0

        MS

        ( İY : 0 - 0 )

        Livingston FC

        Livingston FC

      • G
        Stenhousemuir FC

        Stenhousemuir

        İskoç Lig Kupası

        16/8 14:00

        1 - 0

        MS

        ( İY : 0 - 0 )

        Motherwell FC

        Motherwell

      Stenhousemuir
      Stenhousemuir

      Stenhousemuir

      İskoç Lig Kupası

      Performans Sıralaması 0 / 45

      İskoçya

      Form Son 5 MBP
      Toplam
      • G
      • G
      • B
      • B
      • G
      2.20
      Ev Sahibi
      • G
      • B
      • G
      2.33
      Deplasman
      • G
      • B
      2.00
      İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
      Galibiyet % 60% 67% 50%
      ORT 2.00 1.00 3.50
      Atılan Gol 1.40 1.00 2.00
      Yenilen Gol 0.60 0.00 1.50
      KG 40% 0% 100%
      GYM 60% 100% 0%

      Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
      Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

      Oranlar
      2.20
      7.25
      4.60
      0.00
      1.33
      Motherwell
      Motherwell

      Motherwell

      İskoç Lig Kupası

      Performans Sıralaması 0 / 45

      İskoçya

      Form Son 5 MBP
      Toplam
      • M
      0.00
      Ev Sahibi
        0.00
        Deplasman
        • M
        0.00
        İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
        Galibiyet % 0% 0% 0%
        ORT 1.00 0.00 1.00
        Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
        Yenilen Gol 1.00 0.00 1.00
        KG 0% 0% 0%
        GYM 0% 0% 0%

        Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
        Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

        • M
          Stenhousemuir FC

          Stenhousemuir

          İskoç Lig Kupası

          16/8 14:00

          1 - 0

          MS

          ( İY : 0 - 0 )

          Motherwell FC

          Motherwell

        16/8 14:00
        • G
          Heart of Midlothian FC

          Hearts

          İskoç Lig Kupası

          16/8 14:00

          6 - 2

          MS

          ( İY : 1 - 0 )

          Inverness Caledonian Thistle FC

          Inverness CT

        Hearts
        Hearts

        Hearts

        İskoç Lig Kupası

        Performans Sıralaması 0 / 45

        İskoçya

        Form Son 5 MBP
        Toplam
        • G
        3.00
        Ev Sahibi
        • G
        3.00
        Deplasman
          0.00
          İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
          Galibiyet % 100% 100% 0%
          ORT 8.00 8.00 0.00
          Atılan Gol 6.00 6.00 0.00
          Yenilen Gol 2.00 2.00 0.00
          KG 100% 100% 0%
          GYM 0% 0% 0%

          Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
          Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

          Oranlar
          3.00
          1.23
          5.50
          2.00
          8.00
          Inverness CT
          Inverness CT

          Inverness CT

          İskoç Lig Kupası

          Performans Sıralaması 0 / 45

          İskoçya

          Form Son 5 MBP
          Toplam
          • B
          • G
          • G
          • G
          • M
          2.00
          Ev Sahibi
          • B
          • G
          2.00
          Deplasman
          • G
          • G
          • M
          2.00
          İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
          Galibiyet % 60% 50% 67%
          ORT 2.80 1.50 3.67
          Atılan Gol 1.40 1.00 1.67
          Yenilen Gol 1.40 0.50 2.00
          KG 40% 50% 33%
          GYM 60% 50% 67%

          Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
          Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

          • B
            Inverness Caledonian Thistle FC

            Inverness CT

            İskoç Lig Kupası

            11/7 15:00

            1 - 1

            MS

            ( İY : 0 - 1 )

            East Fife FC

            East Fife

          • G
            Linlithgow Rose FC

            Linlithgow Rose

            İskoç Lig Kupası

            18/7 15:00

            0 - 2

            MS

            ( İY : 0 - 2 )

            Inverness Caledonian Thistle FC

            Inverness CT

          • G
            Inverness Caledonian Thistle FC

            Inverness CT

            İskoç Lig Kupası

            21/7 19:45

            1 - 0

            MS

            ( İY : 1 - 0 )

            Saint Johnstone FC

            St. Johnstone

          • G
            Greenock Morton FC

            Greenock

            İskoç Lig Kupası

            25/7 15:00

            0 - 1

            MS

            ( İY : 0 - 1 )

