Form Tablosu - Almanya 2. Bundesliga

Rekabet
Goller
- Kategori istatistikleri :
- Ev & Deplasman Tabloları -
- Form Tablosu -
- İç Saha Avantajı -
- Tahminler -
- Seyirci -
- Oyuncu İstatistikleri -
- Beraberlikler -
- Maaş
Form Tablosu - 2. Bundesliga
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Son 6 | MBP | GYM | GAM | KG | 2.5 Üst | Sıradaki Maç | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Hertha Berlin | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 16 |
| 2.67 | 50% | 17% | 50% | 67% | |
| 2 | ![]() | Kaiserslautern | 6 | 4 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 13 |
| 2.17 | 83% | 33% | 0% | 17% | |
| 3 | ![]() | Arminia Bielefeld | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 13 |
| 2.17 | 17% | 17% | 67% | 67% | |
| 4 | ![]() | VfL Wolfsburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 9 | 7 | 11 |
| 1.83 | 17% | 0% | 83% | 67% | |
| 5 | ![]() | 1. FC Nürnberg | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 11 |
| 1.83 | 33% | 17% | 50% | 33% | |
| 6 | ![]() | Magdeburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 5 | 9 | 11 |
| 1.83 | 33% | 17% | 50% | 50% | |
| 7 | ![]() | St. Pauli | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | 1 | 9 |
| 1.50 | 50% | 17% | 50% | 17% | |
| 8 | ![]() | Hannover 96 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 7 |
| 1.17 | 0% | 33% | 67% | 67% | |
| 9 | ![]() | Eintracht Braunschweig | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 6 | -2 | 7 |
| 1.17 | 50% | 50% | 17% | 17% | |
| 10 | ![]() | Dynamo Dresden | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 8 | 0 | 7 |
| 1.17 | 33% | 17% | 50% | 67% | |
| 11 | ![]() | Greuther Furth | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 9 | -4 | 7 |
| 1.17 | 33% | 33% | 33% | 50% | |
| 12 | ![]() | Karlsruher SC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 13 | -6 | 6 |
| 1.00 | 17% | 50% | 33% | 67% | |
| 13 | ![]() | Heidenheim | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 8 | -2 | 6 |
| 1.00 | 33% | 17% | 67% | 50% | |
| 14 | ![]() | Darmstadt 98 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 13 | -8 | 5 |
| 0.83 | 17% | 50% | 50% | 50% | |
| 15 | ![]() | VfL Bochum 1848 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 5 |
| 0.83 | 0% | 33% | 67% | 33% | |
| 16 | ![]() | VfL Osnabrück | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 5 |
| 0.83 | 17% | 33% | 50% | 33% | |
| 17 | ![]() | Holstein Kiel | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 5 | 0 | 5 |
| 0.83 | 33% | 50% | 33% | 33% | |
| 18 | ![]() | FC Energie Cottbus | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4 |
| 0.67 | 17% | 17% | 83% | 33% |
SON 5 MAÇ FORM TABLOSU (2. Bundesliga)
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Last 5 | MBP | GYM | GAM | KG | 2.5 Üst | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Hertha Berlin | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 13 |
| 2.60 | 60% | 20% | 40% | 60% |
| 2 | ![]() | Arminia Bielefeld | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 4 | 4 | 12 |
| 2.40 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 3 | ![]() | Kaiserslautern | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 10 |
| 2.00 | 80% | 40% | 0% | 20% |
| 4 | ![]() | VfL Wolfsburg | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 8 |
| 1.60 | 20% | 0% | 80% | 60% |
| 5 | ![]() | 1. FC Nürnberg | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 8 |
| 1.60 | 20% | 20% | 60% | 40% |
| 6 | ![]() | Magdeburg | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 8 |
| 1.60 | 20% | 20% | 60% | 40% |
| 7 | ![]() | Hannover 96 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 7 |
| 1.40 | 0% | 40% | 60% | 60% |
| 8 | ![]() | Eintracht Braunschweig | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 7 |
| 1.40 | 60% | 40% | 20% | 20% |
| 9 | ![]() | Dynamo Dresden | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 7 |
| 1.40 | 40% | 20% | 40% | 60% |
| 10 | ![]() | St. Pauli | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 5 | 0 | 6 |
| 1.20 | 40% | 20% | 60% | 20% |
| 11 | ![]() | Greuther Furth | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 6 |
| 1.20 | 40% | 40% | 20% | 60% |
| 12 | ![]() | Karlsruher SC | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 10 | -3 | 6 |
| 1.20 | 20% | 40% | 40% | 60% |
| 13 | ![]() | Darmstadt 98 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 8 | -4 | 5 |
| 1.00 | 20% | 60% | 40% | 40% |
| 14 | ![]() | VfL Bochum 1848 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 4 |
| 0.80 | 0% | 40% | 60% | 40% |
| 15 | ![]() | VfL Osnabrück | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 6 | -1 | 4 |
| 0.80 | 20% | 40% | 40% | 40% |
| 16 | ![]() | Holstein Kiel | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 4 |
| 0.80 | 40% | 60% | 20% | 40% |
| 17 | ![]() | Heidenheim | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3 |
| 0.60 | 20% | 20% | 80% | 60% |
| 18 | ![]() | FC Energie Cottbus | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3 |
| 0.60 | 20% | 20% | 80% | 40% |
Son 5 Maç Verisine Göre Hangi Takımlar Başarılı? - Form Rehberi
• Mükemmel : Hertha Berlin son 5 maçta maç başına aldığı 2.6 puanla mükemmel bir form durumunda.
