Gol yememeden - Profesyonel Lig

Kaleci - Gol yememeden

# OyuncuO
Oynanan Maç
Gol yememedenGol yememeden %Ev SahibiDeplasman
1Nacional Asunción BadgeSantiago Gerardo Rojas López341441%95
2Olimpia BadgeGastón Hernán Olveira Echeverría291345%67
3Guaraní BadgeGaspar Andrés Servio251040%46
4Libertad BadgeRodrigo Mario Morínigo Acosta31928%54
5Guaraní BadgeMiguel Angel Martínez Irala31928%54
6Rubio Ñú BadgeFranco Nicolás Fragueda25936%54
7Cerro Porteño BadgeÁngel Isaías Martínez Vegas24833%44
8Cerro Porteño BadgeAlexis Martín Arias18844%44
9Sportivo Trinidense BadgeMatías Ezequiel Dufour Camacho26727%34
102 de Mayo BadgeJonathan Nicolás Rossi Acuña14643%42
11Deportivo Recoleta BadgeNelson Ferreira González22418%22
12Sportivo San Lorenzo BadgeFederico Alfredo Cristóforo Pepe15320%21
13Cerro Porteño BadgeManuel Roffo12325%30
14Sportivo Luqueño BadgeAlfredo Aguilar18211%02
15Sportivo San Lorenzo BadgeWilson Daniel Quiñonez11218%20

Takımlar - Gol yememeden

# TakımO
Oynanan Maç
Gol yememedenGYM%Ev SahibiDeplasman
1Cerro PorteñoCerro Porteño
Cerro Porteño

Cerro Porteño

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 7 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • M
  • G
1.66
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
1.89
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
1.41
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 49% 56% 41%
ORT 2.31 1.89 2.76
Atılan Gol 1.37 1.28 1.47
Yenilen Gol 0.94 0.61 1.29
KG 43% 28% 59%
GYM 43% 56% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

351543%56%29%
2Olimpia AsuncionOlimpia Asuncion
Olimpia Asuncion

Olimpia Asuncion

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 2 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
2.09
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
2.24
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
1.94
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 63% 65% 61%
ORT 2.37 2.71 2.06
Atılan Gol 1.60 1.94 1.28
Yenilen Gol 0.77 0.76 0.78
KG 49% 59% 39%
GYM 40% 35% 44%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

351440%35%44%
3Guarani AsuncionGuarani Asuncion
Guarani Asuncion

Guarani Asuncion

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 6 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • B
  • B
1.42
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • B
  • B
1.61
Deplasman
  • B
  • B
  • G
  • G
  • B
1.22
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 44% 22%
ORT 2.17 2.39 1.94
Atılan Gol 1.19 1.39 1.00
Yenilen Gol 0.97 1.00 0.94
KG 50% 56% 44%
GYM 39% 28% 50%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

361439%28%50%
4Nacional AsuncionNacional Asuncion
Nacional Asuncion

Nacional Asuncion

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 4 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
1.81
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
2.28
Deplasman
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 67% 28%
ORT 2.28 2.33 2.22
Atılan Gol 1.44 1.72 1.17
Yenilen Gol 0.83 0.61 1.06
KG 56% 50% 61%
GYM 39% 50% 28%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

361439%50%28%
52 de Mayo2 de Mayo
2 de Mayo

2 de Mayo

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 1 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • G
  • G
1.39
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • B
  • M
  • G
1.33
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
1.44
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 33% 39%
ORT 2.31 1.83 2.78
Atılan Gol 0.97 0.89 1.06
Yenilen Gol 1.33 0.94 1.72
KG 44% 39% 50%
GYM 33% 39% 28%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

361233%39%28%
6Libertad AsuncionLibertad Asuncion
Libertad Asuncion

Libertad Asuncion

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 3 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • M
  • G
  • B
1.61
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
1.94
Deplasman
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
1.28
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 56% 39%
ORT 2.75 2.89 2.61
Atılan Gol 1.58 1.83 1.33
Yenilen Gol 1.17 1.06 1.28
KG 50% 56% 44%
GYM 28% 33% 22%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

361028%33%22%
7Rubio NuRubio Nu
Rubio Nu

Rubio Nu

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 9 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • G
  • B
1.00
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • M
  • B
  • B
1.06
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
0.94
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 22% 28%
ORT 2.22 1.94 2.50
Atılan Gol 0.83 0.94 0.72
Yenilen Gol 1.39 1.00 1.78
KG 33% 39% 28%
GYM 28% 33% 22%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