            Inverness Caledonian Thistle FC

            Inverness CT

          • M
            Heart of Midlothian FC

            Hearts

            İskoç Lig Kupası

            16/8 14:00

            6 - 2

            MS

            ( İY : 1 - 0 )

            Inverness Caledonian Thistle FC

            Inverness CT

          15/8 17:45
          • G
            Stirling Albion FC

            Stirling Albion

            İskoç Lig Kupası

            11/7 17:30

            0 - 1

            MS

            ( İY : 0 - 0 )

            Dundee United FC

            Dundee Utd

          • M
            Montrose FC

            Montrose FC

            İskoç Lig Kupası

            14/7 19:45

            1 - 0

            MS

            ( İY : 1 - 0 )

            Dundee United FC

            Dundee Utd

          • G
            Dundee United FC

            Dundee Utd

            İskoç Lig Kupası

            18/7 19:00

            3 - 0

            MS

            ( İY : 1 - 0 )

            Arbroath FC

            Arbroath

          • G
            Dundee United FC

            Dundee Utd

            İskoç Lig Kupası

            21/7 19:45

            4 - 0

            MS

            ( İY : 1 - 0 )

            Spartans FC

            Spartans FC

          • M
            Dundee United FC

            Dundee Utd

            İskoç Lig Kupası

            15/8 17:45

            0 - 4

            MS

            ( İY : 0 - 2 )

            Celtic FC

            Celtic FC

          Dundee Utd
          Dundee Utd

          Dundee Utd

          İskoç Lig Kupası

          Performans Sıralaması 0 / 45

          İskoçya

          Form Son 5 MBP
          Toplam
          • G
          • M
          • G
          • G
          • M
          1.80
          Ev Sahibi
          • G
          • G
          • M
          2.00
          Deplasman
          • G
          • M
          1.50
          İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
          Galibiyet % 60% 67% 50%
          ORT 2.60 3.67 1.00
          Atılan Gol 1.60 2.33 0.50
          Yenilen Gol 1.00 1.33 0.50
          KG 0% 0% 0%
          GYM 60% 67% 50%

          Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
          Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

          Oranlar
          1.80
          4.60
          3.73
          3.00
          1.53
          Celtic FC
          Celtic FC

          Celtic FC

          İskoç Lig Kupası

          Performans Sıralaması 0 / 45

          İskoçya

          Form Son 5 MBP
          Toplam
          • G
          3.00
          Ev Sahibi
            0.00
            Deplasman
            • G
            3.00
            İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
            Galibiyet % 100% 0% 100%
            ORT 4.00 0.00 4.00
            Atılan Gol 4.00 0.00 4.00
            Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
            KG 0% 0% 0%
            GYM 100% 0% 100%

            Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
            Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

            • G
              Dundee United FC

              Dundee Utd

              İskoç Lig Kupası

              15/8 17:45

              0 - 4

              MS

              ( İY : 0 - 2 )

              Celtic FC

              Celtic FC

            15/8 15:00
            • M
              East Kilbride FC

              East Kilbride

              İskoç Lig Kupası

              11/7 15:00

              3 - 0

              MS

              ( İY : 1 - 0 )

              Dunfermline Athletic FC

              Dunfermline

            • G
              Dunfermline Athletic FC

              Dunfermline

              İskoç Lig Kupası

              14/7 19:45

              4 - 1

              MS

              ( İY : 2 - 0 )

              Dumbarton FC

              Dumbarton FC

            • G
              Dunfermline Athletic FC

              Dunfermline

              İskoç Lig Kupası

              21/7 19:45

              5 - 0

              MS

              ( İY : 3 - 0 )

              Cove Rangers FC

              Cove Rangers FC

            • G
              Saint Mirren FC

              St Mirren

              İskoç Lig Kupası

              26/7 15:00

              0 - 1

              MS

              ( İY : 0 - 0 )

              Dunfermline Athletic FC

              Dunfermline

            • M
              Dunfermline Athletic FC

              Dunfermline

              İskoç Lig Kupası

              15/8 15:00

              1 - 2

              MS

              ( İY : 0 - 0 )

