Léo Andrade Portrait

Léo Andrade İstatistik

Kulüp : Clube do Remo
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Brazil
Ayak : Sol ayaklı
Forma Numarası : #5
Yaş (Doğum günü) : 28 (18/04 1998)
Boy : 191cm
Ağırlık : 75kg

2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018

2026 & Kariyer İstatistikleri- Léo Andrade

6.47
Serie A'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 175 / 195 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

4

0

6

0

1

0

294'

2

0

3

0

0

0

136'

Toplam 2026

6

0

9

0

1
0

430'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

54

2

62

17

17

0

4205'

29

2

30

6

3

0

2374'

14

0

16

4

4

0

1038'

14

2

18

4

4

0

1260'

12

0

27

1

2

0

1080'

9

0

10

3

1

0

659'

4

0

6

0

1

0

294'

2

0

3

0

0

0

136'

2

0

0

2

0

0

180'

1

0

2

0

0

0

90'

1

0

0

0

0

0

90'

Toplam 2022/2023

147

6

177

38

34
0

11843'

Yukarıdaki Léo Andrade için kariyer istatistikleri. Léo Andrade toplam 147 maçı oynadı, 6 goleri attı ve 2 asistleri biriktirdi. Léo Andrade, Portekiz'de 147 apperances ile Primeira Liga'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Serie A'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.84Yenen Gol / 90'
6 Goller 4 Maçlarda
8th Yüzdelik
0%Gol yememeden
0 / 4 Temiz Maçlar
6th Yüzdelik
0.3190 dk Ort Kart
1 Toplam Kartlar
76th Yüzdelik

Léo Andrade İstatistikleri - Detaylı

Serie A Léo Andrade için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar4Yok
0
Dakika294Maç başına 74 dakika
0
Yıllık Maaş€195,000Yok
30
Maçlar Başladı3Yok
2
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol61.84
8
Dakika Başına yenilen Gol49 Dk'Yok
8
Gol yememeden00%
6
Müdahaleler92.76
94
Müdahaleler51.53
89
Düellolar247.35
33
Düellolar Kazandı123.67
32
Hava Düelloları Kazandı20.61
33
çalım atmak20.61
52
Tehlikeyi uzalaştırmak92.76
71
Engellenen şutlar30.92
93
Verilen Penaltılar10.31
0

Bir savunma oyuncusu olarak, Léo Andrade 6 gollerini yedi ve Serie A 2026 sezonunda 4 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Léo Andrade sahadayken, takımlarının her 49 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 2.76 tackles ve 1.53 müdahaleler yaptılar. Léo Andrade aynı zamanda 2.76 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.31
76
Dakika Başına Kart294 Dk' / KartYok
39
0.5'in Üzerindeki Kartlar125%
85
İşlenen Fauller41.22
51
Karşı Faul10.31
14

Léo Andrade şu ana kadar Serie A 2026 sezonunda 4 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.22 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
45
Gol Katkısı00
28
Evdeki Goller00
57
Deplasman Golleri00
65
Beklenen Goller (xG)0.000.00
7
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
7
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Léo Andrade Serie A 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
6
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
17
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
7
Direğe takılmak0 kez0.00
75
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
44
Şut Doğruluğu0.00%Yok
17
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Léo Andrade henüz Serie A 2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
47
Beklenen Asistler (xA)0.170.05
9
Toplam pas11535.20
45
Başarılı Paslar
91/ 115
27.86
42
Pas Tamamlama Oranı79.13%Yok
27
Tehlikeli Paslar00.00
8
Ortalar30.92
51
Başarılı Ortalar
0/ 3
0.00
30
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
30
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Léo Andrade bu Serie A sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
8
Başarılı Top Sürme00.00
12
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
12
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
47

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Léo Andrade henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Paraense Léo Andrade için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar2Yok
0
Dakika136Maç başına 68 dakika
0
Yıllık Maaş€195,000Yok
99
Maçlar Başladı2Yok
65
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol31.99
0
Dakika Başına yenilen Gol45 Dk'Yok
0
Gol yememeden00%
0
Müdahaleler00.00
79
Müdahaleler00.00
30
Düellolar10.55
21
Düellolar Kazandı00.00
16
Hava Düelloları Kazandı00.00
28
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak10.55
67
Engellenen şutlar00.00
67
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Léo Andrade 6 gollerini yedi ve Serie A 2026 sezonunda 2 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Léo Andrade sahadayken, takımlarının her 45 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.00 müdahaleler yaptılar. Léo Andrade aynı zamanda 0.55 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
74
Dakika Başına KartKartlar yokYok
74
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
81
İşlenen Fauller00.00
33
Karşı Faul00.00
28

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
84
Gol Katkısı00
84
Evdeki Goller00
89
Deplasman Golleri00
95
Beklenen Goller (xG)0.000.00
33
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
33
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
35
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
58
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
44
Direğe takılmak0 kez0.00
91
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
77
Şut Doğruluğu0.00%Yok
58
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
99
Beklenen Asistler (xA)0.050.03
44
Toplam pas2714.91
42
Başarılı Paslar
25/ 27
13.80
56
Pas Tamamlama Oranı92.59%Yok
91
Tehlikeli Paslar00.00
51
Ortalar00.00
42
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
53
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
53
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
35
Başarılı Top Sürme00.00
40
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
40
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
86

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Léo Andrade'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Léo Andrade bu sezon 4 matches Serie A maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 294 minutes dakika sahada kaldı. Léo Andrade sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.84 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 0%. Yani Léo Andrade forma giydiği 4 maçının 0 matches tanesinde gol yedi.

Léo Andrade bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Clube do Remo kadroda golcüler listesinde 28 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

373 / 453 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

175 / 195 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

14

0

16

4

4

0

1038'

29

2

30

6

3

0

2374'

1

0

2

0

0

0

90'

Toplam 2025

44

2

48

10

7
0

3502'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.39
 Yenilen Gol

0.35  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

9

0

10

3

1

0

659'

2

0

0

2

0

0

180'

Toplam 2023/2024

11

0

10

5

1
0

839'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.37
 Yenilen Gol

0.14  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

1

25

2

3

0

1065'

12

0

27

1

2

0

1080'

Toplam 2022/2023

25

1

53

3

5
0

2235'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.08 Goller

2.11
 Yenilen Gol

0.25  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

0

17

6

7

0

1284'

Toplam 2021/2022

21

0

17

6

7
0

1284'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.19
 Yenilen Gol

0.49  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

1

20

9

7

0

1856'

1

0

0

0

0

0

90'

Toplam 2020/2021

23

1

20

9

7
0

2036'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

0.97
 Yenilen Gol

0.34  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

14

2

18

4

4

0

1260'

Toplam 2019/2020

14

2

18

4

4
0

1260'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.14 Goller

1.29
 Yenilen Gol

0.29  Kartlar

2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2018

3

0

2

1

2
0

257'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.7
 Yenilen Gol

0.7  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!