361028%33%22%
8Sportivo TrinidenseSportivo Trinidense
Sportivo Trinidense

Sportivo Trinidense

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 5 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
1.56
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
1.78
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • G
  • B
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 42% 50% 33%
ORT 2.56 2.61 2.50
Atılan Gol 1.50 1.61 1.39
Yenilen Gol 1.06 1.00 1.11
KG 69% 67% 72%
GYM 22% 22% 22%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

36822%22%22%
9Sportivo AmelianoSportivo Ameliano
Sportivo Ameliano

Sportivo Ameliano

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 8 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • B
  • M
  • M
1.42
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
1.50
Deplasman
  • B
  • G
  • B
  • B
  • M
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 39% 28%
ORT 2.19 2.33 2.06
Atılan Gol 1.17 1.28 1.06
Yenilen Gol 1.03 1.06 1.00
KG 64% 50% 78%
GYM 19% 33% 6%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

36719%33%6%
10Sportivo San LorenzoSportivo San Lorenzo
Sportivo San Lorenzo

Sportivo San Lorenzo

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 12 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • B
  • B
0.53
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
0.67
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
0.39
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 8% 11% 6%
ORT 2.31 2.22 2.39
Atılan Gol 0.53 0.50 0.56
Yenilen Gol 1.78 1.72 1.83
KG 39% 33% 44%
GYM 17% 28% 6%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

36617%28%6%
11CD RecoletaCD Recoleta
CD Recoleta

CD Recoleta

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 11 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
1.00
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
1.39
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
0.61
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 28% 39% 17%
ORT 3.00 3.17 2.83
Atılan Gol 1.36 1.67 1.06
Yenilen Gol 1.64 1.50 1.78
KG 69% 83% 56%
GYM 14% 11% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

36514%11%17%
12Sportivo LuqueñoSportivo Luqueño
Sportivo Luqueño

Sportivo Luqueño

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 10 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
0.92
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
0.89
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
0.94
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 28% 22%
ORT 2.72 2.89 2.56
Atılan Gol 1.06 1.11 1.00
Yenilen Gol 1.67 1.78 1.56
KG 58% 67% 50%
GYM 11% 6% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

36411%6%17%

Ev Sahibi / Gol yememeden (Profesyonel Lig)

# TakımO
Oynanan Maç
Ev Sahibi
Gol yememeden
Ev Sahibi
GYM%
1Cerro PorteñoCerro Porteño
Cerro Porteño

Cerro Porteño

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 7 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • M
  • G
1.66
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
1.89
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
1.41
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 49% 56% 41%
ORT 2.31 1.89 2.76
Atılan Gol 1.37 1.28 1.47
Yenilen Gol 0.94 0.61 1.29
KG 43% 28% 59%
GYM 43% 56% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

181056%
2Nacional AsuncionNacional Asuncion
Nacional Asuncion

Nacional Asuncion

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 4 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
1.81
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
2.28
Deplasman
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 67% 28%
ORT 2.28 2.33 2.22
Atılan Gol 1.44 1.72 1.17
Yenilen Gol 0.83 0.61 1.06
KG 56% 50% 61%
GYM 39% 50% 28%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18950%
32 de Mayo2 de Mayo
2 de Mayo

2 de Mayo

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 1 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • G
  • G
1.39
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • B
  • M
  • G
1.33
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
1.44
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 33% 39%
ORT 2.31 1.83 2.78
Atılan Gol 0.97 0.89 1.06
Yenilen Gol 1.33 0.94 1.72
KG 44% 39% 50%
GYM 33% 39% 28%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18739%
4Olimpia AsuncionOlimpia Asuncion
Olimpia Asuncion

Olimpia Asuncion

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 2 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
2.09
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
2.24
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
1.94
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 63% 65% 61%
ORT 2.37 2.71 2.06
Atılan Gol 1.60 1.94 1.28
Yenilen Gol 0.77 0.76 0.78
KG 49% 59% 39%
GYM 40% 35% 44%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

17635%
5Libertad AsuncionLibertad Asuncion
Libertad Asuncion

Libertad Asuncion

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 3 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • M
  • G
  • B
1.61
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
1.94
Deplasman
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
1.28
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 56% 39%
ORT 2.75 2.89 2.61
Atılan Gol 1.58 1.83 1.33
Yenilen Gol 1.17 1.06 1.28
KG 50% 56% 44%
GYM 28% 33% 22%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18633%
6Rubio NuRubio Nu
Rubio Nu