              Ross County FC

              Ross County

            Dunfermline
            Dunfermline

            Dunfermline

            İskoç Lig Kupası

            Performans Sıralaması 0 / 45

            İskoçya

            Form Son 5 MBP
            Toplam
            • M
            • G
            • G
            • G
            • M
            1.80
            Ev Sahibi
            • G
            • G
            • M
            2.00
            Deplasman
            • M
            • G
            1.50
            İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
            Galibiyet % 60% 67% 50%
            ORT 3.40 4.33 2.00
            Atılan Gol 2.20 3.33 0.50
            Yenilen Gol 1.20 1.00 1.50
            KG 40% 67% 0%
            GYM 40% 33% 50%

            Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
            Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

            Oranlar
            1.80
            2.05
            3.10
            2.60
            2.75
            Ross County
            Ross County

            Ross County

            İskoç Lig Kupası

            Performans Sıralaması 0 / 45

            İskoçya

            Form Son 5 MBP
            Toplam
            • G
            • G
            • B
            • G
            • G
            2.60
            Ev Sahibi
            • G
            • B
            2.00
            Deplasman
            • G
            • G
            • G
            3.00
            İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
            Galibiyet % 80% 50% 100%
            ORT 3.40 3.00 3.67
            Atılan Gol 2.60 2.00 3.00
            Yenilen Gol 0.80 1.00 0.67
            KG 80% 100% 67%
            GYM 20% 0% 33%

            Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
            Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

            • G
              Annan Athletic FC

              Annan Athletic

              İskoç Lig Kupası

              11/7 15:00

              1 - 4

              MS

              ( İY : 0 - 1 )

              Ross County FC

              Ross County

            • G
              Ross County FC

              Ross County

              İskoç Lig Kupası

              18/7 15:00

              3 - 1

              MS

              ( İY : 2 - 1 )

              Clyde FC

              Clyde FC

            • B
              Ross County FC

              Ross County

              İskoç Lig Kupası

              21/7 19:45

              1 - 1

              MS

              ( İY : 0 - 1 )

              Dundee FC

              Dundee FC

            • G
              Airdrieonians FC

              Airdrieonians

              İskoç Lig Kupası

              25/7 15:00

              0 - 3

              MS

              ( İY : 0 - 1 )

              Ross County FC

              Ross County

            • G
              Dunfermline Athletic FC

              Dunfermline

              İskoç Lig Kupası

              15/8 15:00

              1 - 2

              MS

              ( İY : 0 - 0 )

              Ross County FC

              Ross County

            15/8 15:00
            • G
              Brora Rangers FC

              Brora Rangers FC

              İskoç Lig Kupası

              14/7 19:45

              0 - 2

              MS

              ( İY : 0 - 1 )

              Aberdeen FC

              Aberdeen FC

            • G
              Aberdeen FC

              Aberdeen FC

              İskoç Lig Kupası

              18/7 17:00

              2 - 1

              MS

              ( İY : 2 - 0 )

              Queen

              Queen's Park

            • G
              Queen of the South FC

              Queen of the South

              İskoç Lig Kupası

              22/7 19:45

              1 - 4

              MS

              ( İY : 1 - 1 )

              Aberdeen FC

              Aberdeen FC

            • G
              Aberdeen FC

              Aberdeen FC

              İskoç Lig Kupası

              25/7 15:00

              3 - 0

              MS

              ( İY : 2 - 0 )

              Kelty Hearts FC

              Kelty Hearts FC

            • G
              Aberdeen FC

              Aberdeen FC

              İskoç Lig Kupası

              15/8 15:00

              3 - 0

              MS

              ( İY : 0 - 0 )

              Dundee FC

              Dundee FC

            Aberdeen FC
            Aberdeen FC

            Aberdeen FC

            İskoç Lig Kupası

            Performans Sıralaması 0 / 45

            İskoçya

            Form Son 5 MBP
            Toplam
            • G
            • G
            • G
            • G
            • G
            3.00
            Ev Sahibi
            • G
            • G
            • G
            3.00
            Deplasman
            • G
            • G
            3.00
            İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
            Galibiyet % 100% 100% 100%
            ORT 3.20 3.00 3.50
            Atılan Gol 2.80 2.67 3.00
            Yenilen Gol 0.40 0.33 0.50
            KG 40% 33% 50%
            GYM 60% 67% 50%

            Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
            Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

