2:a halvlekstabell - Spanien Tredje Gruppen 3

Nation
Division
4
Lag
18
Matcher
81/306 Spelade
Framsteg
26% Avslutad
Mål
- Statistik i denna kategori :
- 1:a halvlekstabell -
- 2:a halvlekstabell -
- Vinner eller förlorar på halvtid -
- Marknadsvärde -
- Dataset och Excel-nedladdningar -
- Odds -
- Förväntade Poäng
2:a halvlekstabell - Tredje Gruppen 3
| # | Team | MP | V - O - F | MF | MM | MS | Png | Senaste 5 | MPM | HN | BLGM | MAG | 0.5+ | 1.5+ | 2.5+ | S | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Tropezón | 9 | 6-3-0 | 11 | 3 | +8 | 21 |
| 2.33 | 67% | 33% | 22% | 78% | 56% | 22% | 1.56 |
| 2 | ![]() | Cayón | 9 | 6-3-0 | 8 | 1 | +7 | 21 |
| 2.33 | 89% | 11% | 22% | 78% | 22% | 0% | 1 |
| 3 | ![]() | CD Laredo | 9 | 5-2-2 | 12 | 4 | +8 | 17 |
| 1.89 | 67% | 22% | 22% | 89% | 56% | 33% | 1.78 |
| 4 | ![]() | Vimenor | 9 | 4-4-1 | 7 | 2 | +5 | 16 |
| 1.78 | 78% | 11% | 56% | 56% | 33% | 11% | 1 |
| 5 | ![]() | Bezana | 9 | 4-4-1 | 8 | 4 | +4 | 16 |
| 1.78 | 56% | 33% | 22% | 89% | 44% | 0% | 1.33 |
| 6 | ![]() | Revilla | 9 | 5-1-1 | 9 | 4 | +5 | 16 |
| 2.29 | 56% | 28% | 28% | 86% | 56% | 28% | 1.86 |
| 7 | ![]() | Torina | 9 | 3-3-1 | 4 | 2 | +2 | 12 |
| 1.71 | 71% | 14% | 56% | 56% | 14% | 14% | 0.86 |
| 8 | ![]() | Sámano | 9 | 3-1-4 | 10 | 9 | +1 | 10 |
| 1.25 | 13% | 50% | 38% | 100% | 75% | 50% | 2.38 |
| 9 | ![]() | Atlético Albericia | 9 | 2-4-2 | 7 | 7 | 0 | 10 |
| 1.25 | 38% | 38% | 63% | 63% | 50% | 25% | 1.75 |
| 10 | ![]() | Escobedo | 9 | 2-3-4 | 4 | 6 | -2 | 9 |
| 1.00 | 56% | 22% | 56% | 67% | 22% | 22% | 1.11 |
| 11 | ![]() | Solares | 9 | 2-3-4 | 6 | 9 | -3 | 9 |
| 1.00 | 33% | 33% | 56% | 78% | 67% | 22% | 1.67 |
| 12 | ![]() | Castro | 9 | 2-3-4 | 6 | 8 | -2 | 9 |
| 1.00 | 44% | 22% | 56% | 78% | 44% | 11% | 1.56 |
| 13 | ![]() | Barquereño | 9 | 2-2-4 | 5 | 9 | -4 | 8 |
| 1.00 | 25% | 38% | 50% | 88% | 50% | 25% | 1.75 |
| 14 | ![]() | Guarnizo | 9 | 1-4-3 | 4 | 9 | -5 | 7 |
| 0.88 | 38% | 38% | 50% | 75% | 50% | 25% | 1.63 |
| 15 | ![]() | Selaya | 9 | 1-3-5 | 3 | 9 | -6 | 6 |
| 0.67 | 33% | 22% | 78% | 67% | 44% | 22% | 1.33 |
| 16 | ![]() | CD Atletico Mineros Reocin | 9 | 1-2-6 | 5 | 13 | -8 | 5 |
| 0.56 | 11% | 44% | 56% | 89% | 56% | 44% | 2 |
| 17 | ![]() | Velarde | 9 | 0-4-3 | 2 | 5 | -3 | 4 |
| 0.57 | 43% | 28% | 71% | 56% | 28% | 14% | 1 |
| 18 | ![]() | Naval | 9 | 0-3-4 | 3 | 10 | -7 | 3 |
| 0.43 | 28% | 43% | 56% | 71% | 71% | 43% | 1.86 |
* All statistik på denna tabell tas från halvtidsresultat.