Rubio Nu

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 9 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • G
  • B
1.00
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • M
  • B
  • B
1.06
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
0.94
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 22% 28%
ORT 2.22 1.94 2.50
Atılan Gol 0.83 0.94 0.72
Yenilen Gol 1.39 1.00 1.78
KG 33% 39% 28%
GYM 28% 33% 22%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18633%
7Sportivo AmelianoSportivo Ameliano
Sportivo Ameliano

Sportivo Ameliano

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 8 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • B
  • M
  • M
1.42
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
1.50
Deplasman
  • B
  • G
  • B
  • B
  • M
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 39% 28%
ORT 2.19 2.33 2.06
Atılan Gol 1.17 1.28 1.06
Yenilen Gol 1.03 1.06 1.00
KG 64% 50% 78%
GYM 19% 33% 6%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18633%
8Guarani AsuncionGuarani Asuncion
Guarani Asuncion

Guarani Asuncion

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 6 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • B
  • B
1.42
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • B
  • B
1.61
Deplasman
  • B
  • B
  • G
  • G
  • B
1.22
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 44% 22%
ORT 2.17 2.39 1.94
Atılan Gol 1.19 1.39 1.00
Yenilen Gol 0.97 1.00 0.94
KG 50% 56% 44%
GYM 39% 28% 50%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18528%
9Sportivo San LorenzoSportivo San Lorenzo
Sportivo San Lorenzo

Sportivo San Lorenzo

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 12 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • B
  • B
0.53
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
0.67
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
0.39
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 8% 11% 6%
ORT 2.31 2.22 2.39
Atılan Gol 0.53 0.50 0.56
Yenilen Gol 1.78 1.72 1.83
KG 39% 33% 44%
GYM 17% 28% 6%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18528%
10Sportivo TrinidenseSportivo Trinidense
Sportivo Trinidense

Sportivo Trinidense

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 5 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
1.56
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
1.78
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • G
  • B
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 42% 50% 33%
ORT 2.56 2.61 2.50
Atılan Gol 1.50 1.61 1.39
Yenilen Gol 1.06 1.00 1.11
KG 69% 67% 72%
GYM 22% 22% 22%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18422%
11CD RecoletaCD Recoleta
CD Recoleta

CD Recoleta

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 11 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
1.00
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
1.39
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
0.61
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 28% 39% 17%
ORT 3.00 3.17 2.83
Atılan Gol 1.36 1.67 1.06
Yenilen Gol 1.64 1.50 1.78
KG 69% 83% 56%
GYM 14% 11% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18211%
12Sportivo LuqueñoSportivo Luqueño
Sportivo Luqueño

Sportivo Luqueño

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 10 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
0.92
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
0.89
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
0.94
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 28% 22%
ORT 2.72 2.89 2.56
Atılan Gol 1.06 1.11 1.00
Yenilen Gol 1.67 1.78 1.56
KG 58% 67% 50%
GYM 11% 6% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1816%

Deplasman / Gol yememeden (Profesyonel Lig)

# TakımO
Oynanan Maç
Deplasman
Gol yememeden
Deplasman
GYM%
1Guarani AsuncionGuarani Asuncion
Guarani Asuncion

Guarani Asuncion

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 6 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • B
  • B
1.42
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • B
  • B
1.61
Deplasman
  • B
  • B
  • G
  • G
  • B
1.22
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 44% 22%
ORT 2.17 2.39 1.94
Atılan Gol 1.19 1.39 1.00
Yenilen Gol 0.97 1.00 0.94
KG 50% 56% 44%
GYM 39% 28% 50%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18950%
2Olimpia AsuncionOlimpia Asuncion
Olimpia Asuncion

Olimpia Asuncion

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 2 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
2.09
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
2.24
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
1.94
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 63% 65% 61%
ORT 2.37 2.71 2.06
Atılan Gol 1.60 1.94 1.28
Yenilen Gol 0.77 0.76 0.78
KG 49% 59% 39%
GYM 40% 35% 44%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18844%
3Cerro PorteñoCerro Porteño
Cerro Porteño

Cerro Porteño

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 7 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • M
  • G
1.66
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
1.89
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
1.41
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 49% 56% 41%
ORT 2.31 1.89 2.76
Atılan Gol 1.37 1.28 1.47
Yenilen Gol 0.94 0.61 1.29
KG 43% 28% 59%
GYM 43% 56% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

