Piyasa Değeri - Belçika 1. Lig A

Rekabet
Goller
- Kategori istatistikleri :
- 1. Yarı Tablosu -
- 2. Yarı Tablosu -
- İlk Yarıda Galibiyet yada Yenilgi -
- Piyasa Değeri -
- Veri Setleri ve Excel İndirmeleri -
- Oranlar -
- Beklenen Puanlar
Piyasa Değeri - 1. Lig A
1. Lig A'in en yüksek piyasa değerine sahip olan oyuncular (Belçika)
| # | Oyuncu | Değer | Değişim | Pozisyon | Yaş | Maç | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Zeno Van Den Bosch | €10,000,000 | +25.00% | S | 22 | 1 |
| 2 | ![]() |
Senne Lammens | €9,000,000 | +100.00% | K | 23 | 1 |
| 3 | ![]() |
Mahamadou Doumbia | €9,000,000 | +80.00% | OS | 21 | 1 |
| 4 | ![]() |
Anan Khalaili | €8,000,000 | +100.00% | F | 21 | 1 |
| 5 | ![]() |
Kevin Mac Allister | €7,500,000 | +25.00% | S | 27 | 1 |
| 6 | ![]() |
Michel Ange Balikwisha | €7,000,000 | - | F | 24 | 1 |
| 7 | ![]() |
Vincent Janssen | €7,000,000 | -12.50% | F | 31 | 1 |
| 8 | ![]() |
Charles Vanhoutte | €6,000,000 | +20.00% | OS | 26 | 1 |
| 9 | ![]() |
Adem Zorgane | €6,000,000 | +20.00% | OS | 25 | 1 |
| 10 | ![]() |
Alessio Castro-Montes | €5,000,000 | -16.67% | OS | 28 | 1 |
| 11 | ![]() |
Marlon Fossey | €5,000,000 | +25.00% | S | 26 | 1 |
| 12 | ![]() |
Christiaan Ravych | €4,500,000 | -25.00% | OS | 22 | 1 |
| 13 | ![]() |
Ousseynou Niang | €4,000,000 | +300.00% | F | 23 | 1 |
| 14 | ![]() |
Matthieu Epolo | €4,000,000 | +33.33% | K | 21 | 1 |
| 15 | ![]() |
Sofiane Boufal | €3,500,000 | -22.22% | F | 31 | 1 |
| 16 | ![]() |
Gyrano Kerk | €3,000,000 | +20.00% | OS | 29 | 1 |
| 17 | ![]() |
Anouar Ait El Hadj | €3,000,000 | +66.67% | OS | 23 | 1 |
| 18 | ![]() |
Fedde Leysen | €3,000,000 | +36.36% | S | 22 | 1 |
| 19 | ![]() |
Kamiel Van de Perre | €3,000,000 | +400.00% | OS | 21 | 1 |
| 20 | ![]() |
Flávio Nazinho | €3,000,000 | - | S | 22 | 1 |
| 21 | ![]() |
Alan Minda | €3,000,000 | -50.00% | F | 22 | 1 |
| 22 | ![]() |
José Marsà | €3,000,000 | +150.00% | S | 23 | 1 |
| 23 | ![]() |
Daam Foulon | €2,500,000 | -16.67% | S | 26 | 1 |
| 24 | ![]() |
Dennis Praet | €2,500,000 | -28.57% | OS | 31 | 1 |
| 25 | ![]() |
Thibo Somers | €2,500,000 | -16.67% | OS | 26 | 1 |
| 26 | ![]() |
Lawrence Agyekum | €2,500,000 | +66.67% | OS | 21 | 1 |
| 27 | ![]() |