Hem / 2:a halvlekstabell (Tredje Gruppen 3)
| # | Team | MP | V - O - F (HT) | MF | MM | MS | Png | Senaste 5 (2H) | MPM (2H) | HN | BLGM | MAG | 0.5+ | 1.5+ | 2.5+ | S | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Tropezón | 5 | 3-2-0 | 5 | 0 | +5 | 11 |
| 2.20 | 100% | 0% | 40% | 60% | 40% | 0% | 1 |
| 2 | ![]() | CD Laredo | 5 | 2-2-1 | 7 | 3 | +4 | 8 |
| 1.60 | 60% | 40% | 20% | 80% | 80% | 40% | 2 |
| 3 | ![]() | Vimenor | 4 | 2-1-1 | 4 | 1 | +3 | 7 |
| 1.75 | 75% | 0% | 50% | 75% | 50% | 0% | 1.25 |
| 4 | ![]() | Revilla | 5 | 2-1-0 | 3 | 0 | +3 | 7 |
| 2.33 | 100% | 0% | 33% | 67% | 33% | 0% | 1 |
| 5 | ![]() | Atlético Albericia | 5 | 2-1-2 | 6 | 6 | 0 | 7 |
| 1.40 | 20% | 40% | 60% | 80% | 60% | 40% | 2.4 |
| 6 | ![]() | Castro | 5 | 2-1-2 | 3 | 2 | +1 | 7 |
| 1.40 | 60% | 0% | 60% | 80% | 20% | 0% | 1 |
| 7 | ![]() | Cayón | 4 | 1-3-0 | 2 | 1 | +1 | 6 |
| 1.50 | 75% | 25% | 50% | 50% | 25% | 0% | 0.75 |
| 8 | ![]() | Bezana | 5 | 1-3-1 | 4 | 3 | +1 | 6 |
| 1.20 | 40% | 40% | 40% | 80% | 60% | 0% | 1.4 |
| 9 | ![]() | Torina | 4 | 2-0-1 | 2 | 1 | +1 | 6 |
| 2.00 | 67% | 0% | 33% | 100% | 0% | 0% | 1 |
| 10 | ![]() | Guarnizo | 4 | 1-2-1 | 2 | 2 | 0 | 5 |
| 1.25 | 50% | 25% | 50% | 75% | 25% | 0% | 1 |
| 11 | ![]() | Selaya | 5 | 1-2-2 | 3 | 5 | -2 | 5 |
| 1.00 | 40% | 40% | 60% | 60% | 60% | 40% | 1.6 |
| 12 | ![]() | CD Atletico Mineros Reocin | 5 | 1-1-3 | 4 | 8 | -4 | 4 |
| 0.80 | 0% | 60% | 40% | 100% | 80% | 60% | 2.4 |
| 13 | ![]() | Sámano | 4 | 1-0-2 | 4 | 4 | 0 | 3 |
| 1.00 | 0% | 67% | 33% | 100% | 67% | 67% | 2.67 |
| 14 | ![]() | Escobedo | 4 | 1-0-3 | 3 | 5 | -2 | 3 |
| 0.75 | 25% | 50% | 25% | 100% | 50% | 50% | 2 |
| 15 | ![]() | Solares | 5 | 0-3-2 | 2 | 4 | -2 | 3 |
| 0.60 | 40% | 40% | 60% | 60% | 40% | 20% | 1.2 |
| 16 | ![]() | Velarde | 4 | 0-2-2 | 0 | 2 | -2 | 2 |
| 0.50 | 50% | 0% | 100% | 50% | 0% | 0% | 0.5 |
| 17 | ![]() | Barquereño | 4 | 0-1-2 | 1 | 4 | -3 | 1 |
| 0.33 | 33% | 33% | 67% | 67% | 33% | 33% | 1.67 |
| 18 | ![]() | Naval | 4 | 0-1-2 | 2 | 6 | -4 | 1 |
| 0.33 | 0% | 67% | 33% | 100% | 100% | 67% | 2.67 |
Borta / 2:a halvlekstabell (Tredje Gruppen 3)
| # | Team | MP | V - O - F (HT) | MF | MM | MS | Png | Senaste 5 (2H) | MPM (2H) | HN | BLGM | MAG | 0.5+ | 1.5+ | 2.5+ | S | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Cayón | 5 | 5-0-0 | 6 | 0 | +6 | 15 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | 20% | 0% | 1.2 |
| 2 | ![]() | CD Tropezón | 4 | 3-1-0 | 6 | 3 | +3 | 10 |
| 2.50 | 25% | 75% | 0% | 100% | 75% | 50% | 2.25 |
| 3 | ![]() | Bezana | 4 | 3-1-0 | 4 | 1 | +3 | 10 |
| 2.50 | 75% | 25% | 0% | 100% | 25% | 0% | 1.25 |
| 4 | ![]() | CD Laredo | 4 | 3-0-1 | 5 | 1 | +4 | 9 |
| 2.25 | 75% | 0% | 25% | 100% | 25% | 25% | 1.5 |
| 5 | ![]() | Vimenor | 5 | 2-3-0 | 3 | 1 | +2 | 9 |
| 1.80 | 80% | 20% | 60% | 40% | 20% | 20% | 0.8 |
| 6 | ![]() | Revilla | 4 | 3-0-1 | 6 | 4 | +2 | 9 |
| 2.25 | 25% | 50% | 25% | 100% | 75% | 50% | 2.5 |
| 7 | ![]() | Sámano | 5 | 2-1-2 | 6 | 5 | +1 | 7 |
| 1.40 | 20% | 40% | 40% | 100% | 80% | 40% | 2.2 |
| 8 | ![]() | Barquereño | 5 | 2-1-2 | 4 | 5 | -1 | 7 |
| 1.40 | 20% | 40% | 40% | 100% | 60% | 20% | 1.8 |
| 9 | ![]() | Torina | 5 | 1-3-0 | 2 | 1 | +1 | 6 |
| 1.50 | 75% | 25% | 75% | 25% | 25% | 25% | 0.75 |
| 10 | ![]() | Escobedo | 5 | 1-3-1 | 1 | 1 | 0 | 6 |
| 1.20 | 80% | 0% | 80% | 40% | 0% | 0% | 0.4 |
