Bez primljenog gola - Division Profesional

Golman - Bez gola

# IgračOU
Odigrane utakmice
Bez golaBez gola %DomaU gostima
1Nacional Asunción BadgeSantiago Gerardo Rojas López361542%96
2Olimpia BadgeGastón Hernán Olveira Echeverría311445%77
3Guaraní BadgeGaspar Andrés Servio251040%46
4Guaraní BadgeMiguel Angel Martínez Irala331030%64
5Libertad BadgeRodrigo Mario Morínigo Acosta32928%54
6Rubio Ñú BadgeFranco Nicolás Fragueda26935%54
7Cerro Porteño BadgeÁngel Isaías Martínez Vegas26831%44
8Cerro Porteño BadgeAlexis Martín Arias18844%44
9Sportivo Trinidense BadgeMatías Ezequiel Dufour Camacho26727%34
102 de Mayo BadgeJonathan Nicolás Rossi Acuña16638%42
11Deportivo Recoleta BadgeNelson Ferreira González22418%22
12Sportivo Trinidense BadgeVíctor Samudio13323%21
13Sportivo San Lorenzo BadgeFederico Alfredo Cristóforo Pepe15320%21
14Cerro Porteño BadgeManuel Roffo12325%30
15Deportivo Recoleta BadgeOscar Toledo10220%11

Timovi - Bez gola

# TimOU
Odigrane utakmice
Bez golaČO%DomaU gostima
1Club GuaraniClub Guarani
Club Guarani

Club Guarani

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • P
  • P
1.46
Doma
  • P
  • R
  • R
  • G
  • P
1.60
U gostima
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
1.32
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 45% 26%
Pr. 2.13 2.30 1.95
Zabio 1.18 1.30 1.05
Primio 0.95 1.00 0.89
ODG 46% 50% 42%
ČO 41% 30% 53%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

391641%30%53%
2Club Cerro PortenoClub Cerro Porteno
Club Cerro Porteno

Club Cerro Porteno

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • R
  • P
1.68
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • R
1.84
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 49% 53% 44%
Pr. 2.41 2.00 2.83
Zabio 1.43 1.32 1.56
Primio 0.97 0.68 1.28
ODG 46% 32% 61%
ČO 41% 53% 28%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

371541%53%28%
3Club OlimpiaClub Olimpia
Club Olimpia

Club Olimpia

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
2.14
Doma
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
2.28
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
2.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 65% 67% 63%
Pr. 2.46 2.72 2.21
Zabio 1.68 2.00 1.37
Primio 0.78 0.72 0.84
ODG 49% 56% 42%
ČO 41% 39% 42%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

371541%39%42%
4Club NacionalClub Nacional
Club Nacional

Club Nacional

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • P
  • P
  • G
1.79
Doma
  • P
  • P
  • R
  • P
  • G
2.16
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • R
  • P
1.42
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 47% 63% 32%
Pr. 2.24 2.26 2.21
Zabio 1.42 1.63 1.21
Primio 0.82 0.63 1.00
ODG 53% 47% 58%
ČO 39% 47% 32%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

381539%47%32%
5Club 2 de MayoClub 2 de Mayo
Club 2 de Mayo

Club 2 de Mayo

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • G
1.31
Doma
  • R
  • R
  • G
  • P
  • R
1.32
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • G
1.30
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 32% 35%
Pr. 2.28 1.84 2.70
Zabio 0.92 0.89 0.95
Primio 1.36 0.95 1.75
ODG 44% 42% 45%
ČO 31% 37% 25%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

391231%37%25%
6Club LibertadClub Libertad
Club Libertad

Club Libertad

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • G
  • P
1.61
Doma
  • P
  • R
  • G
  • R
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • G
  • P
  • P
  • G
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 47% 58% 37%
Pr. 2.66 2.79 2.53
Zabio 1.53 1.79 1.26
Primio 1.13 1.00 1.26
ODG 47% 53% 42%
ČO 29% 37% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