• Çok İyi: Arminia Bielefeld son 5 maçta maç başına 2.4 puanla Hertha Berlin formuna yakın bir performans sergiliyor.
• Yeterince İyi: Kaiserslautern son 5 maçta toplam 3 galibiyet ve 1 yenilgiyle maç başına 2 puan ortalaması tutturdu. Ligde şu an en formda 3.takım konumundalar.
• Ortalama Performans: Ligde form durumuyla dikkat çeken takımlardan biri de Hannover 96. 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 yenilgiyle 1.4 puan ortalaması tutturdu.
• İyi Değil: FC Energie Cottbus son 5 maçta aldığı 0 galibiyetle ligdeki diğer takımlara göre ortalamanın altında bir performans sergiliyor. Maç başı ortalama 0.6 puanla ligde bu alanda en kötü takımlardan biri konumundalar. Bu performansı devam ettirmeleri 2. Bundesliga takımları arasında düşme tehlikesini yaşamalarına sebep olabilir.
• Tehlikeli derecede zayıf : Heidenheim'in performansı istatistiksel olarak # kategorisindeki en zayıf performans oldu 2. Bundesliga. Son 5 maçta sadece 0 galibiyetiyle son zamanlarda berbat durumdalar. Maç başına ortalama puan 0.6 olarak ortaya çıkıyor ve bu da onları en kötü performans gösteren takım yapıyor. Yalnızca 5 goller attılar ve yenilen 8 yediler! Eğer böyle devam ederlerse taraftarların Heidenheim maçını izlemeye dayanabileceklerinden emin değiliz.
İç Saha Form Tablosu (2. Bundesliga)
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Son 6 | MBP | GYM | GAM | KG | 2.5 Üst | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Hertha Berlin | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 | 4 | 7 | 15 |
| 3.00 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 2 | ![]() | 1. FC Nürnberg | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 7 | 8 | 13 |
| 2.17 | 33% | 17% | 50% | 67% |
| 3 | ![]() | Magdeburg | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 7 | 8 | 12 |
| 2.40 | 60% | 0% | 40% | 80% |
| 4 | ![]() | Arminia Bielefeld | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 6 | 6 | 11 |
| 2.20 | 20% | 0% | 80% | 100% |
| 5 | ![]() | VfL Wolfsburg | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 6 | 8 | 11 |
| 2.20 | 40% | 20% | 60% | 60% |
| 6 | ![]() | Heidenheim | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 7 | 4 | 11 |
| 2.20 | 40% | 20% | 60% | 40% |
| 7 | ![]() | Kaiserslautern | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 10 |
| 2.00 | 80% | 40% | 0% | 40% |
| 8 | ![]() | Dynamo Dresden | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 4 | 4 | 9 |
| 1.80 | 60% | 0% | 40% | 60% |
| 9 | ![]() | Karlsruher SC | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 11 | -1 | 9 |
| 1.50 | 17% | 33% | 50% | 83% |
| 10 | ![]() | Darmstadt 98 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 | 9 |
| 1.50 | 17% | 33% | 67% | 50% |
| 11 | ![]() | Eintracht Braunschweig | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 8 |
| 1.33 | 50% | 33% | 33% | 33% |
| 12 | ![]() | Hannover 96 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 8 |
| 1.60 | 0% | 20% | 80% | 60% |
| 13 | ![]() | St. Pauli | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 7 |
| 1.40 | 40% | 0% | 60% | 40% |
| 14 | ![]() | Greuther Furth | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 7 |
| 1.40 | 40% | 20% | 40% | 20% |
| 15 | ![]() | Holstein Kiel | 6 | 1 | 4 | 1 | 9 | 7 | 2 | 7 |
| 1.17 | 33% | 17% | 67% | 67% |
| 16 | ![]() | VfL Osnabrück | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 7 |
| 1.17 | 17% | 33% | 50% | 67% |
| 17 | ![]() | FC Energie Cottbus | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 9 | 0 | 5 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 60% |
| 18 | ![]() | VfL Bochum 1848 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 5 | -3 | 2 |
| 0.40 | 0% | 60% | 40% | 0% |
Evinde En İyi ve En Kötü Form Durumuna Sahip Takımlar Kimler?