Rafik Belghali | €2,500,000 | +212.50% | OS | 22 | 1 |
| 28 | ![]() |
Dennis Eckert | €2,500,000 | - | F | 28 | 1 |
| 29 | ![]() |
Christian Burgess | €2,200,000 | - | S | 33 | 1 |
| 30 | ![]() |
Ross Sykes | €2,200,000 | - | S | 26 | 1 |
| 31 | ![]() |
Rob Schoofs | €2,200,000 | - | OS | 31 | 1 |
| 32 | ![]() |
Nayel Mehssatou | €2,200,000 | +46.67% | OS | 22 | 1 |
| 33 | ![]() |
Raul Alexander Florucz | €2,000,000 | +33.33% | OS | 24 | 1 |
| 34 | ![]() |
Bruny Nsimba | €2,000,000 | +11.11% | F | 25 | 1 |
| 35 | ![]() |
Kerim Mrabti | €2,000,000 | -9.09% | OS | 31 | 1 |
| 36 | ![]() |
Nikola Storm | €2,000,000 | - | F | 30 | 1 |
| 37 | ![]() |
Thérence Koudou | €2,000,000 | +100.00% | S | 20 | 1 |
| 38 | ![]() |
Rafiki Said Ahamada | €2,000,000 | +66.67% | F | 25 | 1 |
| 39 | ![]() |
Aurélien Scheidler | €1,800,000 | +50.00% | F | 27 | 1 |
| 40 | ![]() |
Edgaras Utkus | €1,800,000 | -18.18% | OS | 25 | 1 |
| 41 | ![]() |
Abu Francis | €1,800,000 | - | OS | 24 | 1 |
| 42 | ![]() |
Kobe Corbanie | €1,700,000 | -15.00% | S | 20 | 1 |
| 43 | ![]() |
Patrick Pflücke | €1,600,000 | -11.11% | OS | 28 | 1 |
| 44 | ![]() |
Kevin Rodríguez | €1,500,000 | -40.00% | OS | 25 | 1 |
| 45 | ![]() |
Roman Květ | €1,500,000 | +66.67% | OS | 27 | 1 |
| 46 | ![]() |
Noah Mbamba | €1,500,000 | -25.00% | S | 20 | 1 |
| 47 | ![]() |
Gary Magnée | €1,500,000 | - | S | 25 | 1 |
| 48 | ![]() |
Ortwin De Wolf | €1,500,000 | +25.00% | K | 29 | 1 |
| 49 | ![]() |
Fredrik Hammar | €1,500,000 | +100.00% | OS | 24 | 1 |
| 50 | ![]() |
Nathan Rodes | €1,400,000 | +75.00% | OS | 27 | 1 |
1. Lig A'in piyasa değeri en yüksek olan oyuncu kim?
Şu anda, 1. Lig A'de en yüksek transfer piyasa değerine sahip oyuncu, €10.00m piyasa değeri ile Zeno Van Den Bosch'dir. Zeno Van Den Bosch'in piyasa değeri geçen yıldan bu yana 25%'lik bir değişim yaşadı. 2. en yüksek piyasa değerine sahip oyuncu, euro değeri ile €9.00m olan Senne Lammens'dir. Bu, Zeno Van Den Bosch'den 11% daha düşük. 1. Lig A'de üçüncü en yüksek piyasa değerine sahip oyuncu, €9.00m değeriyle Mahamadou Doumbia'tür. Bu, 1. Lig A'de en yüksek değere sahip oyuncudan 11% daha düşük. 4. ve 5. sıralar sırasıyla €8.00m ve €7.50m değeriyle Anan Khalaili ve Kevin Mac Allister tarafından doldurulmuştur.