381129%37%21%
7Club Sportivo TrinidenseClub Sportivo Trinidense
Club Sportivo Trinidense

Club Sportivo Trinidense

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
1.59
Doma
  • G
  • P
  • P
  • P
  • G
1.75
U gostima
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
1.42
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 44% 50% 37%
Pr. 2.56 2.70 2.42
Zabio 1.49 1.60 1.37
Primio 1.08 1.10 1.05
ODG 67% 65% 68%
ČO 26% 25% 26%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

391026%25%26%
8Club Rubio NuClub Rubio Nu
Club Rubio Nu

Club Rubio Nu

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 9 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • G
  • P
1.00
Doma
  • P
  • G
  • R
  • R
  • G
1.00
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • G
  • P
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 26% 21% 30%
Pr. 2.28 1.95 2.60
Zabio 0.87 0.89 0.85
Primio 1.41 1.05 1.75
ODG 33% 37% 30%
ČO 26% 32% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

391026%32%20%
9Sportivo AmelianoSportivo Ameliano
Sportivo Ameliano

Sportivo Ameliano

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 8 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • R
  • G
1.37
Doma
  • P
  • G
  • P
  • G
  • G
1.42
U gostima
  • P
  • R
  • R
  • G
  • R
1.32
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 37% 26%
Pr. 2.32 2.47 2.16
Zabio 1.21 1.32 1.11
Primio 1.11 1.16 1.05
ODG 66% 53% 79%
ČO 18% 32% 5%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

38718%32%5%
10Club Sportivo San LorenzoClub Sportivo San Lorenzo
Club Sportivo San Lorenzo

Club Sportivo San Lorenzo

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 12 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • G
  • G
0.50
Doma
  • G
  • G
  • R
  • R
  • G
0.63
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
0.37
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 8% 11% 5%
Pr. 2.42 2.32 2.53
Zabio 0.58 0.53 0.63
Primio 1.84 1.79 1.89
ODG 42% 37% 47%
ČO 16% 26% 5%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

38616%26%5%
11CD RecoletaCD Recoleta
CD Recoleta

CD Recoleta

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 11 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • P
  • R
1.05
Doma
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
1.47
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • G
  • R
0.63
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 29% 42% 16%
Pr. 2.92 3.05 2.79
Zabio 1.34 1.63 1.05
Primio 1.58 1.42 1.74
ODG 68% 79% 58%
ČO 16% 16% 16%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

38616%16%16%
12Club Sportivo LuquenoClub Sportivo Luqueno
Club Sportivo Luqueno

Club Sportivo Luqueno

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 10 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.95
Doma
  • G
  • P
  • G
  • G
  • P
1.00
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.89
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 26% 32% 21%
Pr. 2.74 3.00 2.47
Zabio 1.08 1.21 0.95
Primio 1.66 1.79 1.53
ODG 58% 68% 47%
ČO 11% 5% 16%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

38411%5%16%

Doma / Bez gola (Division Profesional)

# TimOU
Odigrane utakmice
Doma
Bez gola
Doma
ČO%
1Club Cerro PortenoClub Cerro Porteno
Club Cerro Porteno

Club Cerro Porteno

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • R
  • P
1.68
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • R
1.84
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 49% 53% 44%
Pr. 2.41 2.00 2.83
Zabio 1.43 1.32 1.56
Primio 0.97 0.68 1.28
ODG 46% 32% 61%
ČO 41% 53% 28%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

191053%
2Club NacionalClub Nacional
Club Nacional

Club Nacional

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • P
  • P
  • G
1.79
Doma
  • P
  • P
  • R
  • P
  • G
2.16
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • R
  • P
1.42
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 47% 63% 32%
Pr. 2.24 2.26 2.21
Zabio 1.42 1.63 1.21
Primio 0.82 0.63 1.00
ODG 53% 47% 58%
ČO 39% 47% 32%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19947%
3Club OlimpiaClub Olimpia
Club Olimpia