• Hertha Berlin evinde en iyi performansa sahip takım konumunda. Son 6 maçta stadında (Olympiastadion Berlin) son stadında 0 yenilgi ve 5 galibiyete sahip. 3 ortalama puanları rakiplerini bu alanda geride bıraktılar.
• 1. FC Nürnberg kendi stadyumunda (Max-Morlock-Stadion) mükemmel performanslar sergiliyor. 4 galibiyetler, 1 beraberlikler ve 1 mağlubiyetler ile. Formları onları 2. Bundesliga iç saha form tablosunda 2. sıraya getiriyor. Maç başına ortalama puan 2.17 olarak çıkıyor ve bu da neredeyse Hertha Berlin kadar iyi.
• FC Energie Cottbus taraftarları önünde (Stadion der Freundschaft) performansıyla ilgi çekemiyor. FC Energie Cottbus son 6 maçında evinde sadece 1 galibiyet alabildi. Maç başı 1 ortalama puanla 2. Bundesliga takımları arasında iç sahada en kötü 2. puan ortalamasına sahipler.
• Korkunç bir performans. VfL Bochum 1848 evinde son 6 maç performansıyla ligin en kötüsü. Bu süreçte yalnızca 0 galibiyet alırken 2 beraberlik ve 3 yenilgi aldılar. Puan ortalamaları ise 0.4 puanda kaldı. VfL Bochum 1848 ligde taraftarını memnun etmek için evinde daha fazlasını yapmak zorunda.
Deplasman Form Tablosu (2. Bundesliga)
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Son 6 | MBP | GYM | GAM | KG | 2.5 Üst | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Hertha Berlin | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 5 | 9 | 16 |
| 2.67 | 50% | 17% | 50% | 67% |
| 2 | ![]() | 1. FC Nürnberg | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 11 |
| 2.20 | 20% | 0% | 80% | 60% |
| 3 | ![]() | Kaiserslautern | 6 | 3 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 11 |
| 1.83 | 67% | 50% | 17% | 33% |
| 4 | ![]() | VfL Bochum 1848 | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 9 |
| 1.80 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 5 | ![]() | VfL Wolfsburg | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 10 | 2 | 8 |
| 1.33 | 17% | 17% | 67% | 50% |
| 6 | ![]() | Arminia Bielefeld | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | -4 | 6 |
| 1.00 | 17% | 17% | 67% | 67% |
| 7 | ![]() | FC Energie Cottbus | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 6 |
| 1.00 | 33% | 33% | 50% | 67% |
| 8 | ![]() | Magdeburg | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 5 |
| 1.00 | 20% | 20% | 60% | 40% |
| 9 | ![]() | St. Pauli | 5 | 0 | 5 | 0 | 6 | 6 | 0 | 5 |
| 1.00 | 20% | 20% | 80% | 40% |
| 10 | ![]() | Greuther Furth | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 13 | -6 | 5 |
| 0.83 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 11 | ![]() | Heidenheim | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4 |
| 0.80 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 12 | ![]() | VfL Osnabrück | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 4 |
| 0.80 | 20% | 20% | 60% | 40% |
| 13 | ![]() | Hannover 96 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 10 | -7 | 3 |
| 0.60 | 20% | 40% | 40% | 60% |
| 14 | ![]() | Eintracht Braunschweig | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 |
| 0.60 | 0% | 40% | 60% | 60% |
| 15 | ![]() | Dynamo Dresden | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | 16 | -9 | 2 |
| 0.33 | 0% | 33% | 67% | 83% |
| 16 | ![]() | Karlsruher SC | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 10 | -7 | 2 |
| 0.50 | 25% | 50% | 50% | 50% |
| 17 | ![]() | Holstein Kiel | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 7 | -5 | 1 |
| 0.20 | 0% | 80% | 20% | 20% |
| 18 | ![]() | Darmstadt 98 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 15 | -14 | 0 |
| 0.00 | 0% | 80% | 20% | 60% |
Deplasmanda En İyi ve En Kötü Forma Sahip Takımlar Hangileri?
• Hertha Berlin deplasman maçlarında inanılmaz bir performans sergiliyor. Deplasmanda oynadıkları son 6 karşılaşmada da 5 galibiyet almayı başardılar. Hertha Berlin, 16 en yüksek puanlara sahip ve bu da onları 2. Bundesliga deplasman sahalarında en iyi performans sergileyen takım yapıyor.
• Darmstadt 98 deplasmanda bekleneni veremiyor. Son 6 maçta deplasmanda yalnızca 0 galibiyet alabildiler. Taraftarlar ve takım bu deplasman performansından memnun görünmüyor.
Form Tablosu - Almanya
- Seviye 1
- Seviye 2
- Seviye 3
- Seviye 1
- Seviye 2
- Seviye 4
- Seviye 5
- Kupa
- Kupa
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 3
- Seviye 4

















