2:a halvlekstabell - Spanien Tredje Gruppen 15

Nation
Division
4
Lag
18
Matcher
81/306 Spelade
Framsteg
26% Avslutad
Mål
- Statistik i denna kategori :
- 1:a halvlekstabell -
- 2:a halvlekstabell -
- Vinner eller förlorar på halvtid -
- Marknadsvärde -
- Dataset och Excel-nedladdningar -
- Odds -
- Förväntade Poäng
2:a halvlekstabell - Tredje Gruppen 15
| # | Team | MP | V - O - F | MF | MM | MS | Png | Senaste 5 | MPM | HN | BLGM | MAG | 0.5+ | 1.5+ | 2.5+ | S | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Izarra | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 2 | ![]() | UD Mutilvera | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.38 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 3 | ![]() | CA Cirbonero | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.63 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 4 | ![]() | AD San Juan | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.75 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 5 | ![]() | CD Valle Egüés | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.13 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 6 | ![]() | Subiza | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.38 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 7 | ![]() | Beti Kozkor | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.71 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 8 | ![]() | Beti Onak | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.14 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 9 | ![]() | Pamplona | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.89 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 10 | ![]() | Avance Ezcabarte | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 11 | ![]() | Cantolagua | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.57 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 12 | ![]() | Txantrea | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 13 | ![]() | Cortes | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.89 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 14 | ![]() | Huarte | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.13 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 15 | ![]() | Bidezarra | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.63 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 16 | ![]() | CD Aoiz | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.86 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 17 | ![]() | Gazte Berriak | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 18 | ![]() | Doneztebe | 9 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
* All statistik på denna tabell tas från halvtidsresultat.
Hem / 2:a halvlekstabell (Tredje Gruppen 15)
| # | Team | MP | V - O - F (HT) | MF | MM | MS | Png | Senaste 5 (2H) | MPM (2H) | HN | BLGM | MAG | 0.5+ | 1.5+ | 2.5+ | S | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Izarra | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.20 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 2 | ![]() | UD Mutilvera | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 3 | ![]() | CA Cirbonero | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.60 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 4 | ![]() | AD San Juan | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.40 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 5 | ![]() | CD Valle Egüés | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 6 | ![]() | Subiza | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 7 | ![]() | Beti Kozkor | 6 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.20 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 8 | ![]() | Beti Onak | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 9 | ![]() | Pamplona | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 10 | ![]() | Avance Ezcabarte | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 11 | ![]() | Cantolagua | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.67 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 12 | ![]() | Txantrea | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.60 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 13 | ![]() | Cortes | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.40 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 14 | ![]() | Huarte | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.25 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 15 | ![]() | Bidezarra | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.75 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 16 | ![]() | CD Aoiz | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 17 | ![]() | Gazte Berriak | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 18 | ![]() | Doneztebe | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
Borta / 2:a halvlekstabell (Tredje Gruppen 15)
| # | Team | MP | V - O - F (HT) | MF | MM | MS | Png | Senaste 5 (2H) | MPM (2H) | HN | BLGM | MAG | 0.5+ | 1.5+ | 2.5+ | S | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Izarra | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 2 | ![]() | UD Mutilvera | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.60 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 3 | ![]() | CA Cirbonero | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.67 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 4 | ![]() | AD San Juan | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.67 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 5 | ![]() | CD Valle Egüés | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 6 | ![]() | Subiza | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.25 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 7 | ![]() | Beti Kozkor | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 8 | ![]() | Beti Onak | 6 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.40 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 9 | ![]() | Pamplona | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.75 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 10 | ![]() | Avance Ezcabarte | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 11 | ![]() | Cantolagua | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 12 | ![]() | Txantrea | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 13 | ![]() | Cortes | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.25 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 14 | ![]() | Huarte | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 15 | ![]() | Bidezarra | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 16 | ![]() | CD Aoiz | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.80 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 17 | ![]() | Gazte Berriak | 5 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 18 | ![]() | Doneztebe | 6 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.20 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
2:a halvlekstabell - Spanien
La Liga 2:a halvlekstabell
- Division 1
- Division 1
Andra Divisionen 2:a halvlekstabell
- Division 2
- Division 2
Andra Divisionen B 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Tredje Gruppen 1 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 6 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 7 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 8 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 9 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 10 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 11 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 12 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 13 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 14 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 15 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 16 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 17 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 18 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 5 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 2 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 3 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Tredje Gruppen 4 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Första Division Damer 2:a halvlekstabell
- Division 1
- Division 1
Tredje slutspelet 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Andra B Grupp 5 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Andra B Grupp 1 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Andra B Grupp 2 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Andra B Grupp 3 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Andra B Grupp 4 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Andra B Slutspel 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Segunda División RFEF Group 1 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Segunda División RFEF Group 2 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Segunda División RFEF Group 3 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Segunda División RFEF Group 4 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Segunda División RFEF Group 5 2:a halvlekstabell
- Division 4
- Division 4
Primera Division RFEF Group 1 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Primera Division RFEF Group 2 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3
Primera Division RFEF 2:a halvlekstabell
- Division 3
- Division 3

