Club Olimpia

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
2.14
Doma
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
2.28
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
2.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 65% 67% 63%
Pr. 2.46 2.72 2.21
Zabio 1.68 2.00 1.37
Primio 0.78 0.72 0.84
ODG 49% 56% 42%
ČO 41% 39% 42%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

18739%
4Club 2 de MayoClub 2 de Mayo
Club 2 de Mayo

Club 2 de Mayo

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • G
1.31
Doma
  • R
  • R
  • G
  • P
  • R
1.32
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • G
1.30
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 32% 35%
Pr. 2.28 1.84 2.70
Zabio 0.92 0.89 0.95
Primio 1.36 0.95 1.75
ODG 44% 42% 45%
ČO 31% 37% 25%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19737%
5Club LibertadClub Libertad
Club Libertad

Club Libertad

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • G
  • P
1.61
Doma
  • P
  • R
  • G
  • R
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • G
  • P
  • P
  • G
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 47% 58% 37%
Pr. 2.66 2.79 2.53
Zabio 1.53 1.79 1.26
Primio 1.13 1.00 1.26
ODG 47% 53% 42%
ČO 29% 37% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19737%
6Club Rubio NuClub Rubio Nu
Club Rubio Nu

Club Rubio Nu

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 9 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • G
  • P
1.00
Doma
  • P
  • G
  • R
  • R
  • G
1.00
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • G
  • P
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 26% 21% 30%
Pr. 2.28 1.95 2.60
Zabio 0.87 0.89 0.85
Primio 1.41 1.05 1.75
ODG 33% 37% 30%
ČO 26% 32% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19632%
7Sportivo AmelianoSportivo Ameliano
Sportivo Ameliano

Sportivo Ameliano

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 8 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • R
  • G
1.37
Doma
  • P
  • G
  • P
  • G
  • G
1.42
U gostima
  • P
  • R
  • R
  • G
  • R
1.32
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 37% 26%
Pr. 2.32 2.47 2.16
Zabio 1.21 1.32 1.11
Primio 1.11 1.16 1.05
ODG 66% 53% 79%
ČO 18% 32% 5%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19632%
8Club GuaraniClub Guarani
Club Guarani

Club Guarani

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • P
  • P
1.46
Doma
  • P
  • R
  • R
  • G
  • P
1.60
U gostima
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
1.32
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 45% 26%
Pr. 2.13 2.30 1.95
Zabio 1.18 1.30 1.05
Primio 0.95 1.00 0.89
ODG 46% 50% 42%
ČO 41% 30% 53%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

20630%
9Club Sportivo San LorenzoClub Sportivo San Lorenzo
Club Sportivo San Lorenzo

Club Sportivo San Lorenzo

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 12 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • G
  • G
0.50
Doma
  • G
  • G
  • R
  • R
  • G
0.63
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
0.37
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 8% 11% 5%
Pr. 2.42 2.32 2.53
Zabio 0.58 0.53 0.63
Primio 1.84 1.79 1.89
ODG 42% 37% 47%
ČO 16% 26% 5%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19526%
10Club Sportivo TrinidenseClub Sportivo Trinidense
Club Sportivo Trinidense

Club Sportivo Trinidense

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
1.59
Doma
  • G
  • P
  • P
  • P
  • G
1.75
U gostima
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
1.42
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 44% 50% 37%
Pr. 2.56 2.70 2.42
Zabio 1.49 1.60 1.37
Primio 1.08 1.10 1.05
ODG 67% 65% 68%
ČO 26% 25% 26%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

20525%
11CD RecoletaCD Recoleta
CD Recoleta

CD Recoleta

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 11 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • P
  • R
1.05
Doma
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
1.47
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • G
  • R
0.63
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 29% 42% 16%
Pr. 2.92 3.05 2.79
Zabio 1.34 1.63 1.05
Primio 1.58 1.42 1.74
ODG 68% 79% 58%
ČO 16% 16% 16%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19316%
12Club Sportivo LuquenoClub Sportivo Luqueno
Club Sportivo Luqueno