1. Lig A'in Takımlara Göre Piyasa Değerleri (Toplam ve Ortalama Değerler)
* Bu tablo yalnızca bilinen piyasa değerleri için verileri içerir
| # | Takım | Toplam Değer | Ortalama Değer | Oyuncular | MBP | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Union Saint-Gilloise | €58,000,000 | €3,625,000 | 16 | 1.00 |
| 2 | ![]() |
Royal Antwerp FC | €55,450,000 | €4,265,385 | 13 | 1.00 |
| 3 | ![]() |
Cercle Brugge | €25,050,000 | €1,391,667 | 18 | 1.00 |
| 4 | ![]() |
Standard Liège | €22,950,000 | €1,434,375 | 16 | 3.00 |
| 5 | ![]() |
KV Mechelen | €22,550,000 | €1,610,714 | 14 | 1.00 |
| 6 | ![]() |
FCV Dender EH | €16,550,000 | €973,529 | 17 | 1.00 |
| 7 | ![]() |
Zulte-Waregem | €7,700,000 | €452,941 | 17 | 1.00 |
| 8 | ![]() |
RAAL La Louvière | €2,250,000 | €450,000 | 5 | 0.00 |
Her Takım Için En Değerli Oyuncular
| # | Takım | En Değerli Oyuncu | Değer | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Union Saint-Gilloise | Anan Khalaili | €8.00m |
| 2 | ![]() |
Royal Antwerp FC | Zeno Van Den Bosch | €10.00m |
| 3 | ![]() |
Cercle Brugge | Christiaan Ravych | €4.50m |
| 4 | ![]() |
Standard Liège | Marlon Fossey | €5.00m |
| 5 | ![]() |
KV Mechelen | José Marsà | €3.00m |
| 6 | ![]() |
FCV Dender EH | Bruny Nsimba | €2.00m |
| 7 | ![]() |
Zulte-Waregem | Jeppe Erenbjerg | €1.00m |
| 8 | ![]() |
RAAL La Louvière | Alexis Beka Beka | €800k |
1. Lig A'in en değerli takımı hangisi?
1. Lig A'de en yüksek toplam kadro değerine sahip takım €58,000,000'de Union Saint-Gilloise'dir. Union Saint-Gilloise'in oyuncuların (bu sezon en az 1 maça çıkan olanlar) ortalama piyasa değeri €3,625,000. 2. en yüksek piyasa değerine sahip takım, €55,450,000 takım değeri ile Royal Antwerp FC'dir. Son olarak, en düşük piyasa değerine sahip takım, toplam değeri €2,250,000 olan RAAL La Louvière'dir.
1. Lig A için Forvetlerin Piyasa Değerleri (Santraforlar ve Kanatlar)
* Bu tablo yalnızca bilinen piyasa değerleri için verileri içerir
| # | Değişim | Değer | Değişim | Goller | Asist | G+A | Maç | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Anan Khalaili | €8,000,000 | +100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2 | ![]() |
Michel Ange Balikwisha | €7,000,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 3 | ![]() |
Vincent Janssen | €7,000,000 | -12.50% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 4 | ![]() |
Ousseynou Niang | €4,000,000 | +300.00% | 0 | 1 | 1 | 1 |
| 5 | ![]() |
Sofiane Boufal | €3,500,000 | -22.22% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 6 | ![]() |
Alan Minda | €3,000,000 | -50.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 7 | ![]() |
Dennis Eckert | €2,500,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | ![]() |
Bruny Nsimba | €2,000,000 | +11.11% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | ![]() |
Nikola Storm | €2,000,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | ![]() |
Rafiki Said Ahamada | €2,000,000 | +66.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | ![]() |
Aurélien Scheidler | €1,800,000 | +50.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | ![]() |
Fabio Ferraro | €1,300,000 | +116.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | ![]() |
Bill Antonio | €1,200,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 14 | ![]() |
Jeppe Erenbjerg | €1,000,000 | +33.33% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | ![]() |
Thomas Henry | €1,000,000 | -44.44% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 16 | ![]() |
Hakim Sahabo | €1,000,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 17 | ![]() |
Steve Ngoura | €800,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 18 | ![]() |
Adnane Abid | €800,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 19 | ![]() |
Matthis Riou | €500,000 | -16.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 20 | ![]() |
Jelle Vossen | €250,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 21 | ![]() |
Sekou Sidibe | €250,000 | +11.11% | 0 | 0 | 0 | 1 |
1. Lig A'deki en değerli Forvetler kimler?
İşte 1. Lig A1'de en yüksek piyasa değerine sahip olan forvetler: Anan Khalaili (€8.00m), Michel Ange Balikwisha (€7.00m) ve Vincent Janssen (€7.00m). Anan Khalaili şu ana kadar 0 golleri attı ve 0 asist yaptı. Michel Ange Balikwisha ve Vincent Janssen'ün sırasıyla 0 ve 0 golleri var.