            Oranlar
            3.00
            2.20
            3.10
            2.00
            3.29
            Dundee FC
            Dundee FC

            Dundee FC

            İskoç Lig Kupası

            Performans Sıralaması 0 / 45

            İskoçya

            Form Son 5 MBP
            Toplam
            • G
            • G
            • B
            • G
            • M
            2.00
            Ev Sahibi
            • G
            • G
            3.00
            Deplasman
            • G
            • B
            • M
            1.33
            İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
            Galibiyet % 60% 100% 33%
            ORT 4.00 5.00 3.33
            Atılan Gol 2.80 4.00 2.00
            Yenilen Gol 1.20 1.00 1.33
            KG 40% 50% 33%
            GYM 40% 50% 33%

            Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
            Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

            • G
              Dundee FC

              Dundee FC

              İskoç Lig Kupası

              11/7 15:00

              4 - 2

              MS

              ( İY : 1 - 2 )

              Airdrieonians FC

              Airdrieonians

            • G
              Annan Athletic FC

              Annan Athletic

              İskoç Lig Kupası

              14/7 19:45

              0 - 5

              MS

              ( İY : 0 - 0 )

              Dundee FC

              Dundee FC

            • B
              Ross County FC

              Ross County

              İskoç Lig Kupası

              21/7 19:45

              1 - 1

              MS

              ( İY : 0 - 1 )

              Dundee FC

              Dundee FC

            • G
              Dundee FC

              Dundee FC

              İskoç Lig Kupası

              25/7 15:00

              4 - 0

              MS

              ( İY : 0 - 0 )

              Clyde FC

              Clyde FC

            • M
              Aberdeen FC

              Aberdeen FC

              İskoç Lig Kupası

              15/8 15:00

              3 - 0

              MS

              ( İY : 0 - 0 )

              Dundee FC

              Dundee FC

            * Maç saati yerel saat diliminizde gösterilmiştir. (+01:00)

            İskoç Lig Kupası Tablo (İskoçya) - 2026/27

            Terimler

            MBP : Maç başı alınan ortalama puanları gösterir.
            Yüksek olması takımın güçlü olduğunu işaret eder.

            GYM : Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
            * Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.

            KG : Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
            * Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.

            GAM : Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.

            İskoç Lig Kupası İstatistikler (İskoçya) - 2026/27

            Gol Isı Haritası

            3.11
            Goller / Maç

            1.77 Goller (Ev Sahibi)

            1.34 Goller (Deplasman)

            • 15'
            • 30'
            HT
            • 60'
            • 75'
            FT

            46%

            İlk Yarı

            54%

            2. Yarı

            28.9 dk/Gol

            (274 88 maçtaki goller)

            +32% Ev Hücum Avantajı

            (Atılan gol normale göre %32 daha çok)

            %64 Kaleyi Gole Kapatma

            (88 karşılaşmanın 56 katı)

            % 24 Ev Savunma Avantajı

            (Yenen gol normale göre %24 daha az)

            %40 Karşılıklı Gol Var

            (88 maçta 35 kez KG VAR)

            99% - Yüksek Risk

            (Skorun tahmin edilemezliği yüksek)

            *Gol Isı Haritası bu ligde gollerin hangi dakikalarda atıldığını gösteriyor.
            Kırmızı=Yüksek Skor, Sarı=Ortalama, Yeşil= Düşük Skor

            İskoç Lig Kupası TRENDLER (İskoçya) - 2026/27

            Ev Sahibi Galibiyeti

            Beraberlik

            Deplasman Galibiyeti

            50%
            14%
            36%

            Üst +

            0.5 Üst
            97%
            1.5 Üst
            80%
            2.5 Üst
            56%
            3.5 Üst
            41%
            4.5 Üst
            23%

            Alt -

            0,5 Alt
            3%
            1.5 Alt
            20%
            2.5 Alt
            44%
            3.5 Alt
            59%
            4.5 Alt
            77%

            En Yaygın Toplam Gol Sayıları - Maç Skoru

            2 Goller
            23.9%  /  21 kez
            4 Goller
            18.2%  /  16 kez
            1 Goller
            17%  /  15 kez
            5 Goller
            14.8%  /  13 kez
            3 Goller
            14.8%  /  13 kez
            0 Goller
            3.4%  /  3 kez
            8 Goller
            3.4%  /  3 kez
            6 Goller
            3.4%  /  3 kez
            7 Goller
            1.1%  /  1 kez
            Tümünü gösterDaha az göster