| 11 | ![]() | Solares | 4 | 2-0-2 | 4 | 5 | -1 | 6 |
| 1.50 | 25% | 25% | 50% | 100% | 100% | 25% | 2.25 |
| 12 | ![]() | Atlético Albericia | 4 | 0-3-0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
| 1.00 | 67% | 33% | 67% | 33% | 33% | 0% | 0.67 |
| 13 | ![]() | Castro | 4 | 0-2-2 | 3 | 6 | -3 | 2 |
| 0.50 | 25% | 50% | 50% | 75% | 75% | 25% | 2.25 |
| 14 | ![]() | Guarnizo | 5 | 0-2-2 | 2 | 7 | -5 | 2 |
| 0.50 | 25% | 50% | 50% | 75% | 75% | 50% | 2.25 |
| 15 | ![]() | Velarde | 5 | 0-2-1 | 2 | 3 | -1 | 2 |
| 0.67 | 33% | 67% | 33% | 67% | 67% | 33% | 1.67 |
| 16 | ![]() | Naval | 5 | 0-2-2 | 1 | 4 | -3 | 2 |
| 0.50 | 50% | 25% | 75% | 50% | 50% | 25% | 1.25 |
| 17 | ![]() | Selaya | 4 | 0-1-3 | 0 | 4 | -4 | 1 |
| 0.25 | 25% | 0% | 100% | 75% | 25% | 0% | 1 |
| 18 | ![]() | CD Atletico Mineros Reocin | 4 | 0-1-3 | 1 | 5 | -4 | 1 |
| 0.25 | 25% | 25% | 75% | 75% | 25% | 25% | 1.5 |
2:a halvlekstabell - Spanien
La Liga 2:a halvlekstabell
- Division 1
- Division 1
Andra Divisionen 2:a halvlekstabell
- Division 2
- Division 2
Andra Divisionen B 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Tredje Gruppen 1 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 6 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 7 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 8 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 9 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 10 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 11 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 12 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 13 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 14 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 15 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 16 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 17 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 18 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 5 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 2 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 3 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 4 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Första Division Damer 2:a halvlekstabell
- Division 1
- Division 1
Tredje slutspelet 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Andra B Grupp 5 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Andra B Grupp 1 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Andra B Grupp 2 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Andra B Grupp 3 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Andra B Grupp 4 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Andra B Slutspel 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Segunda División RFEF Group 1 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Segunda División RFEF Group 2 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Segunda División RFEF Group 3 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Segunda División RFEF Group 4 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Segunda División RFEF Group 5 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Primera Division RFEF Group 1 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Primera Division RFEF Group 2 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Primera Division RFEF 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3

