1. Lig A'in Orta Saha Oyuncuların Piyasa Değerleri
* Bu tablo yalnızca bilinen piyasa değerleri için verileri içerir
| # | Oyuncu | Değer | Değişim | Goller | Asist | G+A | Maç | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Mahamadou Doumbia | €9,000,000 | +80.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2 | ![]() |
Charles Vanhoutte | €6,000,000 | +20.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 3 | ![]() |
Adem Zorgane | €6,000,000 | +20.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 4 | ![]() |
Alessio Castro-Montes | €5,000,000 | -16.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 5 | ![]() |
Christiaan Ravych | €4,500,000 | -25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 6 | ![]() |
Gyrano Kerk | €3,000,000 | +20.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 7 | ![]() |
Anouar Ait El Hadj | €3,000,000 | +66.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | ![]() |
Kamiel Van de Perre | €3,000,000 | +400.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | ![]() |
Dennis Praet | €2,500,000 | -28.57% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | ![]() |
Thibo Somers | €2,500,000 | -16.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | ![]() |
Lawrence Agyekum | €2,500,000 | +66.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | ![]() |
Rafik Belghali | €2,500,000 | +212.50% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | ![]() |
Rob Schoofs | €2,200,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 14 | ![]() |
Nayel Mehssatou | €2,200,000 | +46.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | ![]() |
Raul Alexander Florucz | €2,000,000 | +33.33% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 16 | ![]() |
Kerim Mrabti | €2,000,000 | -9.09% | 0 | 1 | 1 | 1 |
| 17 | ![]() |
Edgaras Utkus | €1,800,000 | -18.18% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 18 | ![]() |
Abu Francis | €1,800,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 19 | ![]() |
Patrick Pflücke | €1,600,000 | -11.11% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 20 | ![]() |
Kevin Rodríguez | €1,500,000 | -40.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 21 | ![]() |
Roman Květ | €1,500,000 | +66.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 22 | ![]() |
Fredrik Hammar | €1,500,000 | +100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 23 | ![]() |
Nathan Rodes | €1,400,000 | +75.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 24 | ![]() |
Lukas Willen | €1,000,000 | +25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 25 | ![]() |
Lion Lauberbach | €1,000,000 | +25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 26 | ![]() |
Bilal Bafdili | €900,000 | -10.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 27 | ![]() |
Henok Teklab | €800,000 | -20.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 28 | ![]() |
Alexis Beka Beka | €800,000 | -33.33% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 29 | ![]() |
Marco Ilaimaharitra | €800,000 | -33.33% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 30 | ![]() |
Ibrahim Karamoko | €800,000 | +220.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
Pro League'deki en değerli orta saha oyuncuları kimler?
Pro League'de en yüksek piyasa değerine sahip orta saha oyuncuları: Mahamadou Doumbia (€9.00m), Charles Vanhoutte (€6.00m) ve Adem Zorgane (€6.00m). Mahamadou Doumbia şu ana kadar 0 gollerini 2026/27 sezonunda asist yaptı. Charles Vanhoutte ve Adem Zorgane sırasıyla 0 ve 0 asist yaptı.