Club Sportivo Luqueno

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 10 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.95
Doma
  • G
  • P
  • G
  • G
  • P
1.00
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.89
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 26% 32% 21%
Pr. 2.74 3.00 2.47
Zabio 1.08 1.21 0.95
Primio 1.66 1.79 1.53
ODG 58% 68% 47%
ČO 11% 5% 16%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1915%

U gostima / Bez gola (Division Profesional)

# TimOU
Odigrane utakmice
U gostima
Bez gola
U gostima
ČO%
1Club GuaraniClub Guarani
Club Guarani

Club Guarani

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 6 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • G
  • P
  • P
1.46
Doma
  • P
  • R
  • R
  • G
  • P
1.60
U gostima
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
1.32
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 36% 45% 26%
Pr. 2.13 2.30 1.95
Zabio 1.18 1.30 1.05
Primio 0.95 1.00 0.89
ODG 46% 50% 42%
ČO 41% 30% 53%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

191053%
2Club OlimpiaClub Olimpia
Club Olimpia

Club Olimpia

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 1 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
2.14
Doma
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
2.28
U gostima
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
2.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 65% 67% 63%
Pr. 2.46 2.72 2.21
Zabio 1.68 2.00 1.37
Primio 0.78 0.72 0.84
ODG 49% 56% 42%
ČO 41% 39% 42%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19842%
3Club NacionalClub Nacional
Club Nacional

Club Nacional

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 4 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • P
  • P
  • G
1.79
Doma
  • P
  • P
  • R
  • P
  • G
2.16
U gostima
  • P
  • G
  • P
  • R
  • P
1.42
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 47% 63% 32%
Pr. 2.24 2.26 2.21
Zabio 1.42 1.63 1.21
Primio 0.82 0.63 1.00
ODG 53% 47% 58%
ČO 39% 47% 32%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19632%
4Club Cerro PortenoClub Cerro Porteno
Club Cerro Porteno

Club Cerro Porteno

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 7 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • P
  • R
  • P
1.68
Doma
  • R
  • P
  • P
  • G
  • R
1.84
U gostima
  • P
  • R
  • G
  • P
  • P
1.50
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 49% 53% 44%
Pr. 2.41 2.00 2.83
Zabio 1.43 1.32 1.56
Primio 0.97 0.68 1.28
ODG 46% 32% 61%
ČO 41% 53% 28%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

18528%
5Club Sportivo TrinidenseClub Sportivo Trinidense
Club Sportivo Trinidense

Club Sportivo Trinidense

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 2 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • P
  • P
  • G
1.59
Doma
  • G
  • P
  • P
  • P
  • G
1.75
U gostima
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
1.42
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 44% 50% 37%
Pr. 2.56 2.70 2.42
Zabio 1.49 1.60 1.37
Primio 1.08 1.10 1.05
ODG 67% 65% 68%
ČO 26% 25% 26%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19526%
6Club 2 de MayoClub 2 de Mayo
Club 2 de Mayo

Club 2 de Mayo

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 5 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • P
  • G
  • R
  • G
1.31
Doma
  • R
  • R
  • G
  • P
  • R
1.32
U gostima
  • G
  • R
  • P
  • G
  • G
1.30
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 33% 32% 35%
Pr. 2.28 1.84 2.70
Zabio 0.92 0.89 0.95
Primio 1.36 0.95 1.75
ODG 44% 42% 45%
ČO 31% 37% 25%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