17529%
4Nacional AsuncionNacional Asuncion
Nacional Asuncion

Nacional Asuncion

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 4 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
1.81
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
2.28
Deplasman
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 67% 28%
ORT 2.28 2.33 2.22
Atılan Gol 1.44 1.72 1.17
Yenilen Gol 0.83 0.61 1.06
KG 56% 50% 61%
GYM 39% 50% 28%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18528%
52 de Mayo2 de Mayo
2 de Mayo

2 de Mayo

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 1 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • G
  • G
1.39
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • B
  • M
  • G
1.33
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
1.44
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 33% 39%
ORT 2.31 1.83 2.78
Atılan Gol 0.97 0.89 1.06
Yenilen Gol 1.33 0.94 1.72
KG 44% 39% 50%
GYM 33% 39% 28%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18528%
6Libertad AsuncionLibertad Asuncion
Libertad Asuncion

Libertad Asuncion

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 3 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • M
  • G
  • B
1.61
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
1.94
Deplasman
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
1.28
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 47% 56% 39%
ORT 2.75 2.89 2.61
Atılan Gol 1.58 1.83 1.33
Yenilen Gol 1.17 1.06 1.28
KG 50% 56% 44%
GYM 28% 33% 22%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18422%
7Rubio NuRubio Nu
Rubio Nu

Rubio Nu

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 9 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • G
  • B
1.00
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • M
  • B
  • B
1.06
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
0.94
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 22% 28%
ORT 2.22 1.94 2.50
Atılan Gol 0.83 0.94 0.72
Yenilen Gol 1.39 1.00 1.78
KG 33% 39% 28%
GYM 28% 33% 22%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18422%
8Sportivo TrinidenseSportivo Trinidense
Sportivo Trinidense

Sportivo Trinidense

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 5 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
1.56
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
1.78
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • G
  • B
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 42% 50% 33%
ORT 2.56 2.61 2.50
Atılan Gol 1.50 1.61 1.39
Yenilen Gol 1.06 1.00 1.11
KG 69% 67% 72%
GYM 22% 22% 22%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18422%
9CD RecoletaCD Recoleta
CD Recoleta

CD Recoleta

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 11 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
1.00
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
1.39
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
0.61
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 28% 39% 17%
ORT 3.00 3.17 2.83
Atılan Gol 1.36 1.67 1.06
Yenilen Gol 1.64 1.50 1.78
KG 69% 83% 56%
GYM 14% 11% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18317%
10Sportivo LuqueñoSportivo Luqueño
Sportivo Luqueño

Sportivo Luqueño

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 10 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
0.92
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
0.89
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
0.94
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 25% 28% 22%
ORT 2.72 2.89 2.56
Atılan Gol 1.06 1.11 1.00
Yenilen Gol 1.67 1.78 1.56
KG 58% 67% 50%
GYM 11% 6% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

18317%
11Sportivo AmelianoSportivo Ameliano
Sportivo Ameliano

Sportivo Ameliano

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 8 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • B
  • M
  • M
1.42
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
1.50
Deplasman
  • B
  • G
  • B
  • B
  • M
1.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 39% 28%
ORT 2.19 2.33 2.06
Atılan Gol 1.17 1.28 1.06
Yenilen Gol 1.03 1.06 1.00
KG 64% 50% 78%
GYM 19% 33% 6%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1816%
12Sportivo San LorenzoSportivo San Lorenzo
Sportivo San Lorenzo

Sportivo San Lorenzo

Profesyonel Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 12 / 12

Paraguay

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • B
  • B
0.53
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • B
  • B
0.67
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
0.39
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 8% 11% 6%
ORT 2.31 2.22 2.39
Atılan Gol 0.53 0.50 0.56
Yenilen Gol 1.78 1.72 1.83
KG 39% 33% 44%
GYM 17% 28% 6%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1816%

Kalesini En Çok Maçta Gole Kapatan Profesyonel Lig Takımı Hangisi?

Profesyonel Lig'de en çok gol yemeyen takımlar Cerro Porteño'dir (35 maçlarında 15 gol yememe sayısı) ve onları Guarani Asuncion (36 eşleşmelerinde 14 gol yememe) ve Olimpia Asuncion takip ediyor (35 maçlarında 14 gol yememe). Cerro Porteño bu sezon Profesyonel Lig'deki maçların 43%'sinde hiç gol yemedi, bu gerçekten etkileyici ve arka hattının ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor. Guarani Asuncion ayrıca % 39% gibi iyi bir gol yememe oranına sahiptir ve Olimpia Asuncion da 40% gibi iyi bir gol yememe oranına sahiptir.

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!