1. Lig A'in Savunma Oyuncuların Piyasa Değerleri
* Bu tablo yalnızca bilinen piyasa değerleri için verileri içerir
| # | Oyuncu | Değer | Değişim | Goller | Asist | Yenilen Gol | Maç | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Zeno Van Den Bosch | €10,000,000 | +25.00% | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 2 | ![]() |
Kevin Mac Allister | €7,500,000 | +25.00% | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 3 | ![]() |
Marlon Fossey | €5,000,000 | +25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 4 | ![]() |
Fedde Leysen | €3,000,000 | +36.36% | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 5 | ![]() |
Flávio Nazinho | €3,000,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 6 | ![]() |
José Marsà | €3,000,000 | +150.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 7 | ![]() |
Daam Foulon | €2,500,000 | -16.67% | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 8 | ![]() |
Christian Burgess | €2,200,000 | - | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 9 | ![]() |
Ross Sykes | €2,200,000 | - | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 10 | ![]() |
Thérence Koudou | €2,000,000 | +100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | ![]() |
Kobe Corbanie | €1,700,000 | -15.00% | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 12 | ![]() |
Noah Mbamba | €1,500,000 | -25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | ![]() |
Gary Magnée | €1,500,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 14 | ![]() |
David Hrnčár | €1,200,000 | +50.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | ![]() |
Joedrick Pupe | €1,200,000 | +20.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 16 | ![]() |
Ibrahim Diakité | €1,200,000 | +50.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 17 | ![]() |
Emmanuel Kakou | €1,000,000 | -16.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 18 | ![]() |
Josué Homawoo | €900,000 | +12.50% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 19 | ![]() |
Andreas Verstraeten | €800,000 | - | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 20 | ![]() |
Kobe Cools | €800,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 21 | ![]() |
Stavros Gavriel | €800,000 | +60.00% | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 22 | ![]() |
Daan Dierckx | €800,000 | +100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 23 | ![]() |
Bryan Goncalves | €600,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 24 | ![]() |
Luc Marijnissen | €500,000 | +25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 25 | ![]() |
Laurent Lemoine | €400,000 | +60.00% | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 26 | ![]() |
Nail Moutha-Sebtaoui | €300,000 | -25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 27 | ![]() |
Yannick Cappelle | €250,000 | +66.67% | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 28 | ![]() |
Dalangunypole Gomis | €200,000 | -20.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 29 | ![]() |
Wilguens Paugain | €200,000 | - | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 30 | ![]() |
Oscar Olivier | €0 | -100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
1. Lig A'deki en değerli savunmacılar kimler?
1. Lig A1'de piyasa değeri en yüksek olan savunmacılar : Zeno Van Den Bosch (€10.00m), Kevin Mac Allister (€7.50m) ve Marlon Fossey (€5.00m). Zeno Van Den Bosch, 1 maçlarında 1 goller yedi. Kevin Mac Allister ve Marlon Fossey şu ana kadar yarışmada 1 ve 0 goller yedi.
1. Lig A'in Kalecilerin Piyasa Değerleri
* Bu tablo yalnızca bilinen piyasa değerleri için verileri içerir
| # | Oyuncu | Değer | Değişim | Goller | Asist | G+A | Maç | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Zeno Van Den Bosch | €10,000,000 | +25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2 | ![]() |
Kevin Mac Allister | €7,500,000 | +25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 3 | ![]() |
Marlon Fossey | €5,000,000 | +25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 4 | ![]() |
Fedde Leysen | €3,000,000 | +36.36% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 5 | ![]() |
Flávio Nazinho | €3,000,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 6 | ![]() |
José Marsà | €3,000,000 | +150.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 7 | ![]() |
Daam Foulon | €2,500,000 | -16.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | ![]() |
Christian Burgess | €2,200,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | ![]() |