20525%
7Club LibertadClub Libertad
Club Libertad

Club Libertad

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 3 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • P
  • R
  • G
  • P
1.61
Doma
  • P
  • R
  • G
  • R
  • P
2.00
U gostima
  • R
  • G
  • P
  • P
  • G
1.21
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 47% 58% 37%
Pr. 2.66 2.79 2.53
Zabio 1.53 1.79 1.26
Primio 1.13 1.00 1.26
ODG 47% 53% 42%
ČO 29% 37% 21%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19421%
8Club Rubio NuClub Rubio Nu
Club Rubio Nu

Club Rubio Nu

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 9 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • P
  • R
  • G
  • G
  • P
1.00
Doma
  • P
  • G
  • R
  • R
  • G
1.00
U gostima
  • G
  • G
  • P
  • G
  • P
1.00
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 26% 21% 30%
Pr. 2.28 1.95 2.60
Zabio 0.87 0.89 0.85
Primio 1.41 1.05 1.75
ODG 33% 37% 30%
ČO 26% 32% 20%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

20420%
9CD RecoletaCD Recoleta
CD Recoleta

CD Recoleta

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 11 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • P
  • R
1.05
Doma
  • G
  • G
  • G
  • G
  • P
1.47
U gostima
  • G
  • G
  • R
  • G
  • R
0.63
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 29% 42% 16%
Pr. 2.92 3.05 2.79
Zabio 1.34 1.63 1.05
Primio 1.58 1.42 1.74
ODG 68% 79% 58%
ČO 16% 16% 16%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19316%
10Club Sportivo LuquenoClub Sportivo Luqueno
Club Sportivo Luqueno

Club Sportivo Luqueno

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 10 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • G
  • G
  • G
  • P
  • G
0.95
Doma
  • G
  • P
  • G
  • G
  • P
1.00
U gostima
  • G
  • R
  • G
  • G
  • G
0.89
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 26% 32% 21%
Pr. 2.74 3.00 2.47
Zabio 1.08 1.21 0.95
Primio 1.66 1.79 1.53
ODG 58% 68% 47%
ČO 11% 5% 16%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

19316%
11Sportivo AmelianoSportivo Ameliano
Sportivo Ameliano

Sportivo Ameliano

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 8 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • G
  • G
  • R
  • G
1.37
Doma
  • P
  • G
  • P
  • G
  • G
1.42
U gostima
  • P
  • R
  • R
  • G
  • R
1.32
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 32% 37% 26%
Pr. 2.32 2.47 2.16
Zabio 1.21 1.32 1.11
Primio 1.11 1.16 1.05
ODG 66% 53% 79%
ČO 18% 32% 5%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1915%
12Club Sportivo San LorenzoClub Sportivo San Lorenzo
Club Sportivo San Lorenzo

Club Sportivo San Lorenzo

Division Profesional (Div. 1)

Poz. Lige 12 / 12

Paragvaj

Oblik Zadnjih 5 BPU
Ukupno gledano
  • R
  • R
  • R
  • G
  • G
0.50
Doma
  • G
  • G
  • R
  • R
  • G
0.63
U gostima
  • G
  • G
  • G
  • R
  • G
0.37
Statistika Ukupno gledano Doma U gostima
Pobjeda % 8% 11% 5%
Pr. 2.42 2.32 2.53
Zabio 0.58 0.53 0.63
Primio 1.84 1.79 1.89
ODG 42% 37% 47%
ČO 16% 26% 5%

Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5?
Nadogradite na FootyStats Premium!

1915%

Koja je momčad sačuvala mrežu najviše puta u Division Profesional?

Timovi s najvećim brojem utakmica čiste mreže u Division Profesional su Club Guarani (16 čistih mreža u 39 utakmica) , a slijede ih Club Olimpia (15 čista mreža u 37 utakmica), i Club Nacional (15 čista mreža u 38 utakmica). Club Guarani nije primio nijedan gol u 41% utakmica u Division Profesional ove sezone, što je stvarno impresivno i pokazuje kolika je njihova zadnja linija. Club Olimpia također ima dobru stopu čistih mreža od 41%, a Club Nacional ima omjer čistih mreža od 39 %.

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.