            En Sık Gerçekleşen Skorlar - Maç Skoru

            0-2
            10.2%  /  9 kez
            1-0
            9.1%  /  8 kez
            1-1
            8%  /  7 kez
            0-1
            8%  /  7 kez
            3-0
            8%  /  7 kez
            3-1
            6.8%  /  6 kez
            2-0
            5.7%  /  5 kez
            0-4
            4.5%  /  4 kez
            0-0
            3.4%  /  3 kez
            4-1
            3.4%  /  3 kez
            3-2
            3.4%  /  3 kez
            1-2
            3.4%  /  3 kez
            5-0
            2.3%  /  2 kez
            4-0
            2.3%  /  2 kez
            1-4
            2.3%  /  2 kez
            0-5
            2.3%  /  2 kez
            0-3
            2.3%  /  2 kez
            2-2
            2.3%  /  2 kez
            1-3
            2.3%  /  2 kez
            4-3
            1.1%  /  1 kez
            8-0
            1.1%  /  1 kez
            5-3
            1.1%  /  1 kez
            4-2
            1.1%  /  1 kez
            2-3
            1.1%  /  1 kez
            2-1
            1.1%  /  1 kez
            6-0
            1.1%  /  1 kez
            5-1
            1.1%  /  1 kez
            6-2
            1.1%  /  1 kez
            Tümünü gösterDaha az göster

            10 dk Başına Goller

            9%
            25 / 273 Goller
            8%
            22 / 273 Goller
            11%
            30 / 273 Goller
            14%
            39 / 273 Goller
            6%
            16 / 273 Goller
            13%
            35 / 273 Goller
            12%
            33 / 273 Goller
            13%
            35 / 273 Goller
            14%
            38 / 273 Goller

            0' - 10'

            11' - 20'

            21' - 30'

            31' - 40'

            41' - 50'

            51' - 60'

            61' - 70'

            71' - 80'

            81' - 90'

            15 dk Başına Goller

            13%
            35 / 273 Goller
            15%
            42 / 273 Goller
            18%
            49 / 273 Goller
            15%
            41 / 273 Goller
            20%
            55 / 273 Goller
            19%
            51 / 273 Goller

            0' - 15'

            16' - 30'

            31' - 45'

            46' - 60'

            61' - 75'

            76' - 90'

            Maç İstatistikleri - 2026/2027

            Maç Başı Şut
            20.44
            Şut / Maç (Ev)
            10.67
            Şut / Maç (Deplasman)
            9.77
            Topla Oynama (Ev)
            51%
            Topla Oynama (Deplasman)
            49%
            Maç Başı Fauller
            22.57
            Faul / Maç (Ev)
            11.32
            Faul / Maç (Deplasman)
            11.25
            Ofsayt / Maç
            3.67
            Katılan Oyuncular
            931
            Kornerler

            KİLİDİ AÇ

            Korner / maç


            Ev Sahibi


            Deplasman

            * Toplam Korner / Maç

            Kartlar

            KİLİDİ AÇ

            Kart / maç


            Ev Sahibi


            Deplasman

            * Kırmızı Kart = 2 kart

            Üst - Kornerler

            Üst 7.5
            Üst 8.5
            Üst 9.5
            Üst 10.5
            Üst 11.5
            Üst 12.5

            Üst - Kartlar

            Üst 0.5
            Üst 1.5
            Üst 2.5
            Üst 3.5
            Üst 4.5
            Üst 5.5

            Devre İstatistikleri (1. Yarı / 2. Yarı)

            İYG - X Üst

            Üst 0.5
            75%
            Üst 1.5
            45%
            Üst 2.5
            17%
            Üst 3.5
            5%

            2YG - X Üst

            Üst 0.5
            75%
            Üst 1.5
            50%
            Üst 2.5
            26%
            Üst 3.5
            10%

            * İYG = İlk Yarı Golleri (İskoçya-İskoç Lig Kupası)

            * 2YG = İkinci Yarı Golleri (İskoçya-İskoç Lig Kupası)