Ross Sykes | €2,200,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | ![]() |
Thérence Koudou | €2,000,000 | +100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | ![]() |
Kobe Corbanie | €1,700,000 | -15.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | ![]() |
Noah Mbamba | €1,500,000 | -25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | ![]() |
Gary Magnée | €1,500,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 14 | ![]() |
David Hrnčár | €1,200,000 | +50.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | ![]() |
Joedrick Pupe | €1,200,000 | +20.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 16 | ![]() |
Ibrahim Diakité | €1,200,000 | +50.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 17 | ![]() |
Emmanuel Kakou | €1,000,000 | -16.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 18 | ![]() |
Josué Homawoo | €900,000 | +12.50% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 19 | ![]() |
Andreas Verstraeten | €800,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 20 | ![]() |
Kobe Cools | €800,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 21 | ![]() |
Stavros Gavriel | €800,000 | +60.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 22 | ![]() |
Daan Dierckx | €800,000 | +100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 23 | ![]() |
Bryan Goncalves | €600,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 24 | ![]() |
Luc Marijnissen | €500,000 | +25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 25 | ![]() |
Laurent Lemoine | €400,000 | +60.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 26 | ![]() |
Nail Moutha-Sebtaoui | €300,000 | -25.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 27 | ![]() |
Yannick Cappelle | €250,000 | +66.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 28 | ![]() |
Dalangunypole Gomis | €200,000 | -20.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 29 | ![]() |
Wilguens Paugain | €200,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 30 | ![]() |
Oscar Olivier | €0 | -100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
1. Lig A'in en fazla Piyasa Değer Yükselişine sahip olan oyuncular
* Bu tablo yalnızca bilinen piyasa değerleri için verileri içerir
| # | Oyuncu | Değer | Değişim | Pozisyon | Maç | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Kamiel Van de Perre | €3,000,000 | +400.00% | OS | 1 |
| 2 | ![]() |
Ousseynou Niang | €4,000,000 | +300.00% | F | 1 |
| 3 | ![]() |
Ibrahim Karamoko | €800,000 | +220.00% | OS | 1 |
| 4 | ![]() |
Rafik Belghali | €2,500,000 | +212.50% | OS | 1 |
| 5 | ![]() |
José Marsà | €3,000,000 | +150.00% | S | 1 |
| 6 | ![]() |
Fabio Ferraro | €1,300,000 | +116.67% | F | 1 |
| 7 | ![]() |
Senne Lammens | €9,000,000 | +100.00% | K | 1 |
| 8 | ![]() |
Anan Khalaili | €8,000,000 | +100.00% | F | 1 |
| 9 | ![]() |
Maxime Delanghe | €1,200,000 | +100.00% | K | 1 |
| 10 | ![]() |
Fredrik Hammar | €1,500,000 | +100.00% | OS | 1 |
| 11 | ![]() |
Thérence Koudou | €2,000,000 | +100.00% | S | 1 |
| 12 | ![]() |
Daan Dierckx | €800,000 | +100.00% | S | 1 |
| 13 | ![]() |
Mahamadou Doumbia | €9,000,000 | +80.00% | OS | 1 |
| 14 | ![]() |
Nathan Rodes | €1,400,000 | +75.00% | OS | 1 |
| 15 | ![]() |
Anouar Ait El Hadj | €3,000,000 | +66.67% | OS | 1 |
| 16 | ![]() |
Roman Květ | €1,500,000 | +66.67% | OS | 1 |
| 17 | ![]() |
Lawrence Agyekum | €2,500,000 | +66.67% | OS | 1 |
| 18 | ![]() |
Yannick Cappelle | €250,000 | +66.67% | S | 1 |
| 19 | ![]() |
Rafiki Said Ahamada | €2,000,000 | +66.67% | F | 1 |
| 20 | ![]() |
Ryan Teague | €650,000 | +62.50% | OS | 1 |
| 21 | ![]() |
Laurent Lemoine | €400,000 | +60.00% | S | 1 |
| 22 | ![]() |
Stavros Gavriel | €800,000 | +60.00% | S | 1 |
| 23 | ![]() |
Serxho Ujka | €500,000 | +53.85% | OS | 1 |
| 24 | ![]() |
David Hrnčár | €1,200,000 | +50.00% | S | 1 |
| 25 | ![]() |
Aurélien Scheidler | €1,800,000 | +50.00% | F | 1 |
| 26 | ![]() |
Ibrahim Diakité | €1,200,000 | +50.00% | S | 1 |
| 27 | ![]() |
Benoit Nyssen | €600,000 | +50.00% | OS | 1 |
| 28 | ![]() |
Nayel Mehssatou | €2,200,000 | +46.67% | OS | 1 |
| 29 | ![]() |
Fedde Leysen | €3,000,000 | +36.36% | S | 1 |
| 30 | ![]() |
Raul Alexander Florucz | €2,000,000 | +33.33% | OS | 1 |
Piyasa Değeri - Belçika
- Seviye 1
- Seviye 2
- Kupa
- Seviye 3
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 1
- Seviye 2
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Seviye 3