            En Yaygın Toplam Gol Sayıları - İlk Yarı

            1 Goller
            29.5%  /  26 kez
            2 Goller
            28.4%  /  25 kez
            0 Goller
            25%  /  22 kez
            3 Goller
            12.5%  /  11 kez
            4 Goller
            3.4%  /  3 kez
            5 Goller
            1.1%  /  1 kez

            En Sık Gerçekleşen Skorlar - İlk Yarı

            0-0
            25%  /  22 kez
            0-1
            15.9%  /  14 kez
            1-0
            13.6%  /  12 kez
            0-2
            11.4%  /  10 kez
            2-0
            10.2%  /  9 kez
            1-1
            6.8%  /  6 kez
            2-1
            4.5%  /  4 kez
            3-0
            3.4%  /  3 kez
            1-2
            3.4%  /  3 kez
            4-0
            1.1%  /  1 kez
            3-1
            1.1%  /  1 kez
            0-3
            1.1%  /  1 kez
            4-1
            1.1%  /  1 kez
            0-4
            1.1%  /  1 kez
            Tümünü gösterDaha az göster

            İskoç Lig Kupası Oyuncu İstatistikleri

            İskoç Lig Kupası 2026/2027 bir kupa turnuvası. Kupalar için Gol Kralı / Asist Kralı / Kaleyi En Fazla Gole Kapatma istatistiklerine eleme turları da dahildir. Bu sebeple İskoç Lig Kupası 2026/2027 için gördüğünüz istatistikler diğer sitelerde gördüklerinizden farklı olabilir.

            Gol Krallığı

              76
            Kevin Nisbet  8
            Cameron Elliott  6
            Brian Graham  5
            Owen Stirton  4
            Andrew Tod  4
            Robbie Muirhead  4
            Kyle Connell  4
            Charlie Reilly  3
            Ross Taylor  3
            Ben Parkinson  3
            Ryan Duncan  3

            2026/27 sezonundan İskoç Lig Kupası istatistikleri

            Asist Krallığı

            Connor Ronan  4
            Reece Lyon  3
            Findlay Gray  3
            Brian Graham  3
            Grant Marchant  3
            Charlie Reilly  2
            Joe Bevan  2
            Simon Murray  2
            Gavin Gallagher  2
            Niall McGinn  2
            Kieran Shanks  2
            Ethan Laidlaw  2

            2026/27 sezonundan İskoç Lig Kupası istatistikleri

            En Çok Maçta Kalesini Gole Kapatan

            Darren Jamieson  3
            Ross Munro  3
            Jack Walton  3
            Jérôme Prior  3
            Cameron Gill  3
            Maksymilian Stryjek  3
            Kieran O'Hara  2
            Harry Stone  2
            Nicky Hogarth  2
            Lewis Budinauckas  2
            Toby Steward  2
            Marius Müller  2

            2026/27 sezonundan İskoç Lig Kupası istatistikleri

            90 dakika başına atılan gol

            Lewis Jamieson  5
            Andrew Ryan  4.74
            Jamie Murphy  4.09
            Thomas Falconer  3.75
            Ross McCausland  3.33
            Nikolay Todorov  3.1
            Allan Oyirwoth  2.9
            Cláudio Rafael Soares Braga  2.9
            Lewis McGrattan  2.65
            Malik Dijksteel  2.37
            Luke Douglas  2.25
            Joe Boggan  2.2

            2026/27 sezonundan İskoç Lig Kupası istatistikleri

            90 dakika başına yapılan asist

            Alistair Crawford  11.25
            Zebedee Lawson  8.18
            Steven Bradley  4.5
            Joshua McPake  2.9
            Cohen Leiper  2.31
            Benjamin Nygren  2
            Rory MacLeod  1.96
            Daisuke Yokota  1.96
            Jack Healy  1.84
            Callum Wilson  1.64
            Djeidi Gassama  1.43
            Ethan Laidlaw  1.42

            2026/27 sezonundan İskoç Lig Kupası istatistikleri

            Atılan Penaltı Golü

            2026/27 sezonundan İskoç Lig Kupası istatistikleri

            /tr/
            https://cdn.footystats.org/
            - Başlıyor### dk'
            - Başlıyor### S'
            Canlı'
            - Başladı
            Yakında
            Başladı
            no

            İstatistikler Yükleniyor

            PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
            Üye Ol

            Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!